Greta Koci - Trendafilat (Official Video)
03:10
579,892
Reddit
Stream/Download 👉 smarturl.it/Trendafilat
Follow👉 smarturl.it/GretaKoci
Instagram 👉 instagram.com/gretakoci1
Facebook 👉 facebook.com/GretaKociOfficialPage
Music & Lyrics: Edlir Begolli
Hair & Makeup: Elona Balaj
Styling: Dejzi
Video by: MAX Production

United Records © 2021
#GretaKoci #Trendafilat #AlbanianMusic

Komente
 • Ornest Rrema
  Ornest Rrema

  Shum muszik e bukur

 • Flora Gjoka
  Flora Gjoka

  Te lumt sa her e degjoj kete kenge kenaqem

 • Rino Givens
  Rino Givens

  greetings from SERBIA

 • Moira Ademi
  Moira Ademi

  Kenge superrrrr....❤❤❤❤❤

 • Tanjum Dola
  Tanjum Dola

  Gorgeous!! 🤍🤍

 • El Za
  El Za

  Je fantastike

 • mimi sinani
  mimi sinani

  Ti je trendafil🌹❤

 • varo Ana
  varo Ana

  Super melodia. Bravo !

 • Vlora Labit
  Vlora Labit

  Edhe pak edhe pak edhe pak, sa tja bej tak brenda ne tafllak. 😉

 • OLIGISA HALILI
  OLIGISA HALILI

  LOVE YOU

 • OLIGISA HALILI
  OLIGISA HALILI

  O GRETA SA BUKUR E KHE BO SHUM BUKUR

 • Dilara 3157
  Dilara 3157

  ❤❤

 • Zegjine Satka
  Zegjine Satka

  Je si shpirt moj Greta 🥰🥰,kënga shumë e bukur ❤️❤️

 • Erlis Rama
  Erlis Rama

  Ghutsjueyy3hj

 • Constantin Amariutei
  Constantin Amariutei

  Love Albanian music. Greta Koci, respect frome România. 💖💖💖💖💖💖

 • Rud Wat
  Rud Wat

  Cool, greetings from Canada!

 • Romeo Qerama
  Romeo Qerama

  Mos u merr me politike mo meru muzike se je number 1 dhe je naturale pa books e silicone Para dhe mbrapa

 • D V
  D V

  o yll

 • Loredana Lifestyle 2
  Loredana Lifestyle 2

  🤩🤩

 • Gnoli Gnola
  Gnoli Gnola

  Me ne fund 1 kenge ne dialekt tone..

 • Ergi Hoxha
  Ergi Hoxha

  E mire eshte,, me pelqen. 16 vjeçe akoma eshte..

 • Elona Lleshi
  Elona Lleshi

  Bravo 🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷

 • Mikel Mekshi
  Mikel Mekshi

  Super super super kenge GRETA 🥰🥰

 • Fitore Dobra
  Fitore Dobra

  Wunderbar! Grüße von Fifi

  • Fitore Dobra
   Fitore Dobra

   Dankeschön!

  • Fitore Dobra
   Fitore Dobra

   Ja gerne ! Ich mag auch

 • Giovanni Aidala
  Giovanni Aidala

  👏🏻🎶🎶🎶❤❤❤🙏🏻🔥🔥🔥🔥✌🏻

 • maroje kralj
  maroje kralj

  Love Albanian music From croatia ♥️

  • Fatbardha Zharri
   Fatbardha Zharri

   Cvhvjvgkjufuuifififufufufuufufufufufigihkhkhkkgogogoyoy0yohkh9hohohkhoohogoyohohkhkhohgohoh9hkhohohohohohphohp hphhoohohohlhhh

 • Aziz Zeneli
  Aziz Zeneli

  Respekt ju Lumt shum kng me domethanje shum e njerit i ka ndodh kjoja

 • Tamerlan Gasanov
  Tamerlan Gasanov

  👍

 • Ailsa Ni
  Ailsa Ni

  Ke qe e vogel qe kendon dhe je kaq e talentuar saqe zeri yt nuk vdes kurre❤️❤️❤️🙏🏽🙏🏽🙏🏽

