GJESTI - U HALITE
6,204,464
Reddit
@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream \u0026 Download: music.onima.co/UHalite

Text - GJESTI
Mix \u0026 Master - Massive Production
Producers - Granit Gashi \u0026 DARDDY
Recording - Albos
Styling - ETNIK SHALA
SCENOGRAPHY \u0026 IDEA - Gzim Blakaj
MUA - Zhlonbeauty
Video : XL FILMS

Booking Manager: +383 49 444 229

Connect with Gjesti
instagram.com/gjestt/

🎵 Listen:
Spotify: open.spotify.com/album/4miN1l...

🎵 Buy It On:
iTunes: music.apple.com/album/1567115...

REFREN:

Shkun dy vjet
Si dy net
E njejt hala o gjendja
po jon do sene qe spo m’i len mi thon zemra
ti je halit
Amo dije t’kom mrena
se zemra se lejka

Pa mu, pa mu
pa mu, mu
kerkun nuk mete
pa mu, pa mu
pa mu,mu
dashni sun gjete
se u halite, u halite
u halite,mir qe u binde


VERSE I:
Munesh me m’sha
Munesh me m’kesh
munesh me m’paragjyku
po s’je n’trup tem me kuptu
Sa-sa
Sa pom dhem mu
qysh bre pak
nuk t’ka ardh marreeee
Ma le lotin
n’fa-qe -qe
n’faqe-faqe

REFREN:

Shkun dy vjet
Si dy net
E njejt hala o gjendja
po jon do sene qe spo m’i len mi thon zemra
ti je halit
Amo dije t’kom mrena
se zemra se lejka

Pa mu, pa mu
pa mu, mu
kerkun nuk mete
pa mu, pa mu
pa mu,mu
dashni sun gjete
se u halite, u halite
u halite,mir qe u binde


VERSE II:

Edhe harro
qe kurr en njet
as ty as hijen tane
Se kom ma
kaj-kaj

Eh...eh
spo muna mu
majt, majt, majt
Ty qe t’deshta
po duhna me t’sha
shajt-shajt

Se shum
provokative-ve
kurr su ngive-ve
Me mene t’fmive-ve
kurr su rrite...Hmm

REFREN:

Shkun dy vjet
Si dy net
E njejt hala o gjendja
po jon do sene qe spo m’i len mi thon zemra
ti je halit
Amo dije t’kom mrena
se zemra se lejka

Pa mu, pa mu
pa mu, mu
kerkun nuk mete
pa mu,pa mu
pa mu,mu
dashni sun gjete
se u halite, u halite
u halite,mir qe u binde

Komente
 • Nexhi Dunisha
  Nexhi Dunisha

  Super👍shum prekse dhe kuptim ka kenga te prek ne tela😊

 • Gentrit Stolliqi
  Gentrit Stolliqi

  Jo e mir

 • Melehat Gjureci
  Melehat Gjureci

  Super

 • Valon Neziraj
  Valon Neziraj

  King eshte ky .

 • Dardan Omer
  Dardan Omer

  Te lumte gjest shum mire kendon😍❤

 • Silira Shaqiri
  Silira Shaqiri

  Dhefshi😂

 • Luti Guri
  Luti Guri

  Super gjesi je i papar

 • Petrit Sokoli
  Petrit Sokoli

  😭😭😭😭

 • Adelina kuqi
  Adelina kuqi

  🎼🎵🎶👏

 • Arjesa Mataj
  Arjesa Mataj

  Kjo ejemja eprfrura dhmplqen shum Love love 😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺

 • Ela Gjidia
  Ela Gjidia

  Kjo kenga me e bukur qe kam degjuar ndonjeher bravo gjesti

 • Arbenita AM
  Arbenita AM

  Shumee e miree👌🥰🥰

 • Fatos Xhani
  Fatos Xhani

  Super 🙏

 • Linda Qarri
  Linda Qarri

  of oj for me

 • Eljona Gashi
  Eljona Gashi

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥⚡⚡⚡⚡

 • ilire sherifi
  ilire sherifi

  Brravo 💔😂😂

 • D O R E N T I N A
  D O R E N T I N A

  O ky osht talent ejj

 • Giuseppe De grandis
  Giuseppe De grandis

  Elda zemer..... miss you

 • Ardit Islami
  Ardit Islami

  Kujna i pelqen konga i hift sorra nboth

 • Gazment Brahimllari
  Gazment Brahimllari

  Kjo kenge me pelqen shume😍😍😍😍😍😍😍😍😗😗👌👌👌👌👍👍👍👍👏👏👏👏🖐🖐🖐🖐🖐🖐🖐

 • Nida Dullaj
  Nida Dullaj

  kengetar i mrekullueshem🥺🥺

 • Hagc Gavvsgsb
  Hagc Gavvsgsb

  OZOT SA EBUKUR

 • Roeli Inara Dionea Uarda zefi kurti kurti pashnjari
  Roeli Inara Dionea Uarda zefi kurti kurti pashnjari

