GENJEJ PARA KAMERES, PER TE PARE REAGIMIN E VELLAIT... ! *u vu ne siklet*
18:24
79,135
Reddit
N S T A G R A M: @adisa.gjo
➭ instagram.com/adisa.gjo/​...​
S N A P C H A T :
➭ adisa.gjo
B U S I N E S S E M A I L
➭ gjoadisa@gmail.com

Komente
 • Angela Ak
  Angela Ak

  BRAVOOOOOOOOO

 • Blerta Ademaj
  Blerta Ademaj

  Adisa të dua dhe të përqafoj prej së largu je shum e mir.😚😙😗😘😍😻❤💗💋👄💞💖

 • Resmije Shalaj
  Resmije Shalaj

  Sa i edukuar Klajdi! Bravo! Uroj qe edhe une ta rris djalin tim me vlera te tilla

 • Amanda.Minaver Mazreku
  Amanda.Minaver Mazreku

  a sa po prgjani ju dy bukuroshe

 • Vanesa Ramshaj
  Vanesa Ramshaj

  Mundeni ta beni nje chelench me qiri plzz

  • ADISA GJO
   ADISA GJO

   E kemi bere zemer

 • Ervina Rucaj
  Ervina Rucaj

  Une se di kush je se ste kam ndjek ndonjehere, por kjo video me shtoi jeten nga te qeshurat hahahahaha. I shkreti si rri duke pare gjithe kohes "ca po ndodh ketu, whaaaat" ahahaha

 • Zymrie Pacolli Limani
  Zymrie Pacolli Limani

  Adisa je shum e mir😍😍💟

 • ola bytyqi
  ola bytyqi

  Pse genjen mojj😆😂😂

 • ola bytyqi
  ola bytyqi

  Kam be subscribe kam be like coment add n snap dhe jam aktive qdo dit ne kanalin tend shpresoj qe do jem nje nder best subscribes of the week

 • ola bytyqi
  ola bytyqi

  Mbeti gojehapur klajdi hahahahahhaaha❤❤

 • ola bytyqi
  ola bytyqi

  Shum e bukur video Adisaa 🥰🥰

 • Katrina Duriqi
  Katrina Duriqi

  😘😘😍😍😍😍💖💖💖

 • Roza Markaj
  Roza Markaj

  Shume bukur video❤❤❤

 • Hk gledooo
  Hk gledooo

  Ta bona "sabskrajb"

 • Danjela Balla
  Danjela Balla

  Ka menduar se je çmedur😂😂😂

 • Danjela Balla
  Danjela Balla

  Kam qesh me lot si e hengri keshtu dhe sa thoshe ti australi, ai habitej

 • Bruna Selamaj
  Bruna Selamaj

  😊😚

 • Daila Dailaaa
  Daila Dailaaa

  😭😭😭😭😫😫😫😫 Adisa

 • Romina Cela
  Romina Cela

  😂❤

 • Aurela Hoxha
  Aurela Hoxha

  Pse nk e ke hedhur akoma videon e re😍

 • Mso Dicka
  Mso Dicka

  4:15 Klajdi nderkohe duke te shikuar e menduar : Eh moj Arabi c'mi paske bere motres 🤦‍♀️🤣🤣🤣

 • hoxha sidorela
  hoxha sidorela

  hahaha ta bejm me interesante sikur nuk jeton ne shqipri te japim pak vler hahhahahahah

 • Melek Halid
  Melek Halid

  Je meee eeeè mirrra zemrush😘

 • Cadomerjall
  Cadomerjall

  Does klajd needs a nuse?😌

 • Angela Cani
  Angela Cani

  Je realish shuuum shum e mir,dhe Klajdi bravo qe nuk genjen😂 🥳

 • Edita Haxhijaj
  Edita Haxhijaj

  🎶🌙🌙🌙😂😂🥺

 • Azalea's Channel
  Azalea's Channel

  Me lot😂😂😂

 • Fjoralba Jeminaj
  Fjoralba Jeminaj

  Hahahh shum gallate kjo video dhe klajdi I ndrojtur pak 😅

 • Little mix
  Little mix

  Lottttt🤣🤣🤣🤣🤣

 • Sara Gjoshi
  Sara Gjoshi

  Hahahaha sa siklet e vure klajdin 😂🤣🥰🥰

 • Wesley DaDyet
  Wesley DaDyet

  Futu dhe letra amerikane😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Snow White92
  Snow White92

  Ju kam zili... Vazhdoni keshtu duajeni njeri tjetrin ndihmoni njeri tjetrin, dhe,mbeshteteni njeri tjetrin.... I got touched by the word .... I love you, and i love you to babe.... Ka vellezer qe sado motra ti doje afer rine shume ftohte.... Lum nena qe ju ka 💜

