“Gjeste të turpshme”, Policia rrethon Arjonin dhe Serenën në mes të Tiranës - #EXPULS
27:16
363,745
Reddit
#rtvora #expuls #serenasula #arjonluli
#EXPULS - Një program nga Ronaldo Sharka, çdo të shtunë ora 23:00 në ekranin gjeneralist të RTV Ora! Aspak i njejtë më të tjerët, aty ku ekskluzivet thuhen të parat, materiale që nuk i kishit menduar, debate dhe spektakël, gjithçka pa filtra!
Follow TV Ora dhe RTV Ora News
Subscribe To "Ora News" on ALgone Channel for NEWS HERE: bit.ly/2DDddtL
Subscribe To "Ora News" on ALgone Channel for TV Shows HERE bit.ly/2sPcqj3
For more content from click HERE www.oranews.tv
Like Ora News on Facebook HERE bit.ly/2RkUN4s
Follow Ora News on Instagram Here bit.ly/2HBuiID
Follow Ora News on Twitter bit.ly/2RhOaQp

Komente
 • eleganti montreal
  eleganti montreal

  Ky moderatori bothqir ky bythen batare pe bojka

 • Amazing Videos
  Amazing Videos

  Jena t famshem hahahhaa

 • jim murphy
  jim murphy

  Fuck off plera

 • Pablo Pablo
  Pablo Pablo

  Kurv ordinere ju zdukt rraca ksaj

 • Ana
  Ana

  Si I flet polices ashtu kjo 🤣🤣🤣🤣🤣 e tmerrshme!

 • buderus star
  buderus star

  ja kisha henger at byth te vogel...

 • Enita Beqaj
  Enita Beqaj

  "Normal , kur jam ne makine, me te dashurin tim... adrenaline. Do bej icik twerk, apo jo? " Pika qe I duket normale. Po mire, meqe asnje ligj nuk kishit shkelur ju, rripin e sigurimit e kishe te vene ti? Ik meso te flases se mua do me vinte turp te flisja ne kete menyre. O popull , mos e merrni per baze per arsye te kesaj, se femrat e bukura jane vetem idjote nga truri.Ka dhe te bukura te mencura...

 • sonila hysa
  sonila hysa

  Ka gjet tenxherja kapakun. Llogjika zero njeri me tarabosh se tjetri. Turp per ju e jo per shtetin ju ka marre.mendte twerku

 • fjorida hoxhaj
  fjorida hoxhaj

  Serena shum budalleqe flet qesh kot

 • Rina Osmani
  Rina Osmani

  Kjo ta neverit vetëm kur flet. E lere ma veprimet që bejn. Të digjeneruar.

 • Alleks
  Alleks

  Esht “public offence” o kokrra karit

 • Trolo Transunion
  Trolo Transunion

  Ne Kosove ketyre si arjoni the sirana i quajn maxhup gabel apo tepric teknoligjije

 • MM Di
  MM Di

  Sa her ne sekont qesh kot pa lidhje kjo si trape

 • v Vishi
  v Vishi

  Test droge duhet mju ba 😂😂

 • productions 04
  productions 04

  Ket qe se ka lon kush pa e shkerdhy

 • Illyrian Autochtones
  Illyrian Autochtones

  3 BythQirr Njejtin Vend

 • Kristina Koko
  Kristina Koko

  Nuk e di si mund ti ftojne ne intervista ...

 • Drini Dushkaj
  Drini Dushkaj

  phyyyyt ju qifshaaa rooooopt

 • Ida Ida
  Ida Ida

  O barbona njerez te shpifur baxhella

 • Djdjdjsj dhvsvshs
  Djdjdjsj dhvsvshs

  Katastrof jeni dyt marre per ju oti kuqka marre

 • Oxford Uk
  Oxford Uk

  budallai ska brina si lopa

 • Brandon Swiss
  Brandon Swiss

  Zoti jon qe je ne qiell na ruaj mend e kokes ... zot nese te jesh i famshem nenkupton te jesh gomar te lutem mos lejo kurr te behem e famshme ...o zot jam tu shkrujt komentin dhe vazhdoj te degjoj ket magarin te thot ska nxjerr pjest intime do ngrej zanin thot po kembet i ngrite tash vec zani me pollit si rruspi tka met .ore ligji te mbron ty e sigurt po ilacet spo te bejn efekt .e dashur injorante kush ta ka ven emrin siren po prandaj kan ik sirenat nga bota se ka dal specja jote

 • Daisy Malka
  Daisy Malka

  Jemi t famshem na kane inat...oh zot😂😂c anadollaker bashke me kete kryeidiotin q i fton n emision ...

