Fifi ft Bruno - Fiksim (Kenga Magjike 2021)
03:25
1,226,686
Reddit
@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Fifi Ft Bruno - Fiksim ( Kenga magjike 2021 )
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/FifiBrunoFiksim
Follow Fifi on IG :
instagram.com/fifi.official.fr/
Follow Bruno on IG:
instagram.com/iambrunooooo
Follow Flori Mumajesi on IG :
instagram.com/iamflorimumajesi

Music by ; Flori Mumajesi
Lyrics by ; Flori Mumajesi & Fifi
Produced by ; Threedots Production
Choreography by : Graciano Tagani
Image Director : Miranda Dupi
Image Visuals : Ina Basholli & Eros Qerimi
Wigs by : Ajkune Proffesional

Special thanks to : COHL’s & ProSound
#fifi #bruno #onima #kengamagjike2021 #kengamagjike #fiksim

Komente
 • dolimi jotoo
  dolimi jotoo

  through some kind times and that we will be responsible with your team in a

 • Selena Selena
  Selena Selena

  Love from Germany♥️

 • Selena Selena
  Selena Selena

  Harikaaa wow wie schöön🥰😍😍

 • Bere KSMS
  Bere KSMS

  Spo ju hec hiq Adelina Big mama Ermali zafina Dil te dera coco edhe Blero Gezuar 2017

 • Moon Light
  Moon Light

  Po pse ne Eurovision nuk dergoni dicka te till se na lodhet? 😂

  • dolimi jotoo
   dolimi jotoo

   Fifi for Eurovision 2022 AL,like kush mendon so un

 • Kaltrina Berisha
  Kaltrina Berisha

  Replayyyy !

 • Λελα Κουμρια
  Λελα Κουμρια

  Fifi kenget e tua qetesia e shpirtit dhe Bruno bravo

 • Anonimos Anonymous
  Anonimos Anonymous

  superrr 🤘🤘🤘

 • Marek Baszyński
  Marek Baszyński

  👁

 • Makeupartist jona
  Makeupartist jona

  bravo 👏 👏 shume sukses! very nice 👍

 • v D
  v D

  Ylll super ylll💫

 • Marjana Maja
  Marjana Maja

  Fiksim do mbetet kjo kenga te dy jan ylll

 • BIG DADDY
  BIG DADDY

  koka fort e koka but nuk e di ama nta un jam ngul 🙈😂

 • Marceljana Bega
  Marceljana Bega

  Suuuuper ishallah e fitoni

 • Armand Male
  Armand Male

  Fiksim - kjo kenge 👏👏👏

 • Erion Ngjeliu
  Erion Ngjeliu

  super konge hallall e keni qajte

 • bushi comollari
  bushi comollari

  super ❤️❤️

 • Ambra Bukri
  Ambra Bukri

  Uaaaaaaau besoj se ka për tu bo hit bomb jeni

  • Ambra Bukri
   Ambra Bukri

   😘😘😘😘😘😘❤️❤️😘

 • Vore Vl
  Vore Vl

  Fifi for Eurovision 2022 AL,like kush mendon so un

 • Ilir Dingo
  Ilir Dingo

  Dole ti ti djalo e ke len mas dore gjith ket femer . Stracatella e paska len mbas dore fifn . Super keng 🦋

 • Sonila Dervishaj
  Sonila Dervishaj

  🥰🥰🥰🔥🔥🔥🔥

 • Ana Lleshi
  Ana Lleshi

  Oo këngëtarja ime e preferuar loveee fifi😍😍😍😍😍😍😘😘😘😘😘😘😘😘🤗🤗🤗🤗🤗🤗💋💋💋💋💋💋💋💘💘💘💘💘💘❤❤❤❤❤

 • MANU MUCA
  MANU MUCA

  Super kenge,Bravo Fifi &Bruno e ndigjoj 10 her n'dit suksese te dyve😍😍

 • Hamije Bajrami
  Hamije Bajrami

  Mendoj qe pa pjesen rap do ishte me e bukur.