 • Gleda Masha
  Gleda Masha

  Greta je yll . Ke qene dhe do mbetesh superstar shqiptar👑🔥❤️🇦🇱

 • Lirika Sh
  Lirika Sh

  Fantastike

 • Ani Anni
  Ani Anni

  eli fara dyte eshte kjo fiziku gretes nuk do ndryshoj kurre

 • Flutura Selimi
  Flutura Selimi

  Tekst super si vete Gerta

 • vbddfy euuyt
  vbddfy euuyt

  I love this song Supporting you from Austria 👏

  • Ailsa Ni
   Ailsa Ni

   Sa bukur😍❤

 • Lusha Lusha
  Lusha Lusha

  superrr

 • Orsida Hoxha
  Orsida Hoxha

  super e shkelqyer kenge me melodi me kuptim me tera te mirat te kenaqet shpirti kur e degjon

 • Xhuljana xheka
  Xhuljana xheka

  Super keng ❤❤

 • Edenisa Pulaci
  Edenisa Pulaci

  Sa bukur😍❤

 • Gabriel Grigoras
  Gabriel Grigoras

  ...

 • Gabriel Grigoras
  Gabriel Grigoras

  ...G... .

 • Jonita Kosumi
  Jonita Kosumi

  Bravo 👏🏻

 • Paul Qendro
  Paul Qendro

  Bravo Greta ! A very nice song & great Performance .

 • qopoy dnon
  qopoy dnon

  Ke qe e vogel qe kendon dhe je kaq e talentuar saqe zeri yt nuk vdes kurre❤️❤️❤️🙏🏽🙏🏽🙏🏽

 • dondon257 has123
  dondon257 has123

  Bravo Greta je zeri me i mire per mua suksese ne jete

 • Naze Kaja
  Naze Kaja

  Super 💖

 • Melinda Shala
  Melinda Shala

  Eeeee Trandafilat 🌹🌹🌹🌹

 • anxhela love
  anxhela love

  Yll je

 • ema elena
  ema elena

  A jam e vetmja qe kur ni kang e Greta Kocit veq kcej 😂😂😂😂

 • yasio bolo
  yasio bolo

  SKE NE VOJ PER TRANDAFILA .. JE VET TRANDAFIL KUKLA MU 🌹🌹🌟🔥🔥💖🥰

  • Kosovari 09
   Kosovari 09

   Ça është kjo kukla mu ,shkruaj shqip jo greqisht

 • Μirada Lezaj
  Μirada Lezaj

  💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻

 • pioggia pioggia
  pioggia pioggia

  Love.it 😍❤👏

 • Gabriel Grigoras
  Gabriel Grigoras

  ...

 • Krvavi Balkan
  Krvavi Balkan

  O zemra yo are amezyng trendafile.

 • Monika Spaqi
  Monika Spaqi

  Qetsim per veshet kjo kenge💫 yll i pa shuar je Greta❤️

  • vbddfy euuyt
   vbddfy euuyt

   Waiting ...🌹🌹🌹

 • TONIEL TONI
  TONIEL TONI

  ❤️🔝

 • kolim jone
  kolim jone

  Greta si gjithmone me hite ❤🥰🥰🥰

 • Leda Vathaj
  Leda Vathaj

  Shum bukur bravo 😘

 • Arlinda Rexhepi
  Arlinda Rexhepi

  💙💙💙💗💗🌷🌷🌷⚘

 • Menofit Menofit
  Menofit Menofit

  Omg I really want this In Eurovision same song

 • Geri zoga super Hit
  Geri zoga super Hit

  Super 👏👏👏👏

 • Rony Ron
  Rony Ron

  👏👏👏👏👏👏Suksese..

 • Mari Ja
  Mari Ja

  Sa i du kenget e tilla taman SHQIP vertet pa asnje fjal te husj as pa Reper tu ciceru

  • qopoy dnon
   qopoy dnon

   Balkan music is verry different....(perfect)👏

 • Serxho Vlore
  Serxho Vlore

  Bravo greta super keng 👏👏👏👏👏

 • TN
  TN

  Love you 😘

 • VIP NIKLA
  VIP NIKLA

  🌹🌹

 • Bacalu IRY
  Bacalu IRY

  Nice! I love it...

