Gold AG ft. Nikollë Nikprelaj - Jem Ilira jem Teuta
02:48
607,275
Reddit
fanlink.to/JemIliraJemTeuta
​@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
@Gold AG ft Nikollë Nikprelaj - Jem Ilira Jem Teuta
teksti: Nikollë Nikprelaj & Gold AG
muzika: Nikollë Nikprelaj
orkestrimi: Edlir Begolli
video: MProduction
Connect with Gold AG
Facebook | facebook.com/GoldAG.Legend
Instagram | instagram.com/arianagushi/

#GoldAG #NikollëNikprelaj
#ONIMA

Komente
 • Leonardo Meta
  Leonardo Meta

  Ju lumtë goja😍

 • Lodi Lodi
  Lodi Lodi

  Kshu jemi Marshall ah me pas qef me na pa, por shum te percar e mytem njoni tjetrim, pra duhet te ta mbajm te ta afrojm shum me shum njeri tjetrin

 • Nimet Ljimani
  Nimet Ljimani

  Kur ske me ditë mw kënduar gold ag. Po ke përfituar gjithëmon nëpër emrat e tjerve

 • Samuel Koro
  Samuel Koro

  Super

 • Fatmir K
  Fatmir K

  ❤❤❤💪💖

 • Bâ Grudë Suma
  Bâ Grudë Suma

  ❤️🖤

 • Sokol Kola
  Sokol Kola

  Te dy muta si njani dhe tjetri

 • altin tola
  altin tola

  Goldi gjithmon termet vullkan cunam gjigand ni 1000 tu boft dita krenohemi me ty veq jepi ne maksimom

 • altin tola
  altin tola

  Keng shum e fort ne zemer te shqipris te madhe bravoooooooooooooooooooooo krenohemi me shqiprin e madhe mu dridh trupi ku e degjova per her te par

 • J S
  J S

  Nukkkkkk kannnnn tjeter veq nje NANE RROFT GJAKU SHQIP veq nje NANE DUA TA SHOH SHQIPERIN E MADHE e mbas let te vje si ka shkruar zoti.......

 • doire aintu
  doire aintu

  Lumt Goja Bilbili i Malsis!

 • Mina Abc
  Mina Abc

  Oh Gold, po knpn mire vetsh ky style e konges nuk por pergjan ndoshte mundesht me drue? me rythem ma tlet muyshe me i sjell kto laffe e rhtmen.

 • gesti hoxha
  gesti hoxha

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • mikea hiooi
  mikea hiooi

  Te lumt gold a dg

  • doire aintu
   doire aintu

   ⚔️🇦🇱o ju kendoft zemra🇦🇱⚔️🔥🔥🔥🔥

 • Xhery Syla
  Xhery Syla

  Ju lumt,dy zëra të mdhej,suksese..ju knoft zemra gjithmonë o burra..

 • Komandant Bjeshka-1
  Komandant Bjeshka-1

  .......Veq ni Nane!

 • Walid Chaathane
  Walid Chaathane

  Rroftë Shqipëria dhe Kosovo ❤❤❤❤

 • Youtube Youtube
  Youtube Youtube

  🤲♥️🇦🇱☝️🇦🇱♥️🤲

  • mikea hiooi
   mikea hiooi

   Nikoll Nikprelaj kangetar i Dardanis🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Xhevdet Muliqaj
  Xhevdet Muliqaj

  BRAVO SHQIPE RESPEKT

  • abbsnn cose
   abbsnn cose

   🇦🇱👐🇦🇱

 • Shqipetare 777
  Shqipetare 777

  Zot bekoj Shqiptaret kudo gjinden🙏🏻🙏🏻🙏🏻🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Bon Bon
  Bon Bon

  Shume bukur, respekt! 💯🇦🇱

  • abbsnn cose
   abbsnn cose

   This was fun!