 • Enida Dema
  Enida Dema

  🔥🔥🔥

 • Eleonora Cocka
  Eleonora Cocka

  Super 💞💞💞😘😍💞

 • ela ela
  ela ela

  Fifi BRUNO BALERINET, SUPERRRRRR VETEM FIFI MOS VISH ME PANTALLONA SHKURTRA ME. MIRI FUSTAN ÖSE PANTALLONA GJATA. ❤️❤️❤️❤️👏👏👏👌👌👌

 • Yo Yo
  Yo Yo

  Skam degjuar me keng koti se kjo. Trash at its finest!

 • laskin riubn
  laskin riubn

  Sa ndjesi te cuditshme te ngjall Kjo kenge sidoqofte e fresket

 • Choco Jumbo
  Choco Jumbo

  🤣🤣🤣Boluca të dy..🤗🤗..sa të mirë që jeni .pz shumë bukur

 • Sonila Karafili
  Sonila Karafili

  Sa e bukur super bashkpunim se e degjoj perdit e me pelqeu. Shume

 • Besnik Shala
  Besnik Shala

  Qka ta ban Flor mumajesi edhe Irkenc hyka jon hite tpa vdekshme

 • Aferdita Demiri
  Aferdita Demiri

  Suksese shum bukur Kënga 🌹👏

  • laskin riubn
   laskin riubn

   Hit i veres

 • Larry 28
  Larry 28

  Fifi+Bruno +Flori =PERLE 💙💙💙

 • Maria mira
  Maria mira

  Magnifique 😍

 • Genica Lazar
  Genica Lazar

  💃💃💃💃💃👍

 • bb4live inter
  bb4live inter

  E kisha myt nkar ikyt fifin

 • ANGJELO NDOJ
  ANGJELO NDOJ

  Super 👌😘🤗🥰❤ ju uroj suksese pa fund

 • M. Ramiqi
  M. Ramiqi

  Kenge klishe...nuk ka vlera dalluese

 • Blerta Lasku
  Blerta Lasku

  Bruno super ze👌

 • Blerta Lasku
  Blerta Lasku

  Super te dy👌😍super keng

 • Pranvera Tota
  Pranvera Tota

  Kjo lenga ishte kot ishin me te bukura te tjerat

 • firo frio
  firo frio

  Talente

 • A
  A

  Qrjsmfm

 • leja rudi
  leja rudi

  Fifi ❤️❤️❤️🇽🇰🇦🇱 Bruno

 • GrandFamilia Records
  GrandFamilia Records

  si lope o fifi ahahaha gjithsesi kenga supperr

 • Frances Xh
  Frances Xh

  Hit i veres

 • bb4live inter
  bb4live inter

  Kto jan pasuri kombtare

 • Antoneta
  Antoneta

  👏❤️😍

  • Endri_prifti4
   Endri_prifti4

   hey me ndihmon me nje sbc 😊?

 • Erald Qosja
  Erald Qosja

  Mka pelqy me degjim t par ...e keni myt 👏👏👏

 • wnnalis cioov
  wnnalis cioov

  Ma ne fund Fifi do e marre fitoren e merituar te vitit 2020

 • Amarildo Tsenga
  Amarildo Tsenga

  ky fiksimi mu ka bo fiksim.😍

 • N M
  N M

  Mo ne rregull shume Muzika mire gjithcka mire,po ca e ka ket stil kercimit kjo, sikur ta zej rryma,Gjerat e tepruara ndonjeher ste bejne interesante,perkundrazi!

 • Malvina Bruci
  Malvina Bruci

  👏👏❤❤

  • Endri_prifti4
   Endri_prifti4

   hey me ndihmon me nje sbc 😊?

 • Mirela Mirela
  Mirela Mirela

  Shume bukur por Fifi duhet me i hollu pak shalët për Eurovision

  • wnnalis cioov
   wnnalis cioov

   Akoma ty te dua jete ❤❤❤❤❤❤...

