Free Mc's - Kolazh - Hite ndër vite (Official Video 4K)
07:15
334,898
Reddit
Facebook: facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: instagram.com/arkivashqip/
Muzika: Gentian Llanaj
Teksti: Romir Llanaj
Orkestroi: Bledi Telha
Klarinetë: Bardhi Naka
Toubeleki: Dhimitri Merko
Special Guest: Renato Jaho
Video: Cinefocus GT

Komente
 • Jetmir Vlore
  Jetmir Vlore

  Zjarr cunat e fierit

 • Marion Kameri
  Marion Kameri

  ❤️❤️🙏🙏🙏🙏🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • essa
  essa

  Shume e bukur bravi jeni super 👍🌟

 • dorela memaj
  dorela memaj

  Bravo cuna na kenaqet jeni m t miret .ju jeni artistet me t mir t fierit krenohemi m ju suksese n kenget e tjra presim kngen e radhes ..☺

 • Shqiponja Stefa
  Shqiponja Stefa

  Braviiiiiiiiiiiiiiiii

 • Xhevaire Menkshi
  Xhevaire Menkshi

  🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️🙌🌎👼🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷

 • Guri Beqiraj
  Guri Beqiraj

  Jam emigrant kur degjoj kenget tuaja me duket vetja sikr jame ne vendin time ju lutem beni ndonje kenge per kurbetin pershendetje se largu cuna

 • Lela Lela
  Lela Lela

  SUKSESE!

 • Anxhela Xhela
  Anxhela Xhela

  Bravooo shume bukur.

 • Romeo Ruka
  Romeo Ruka

  Nostalgji per kenget e hitet e pa harueshme tuajat nder vite👏👏👏👏👏👏👏👏

 • John Cina
  John Cina

  SUPER DUPER KENG

 • Benardo Gjoka
  Benardo Gjoka

  👏👏

 • Aristo bezhanic947
  Aristo bezhanic947

  Super🔥🔥

 • Maria Zeneli
  Maria Zeneli

  Super 😍😍😍😍

 • Enny Thiago
  Enny Thiago

  Hahaha ca emocioni nostalgia...jeni me te miret

 • Nertil Zeneli
  Nertil Zeneli

  Ka lezet kshu🔥🔥🔥

 • Toni Klintoni
  Toni Klintoni

  Zemra cuna Zoti qoft me me te miren per ju. 🇦🇱

 • Ledjan Roci
  Ledjan Roci

  Bravo çuna ju pershendes...

 • Jeta Cala
  Jeta Cala

  Ishit e jeni 1 ⭐⭐⭐ 👏👏👏

 • KIDDA LOVE0
  KIDDA LOVE0

  Like pa e degjuar wonderful love so much I think you all are amazing wonderful congrats 😍 ❤️❤️❤️❤️ 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Dalip Salliu
  Dalip Salliu

  Bravo kinga 👑👑🥰🥰❤❤😍😍🔥🔥🔥🔥

 • Elisabeta Metushi
  Elisabeta Metushi

  No comment! Cdo fjale eshte e tepert...Urime 🌟🌟🌟🌟

 • Denada Oparaku
  Denada Oparaku

  Super jeni me te miret 🥰

 • Arentina Gjoni
  Arentina Gjoni

  Jeni me te miret 🥰

 • Laura Laura
  Laura Laura

  Do ta vesh ore fustanin me toga se jam nga fieri 🙏👌👍

 • Nurie Agaraj
  Nurie Agaraj

  Me kngn jam ushtar kini 10000000 lajke se na kini knaq po i thon k t mar e k t le po ju ini k t dgjoj e k t l 💐💐💐👏👏👏

 • Bruna Banushi
  Bruna Banushi

  👏👏👏👏

 • lida lazaj
  lida lazaj

  Si gjithmon gjiganda bravo cuna

 • Sokol Kararaj
  Sokol Kararaj

  🔥🔥🔥🔥🔥✌

 • Myftarago Lorena
  Myftarago Lorena

  Super na kenaqet

 • Kristo Marku
  Kristo Marku

  Jeni me te miret 😍

 • Redian Xhafaj
  Redian Xhafaj

  Jeni fantastik, jeni te pa zvendesueshem!