 • Shauka Hodan
  Shauka Hodan

  Iliria 🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰

  • abbsnn cose
   abbsnn cose

   Te knoft zemra shqipe 🇦🇱🇦🇱

 • Day Light
  Day Light

  Gjall koka hala Nikolla kam mendu se ka vdek! Koka bashku me Goldin si Llaster e ndryshk! Edhe ky po ja fut si Tarak po i jep vermak! Veq ishalla i nimon Zoti si qahet bytha tuj i jap vermak.

 • Arber Lecaj
  Arber Lecaj

  Vetum kush jam se te kallxoj me dy durt🇦🇱🇽🇰😍😍

 • samir zymeri
  samir zymeri

  Teper kang e mir ku asht ky vend

  • Shauka Hodan
   Shauka Hodan

   Ahhhhh. Gold. Zoti ta prift. Mar. Je trimalosh. Atdhetar. Zemer. Mire. Super. Kengetar. Bujar. Lum. Nana familja. Qe te. Ka. God bless your family. 🙏

 • Nora Lumaj
  Nora Lumaj

  Bravo 🇦🇱🇦🇱🇦🇱 zemra ju kendoft forever ❤️❤️❤️👏🏻👏🏻👏🏻

 • Mimoza Uka
  Mimoza Uka

  Bravo 👏🏼 👏🏼jeni me te miret😍🥰😍

 • Afrim Hasanmetaj
  Afrim Hasanmetaj

  Jeni 1shi

 • Altin Halili
  Altin Halili

  ⚔️🇦🇱o ju kendoft zemra🇦🇱⚔️🔥🔥🔥🔥

 • yuoop noke
  yuoop noke

  Te lumt gold a dg

 • Meso Gjermanisht
  Meso Gjermanisht

  Meso Gjuhen gjermane falas! ABONOHU KETU per me teper!

 • Bardhok Prenga
  Bardhok Prenga

  Nikoll Nikprelaj kangetar i Dardanis🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • O K
  O K

  Si gjithmon NIKOLLA Nr.1

 • Cookie
  Cookie

  🇦🇱👐🇦🇱

  • yuoop noke
   yuoop noke

   Kush ja futi leik hala pa e ngju aß deri n gjys 😉🇦🇱👏👍

 • Marsel Meta
  Marsel Meta

  Te knoft zemra shqipe 🇦🇱🇦🇱

 • aola wili
  aola wili

  This was fun!

 • Sweet Love
  Sweet Love

  Yll Botet pershendetje na MICHIGANI

 • Albflix
  Albflix

  Suksese Dyve👏👏❤❤

 • Arjeta Gigollaj-Ibrahimi
  Arjeta Gigollaj-Ibrahimi

  Suksese

 • Arjeta Gigollaj-Ibrahimi
  Arjeta Gigollaj-Ibrahimi

  Mir shum

  • aola wili
   aola wili

   👏👏👏👌👌👌👌🙏⭐⭐

 • Ana Lleshi
  Ana Lleshi

  Ahhhhh. Gold. Zoti ta prift. Mar. Je trimalosh. Atdhetar. Zemer. Mire. Super. Kengetar. Bujar. Lum. Nana familja. Qe te. Ka. God bless your family. 🙏

 • Steph Ivanaj
  Steph Ivanaj

  Bravo Nikollë Nikprelaj E gjalle kengen tende perseri Ju lumt te dyve 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Drejtësi Barazi
  Drejtësi Barazi

  Ju këndoft zemra ❤️❤️❤️❤️❤️🇦🇹

 • miko foin
  miko foin

  Like kush pret bashkpunim in GOLD AG.-SHALIANI 👌👍

 • Flora Halimi
  Flora Halimi

  Ju lumt o ShQIPETAR, ju kendoft Zemra gjithmon ne LiRI e PQE🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Aurel Gjoni
  Aurel Gjoni

  Kang me te knaq ,,posht turqit dhe serbet

 • abbsnn cose
  abbsnn cose

  Kush ja futi leik hala pa e ngju aß deri n gjys 😉🇦🇱👏👍

 • Alberita Selman
  Alberita Selman

  Shum bukur ❤️❤️❤️❤️❤️

 • Ad Mirro05
  Ad Mirro05

  Urime Dita a Parvaresisë Kosovë.🇽🇰 sa like shkojn per kosovën Tone 🇦🇱

 • Shqipetare 777
  Shqipetare 777

  Nikollë a e ke shkue ti tekstin...