 • Bruna N
  Bruna N

  Great singers

  • Endri_prifti4
   Endri_prifti4

   sbcribe

  • Bruna N
   Bruna N

   @Endri_prifti4 Cfar esht sbc?

  • Endri_prifti4
   Endri_prifti4

   hey me ndihmon me nje sbc 😊?

 • Leon
  Leon

  V.v😍

 • Elia Butrint
  Elia Butrint

  0:53

  • Endri_prifti4
   Endri_prifti4

   hey me ndihmon me nje sbc 😊?

 • Sapna Babul Ka Bidaai
  Sapna Babul Ka Bidaai

  Fifi super kenge suksese

 • Ardiana Hajkola
  Ardiana Hajkola

  Kenge fantastike.Zera te mrekullueshem.E meriton cmimin e pare

 • Marsi Marsi
  Marsi Marsi

  Cfare zeri ka brunooo😍😍😍😍😍😍

 • VIP NIKLA
  VIP NIKLA

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Kosovarja Z
  Kosovarja Z

  Brravooo Fifi dhe Bruno🇦🇱🇽🇰

 • Silvi Mema
  Silvi Mema

  Digjem part 2

 • Cristina Beraru
  Cristina Beraru

  Supeeer

 • Erandi Sturgu
  Erandi Sturgu

  Super nice 👍

 • BesA RemA
  BesA RemA

  Complimenti 😍

 • demirel mingaj
  demirel mingaj

  sa shum kimi mes ktyre arteisteve sa shum...

 • Ela K
  Ela K

  Akoma ty te dua jete ❤❤❤❤❤❤...

  • Endri_prifti4
   Endri_prifti4

   hey me ndihmon me nje sbc 😊 ?

 • Anxhela Shaqiri
  Anxhela Shaqiri

  Fiksim fare kjo kenga si vet titulli 🥰

  • Endri_prifti4
   Endri_prifti4

   hey me ndihmon me nje sbc 😊?

 • ALKS MUSIC
  ALKS MUSIC

  Kenga ma e keqe qe ke pas ne kenga magjike Ti ke merituar gjithmon vendin e par, por ket vit nuk te suportoj

 • Sh Qika
  Sh Qika

  Akoma ty dua jee ❤❤

 • itsAnidTV Anidarmy
  itsAnidTV Anidarmy

  Ah si ma knaqe veshin ma qetesove shpirtin dhe ma renqethe trupin fifi you are the best like from Germany

  • Suada Saliu
   Suada Saliu

   👏

 • mirela memetllari
  mirela memetllari

  ❤️💖👏👏👏

  • Endri_prifti4
   Endri_prifti4

   hey me ndihmon me nje sbc 😊?

 • Shpresa Qyteti
  Shpresa Qyteti

  Ne shqipetaret jemi shume kurioz te shikonim a u puth melisa me andin se sa te shohim e te degjojm kete super keng,..sa keq popull tashethemxhi

 • Maria Paola
  Maria Paola

  🇦🇱❤❤❤🎧

  • Maria Paola
   Maria Paola

   @Endri_prifti4 scusa che voi dire mi aiuta

  • Endri_prifti4
   Endri_prifti4

   hey me ndihmon me nje sbc 😊 ?

 • Maria Paola
  Maria Paola

  Ciao bellissima canzone grande.saluto da Italia.

 • ari 07
  ari 07

  Krejt bukur shume, perveq veshjeve te Fifit dhe Brunos 👎👎

 • Abas Çupi
  Abas Çupi

  Ma Le Fiksim N'tru ket Kenge tash...😂🔥🔥🔥

 • Jonid Aliaj
  Jonid Aliaj

  na i bërët fiksim dhe ju...

