Foto që tregon se Ndriçimi puth në buzë Stelën, ndez studion - Përputhen +40, 15 Maj 2021
553,989
Reddit
Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.

Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi

Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on ALgone Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Komente
 • Arta Fischer
  Arta Fischer

  Bravo xhusepe je super

 • Arta Fischer
  Arta Fischer

  Bravo xhusepe je super

 • Arta Fischer
  Arta Fischer

  Nuk i prish pune tatuazhi po hajt mos u merni me pun kota

 • jessica Gjoka
  jessica Gjoka

  Te them te drejten Stela nuk me pelqen fare

 • jessica Gjoka
  jessica Gjoka

  Mos te kishe shku aty Stela nese te vjen turp qe te shikon femija edhe ti Arian mos u mundo te detyrosh tjetrin te kerkoj falje Steles se edhe ti ke ofenduar Sindin shum mos e harro

 • Bashkimbaki Bilalli
  Bashkimbaki Bilalli

  Na flliqt shqiptarin

 • Gèzime Nuredini
  Gèzime Nuredini

  Dhe kta jan ber me keq se perputhen rinore gjith tinzak po shfryttojn dhe kta famen Gilberta aty esht femra me e drejt hyrjet te reja per gilberten

 • Raimonta Ntomprenia
  Raimonta Ntomprenia

  Gilberta je me e mira Je nje ylllllll❤️😍😍

 • Humor Shkodre
  Humor Shkodre

  Olti dhe Lindita muhabet bananesh e pjeshkash. Wth si me qen 16 vjec.

 • Sara 85
  Sara 85

  Lindita si sheqer ma e mira aty Shume po pershtatet me Oltin☺️

 • Linda
  Linda

  Armando 😂😂

 • Isuf Preci
  Isuf Preci

  Lindiyes i plas shpirti per qimin dhe del mw oltin vetem me ba xheloz qimin e ka te kot

 • regi bici
  regi bici

  34:45 po pra po 15 vjet i martuar dhe 15vjet nuk anallohen kshu thot ky baba i perkushtuar ky is bashkshort i nderuar!!!! PO si anallohen ndryshe tu i thon femijeve shife cfar babe jam une. JA thy zemren mamit juj ne mes te gjith televizjonit shqipetar toksore.

 • Isuf Preci
  Isuf Preci

  Ky armando qeka per ta terheq zvarr qa asht ky lloj mashkulli mjer ajo qe do e kwt pran

 • Altin Grifi
  Altin Grifi

  Sa banalitet !! Nuk esht gati mentaliteti shqiptar per kte program banal !!🤮

 • Ina Ina
  Ina Ina

  ARMANDO ESHTE NJERIU ME I DREJTE ATY. Dhe ju o njerez qe e shani n fund do e merni vesh kush eshte Armando sepse gjithmon e drejta djeg. Kan ardh sa per fam grat aty njana hap estetik tjetra ashu tjetra kshu shifet qe burrat kerkun....

 • Rita Mukollari
  Rita Mukollari

  Ce mbani kete ky qenka nje gomar e gjysem do grua me zor po kish te mer ty mo injorant

 • mr Albaking
  mr Albaking

  Oh zot hiqeni Armandon Nga aty na kujton vuajtjet tona .

 • Infinity Infinit
  Infinity Infinit

  Armando vari kars me dokumeta te perhershme.

 • Infinity Infinit
  Infinity Infinit

  Hiqeni kte armandon se spo e shofim dot kte emision vetem pre atit

 • Infinity Infinit
  Infinity Infinit

  Armando esht nga komuniteti Cam . Sa per sqarim.

 • Aida G
  Aida G

  Oh my God ky Armando asht psikopat

 • Blerina Alluu
  Blerina Alluu

  Hahaahah luli dhe Giuseppe 🙈

 • Juli metani
  Juli metani

  Jeni te gjith te perdale me pafytyrësinë qe keni duke mohuar te vertetat dhe faktet

 • Gili Sulaj
  Gili Sulaj

  Sa i neveritshem Armando! 😊

 • Ajo Sikjo
  Ajo Sikjo

  Kjo lindita shume femer e ulet 🤮🤮🤮

 • Ama M.
  Ama M.