 • Rafaela Marku
  Rafaela Marku

  Hera e par qe po shikoj videon tuaj dhe nuk di ca te them , jeni shum te mire 😍😍 un perpak isha duke i then Klajdit si te shkoj dhe un ne Australi🤣🤣

 • aferdita hoxha
  aferdita hoxha

  pershendetje, jeni te dy shume te miret tani rastisa videot e tua dhe na kenaqet

  • aferdita hoxha
   aferdita hoxha

   kam emrin e mamit tend Adis

 • Adrian Veliu
  Adrian Veliu

  hahahaahahahha hahhahahhahahhhahahahah tha mir klajdi pse se xhirum kete vidio me 1 prill

  • ADISA GJO
   ADISA GJO

   Mire tha, Po kujt I thaaaa 🤣🤣🤣🤣🤣

 • F S
  F S

  E paske vellan si llokum 🤗

 • Argita Zeka
  Argita Zeka

  Kujt i mungon Eva

 • Erion Sherali
  Erion Sherali

  O adisa sa i zhgenjyer u duk vellai yt kur ti i the qe ishte prank 😂🤣🤣🤣 . Spo gjente fjale

 • marigona qollaku
  marigona qollaku

  shummm zemer 😍🥰🥰🥰🥰

 • Revjona Kalemi
  Revjona Kalemi

  Hahaha o sa kam qeshur

 • Kryeziu Kryeziu
  Kryeziu Kryeziu

  esht shum i eduluar klajdi.

 • Sadete Allaraj
  Sadete Allaraj

  O Adisa pse e ve ne siklet vllain te genjej. Ti thuaj shyqyr eshte I siqert 🤩

 • Kristi Pullazi
  Kristi Pullazi

  Adisa super skenariste 😂😂😂❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️e adhuroj thjeshtesin tende Adis ❤️❤️jem fansja jote ❤️❤️❤️

 • era pjetri
  era pjetri

  Kur do besh nje video tjeter me Klajdin 💓

 • fjona bledi
  fjona bledi

  Sa kam qeshur 😂😂

 • Artiola Sope
  Artiola Sope

  te lutem beja nje prank mauricios😍😘😗💖🙏

 • Eda Likoka
  Eda Likoka

  😍😍Na kenaqe Adis!

 • ANGJE NDOU
  ANGJE NDOU

  Super vidio serio u kenaqa shumee♥️♥️ vellai super njeri shume i sinqerte me plq shume shkoni shume bashke ne vidio beni m shpesh,,🙏🏻🙏🏻 Na kenaqe adisa thenx Love you♥️♥️

 • Akuila Manci
  Akuila Manci

  Po beje

 • L T
  L T

  Oh sa i mire dhe sa i sinqert.

 • Alush Duka
  Alush Duka

  Sa e bukur ajo trikoja e adises turp turp turp turp 😂❤

 • Marge A
  Marge A

  👍🤣🤣🤣🤣💕

 • Background video SK
  Background video SK

  Pershëndetje

 • Kimete Bajrami
  Kimete Bajrami

  Teeeee duaaaaa🥰🥰🥰🥰😍😍😍😍🤩🤩🤩🤩🤩🤩😘😘😘😘

 • Elendjana Pepnikaj
  Elendjana Pepnikaj

  Bravo te dy shum te mir lum prinderit cfar femijesh ka rritur ju uroj te arrini sa me larg te prsh adisa nga Italia na mungon Eva 😍🥰

 • Silvana Gjeci
  Silvana Gjeci

  😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Gela Bregu
  Gela Bregu

  😊😊

 • Lyrics Shqip
  Lyrics Shqip

  Jeni shume te mire 🍯🤞💞💫🌟😍

 • Made in Laçi
  Made in Laçi

  OMG 😆 kjo video ishte looooot te qeshuradh sidomos kur i the jeton me mammin

  • Made in Laçi
   Made in Laçi

   Sa sshuuume ngjani

 • Dishe Hoti
  Dishe Hoti

  Je shum e mire vetem vazhdo ❤️😇🍫

 • My world
  My world

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 U SHKRIVA 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Silvana Sufaj
  Silvana Sufaj