 • Sarah Hoxa
  Sarah Hoxa

  Seshte hiç per eurovision pff, as per afatgjate seshte! Tingulli gjithashtu sme pelqen! Por krejt mandej po e prish Fifi me performance duke mendu se u dobsu e duhet me i hap kamt veq hajt koti, palidhje!

 • REXHEPAJ FLAMUR
  REXHEPAJ FLAMUR

  👍👍

 • Renaaa
  Renaaa

  Like fiksimin tuj😍😍😍

  • Endri_prifti4
   Endri_prifti4

   hey me ndihmon me nje sbc 😊?

 • Ylli Gjafa
  Ylli Gjafa

  Bravo ju lumte Por ajo fifi nuk kishte keta tjera qe i kishte vesh te shkyme

 • Albanian Lyrics 007
  Albanian Lyrics 007

  Kenga magjike nuk te meriton ty FIF

 • Ana Anushka
  Ana Anushka

  super

  • Endri_prifti4
   Endri_prifti4

   hey me ndihmon me nje sbc 😊 ?

 • blerim kullolli
  blerim kullolli

  shuuuuum e bukur,,,kemi nevoj per ritem jo me balda

 • alida flus
  alida flus

  im Je fiksimi im Edhe pse ti nuk ma di Edhe pse ti nuk ma di Fifi_bruno Akoma ty te dua je Sa shum ti per mua je Dej frymën e fundit ne s'kemi me ndryshu 2x 😍😍

  • Endri_prifti4
   Endri_prifti4

   hey me ndihmon me nje sbc? 😊

 • Xhuljana Fraholli
  Xhuljana Fraholli

  Sa e bukur na kenaqi shpirtin 😍

  • Endri_prifti4
   Endri_prifti4

   hey me ndihmon me nje sbc 😊?

 • Luljeta Mustafa
  Luljeta Mustafa

  Super ,fifi je me e mira shkelqen kudo ku del ,suksese bashk me Brunon.fitore👏👏

 • Zamfir Violetta
  Zamfir Violetta

  super melodi.. e mrekullueshme😘😘!!

  • Endri_prifti4
   Endri_prifti4

   hey me ndihmon me nje sbc 😊?

 • Zamfir Violetta
  Zamfir Violetta

  Troppo bello senza parole 😘😘!!!

  • alida flus
   alida flus

   po kengtaret perse nuk mbajn maska !!!

 • MAW Μάρτης
  MAW Μάρτης

  BRUNOOOOOO

 • Valentina Prenkolnikaj
  Valentina Prenkolnikaj

  Brravo fifi bretresha muzikes😗

  • Hey Hi
   Hey Hi

   Mbreteresha muzikes?😂😂

  • Endri_prifti4
   Endri_prifti4

   hey me ndihmon me nje sbc 😊?

 • Linda
  Linda

  Shume kenga e mire derisa e degjova pjesen e dyte!! 🤢😮‍💨👎🏼

  • Endri_prifti4
   Endri_prifti4

   hey me ndihmon me nje sbc 😊 ?

 • Enea Makri
  Enea Makri

  Supere

 • Meh Veronika
  Meh Veronika

  Refreni eshte i bukur,pjesa tjeter e tekstit skandal,,"koka fort ,koka but, ne te un jam ul" skandal dmth si mund te shkruaj fifi kte tekst per festival,kur ka super tekste dhe ka ber perla, ZHGËNJIM!

  • Meh Veronika
   Meh Veronika

   @Pranvera Tota me keq akoma!

  • Pranvera Tota
   Pranvera Tota

   Kte tekst e ka shkruar flori mumajesi

 • Marzia Osmani
  Marzia Osmani

  M❤️M kurr Skemi me ndryshuar M❤️M

 • Freedom
  Freedom

  Pfuuu ca harmoni zërash shumë bukur!

 • ALBMedia Production
  ALBMedia Production

  Nje nga fansat me te vjeter te fifit por kjo kenga eshte deshtim , pa lidhje , si mundet qe 2 super artista te kene nje kenge kaq kot

Faqja Tjeter