 • Ili Osmanaj
  Ili Osmanaj

  Sukse me teja

 • Eljo Eljo
  Eljo Eljo

  Ju lumt goja

 • Keli Keli
  Keli Keli

  Bravo SUKSESE cuna

 • Mixalis Kurra
  Mixalis Kurra

  Shume bukur super 😘🌟🌟🌟🌟🌟

 • Xhezo Eml
  Xhezo Eml

  Shume kenge te bukura suksese cuna

 • Bl Bl
  Bl Bl

  Bravooo

 • elvi elvi
  elvi elvi

  super keng suksese

 • PewPew Albo
  PewPew Albo

  Nice hits.. Do ken ngel hodhshem cunat se vetem keng po hedhin. 😏 Jashaaa Fieri 🔥🔥

 • ff saker
  ff saker

  Super I malli Bardhi Naka

 • Amoremio Syzana
  Amoremio Syzana

  Jen te pa par kendoni shum bukur je te preferuarit e mi 😊😍

 • Astrit Meidani
  Astrit Meidani

  Bombe Djema....me ngritet familjen ne kembe duke kercyer, spo mbaj dot djemte e vegjel..po shqetesojme komshinjte me volumin ne fund....Respekteeeeeeeeee

 • ARMAND LLUSHA
  ARMAND LLUSHA

  Po Endrin ku e keni

 • Klejdiseiti Klejdiseiti
  Klejdiseiti Klejdiseiti

  Super hit vetem ate renaton mos te fusni ne klip se i prish imazhin kenges tuaj

  • Astrit Meidani
   Astrit Meidani

   Renato eshte si qershia mbi torte,eshte fantastik dhe nje mrekulli..respekte per te gjithe djemte

 • Erion Majko
  Erion Majko

  Shume e bukur kjo kenge o cuni

 • Albi Cakaj
  Albi Cakaj

  Hallall o djema 👏👏👏🔥🔥🔥🔥

 • Ilir Gjoncari
  Ilir Gjoncari

  Ju lumt te goja.. por ishte super te vinit dhe karrambolin 🤗🤗❤❤❤❤😍😍😍

 • Arif Bala
  Arif Bala

  👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • CECILIA AYALA
  CECILIA AYALA

  Beautiful👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏💘

 • Elidon Brakai
  Elidon Brakai

  Respekt per fierin dhe te gjith fjeraket dhe fjdraket

 • Flori Caushi
  Flori Caushi

  Shum bukur me keto keng jemi rritur Digje klarineten o bardhi 🔥🔥

 • Vullnet LAMAJ
  Vullnet LAMAJ

  Shum bukur bravo cuna..

 • Eriselda Selda
  Eriselda Selda

  Shum Faleminderit per keto ritme të risjellë me kaq dashuri dhe zemer..jeni unik . Respekte

