GARA ME SUPER VETURA TE SHPEJTA
10:30
155,705
Reddit
GARA ME SUPER VETURA TE SHPEJTA
Faleminderit qe shikuat videon tone dhe mos harroni te beni SUBSCRIBE si dhe na ndiqni edhe ne:
INSTAGRAM: instagram.com/shqipet_me_plis
FACEBOOK: facebook.com/shqipetmeplis1

Komente
 • Feride Memeti
  Feride Memeti

  Falimderit111111¹1111

 • Simon Perdedaj
  Simon Perdedaj

  Urime ramazamin shqipe

 • Afrim Shaqiri
  Afrim Shaqiri

  Budall

 • brawl stars
  brawl stars

  Gezuar te gjitheve a boni i loj futboll 3 v 3

 • Gjirafa Video
  Gjirafa Video

  Subscribe ja u kthejë të gjithëve 🤝

 • FF INTERESANTI
  FF INTERESANTI

  Plz kthe pergjigj

 • FF INTERESANTI
  FF INTERESANTI

  O BESART JAM I RI NE KET KANAL CFAR E KE BLONDININ

  • leonisa leonisa
   leonisa leonisa

   VËLLA

 • lesa ademi
  lesa ademi

  Urime edhe juve

 • Enes Hajdini
  Enes Hajdini

  bone 1 challenge football pls

 • Mobile ajan
  Mobile ajan

  Pjesa 2

 • Mobile ajan
  Mobile ajan

  Shqipe bone ni qallengj merri erë haje

 • Rinor Hoxha
  Rinor Hoxha

  Urime muaji i shejt i Ramazanit ju uroj agjerim sa me te lehte dhe te pranuar

 • Rona bashita
  Rona bashita

  Urime edhe juve ramazani por a mundeni te ma beni nje pershendetje ju lutem

 • Gjakovarja
  Gjakovarja

  😂😂😂🤝🤝💪Shqipet mat mirt ne You Tube👌

 • Nefise Rasimi
  Nefise Rasimi

  Shqipet me plis jeni mat fort ❤❤❤❤

 • Nefise Rasimi
  Nefise Rasimi

  Urime edhe juve muaji ramazanit agjerim te leht ❤❤

 • ervis hoti
  ervis hoti

  Hello shqipe moti nuk keni ber video me lindin,nuren,tulin etj na ka marr malli per videot e tynve te lutem bej nje video me ta

 • LEDIONA BAJRAMI
  LEDIONA BAJRAMI

  0:32 faleminderit edhe juve

 • besart nura
  besart nura

  urime edhe juve ramazani agjerim te leht ❤️❤️ bane edhe ni video

 • Arsim Miftari
  Arsim Miftari

  Besart ndoshta te kujtohem te kam pa te gorenja💖 me biondinin sod

 • stella Stellla
  stella Stellla

  Shum te mira i eni videot ju Shqipe 😍 veq ato denimet i boni shum te ronda po si sju vjen keq per veten more 😂😂 respekt nga Shkodra jeni djemt ma te mir te you tubit 😍😍

 • Leon Ademi
  Leon Ademi

  Leart aDemi

 • Leon Ademi
  Leon Ademi

  Shipe shkoni nDeDi poni qaDush

 • Arta Berisha
  Arta Berisha

  Video mat fort sdiiii sdiii😂👌👌👌❤️❤️❤️❤️

 • Vali Via
  Vali Via

  Blidi😎😎😎😎😎😎😍

 • Dalvin Demaj
  Dalvin Demaj

  Bane ni video me premtimin me tulin me nurendinin edhe me aulonin edhe me herolindin