  Ore nxirreni kete qelbasanlliun.. pupupu mashkull llapaqen

 • Zhan Valzhan
  Zhan Valzhan

  Po si ka mundesi qe te gjithe ketyre qe quhen Ilir i bejne foto/videomotazhe???😂😂😂😂😂😂😂

 • valbona mucaj
  valbona mucaj

  Kush e kapi ca tha bora ?? Stela ja kerkon armandos 😂😂😂😂😂😂

 • Njazi Kaloci
  Njazi Kaloci

  Foto.te.modifilume.anuk.keni.terp ..turp te ket ai qe i ka bere ashtu .te folsifikume .nuk esht e drent Arnan konomiii

 • bukurie zefi
  bukurie zefi

  Na e hiqni ate Armando psikopatin ,ai nuk eshte njeri normal eshte psikik .,

 • Pllumb Bala
  Pllumb Bala

  armando sei la vergogna di tutti noi uomini ......

 • Have Zeqiraj
  Have Zeqiraj

  Po pse e mbajne Armandon ketu nderkohe qe asnje femer sdo get Dale me te

 • MsTironce
  MsTironce

  35:09 joker face lol

 • ll aa
  ll aa

  Tani pleqet i qortojn te rinjet e vet me zi bejn turp

 • Victor Kaloci
  Victor Kaloci

  Turp t'i vijë atyre që kanë nxjerr foto. Ilirin. Dhe Çmimin. Turp. Ato njërzë. Rrin si spiuna duke. Bërë foto. Fallsooooooo ok

 • Riza Myzeqari
  Riza Myzeqari

  O

 • Aliasi Opaj
  Aliasi Opaj

  Armando kush do e beje me ty o fyll se me ke e ben Gilberta ste ben pun ty. Provat ku ti gjejme se u doxh Armando!?

 • mr Albaking
  mr Albaking

  Na hape barkun Lindita injorante ngele duke sulmuar Stelen me keq se Armando turp te vij 🤭🤭🤭

 • Laudika Krasniqi
  Laudika Krasniqi

  Gjdo dite e me teper po bindem qe ky ka dhunuar ish gruan dhe ajo e njeh mir qfar psikopati eshte e ka frik te flas, si sdoli dikush te faktoj kete pune, taman rrigaq me plotkuptimin e fjales 😡

 • Artian Beqiraj
  Artian Beqiraj

  Ata Jan te gjith per ti hedhur ne bidonin e plehrave na Jan ber bajat na veshtiren TV me gjith ato baxhellat atje flliqesira

 • Eris Karreci
  Eris Karreci

  mor po ku i kan gjet kto burrat tgjithe me dhembe te shtrembta?

 • Eris Karreci
  Eris Karreci

  armando shpiku 1 fjale tjeter: INTELEKTUALITET (18:20)

 • Mr Llolla
  Mr Llolla

  Ani Goca zgjidheni njerin aman edhe le tu hapet fati te tjerve ! Se jemi ktu jasht presim ne rradhe :)

 • Elvana Rrasa
  Elvana Rrasa

  Stela te dukemi sikur ham bar mi e nuk shohim se cfar eshte?? Puthje e puthje franceze e nderuar. Takoheni gjithmon thot po rregullat per Arjanin i keni??? Se keta nuk pyesin

 • Lorena Gjonbalaj
  Lorena Gjonbalaj

  O po mir ja boni ariani ktij tmmerrit

 • besa bese
  besa bese

  Bravo 👏 👏 per dentistin qe I ka bere dhembet ( buzeqeshjen) Lindites Love her smile 😁

 • Bobi Bobis
  Bobi Bobis

  Ky qenka koker bythiqri elbasanit Te gjith keshtu jan te elbasanit vk

 • Bobi Bobis
  Bobi Bobis

  O bora je ber nje femer vk pa edukat plere femer

 • Bobi Bobis
  Bobi Bobis

  Byth qir elbasani

 • Bobi Bobis
  Bobi Bobis

  Perputhen eshte ber nje burdello

 • ardian hoxha
  ardian hoxha

  Puthje eshte po kto dalin mas emisionit tona sendet i bejne e ktu ne emisinon paraqiten ndryshe e paska henger😆😆😆