 • Herkula KS
  Herkula KS

  greta si zemer je

 • Ana Drenova
  Ana Drenova

  Suksese zemer .

 • Dylan America
  Dylan America

  E kompletuar si artiste . Gati per Eurovision 👏👏

  • Arbër 2020
   Arbër 2020

   @Dylan America ne kemi talente te muzikes pafund qe kendojne live e s'po i japim mundësinë jo me kesaj qe vec per keng s'ka lidhje po shyqyr jane sdudiot me i eliminu mangesite

  • Dylan America
   Dylan America

   @Arbër 2020 pse ca ka?

  • Arbër 2020
   Arbër 2020

   😂😂😂😂 me ca veshi degjon me ca syri sheh

 • sara rossi
  sara rossi

  👍👍👍👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💋💋

 • El Za
  El Za

  Je super

 • Edi Lyte
  Edi Lyte

  Greta pas kaq shum kohesh bravo 👏

 • ny london
  ny london

  akoma 16 vjece esht greta koci

 • Kadrie Rinxhi
  Kadrie Rinxhi

  Ka kenget me te reja . E jotja eshte me e bukura 🤩🤩🤩🤗🤗👏👏👏👏👏👏

 • im Unike
  im Unike

  PO ME NE FUND BERE KENGE TE HAJRIT SI PERPARA SUKSESE GRETA

 • Eljona Dalina LATIFI
  Eljona Dalina LATIFI

  😆😆😆🥺🥺💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥

 • Adem jashari
  Adem jashari

  Mir shum po video nuk osht 4K ish duk memir me video 4K

 • Raimonta Ntomprenia
  Raimonta Ntomprenia

  Bravo Greta🥰 Si gjithmon kenget e tua jane shum te bukur a Suksese🥰

 • Jola Tushaj
  Jola Tushaj

  Hiti I veres🤗🤗

 • Skullk13
  Skullk13

  SKE NE VOJ PER TRANDAFILA .. JE VET TRANDAFIL KUKLA MU 🌹🌹🌟🔥🔥💖🥰

  • Fatbardha Zharri
   Fatbardha Zharri

   Bbnjnknknknkknlvcfdsfjkkjjjjhhhhhhhhhhhhjvvjgkjgjgkkgkkhkhkkklllkk

  • Fatbardha Zharri
   Fatbardha Zharri

   Vvvg vhjjo

  • Fatbardha Zharri
   Fatbardha Zharri

   F

 • ceza noeli
  ceza noeli

  Te lumt

  • QKSH NEWS
   QKSH NEWS

   algone.info/slow/video/s4PY3Ydua3Jlmas ..........

 • KEJSI
  KEJSI

  Shum e dua nje bashkepunim me Dhurata Doren se do ishte hit

  • QKSH NEWS
   QKSH NEWS

   algone.info/slow/video/s4PY3Ydua3Jlmas ..........

 • *Stella*
  *Stella*

  Ale le le trandafilat 🥀kur ma dhe ..,veq ma more zemren 💔e u zhduke se di pse....😭❣️🎶...

  • Erjon
   Erjon

   @*Stella* 🌹🌹🎶🎶🎶💎💎💎🌹🌹🌹🌹🌟🌟🌟🌟🌟🎶🎶🎶🎶💎📞

  • lule lulee
   lule lulee

   @*Stella* di pende io ho solo risposto al messaggio precedente tutto qui

  • *Stella*
   *Stella*

   @lule lulee po per qa thu ti 😂😂😂😂

  • lule lulee
   lule lulee

   @Jakup Jakup mase se kish per trendafilat ajo🤣🤣🤣🤣

  • QKSH NEWS
   QKSH NEWS

   algone.info/slow/video/s4PY3Ydua3Jlmas ..........