 • monster life
  monster life

  🔥🔥🔥🔥🔥

 • esk.enti04 TEAM
  esk.enti04 TEAM

  Urime muaji ramazanit flm Shum 🇽🇰🇦🇱❤️

 • idaver arifi
  idaver arifi

  Urime

 • Hasibe Imeri
  Hasibe Imeri

  Syllbura

 • Hasibe Imeri
  Hasibe Imeri

  Ej amun me e qit ni video tjeter tulujt sulbyllar plis

 • Ajet Hasani
  Ajet Hasani

  Hej besart pranoma be ne snap andihasani3450

 • Bedri Rakaj
  Bedri Rakaj

  Urime muajin e ramazanin SHIPET❤❤❤🕋🕋🤲

 • Gold Team
  Gold Team

  urime muaji ramazanit allahu na lehtesoft agjerimin

 • Nexhmedin Sopi
  Nexhmedin Sopi

  Edhe videot shum te mira

 • Nexhmedin Sopi
  Nexhmedin Sopi

  Ni loj e ka emrin both kuq e qi muni me ba boneni a jo loja o me top niher njani ni her njanin

 • Rijad Ademi
  Rijad Ademi

  urime shipe edhe juve ramazani🕋🕋🕋🕋😇😇😇

 • Sufjan Zejnullahu
  Sufjan Zejnullahu

  Edhe un e kom ni qasi lambo te njejt edhe tre milion euro e kum ble ahhahahahahhhahhahhahah

 • Agim Kelmendi
  Agim Kelmendi

  Po shqiptari nuk dun me vozit kadal e me pshtu pa e shkel ni njeri ska qare

 • Hira Xhemaj
  Hira Xhemaj

  Urime muaji ramazanit

 • Almir Breza
  Almir Breza

  Dhe te këndëshëm

 • Almir Breza
  Almir Breza

  Urime muaji i shejt i ramazanit agjerim te leht

 • Aferdita Peci
  Aferdita Peci

  549 coments

 • CraZyyY CraZyyY
  CraZyyY CraZyyY

  UNE TU PRIT ME NAJ KERR PERIME

 • fejz Dani
  fejz Dani

  Besarti osht shofer i moqum

 • Liridona Kelmendi
  Liridona Kelmendi

  Shum mir shqipe me ples

 • xhavit kerqeli
  xhavit kerqeli

  Flm edhe juve urime

 • xhavit kerqeli
  xhavit kerqeli

  2

 • Free FIRE
  Free FIRE

  Urime muaji I shenjt I Ramazanit Agjërim sa më të lehtë !!!

 • Blendi Mahmutaj
  Blendi Mahmutaj

  O besart a be bon ni vido fornajt tilli po bon mashum killa besarti vs blondi

 • Vjollca Thaqi
  Vjollca Thaqi

  Urime ramazani edhe juve po jam ne telefonin e mamit tem

 • Mehreme Gashi
  Mehreme Gashi

  Edhe shipet jan të fort se ata videot I bëjnë per ne kush e bën like iu ndihmon zoti dhe kurr mos e bëni dislike

 • ERDI GASHI
  ERDI GASHI

  🕋🕋🕋🤲🤲🙏🙏👍👍☝️☝️

 • Lindi Mazreku
  Lindi Mazreku

  Urime edhe juve

 • Anelija Cela
  Anelija Cela

  Urime muajn e ramazzanti

 • Shpresa Malushaj
  Shpresa Malushaj

  Urime ramazani

 • Leonard Musliu
  Leonard Musliu

  dhe urima ramazani agjerim te leht

 • Leonard Musliu
  Leonard Musliu

  Ju rujt zoti te familjen

 • Krmalj Selljimi
  Krmalj Selljimi

  Ere juve

 • Krmalj Selljimi
  Krmalj Selljimi

  Fajlmineres

 • Rahime Anila
  Rahime Anila

  Urime edhe juve ramazani agjerim t let

 • Omar Hamzai
  Omar Hamzai

  Urime muaji i ramazanit

 • GJOSHI. GAMING
  GJOSHI. GAMING

  Po te njejtat gabime keni bo

 • XHELADINI Xheladini
  XHELADINI Xheladini

  Urime muaji i Ramazanit edhe juve❤❤

 • Rinor Hoxha
  Rinor Hoxha

  Dul jasht

 • Diar Jaha
  Diar Jaha

  Urime ramazani edhe June . Çaj Kerri I Besartit eshtë 1.6 veq perqata e ka hup.😂

 • sumeja Hasani
  sumeja Hasani

  Urime ramazani ju fal kit kabimet

 • Zaha Derguti
  Zaha Derguti

  Blondini kerrin si tamin loder hahahahah🤣🤣🤣Urime Ramazani e ishalla shendet krej ju