 • Ledja Murga
  Ledja Murga

  Shkurtimisht thuhet Beppe o Gilberta. Giuseppe Beppe

 • im Unike
  im Unike

  Gilberta=Tea copy paste

 • ela ela
  ela ela

  Mi shktrroj nervat ky Samiu qe sa her qe flet, i perdrrell ato buze dhe gojen. Po fol si Ulqinaket o Sami se Ulqinakt e kan dialektin total te njejt si Shkodrant. Pse nuk je ai qe je or njeri sepse edhe une jam Ulqinake me rrenje dhe e di shuuuuum mir qe ti jasht emisionit nuk flet keshtu. Emisioni eshte i Shqiperis por ti ske nevoj te nderrosh dialektin dhe shum mire e shoh qe je ne siklet per ta nderruar dialektin. Behu burre dhe shfaqu ai qe je edhe ne ekran e jo lara lara e laraman se krejt Ulqinaket me besoni qe nuk jan Sami.

 • Vedat Stublla
  Vedat Stublla

  Ktu personi ma falco esht samiu ai veq poezi reciton

 • Flora Qitaj
  Flora Qitaj

  Gilberta nuk je per ate emision je nje grua zonje dhe asnji nga meshkujt aty nuk ka pjekurin tane

 • Mso Dicka
  Mso Dicka

  Stela = 💰💸 Linda = 💏 Gilberta = ☹ 💔 Lindita = 💃 Lulja = 🙅‍♀️ sta jap djalo sta jap Djemt = 😳😳😳😳😳😳😳

 • Vladimir Shyti
  Vladimir Shyti

  Bravo Arjan Konomi egoistat duhet te rrin jasht program

 • jfihgudbx bfjjfhrjd
  jfihgudbx bfjjfhrjd

  Kjo stela babi baaabbiii oficer autoritativ autooriitativ ..kinse bija e kujna jam. Blla blla blla

 • Marsi Mahilaj
  Marsi Mahilaj

  Nxirreni mer per zhelesh ate injorant mashkull, funderrine, mashkull flliqesire armando jasht ➡️➡️➡️

 • Hahahaha Hahahaha
  Hahahaha Hahahaha

  Gilberta eshte me e sinqerta dhe me e mira ktu asnjera tjerat nuk jan si duhet

 • Cocka Cocka
  Cocka Cocka

  Kush ja ben grimin steles o zott 🤦🏻‍♀️skandal

 • Hahahaha Hahahaha
  Hahahaha Hahahaha

  Olti ende po e dojka ish gruan

 • jfihgudbx bfjjfhrjd
  jfihgudbx bfjjfhrjd

  Olti tautazhi duhet tè largohet.Pèr tè gjetur tjeter femèr.

 • Ana Ana
  Ana Ana

  Gilberta therriti Peppe o Pino

 • Samira Hoxha
  Samira Hoxha

  Gilberta ka lek singor Giuseppe ti va bene te

 • Fuckfake 2000
  Fuckfake 2000

  Ore po Shqipen pse e keni sjell se ajo po ngrof karrigen 😂😂😂😂

 • Eni Dyrmishi
  Eni Dyrmishi

  Kush do qe Armando te largohet.

 • Aa Bb
  Aa Bb

  Armando plera e Elbasanit

 • Anxhela Hoxha
  Anxhela Hoxha

  Lidheni Mandin me zinxhir se shum agresiv esht , mua me duket sikur ky ka qen i martuar e eshte ndar per dhun 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

 • Monda Arifi
  Monda Arifi

  O

 • Anxhela Hoxha
  Anxhela Hoxha

  Urgjent Armandon te 5 ju lutem !!🙏🙏

 • Ana Ana
  Ana Ana

  Sa kot ky Olti me Linditen, sikur duan nje "one night stand" dhe shnet😂

 • Juriglen Kamara
  Juriglen Kamara

  Filluan skenaret foto e montuar thojn... ku jam un aty ku jam un atje. Duket sheshit qe e ka puth

 • Nisa Hysa
  Nisa Hysa

  Paska me shum komentus ketu se te perputhen e te rinjve.

 • Victor Kaloci
  Victor Kaloci

  O.arjan .shifi mir keto foto se ka njerzë të. Poshter. Pse t'a nxjerrin. Iliri. Ashtuuuu. Pse. Gjeje. Arjan. 0

 • leone leone
  leone leone

  qafa ilirit si qaf derr dhe kryqin ka manget😂😂😂😂

 • tani laci
  tani laci

  Hajt ma perputhen e te rinjeve po +40 duke kerkuar buqa me 5 klysh te kaloj jeten turp

 • Juliana Erida
  Juliana Erida

  O linda ca eshte ai kombinim moj me ato kepuce?!!!!