 • KEJSI
  KEJSI

  A le le le Trëndafilat kur mi dhe Veç ma more zemrën,e u zhduke s'e di pse Aman,amane Je me mua apo nuk je Se po më djeg shpirti e pa ty jo gjum, nuk fle Zemër Më ka marr malli,s'ta them dot sa shum O zemër Po më mbyt mu kjo mërzi Por un jam vetëm E du ta di ku je tani Ku?Ma thuj,ta di Edhe pak,edhe pak,edhe pak Do duroj un pa ty dit e nat Se nuk mundem,jo Un nuk mundem,mo Edhe pak,edhe pak,edhe pak Do duroj un s'e di edhe sa Se nuk mundem,jo Pa ty A le le le Trëndafilat kur mi dhe Veç ma more zemrën e zhduke,s'e di pse Aman,amane Je me mua apo nuk je Se po më djeg shpirti e pa ty jo gjum,nuk fle 2x Le le lej le,le le le,lej,le le Lej le le lej le 3x Zemër Me ty,jo,dot nuk mbaj mëri se të kam zemër Të du ma shum se syt e mi Mos më lër vetëm Pa ty kam frik,çdo nat e dit Jo,mos ik,o shpirt Edhe pak,edhe pak,edhe pak Do duroj un pa ty dit e nat Se nuk mundem,jo Un nuk mundem,mo Edhe pak,edhe pak,edhe pak Do duroj,un s'e di edhe sa Se nuk mundem,jo Pa ty A le le le le Trëndafilat kur mi dhe Veç ma more zemrën e u zhduke,s'e di pse Aman,amane Je me mua apo nuk je Se po më djeg shpirti e pa ty jo gjum,nuk fle Le,le le le lej le,le le le lej le,le le Lej le le lej le

  • QKSH NEWS
   QKSH NEWS

   algone.info/slow/video/s4PY3Ydua3Jlmas ..........

 • Adem Guce
  Adem Guce

  ❤️

  • QKSH NEWS
   QKSH NEWS

   algone.info/slow/video/s4PY3Ydua3Jlmas ..........

 • Fation Gjergji Dj
  Fation Gjergji Dj

  Bravo👏👌

  • QKSH NEWS
   QKSH NEWS

   algone.info/slow/video/s4PY3Ydua3Jlmas ..........

 • Fjori F.kiosia
  Fjori F.kiosia

  Super like pa e degjuar...🙏❤️👑🌟

  • QKSH NEWS
   QKSH NEWS

   algone.info/slow/video/s4PY3Ydua3Jlmas ..........

 • Vlora S
  Vlora S

  ❤️❤️❤️

  • QKSH NEWS
   QKSH NEWS

   algone.info/slow/video/s4PY3Ydua3Jlmas ..........

 • Lumturije Baftiu
  Lumturije Baftiu

  Bravooo

 • Lediana Abazi
  Lediana Abazi

  Bella canzone brava Greta😍😍😍😍😍😘😘😘👏👏👏👏

  • Meti Meti
   Meti Meti

   Keng shum hit Nuk ngopesh tuje nedegjuar Greta💫💫💫💫💫je P'shen letaa

 • Greis Hana
  Greis Hana

  Edhe pakkkk edhe pakk edhe pak...kjo pjesaaa super fare.

 • Majko Feçanji
  Majko Feçanji

  Alelel trëndafilat kur mi dhe🙈

 • Gledja bukur
  Gledja bukur

  Me pelqen kenga, zeri veshja gjithçka. Bravo

 • Ludjana Cota
  Ludjana Cota

  Best singer🌹

 • EMJ
  EMJ

  Bukur!!!

 • Dhurata Jaku
  Dhurata Jaku

  ❤🌹

 • Fito hallaci
  Fito hallaci

  Zjarr

 • Nadire Hoxha
  Nadire Hoxha

  E bukur per tu par por edhe me e bukur per tu degju

 • nela nela
  nela nela

  Waaa gerta super mo shpirti 😴💖💖💖💖💖💖⭐

 • Kushtrim Otr
  Kushtrim Otr

  Kete kenge e ke qare, bravo dhe kompozitorit Begolli..Je me e mira pa diskutim,kenget e tua nuk me merziten asnjehere

  • Rexhina Shehu
   Rexhina Shehu

   As mu nk me mrz

Faqja Tjeter