  E di edhe un jam e thyer

 • Al_flor Game
  Al_flor Game

  Kjo kenga eshte ma e mira ne bot ska me te mir se ku muzikant gjejsi

 • Robert Mustafaraj
  Robert Mustafaraj

  O zot sa te bukur e ke zerin

 • Festim Kastrati
  Festim Kastrati

  Qeyrudacjbjfkid

 • Shqipe Shira
  Shqipe Shira

  😒💓

 • Ana Kungulli
  Ana Kungulli

  😍😍😍😍

 • TheWitherBoy 396
  TheWitherBoy 396

  Wow ca kenge me e bukura ne bote

 • Aulona
  Aulona

  Se zemra se lejka❤🥺

 • Erisa Duda Erisa duda
  Erisa Duda Erisa duda

  👏👏👏👏👏👏🌝

 • doliio volay
  doliio volay

  His voice omg 🥺😍

 • Festim Kastrati
  Festim Kastrati

  ❤dkbhd

 • Hagc Gavvsgsb
  Hagc Gavvsgsb

  Kjo kenge me Ben per te qare

 • Enriko Braci
  Enriko Braci

  Shukn 2 vjet si 2 net me mamin tat se ishte shum e shpifur

 • Erzan Qejvani
  Erzan Qejvani

  Bravo je me i miri 😇😇😇😇

  • doliio volay
   doliio volay

   algone.info/slow/video/j6-s132FpZ5ox2Q

 • Ana shqipe
  Ana shqipe

  Like pa arsye se e meriton☺✌

 • niddg viiut
  niddg viiut

  The Albanian vibe is crazy😱😱 🇳🇱❤️🇦🇱🇽🇰

 • Hagc Gavvsgsb
  Hagc Gavvsgsb

  Me. Te vertete Ben nje keng ne vit por iben super bravo te qofte

 • ArtoneBoSS
  ArtoneBoSS

  😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭❤❤❤❤❤❤

 • Shyrete Shahinaj
  Shyrete Shahinaj

  3r2

  • niddg viiut
   niddg viiut

   algone.info/slow/video/gW_Yq7BqbHeBqps

 • gioyu comi
  gioyu comi

  Kjo këng ësht një ndër këngët mëtë mira gjer tash të 2021👏🏻😭😔

 • Serjan Hysaj
  Serjan Hysaj

  😊

 • Serjan Hysaj
  Serjan Hysaj

  Najs je o gjest

 • sokin jon
  sokin jon

  Tayna: "ehhh👿" Gjesti:"hmmm🤤" Meh:wtf😂☠️

 • Meri Tozaj
  Meri Tozaj

  shum e bukur kjo kenge

  • gioyu comi
   gioyu comi

   🥰

 • Hysnije _sh
  Hysnije _sh

  Kang shum prekse😔 e bukur shum🇦🇱🇽🇰

 • FLORDI
  FLORDI

  algone.info/slow/video/j6-s132FpZ5ox2Q

  • sokin jon
   sokin jon

   uau ca zeri mrekulli

 • Hasim Ademi
  Hasim Ademi

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Gjystina Marku
  Gjystina Marku

  the songs nice but what he does with his voice is so unnecessary

 • Medina Sulo
  Medina Sulo

  💜💙💚💛🧡💟💗👸❤️💯

 • Kujtim Lamaj
  Kujtim Lamaj

  😍

 • Admir Lama
  Admir Lama

  Suksese Gjesti 🙏🙏🙏🙏💪💪💪💪💪💪💪

 • Infotech Infotech
  Infotech Infotech

  algone.info/slow/video/gW_Yq7BqbHeBqps

 • Ebubeker Ali
  Ebubeker Ali

  Kengtari jem i preferum ti je gjith ke me konnn🤍💪💪

 • Roeli Inara Dionea Uarda zefi kurti kurti pashnjari
  Roeli Inara Dionea Uarda zefi kurti kurti pashnjari

  Po me te vertet dhe eshte nje nga kendaret e mia te preferuar

 • Melihate Presheva
  Melihate Presheva

  I gsis0 y1❤❤❤❤

 • Daniela Asmadhi
  Daniela Asmadhi

  Kjo muzik te jep jete dhe me kujton një person shum te rensishem qe e dua shum..