 • Rabije Zekjiri
  Rabije Zekjiri

  🤢🤢🤢🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 • vlore vlore
  vlore vlore

  ti je gagac o moracak po ca ti bej fatjonit qe nuk ta cau ballin tyja

 • Xhafer Dolek
  Xhafer Dolek

  Per te permbushur programet telivizive ju jepet hapesire ksaj lloj kurve dhe kti psikopati 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

 • Toni Hyseni
  Toni Hyseni

  Qifsha idiotin arsyje ndalimi policia Te ndalon Kur Don Pa arsyje esht pun e tyre

 • Marjus zz
  Marjus zz

  qr ca jan keto specie o ju qr po ju pash ne rrug do ju qi rropt

 • Albert Osmaj
  Albert Osmaj

  Tani qe mendoj mir gjith inatin e Kam me anen si ka munsi moj ana me arjonin boo booo😱😱

 • niki & bessi
  niki & bessi

  Policia futi nen makine dhe shkeli qiva ropt e felliqur

 • Inna Hoxha
  Inna Hoxha

  Ma idiot te flliqur skam pa

 • Elvana Rrasa
  Elvana Rrasa

  O te befsha gropen po moj gjithcka behet makin edhe cici o vrafsh veten. Jeni vip juu???? Vip per cfar,cfar talenti ke ti??

 • A.M
  A.M

  hahahahahha ju me njifni shum mir tashi sesht hera e par qe bej twerk thot debilja😂😂😂😂 po naj 50 vjecar qe sdi me perdor telefonin ku karin e di a ben twerk ti moj debile se ty vec naj emision vari karin si ky te fton ty .a qr duheni zhduk nga faqja e dheut.. per ma teper si ben twerk me rrip sigurimi ti moj moter? me byth perpjet?ti qenke nivel tjeter 😂😂😂

 • Futboll 24
  Futboll 24

  O Erjon je bo si Lejdi Gaga Dashuren tande ta ka qi krejt estrada

 • Sex Symbol
  Sex Symbol

  Te 2 qe jan jan vk as njeri zdi te flasi vl

 • Liljana Lazaj
  Liljana Lazaj

  Po' hajde o Arion ne itali dhe vere te kercej ne makin te dashuren se e di ti si të benë ketu

 • how to earn Real money
  how to earn Real money

  O te qifsha rracen oj ropqire ku e more famen tqift kina ropt

 • The Unique
  The Unique

  Jena tfamshem na kan inat ik se tqivaaa rooooobt

 • dominic manetta
  dominic manetta

  Home girl u need ass to twirk n a burger for ya skinny ass ps u got no speed at all ..u get a2 outta 10 even that’s too much but u get a for effort lol 👎👎

 • R R
  R R

  Kjo femra si magjupe koka zor me besu se asht shiptare

 • IlluminuimAge
  IlluminuimAge

  O plera po ne cdo shtet te botes te ndalosh te ekspozosh bythen ne publik eshte exposim seksual dhe burim aksidenti kare femer

 • Qani Aliji
  Qani Aliji

  Çam çakèzin e han si qen ky Arjoni e rob qirin

 • Eraldo Bleta
  Eraldo Bleta

  A u qifsha ropt o te mbaruar

 • Guten Asenova
  Guten Asenova

  Ah enver hoxha cohu nje here te vetme dhe pastroni kete llum te shqiperis vajza pa shkoll djali me 8 vjecare obobobobob cfare te ardhme presin keta funderrina

 • Joni Dushi
  Joni Dushi

  Kjo do i qik qirje pak ma shum

 • Joni Dushi
  Joni Dushi

  Ku kan dal kto plehra krejt pa lidhije

 • fishing special
  fishing special

  Ca man tokaaa o zottttt Slidh dot dy fjal .....

 • Hadije Ismaili
  Hadije Ismaili

  A ka familja ajo vajza qe ben ashtu sikur prostitutet qe bejn

 • XB XB
  XB XB

  Sa nıvel ı ulet.Te vjen ndot tı shohesh.