 • Muhamet Ali
  Muhamet Ali

  Amin ishalla ene juve ramazani

 • Feriz Tasholli
  Feriz Tasholli

  Besorti

 • Mehreme Gashi
  Mehreme Gashi

  Urime muajin e ramazanit.ishalla zoti iu ndihmon me gjith familje

 • Romesa Haliti
  Romesa Haliti

  Falimderit shum shqipe 🕋🕋🕋🕌🕌

 • earta zeqiri
  earta zeqiri

  Shiba Inu plays ALgone

 • Nexhat Bujupi
  Nexhat Bujupi

  O besart a je tu ninu

 • Erkan Arifii
  Erkan Arifii

  Urime ramazaani

 • mynyr gashi
  mynyr gashi

  Urime Ramazani Agjerim te lehtë 😇🤲🤲

 • AP TROPOJA
  AP TROPOJA

  Argjirm te leht🙏🏻😁

 • adem zikolli
  adem zikolli

  Pse upe. Besart

 • Ardian Bajrami
  Ardian Bajrami

  Me hile paske fitu o blond edhe ty tka dal 100 her jasht vijav goma.

 • valdrin binaj
  valdrin binaj

  Hahahaahhaha fotoja e pare me papuqe 😂😂 veq vazhdoni ylla jeni 😝

 • Halili Mirella
  Halili Mirella

  O besart une e paskam te niejt kerrin tem per lodre

 • Halili Mirella
  Halili Mirella

  Shqipet edhe ju argjim sa ma te lete

 • PlayWithAnila
  PlayWithAnila

  Flm shume besart qe ma ke uruar ne snapchat ramazanin ju dua shummmm pa fund urime edhe nje here muaji I Shenjt I Ramazanit agjerim te lejte

 • Arian Azemi
  Arian Azemi

  Shum fort jeni shqipee

 • Altin Sylaj
  Altin Sylaj

  Un menova qe kini ba gar me kerr tjuvin gt

 • Edi Veliu
  Edi Veliu

  Me ni kontroller i kontellon dyt

 • Elda
  Elda

  Flm shumm ju dua shumë që po na uroni💋♥️

 • Edi Veliu
  Edi Veliu

  Qisi kerre i kom un po shpejt prishen

 • Fitim Qunaku
  Fitim Qunaku

  Urime shqipe

 • knaqu tu kesh veq me kesh
  knaqu tu kesh veq me kesh

  urime mu aiji i shejt i ramazanit zoti jaupranoft shum hepy jeni te dyt zoti jubekoft

 • ff entjol
  ff entjol

  Agjerim te leht

 • ff entjol
  ff entjol

  Urime dhe juve muj ramazanit💗💥

 • Arife Avdiu
  Arife Avdiu

  Shipe a keni me ngjinu

 • Orges Azizi
  Orges Azizi

  Urime ramazanin te gjithve ishalla keni nje agjerim sa me te leht🕋🕋🤲🤲

 • Shpresa Shala-Isufi
  Shpresa Shala-Isufi

  Flm shum besart dhe blond

 • Edonis Gashi
  Edonis Gashi

  Urime muaji I Ramazanit të gjithëve besimtarëve Muslim an

 • erdi Gr
  erdi Gr

  tnjejt valzi e kam si ti blond

 • Eshref Aliu
  Eshref Aliu

  Urime edhe juve

 • Beisa Hajdari
  Beisa Hajdari

  Urime muaji I shejt I Ramazanit agjerim te leht shqipe🔥🔥🔥

 • Enisa Shabani
  Enisa Shabani

  Urime muaji i ramazanit 😎😎😎😎

Faqja Tjeter