 • sara xhepa😍
  sara xhepa😍

  🥰

 • Simina Covaci
  Simina Covaci

  😍😍😍

 • Juliana Pumo
  Juliana Pumo

  ÇFARE DO ME THËNË U ..... HALITE ...... A KA NDONJE KOQEVARE TE MA SHPIEGOJE SE NE SHQIPTARET KETE GJUHE ARABE NUK E KUPTOJMË..... 😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡

 • Shabane Elezi
  Shabane Elezi

  uau ca zeri mrekulli

 • Adnan Maqi
  Adnan Maqi

  Shum zanin e mir brehhh ashtu edhe vet❤😘😗

 • Mira
  Mira

  🇦🇱❤🇷🇴

 • Karolina Mietkiewicz
  Karolina Mietkiewicz

  🇦🇱❤🇵🇱

 • FF MARAJAN
  FF MARAJAN

  💔😔

 • JuSt PsYcHo
  JuSt PsYcHo

  SAD

 • Albion Olluri
  Albion Olluri

  Kënget me te mira I bejne vetem dy veta : 1 BEBE dhe 2 GJESTI . I love you so much. Your songs is very nice.♥♡♥♡♥♡♥

 • Andy Hoda
  Andy Hoda

  Talentin nuk ka nevoj rreklamojsh te trgon veprat e para me ne fund doli te kendoft zemra 👐👐⭐⭐⭐⭐⭐

 • Mirela Pengu
  Mirela Pengu

  Super kenge

 • yuoop noke
  yuoop noke

  Wow, po me befason ky k3ngtar paska shum stil. Kenge e bukur. 🔝

 • Elisabeta Qira
  Elisabeta Qira

  🙂🥺👍👍👍👍👍

 • bilinas mini
  bilinas mini

  halite,mir qe u binde #GJESTI #uhalite #ONIMA

 • sigrida ciku
  sigrida ciku

  sa kengetar i mir un e ngjoj per dite zoti te bekofte

 • Gazment Brahimllari
  Gazment Brahimllari

  Kjo kenge eshte e mrekullueshme 👌👌👌👌👌👌👌👌👍👍👍👍👍

  • yuoop noke
   yuoop noke

   Çdo njeri e gjen veten te kjo keng 😥😥😥

 • Carpe Diem
  Carpe Diem

  Wow, po me befason ky k3ngtar paska shum stil. Kenge e bukur. 🔝

 • Rifat Zulfaj
  Rifat Zulfaj

  Bravo koft qisin kange me zemer si ti qe eknon nuk ka je yllll

 • Fadili MurTi
  Fadili MurTi

  Te lumt goja😀

 • Video Interesante
  Video Interesante

  Cfare do të thotë U HALITE?

 • Fabian Burina
  Fabian Burina

  🎶❤gjesti

 • Agim Likaj
  Agim Likaj

  Kjo keng te ben per te qare🥺🥺😔😭😭

 • Flamur Dauti
  Flamur Dauti

  Ai qe e ka ber e keqe kenga ai spi njeka kenget

 • Flamur Dauti
  Flamur Dauti

  Veq vazhdo shum mir 💪💪

 • Eltina Zenel
  Eltina Zenel

  super hit

 • Lutfije Bislimi
  Lutfije Bislimi

  bebe boss je te dua nga diamant bislimi

 • Elma Elma
  Elma Elma

  🔥🔥🔥

 • Armando Aliu
  Armando Aliu

  Çdo njeri e gjen veten te kjo keng 😥😥😥

 • Vjollca Balla
  Vjollca Balla

  Ky është një nga këngëtaret më të mirë në Shqipëri 🤗🤗💥

 • Tik tok star
  Tik tok star

  Zeri yt 💜💜💜💜💜👌👌

 • Sina Mobishd
  Sina Mobishd

  Bravo Gjesti ma Mir be bot

 • Rijad Kasamaj
  Rijad Kasamaj

  Ky eshte nje kengetar super

 • Arian Topalli
  Arian Topalli

  Un

 • elmedin jusufi
  elmedin jusufi

  😢😢🥰💔💘

 • FF LIDER
  FF LIDER

  Pse nuk del ne top list kjo kenge!!!

 • Tuana Gerbeshi
  Tuana Gerbeshi

  Keng ma e mira ne bot

 • vini hyka
  vini hyka

  SUPER

 • Alesia Avdulaj
  Alesia Avdulaj

  Ash nje kang shum e bukur

 • Maz B
  Maz B

  His voice omg 🥺😍

 • Ken Nechee
  Ken Nechee

  ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • minivere kallaba
  minivere kallaba

  bravo👏🏻👏🏻👏🏻