 • Samira Hoxha
  Samira Hoxha

  Erjon mos enxjerr ne televisore se ti je me kulur kjo ehe ehe

 • Samira Hoxha
  Samira Hoxha

  Si femer sqenka ekeqe por mendjen epaska fyll

 • Ramadan Rushiti
  Ramadan Rushiti

  Kjo Qafka vetem me kameren ka pun shikohet veq ne ekran se si do dal , kush e ka Vërejt ?

 • Ramadan Rushiti
  Ramadan Rushiti

  Edhe Twerk per tu ber e ka vendin e vet o Injorant.

 • Franc Meta
  Franc Meta

  Po pse moj qifsha komplet fisin ty dhe kti karit duhet me ja qi komplet fisin edhe të vdekurit se ju oshtë Rit mendja ore plehra mor zdi ca me ju then juve

 • Elisa Elisa
  Elisa Elisa

  🤮

 • S T
  S T

  Sa te neveritshem te dy plehra e ky inhoranti ka jetu ne zvicer e di shum mir qe kto gjona nuk lejohet ne makin se nuk e shef lejen e makines me vite 🤮🤮

 • Blerina Lika
  Blerina Lika

  Car fame ke ti??? Se nuk ju njoh po ja humbni vlerat Vip-a te vertet e njerzve te famshem. Jo cdo gje mund te besh ti! Se ambjentet publike jan te perbashketa, ne shpin tende bej car te doni.

 • kaizer soze
  kaizer soze

  Pse martohesh me elton ilirjanin o gejush

 • Lindita Rabija
  Lindita Rabija

  Edhe body eshte veshje intime, dhe eshte shkelje te jesh pa rrip sigurimi

 • Shejtani shejtani Dreq
  Shejtani shejtani Dreq

  Jena te famshem na kan inate 😂😂😂🙄🙄😂

 • Claudia Stephan
  Claudia Stephan

  Kjo plera qe ka mor ky arjoni nje femer e shthurur dhe shume e degjeneruar

 • broeschabe
  broeschabe

  Arjoni ësht më i miri 🙂🙂pas fationit hahahha

 • Gentian Oshafi
  Gentian Oshafi

  pèr cfar fame e ke flalèn pèr famèn e putanès llare

 • Madona
  Madona

  🙈🤮🤮 U mjafton bukuria ketyre, se nga logjika qenkan njesoj!

 • Pak nga te gjitha
  Pak nga te gjitha

  A din shqip kj arjoni

 • toni toni
  toni toni

  Emision me 3 moldave

 • Krist Prg
  Krist Prg

  Kush po e kerkon enver hoxhen se ne shum komente e shof kte shprehje ´u ngrit nga varri dhe ja u qî’ft ropt krejt juve qe e doni prap te gjall o rop qir kti arjonit me kte kurven phuuu shkoni npuf te dy qift kurv

 • GD Kaci
  GD Kaci

  U kanë ndaluar për bindjet tuaja të djathta. Shkoni e ankohuni ke PD-ja të kenë edhe ata 1 motiv me shku në zgjedhje. Poshtë duart nga Serena dhe i dashuri i saj. Policia është e politizuar. I kanë inat se jeni më të bukurit në Shqipëri. Poshtë diktatura. Edi Rama,ik!

 • Fisnik Hamzkkjpojjuuklkjajkko
  Fisnik Hamzkkjpojjuuklkjajkko

  Po mir ju kan bër mori Lavire po shiko veten si rrin ne Karrik tamam Lavire edhe ti more Arjon si Peder je me ket Lavire kush ju njeh juve se jeni te famshëm ikkk more ma budallenjë jan mediat se ju therrasin juve si musafir

 • Angela Haxhillari
  Angela Haxhillari

  Twerk nmakin?!hapu dhe o zot!u prish bota fare.edhe kte qe se kisha degju najher e degjova.normal qe eshte burim aksidenti se nese nget arjoni makinen e tshef ty duke tund bythet ,se shef me rrugen e i perplas te gjithe.njerez pa cip

 • E1 99
  E1 99

  Hahahahahaha vdiqa ca histerikesh

 • xena peja
  xena peja

  Ooo more kuder skeni faj ju policija ika fajet qe sjau qin robt

 • Galaxy S3
  Galaxy S3

  Sa nivel i ulet.Uaaaaaa.Sdini me fol mor kafshe me sy njeriu

 • R. P
  R. P

  se kuptoj dhe krenohen me ket ajde enver hajde se duhet mi zhduk prej faqes dheut do

 • Eleonora Himmel
  Eleonora Himmel

  Sa poshte ka rene shoqeria shqiptare kto jane vipe dhe prostituta ka me klas ksaj nuk di ca emri ti vesh funi botes.