 • Anxhela Abazaj
  Anxhela Abazaj

  👏👏👏👏👏

 • Regiela Kastle
  Regiela Kastle

  Hitet e ketyre nuk te shuar🥰🥰🥰

 • ALBANIA EAGLE
  ALBANIA EAGLE

  Fieri brravo

 • Vlore
  Vlore

  Ja almet muzike jo po degjo çiliminjt qe s'ngeli njeri pa nxjer keng

 • Tila Tila
  Tila Tila

  Bravo cuna👏👏jeni te mbrekullueshem

 • Zeni Beshaj
  Zeni Beshaj

  Bravo super i de brenda javes to ti kaloj 1 mion klikime

 • Ana Taullaraj
  Ana Taullaraj

  😍😍😍👏👏

 • Matilda Xhardja
  Matilda Xhardja

  💃🙃

 • Enkileda Cakaj
  Enkileda Cakaj

  Super hit bravo krenar qe ju kemi 👏

 • Andrea Prifti
  Andrea Prifti

  Gjithmon📈🔥🔥👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

 • romeo bida
  romeo bida

  Pjesa me super kur del renato jaho 👏👏 Bravo

 • Argyro Vasili
  Argyro Vasili

  Ju lumte goja se na hiqni stresin jeni🌟🌟🌟

 • Jetmir Musagalliu
  Jetmir Musagalliu

  Bravo cuna

 • Erlind Meraj
  Erlind Meraj

  Bravo

 • amore Arce Award
  amore Arce Award

  Sa💜 mkamuguar 💃kjo💙 khga shum ebukur sukses 💜🌻💃🌿💃🌿💃🌿⚘🌿⚘🌿👌

 • Bledar Pane
  Bledar Pane

  Njesha bravo

 • Enver Demalia
  Enver Demalia

  Suksese te metejshme

 • Doni Doni
  Doni Doni

  Legjend çunat nga patosi

 • Dorela Cela
  Dorela Cela

  Bravo cuna

 • Drita Bulla
  Drita Bulla

  Complimenti jeni te pa par suksese te metejshme 🔥🔥

 • Dj Nikolla
  Dj Nikolla

  Na kthyet 10-15 vite te paharruara dhe shume te degjuara keto kenge.

 • Teuta Gjeka
  Teuta Gjeka

  Hallo cuna ..cna kenaqet shpirtin 💚💙

 • Ermir Mecaj
  Ermir Mecaj

  Free mc's zera te rrall po degjojn shqipetaret nje shekull ju do te degjoheni dhe kurr jo sdo te harroheni suksese

 • Klajdi Koromonaj
  Klajdi Koromonaj

  Free mc bravo cuna krenohemi ne nga fier me juve vec suksese 🔥🔥💣💣🇦🇱🇦🇱

 • Rezarta Bazo
  Rezarta Bazo

  Eee mo eee su u ritet hunda fierakeve 🤣🤣🤣🤣 Opaaaa Cunaaaa bravooo duhet te kercejm cik neper shtepi kur bejm punet e shpis 👌👌👌❤❤❤❤

 • Sonila Shehajjj
  Sonila Shehajjj

  Shum bukur bravo

 • refit nuhaj
  refit nuhaj

  Suksese çuna Jeni më të mirët

 • Lorimeti Hazizaj
  Lorimeti Hazizaj

  👏👏

 • O bektash
  O bektash

  Bravo djema👏👏👏

 • Ladii Danaj vizion plus
  Ladii Danaj vizion plus

  Po ku jeni se na kishit munguara shume o djemame këto këngë kaq të bukura brava suksese dhe më tej 🔥🔥🔥🔥💥💥💥💥🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 • Eneida Ruçi
  Eneida Ruçi

  💥💥💥💥

 • Mikel Harizi
  Mikel Harizi

  Ku eshte Endri? Ska kuptim ti nxirrni keto hite pa ate .

 • Gaming Official English
  Gaming Official English

  Bravo

 • maria kola
  maria kola

  Grupi e kengetaret me te shkelqyer🔥🔥🔥👌🏻👌🏻

 • Kleo Blloshmi
  Kleo Blloshmi

  Mungon ENDRI cuna nuk ju shkon fare 👎👎👎

 • Art Prenga
  Art Prenga

  Jeni me te miret

 • Aziz Vrapi
  Aziz Vrapi

  Bravo cuna

 • Kleanthi Mici
  Kleanthi Mici

  Historia juaj ne vite ,suksese djema

 • Skifo Ams
  Skifo Ams

  Para fieriiii

 • Ermela Ermela
  Ermela Ermela

  ❤❤

 • bella bella
  bella bella

  Kot fare

 • Melisa
  Melisa

  Bravo 🎶

 • Mari Lili
  Mari Lili

  💥🎶💥💥

 • Ali 3690
  Ali 3690

  Super 💥💥💥

 • Ola Ola
  Ola Ola

  E keni qare 🎶

 • Elena Ela
  Elena Ela

  🎶🎶🎶🎶

Faqja Tjeter
Hercai 61. Bölüm
2:19:30
2,6 mln