 • Shqipetare 777
  Shqipetare 777

  Kush nuk e done kete kenge i humbet fara mangole e Serbe..

 • Shqipetare 777
  Shqipetare 777

  Nikollë Nikprelaj E ka krye shkollen e muzikes shkuan kangat i bjen lavdes qyteli’s fuellit keta tjeret kengetar shkojnë si qeni mas kravanit

 • Vera Lirsch
  Vera Lirsch

  👏👏👏👌👌👌👌🙏⭐⭐

 • sandra m
  sandra m

  bravooo!!

 • Valmira Likaxhiu
  Valmira Likaxhiu

  🇦🇱🇽🇰

 • Nik Kodra
  Nik Kodra

  Zemra te knoft gjithmon numer ni jie 🤚🇦🇱

 • Lumbardh Kryeziu
  Lumbardh Kryeziu

  Bravo. Allahu ju Rujt. Gjithmon.

 • Shark Next Door
  Shark Next Door

  Respekt per Nikollen Arian islamiku si ka ftyre me shku ne Kruje tu ba si patriot leshi kur zemra i rreh per turkun

 • Luarezi H10 Hoti
  Luarezi H10 Hoti

  Jasha Nikolle be, kalle krejt !!

  • misolou fout
   misolou fout

   ❤❤❤

 • The Albanian
  The Albanian

  Ku mund të blej ni jelek tradicionale si e Arianit?

  • misolou fout
   misolou fout

   😍😍😍😍

 • annag cocl
  annag cocl

  ju pershendet nga austria Adonis e Agon Gashi Alina e Agnesa Gashi je shum I mir bravo Gold AG bravo shqipe krenaria Jon shum mir 👬👭

 • alex koci
  alex koci

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰

 • Teuta Ukshini
  Teuta Ukshini

  Hajde shqipe hajde 👌

 • Qazim Hajzeraj
  Qazim Hajzeraj

  Kenge e perpunuar per mrekulli, ju lumte. Ajo qka me shqetsoj dhe brengosi eshte demtimi qe ka pesauar kulla Vrojtuese e Skenderbeut dhe rreziku i shembjes se saje. uroj qe ta shofin edhe organet pergjegjese.

  • annag cocl
   annag cocl

   🇦🇱🇽🇰🇺🇸🙋‍♂️

 • butti fdft
  butti fdft

  Bravo ju qoft

 • Shqipetare 777
  Shqipetare 777

  Nikollë Nikprelaj Te kendoft zëmra maj miri kengatar 🇦🇱Shqiptar🇦🇱✝️

 • blueibabygirl07
  blueibabygirl07

  Bravo!! Love from #Amerika 💖💯🇦🇱

 • nijuo joing
  nijuo joing

  Ju Knoft zemra o burra 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  • butti fdft
   butti fdft

   Bravo ju lumt mos nshoni dor se jav morin shkit

 • WALLTER P38
  WALLTER P38

  Dy kengetar shqiptar si di bilbila gjuha shqipe eshte gjuhe bilbili.

 • Driton Rexhepi
  Driton Rexhepi

  ProfilStar🤩🤩🤩🤩🤩

  • nijuo joing
   nijuo joing

   njerzit qe jan si skrraja, nuk po dihet ku asht kryet e ku asht bishti !

 • Seladin Dalipi
  Seladin Dalipi

  👌👌🥰💖💝💘💫💯💯👏🤝👍👍

 • laskin riubn
  laskin riubn

  Bravo ju deshiroj shum suksese 🔥🔥🔥🔥🔥👏👏👏👏👏👏👏

 • Tina Gjoni
  Tina Gjoni

  😍😍😍😍

 • Liridona Sinishtaj
  Liridona Sinishtaj

  ❤❤❤

 • Hajdin linda Muja
  Hajdin linda Muja

  • laskin riubn
   laskin riubn

   eiekck j5k

 • cnmmd qiuoo
  cnmmd qiuoo

  Bravo ju qoft

 • dolimi jotoo
  dolimi jotoo

  Krenari per ne qe kemi kengetar si ju 🙏🏻gjith shqipetaret kudo jan nuk kan tjeter veq nje nan