  Hahahah kjo eshte video me e bukur qe ke ber ndonje here.😍

 • Renata K
  Renata K

  Po me even kur do besh ndonje video se na ka marr malli me e pa😘😘

 • Manjola Beci
  Manjola Beci

  Te syte ngjajne qe jane moter e vella

 • Milena Miley
  Milena Miley

  I paska marr dhuratat ke linja 1€

 • Isnije Azizi
  Isnije Azizi

  Jeni shum te mire shkoni shum

 • Dhurata Shkembi
  Dhurata Shkembi

  Me lot😅

 • Jona Maja
  Jona Maja

  Ku e shete eva se me ka mengu shume💖😍🥳🥰

 • Dhurata Shehi
  Dhurata Shehi

  O sa funny 😄

 • Elhame Maliqi
  Elhame Maliqi

  Jeni shum te bukur veq vazhdoni ju duammm shummm adisaaa

 • Paola Ppj
  Paola Ppj

  😅😅❤️❤️

 • silvinios vlog
  silvinios vlog

  Me pelqeu ajo pjesa kur ti I thua qe ke ardhur nga Austria dhe ai te shikon keshtu😞😞😂😂

 • silvinios vlog
  silvinios vlog

  E vure shume ne siklet vellain Poe me pelqeu si video

 • çela
  çela

  Hahahahaha o vdiqaaa lot jam mekur sonte 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Adisa lot o Klajdi me shkaterrove 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • frida bistika
  frida bistika

  bravo vellait qe eshte krenar per ate qe eshte dhe duket qe eshte njeri i sinqert dhe jeni shum te mire

 • Eldion Spahiu
  Eldion Spahiu

  Brravo per edukaten,djal Dukat

 • Ariela Ela
  Ariela Ela

  O sa te mir qe jeni na shkrit😅❤❤

 • Noelia Lickollari
  Noelia Lickollari

  Saaa bukurr😊😇🥰

 • Lirie Haxhiaj
  Lirie Haxhiaj

  O sa kam qesh

 • Paola Tabaku
  Paola Tabaku

  Sa kam qeshur tek kjo video jeni me te miret 😂😂😂❤❤

 • Sara & Landi
  Sara & Landi

  Po e duam një video nga dita e Klajdit me zi po pres ❤❤❤❤🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 • MAJLI'S WORLD
  MAJLI'S WORLD

  😂😂😂😂😂 Zot sa kam qeshur 😂😂😂😂

 • Vali Sylaj
  Vali Sylaj

  O adisa sa e mir qe je

 • Eni Qamili
  Eni Qamili

  Hahahaha

 • Eni Qamili
  Eni Qamili

  Nuk genjen dot

 • Eni Qamili
  Eni Qamili

  Nuk ja.prish motres

 • Eni Qamili
  Eni Qamili

  Sa i mir dhe shume ne siklet

 • Bts Army
  Bts Army

  Ajo bluza turp..turp..turp💜💜😂

 • Besar Veliu
  Besar Veliu

  adisa ti je me e bukur se te gjith un ti bej share komente e tjer

 • ervina zika
  ervina zika

  Sa video funny😂 btw Klajdi eshte me i mire live😂

 • Beli Fix
  Beli Fix

  Jeni shummmmm te mir te dy ju dua veç vazhdoni 🥰🥰😘😘💕💕💕

 • Vilma Dhiari
  Vilma Dhiari

  Je si drit🤩🤩🤩

 • Grisela Schumann
  Grisela Schumann

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • deren serat
  deren serat

  shum bukur MashaAllah

 • Medina Muji
  Medina Muji

  Ma shum keni qshur sesa keni ber video

 • Rahime Murtezani
  Rahime Murtezani

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • alketa 1995
  alketa 1995

  😂😂😂😂😂😂😂Kam qesh me lotttt❤️

 • Franceska Tosku
  Franceska Tosku

  Lum prinderit qe ju kane

 • Franceska Tosku
  Franceska Tosku

  Klajdi shume shume i edukuar

 • Edona Morina
  Edona Morina

  𝑨𝒅𝒊𝒔𝒂 𝒔𝒂 𝒌𝒂𝒎 𝒒𝒆𝒔𝒉 𝒎𝒆 𝒌𝒆𝒕 𝒗𝒊𝒅𝒆𝒐... 𝑴𝒆 𝒒𝒌𝒂 𝒎𝒆𝒓𝒓𝒆𝒔𝒉 𝒏𝒆 𝒂𝒖𝒔𝒕𝒓𝒂𝒍𝒊? 𝒎𝒆 𝒌𝒂𝒏𝒈𝒖𝒓,𝒊 𝒓𝒓𝒊𝒔,𝒊 𝒕𝒓𝒂𝒋𝒕𝒐𝒋 😂 𝒈𝒋𝒚𝒔𝒉𝒋𝒂 𝒗𝒆𝒕𝒆𝒎 𝒎𝒆 𝒔𝒉𝒊𝒌𝒐𝒏𝒕𝒆,𝒎𝒂 𝒃𝒆̈𝒏𝒕𝒆 𝒒𝒇𝒂𝒓 𝒑𝒐 𝒒𝒆𝒔𝒉 𝒎𝒐𝒋 𝒗𝒂𝒋𝒛𝒆̈ 😂😂😂😂

Faqja Tjeter