 • Oni Oni
  Oni Oni

  Juve te famshem?😳😳😳 cfar fame esht kjo qe del me boddy dhe dridhesh kot kushedi se cfar di te besh.Jeni qe te dy te mjer njeri me budalla se tjt lidhu zgidhu per fame njerez koti rroni kot qesh si budallaqe pa lidhje ske as shije te femres.Vish nje fund siper boddyt me del si laraske mesuan te gjith behen te famshem me te shara me te xhveshur.Te isha un police ta tregoja mir kercimin ty dhe atij

 • Boni Muca
  Boni Muca

  Kur flet edhe ky se ca osht turp e ca s osht kur te ndalon nje polic se di dmth shko mor sypordh😑(m falni per shprehjen ju ndjekesit ), madje te t kishte rras mrena me ket sorren😑qe i duket normale sjellja n makine per twerk kur e shohin edhe femije rruges😑

 • Heidi Sharpe
  Heidi Sharpe

  O bobobobobo ka shum lapera si ju ne at vend my qisha far e fisin

 • Lolita Luu
  Lolita Luu

  Po juve qe i shani juve i jepni vemendje dhe ajo kthehet ne lek dhe fam si perfundim jeni fansa. Te pakten te jeni fansa me koshienc qe jeni fansa

 • Florenco Martini
  Florenco Martini

  Ik ciu me kozakun se ka dtl sot

 • Klajdi Ninga
  Klajdi Ninga

  Bobobo sa gjyna Qe te dy 🙏😢😢

 • Unknown Page
  Unknown Page

  Policia : serena , ti je burim aksidenti. Nderkohe un : AHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHA

 • Gatimet e mia
  Gatimet e mia

  Na kane inat se jena te famshem 😂😂😂 hapu toke 🤦🏻‍♀️ 🤦🏻‍♀️

  • Gentian Oshafi
   Gentian Oshafi

   se ka fajin toka toka mban gjith kto male e jo mos mbaj kèto ale😅🙈🙈🙈

 • Valter London
  Valter London

  kokrrat e injorantave

 • Grisilda Hysa
  Grisilda Hysa

  pse i mban kembet ashtu kjo sikur ka hyre nanje gje debile femer

 • Manou Firmo
  Manou Firmo

  Sa I padurueshem ky prezantuesi

 • Ferdi ferdi
  Ferdi ferdi

  O te grift kolera

 • my music Rozita
  my music Rozita

  Copa e injoranteve qe te 2..

 • my music Rozita
  my music Rozita

  2 njerez injorant komplet dhe te degjeneruar... Sdin as me fol turp..

 • GC Daffina
  GC Daffina

  🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮 te dy

 • FABJO #FF
  FABJO #FF

  Kto jan per tu var ne mer te beogratit

  • AM13 AM13
   AM13 AM13

   @FABJO #FF po po 😅😅

  • FABJO #FF
   FABJO #FF

   Apo jo

 • Jona Tahiraj
  Jona Tahiraj

  Kta te bejne ta grisesh edukaten...me njerez te ndyr dhe skandaloz nuk e di dmth se si i lejojn akoma te dalin neper media kta felliqsira qe skan pik morali..te neveritshem..po me turp per ata qe i pranojn neper emisione se po degradojn rinine shembull me tkeq skishin ku ta gjenin edhe me qiri ta kerkonim..turp

 • ÅŁB MÅFÏÅ
  ÅŁB MÅFÏÅ

  At e kam qi un ate serenen ajo eshte femer kare fare e kam qi te nje klab

 • Alo Ola
  Alo Ola

  pu pu pu ca lloj bundre dhe kafshesh,jena tfomshem na kan inat

 • Amc Shop
  Amc Shop

  Kinge është dreqi po ce do si debile nga trut

 • Lila Ani
  Lila Ani

  BOARO I THON ITALIANET , E MBYLLA VIDJON QE NE FILLIM .

 • Fori Loci
  Fori Loci

  O llomhane a keni turp a keni familje more te degjeneruar

 • Fori Loci
  Fori Loci

  O llumi i Shqiperis 🤮🤮

 • Jorge Sanchez
  Jorge Sanchez

  keta ti qish te tre bythqirash

Faqja Tjeter