 • Geg.& Tosk
  Geg.& Tosk

  🇦🇱🇽🇰🇺🇸🙋‍♂️

 • mitro Kosova
  mitro Kosova

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👍🇦🇱🍷

  • cnmmd qiuoo
   cnmmd qiuoo

   Bravo teper kang e mir hallall ju koft

 • Kristjan Peta
  Kristjan Peta

  🔥 🇦🇱

  • dolimi jotoo
   dolimi jotoo

   Inshalla poret shqipria e mahde inshalla o zot

 • misolou fout
  misolou fout

  OOOOOOOOOOOOOOOOOOOO ty hallall ta bëftë zoti o ARJAN AGUSHI ju kendofte shpirti dhe zemra jet e mot shum kombinim i bukur

 • Drilon Plava
  Drilon Plava

  Bravo ju lumt mos nshoni dor se jav morin shkit

 • Francesco Falco
  Francesco Falco

  Perqafim i madh populli shqiptar. Nga Roma Italia 🇦🇱❤️🇮🇹❤️🇦🇱❤️🇮🇹

 • Liridon Shatri
  Liridon Shatri

  👐👐🇦🇱🇦🇱❤❤

  • misolou fout
   misolou fout

   Ju këndoft zemra 🇦🇱❤️🇦🇱❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Engji Ramaj
  Engji Ramaj

  Ky Gold Aga Artist i mir asht, por si njeri spom pelqen, sa Taliban sa Kombëtar. sa e lun at rrol, sa kit rrol. shpirtrisht i trishtuar dhe Frikacak duhet te jet ky djal. Ksi njerz i quaj njerzit qe jan si skrraja, nuk po dihet ku asht kryet e ku asht bishti !

 • NKN.VIRALS Video's
  NKN.VIRALS Video's

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱rrespekt o vlla

 • Elza Hadergjonaj
  Elza Hadergjonaj

  Ju lumt goja bravo 🇦🇱🇦🇱🇦🇱💯💯💯

 • Teouta Misimi
  Teouta Misimi

  🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌💗💗💗💗💗🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👐🙌🙌🙌🙌🙌🙌👍🤞🤞🤞🤘🤘🤘🤘🤘🤘🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💗💗💗💗💗🙌🙌🙌🙌👐🙌🙌🙌🙌👐👐👐

 • Naser Guri
  Naser Guri

  Pp . P. Llpppplppp

 • lulzim morina
  lulzim morina

  eiekck j5k

 • monsterr monster
  monsterr monster

  Legjenda Ilir Shaqiri e Goldi 👍🇦🇱

 • Flore Berisha
  Flore Berisha

  👏👏👏👌👌🔥🔥

 • Bekim Gashi
  Bekim Gashi

  ju pershendet nga austria Adonis e Agon Gashi Alina e Agnesa Gashi je shum I mir bravo Gold AG bravo shqipe krenaria Jon shum mir 👬👭

 • samir zymeri
  samir zymeri

  Bravo teper kang e mir hallall ju koft

 • Blabla Blablabla
  Blabla Blablabla

  Inshalla poret shqipria e mahde inshalla o zot

 • Ditmar Elezi
  Ditmar Elezi

  Gjithmon ilir edhe pse te vuajtur e te merzitur nga padrejtesit qe na jan ber por jemi te fort

 • Sexi Barby
  Sexi Barby

  algone.info/slow/video/oKWQtKl5oHKJyIU

 • 01-Anonymous
  01-Anonymous

  Hallal ju koft!! Ju knoft zemra❤️👌🏻

 • Fari Sulejmani
  Fari Sulejmani

  Ju këndoft zemra 🇦🇱❤️🇦🇱❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Gashi Flamur
  Gashi Flamur

  🇦🇱Jam Krenar qe Jam 🇦🇱SHQIPTAR🇦🇱