 • Njeri Mir
  Njeri Mir

  I mjeri ai burre qe i bje linditata per fat qr 🤦‍♂️ sepse gjith kjo () pra kot nuk e ka debu ish burri.

 • Mary K
  Mary K

  Asnje çike personality si ka mbetur Arnandos, bën si ato llaffazanet e lagjes

 • Klaudia Lilo
  Klaudia Lilo

  Kjo "edhe" e samiut pse me degjohet "elle " mua 🙄

 • Lenini Lenin
  Lenini Lenin

  Olti tvij un tdal me maman tende për edukat nëse esht e mundme

 • Sweet Onyx
  Sweet Onyx

  O Armando, ik o idiot. Ashtu te tha Stela je si ato meshkujt qe ulen dhe hane fara. Ai i thote semafori.....ik o plere. Çohu Stela futja nje shpulle syve atij plere. Armando nuk ka hyrje te reja per ty.

 • Njeri Mir
  Njeri Mir

  Nqs ndarja me nenen e femive nuk esht per arsye tradhetie.nrm qe mbet gjith jeten o plehra nuk fshihen 15 vite dashuri ashtu si keni qef juve o mostra pa ndjenja.

 • Sweet Onyx
  Sweet Onyx

  Olti, mbarove pune aty....edhe Lindita te jete budallaqe po te ftoi. Armando ti ke karten e kuqe, harroje te zgjedhi njeri . Edhe Naimi te iki se po bente dhe ai si intetesant aty ......nje here i tha Linded i kam syte tek ty, pastaj nuk refuzoi tjetren. Genjeu pak edhe ai kur ju dha mundesia, se nuk e mendoi qe do e zgjidhte njeri tjeter.

 • Njeri Mir
  Njeri Mir

  Sa vk ky armando qr 😂 qr dhe ne fillim bente i bekuar.esht dhe mesues qr i mjer ai femi qe edukon ky injoranti.

 • rusi mira
  rusi mira

  ne perputhen 40 kemi besu se dalin me te vertet po pum doket se nisoj si ata te rit shka po flitet qashtu po del verteta

 • Mary K
  Mary K

  Përse nuk i kerkohet vajzave nga produksioni , të votojne nëse e duan këtë Armandon në emision akoma apo jo ? Siç u bë me perputhen e të rinjve! Me fal por ky nuk eshte i pelqyer nga asnjera, dhe duhet të hiqet

 • Valbona Veliu
  Valbona Veliu

  Ky Armandi po e persekuton Stelen, nuk eshte normale nje situate e tille...

 • shemsedin murati
  shemsedin murati

  do ti kesh edhe ti te qarta Arian , dhe emisioni e kerkon takimin ose perballjen fk po me e kerku emisioni hudhu nga kati 69 ca te bajn ato te shkretit 🚾

 • Lako Maria
  Lako Maria

  Nk e kpt pse e mbajn akm kte Armandon ne emision prisja ta kishit perjashtuar, asnje nk besoj ta zgjedhe dhe eshte njeri shmmmm negativ nk eshte per ekran me ate fjalor ta shpif 🤮🤮

 • J&F eco
  J&F eco

  O ju sjeni as nje ma imir se njeri tjetri kape njanin mshoja tjetrit

 • Gent Iliri
  Gent Iliri

  Armando eshht njeri i sinqert

 • Jakup Kadriu
  Jakup Kadriu

  Armando qe kishte prona 2miljon euro telefonin me e thyer

 • Gent Iliri
  Gent Iliri

  bora me teshi aman

 • Gezim Shqepa
  Gezim Shqepa

  Jan mbledhur ca kur...... dhe ca derdimen jan te gjithe vari k........

 • Luli Osmani
  Luli Osmani

  Puthja nuk eshte nje shpulle Turp se cfar diskutoni Po nuk pati nje puthje nuk mund ti kuptosh ndjenjat Jeni più 40 Sjeni pa eksperience Ketu nuk gjen sensibilizim per shoqerin qe jane akoma te pa hapur menderisht

 • Alba Albania
  Alba Albania

  Ndiqeni kete pleren si e toleroni nje plere te till

Faqja Tjeter