Familja Kuqezi - Episodi 3/ Sezoni 3 - Rulota nga Gjermania
134,786
Reddit
tring

Web: www.tring.al/
ALgone: algone.info...
Facebook: facebook.com/TringDigital/

Komente
 • luersi alimani
  luersi alimani

  Jeni super😎😎😎

 • Reard Zara
  Reard Zara

  Dora sa vajz e talentuar je yll i ekranit shqiptar ti e zbukuron ekranin super 👍👑💎✨✨✨⭐️❤️💖

 • Fat Jon
  Fat Jon

  Ju nuk i meritoni klikimet tona sepse nje video njer ne muj shum t lodhur

 • Glenda Kurtaliaj
  Glenda Kurtaliaj

  kur do dali ep4 ?

 • Bojken Berisha
  Bojken Berisha

  Do hidhni episodi tjeter

 • Ermal Ferracaku (Audi)
  Ermal Ferracaku (Audi)

  Do hidhni na nje seri apo doni lek

 • lauzena isaku
  lauzena isaku

  Kur do te dal pjesa e re

 • matilda deja
  matilda deja

  kur do e hidhni pjesen e rralles mezi po e pres. Kjo pjese ishte shume e bukur jeni shume te mire vazhdoni keshtu😘😘

 • anesti qirici
  anesti qirici

  Hidhni episodin kater se jemi ne pritje qe te gjithe

 • TheGency 15
  TheGency 15

  Spread the Gospel

 • armela toska
  armela toska

  Më plen shumë kjo pjesë

 • xhevi alb
  xhevi alb

  Shyqyrrrrrrr

 • Amanda Melisa
  Amanda Melisa

  😀😁😊🤣😃😄😅😆😉😙😋😎😍😘🥰😗😙😐☺️🙂🤗🤩🤔🤨😐😑😶🙄😏😣😥😮🤐😯😪😫😴😌😛😜😝🤤😫😒😓😔😕🤑😲☹🙁😖😞😟😢😭😦😧😨😩🤯😬😰😱🥵🥶😳🤪😵😡😠🤬😷🤒🤕🤢🤮🤧😇🤠🥳🥴🥺🤥🤫🤭🧐🤓☻😈👿🤡👹👺💀☠👻👽👾🤖💩😺☠😹😸😻😼😽🙀😿😾🙈🙉🙊👶🧒👦👧🧑🙉🙊👶🧒👦👧🧑👧🧑👨👩🧓👴👵👨‍⚕️👩‍⚕️👨‍🎓👩‍🎓👨‍🏫👩‍🏫👨‍⚖👩‍⚖👨‍🌾👩‍🌾👨‍🍳👩‍🍳👨‍🔧👩‍🔧👨‍🏭👩‍🏭👨‍💼👩‍💼👨‍🔬👩‍🔬👨‍💻👩‍💻👨‍🎤👨‍🚒👩‍🚒👮‍♂️👮‍♀️🕵️‍♂️🕵️‍♀️💂‍♂️👲🧕🧔👱‍♂️👱‍♀️👨‍🦰👩‍🦰👷‍♂️👷‍♀️🤴👸👳‍♂️👳‍♀️👲🧕🧕👱‍♀️👱‍♂️👱‍♀️👨‍🦰👩‍🦰👨‍🦰👩‍🦰👲🧕🧔👱‍♂️👱‍♀️👨‍🦰👩‍🦰👨‍🦱👩‍🦱👨‍🦳👩‍🦳👨‍🦲👩‍🦲🤵👰🤰🤱🧙‍♂️🎅🤶🦸‍♂️🦸‍♀️🦹‍♂️🦹‍♀️🧙‍♂️🧙‍♀️🧚‍♂️🧚‍♀️🧛‍♂️🧛‍♀️🧜‍♂️🧜‍♀️🧝‍♂️🧝‍♀️🧞‍♂️🧛‍♂️🧛‍♀️🧟‍♀️

 • Amanda Melisa
  Amanda Melisa

  💝💖💗💓💞💕❣💔❤🧡💛💚💙💜🖤💟

 • dani dani
  dani dani

  Episodi 4/ Sezoni 3 a do te dale deri ka fundi i vitit 2021 ?

 • Ariola K
  Ariola K

  Ju lutem me thoni cila pjese eshte kur Fatjoni eshte ne stadium ini te mbrekullushm

  • Ariola K
   Ariola K

   Flm shm

  • Hajdi Hajdi
   Hajdi Hajdi

   Një drekë speciale😁

 • Korin Kodra
  Korin Kodra

  Nxireni dhe sezonin kater ju lutem 🤗🙃😀🙏🏻🙏🏻

 • Florim Fejza
  Florim Fejza

  👉 Shum bre jeni te mir kjo vajza Dora shum pe lun rolin e mir vetem fajin gjithmon po ja len vllaut Fatjonit edhe pe shfryzon per gjod interes shum osht e mir 😂😂😂😂 Pershendetje nga Kosova

 • Nadire Afmataj
  Nadire Afmataj

  😁😁😁😁😁

 • Lady Mindkoff
  Lady Mindkoff

  ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • Brunilda Isufaj
  Brunilda Isufaj

  Mu ne fund jeni shume te mir

 • Hamid Bracja
  Hamid Bracja

  sa per te qeshur bravo familja kuqezi

 • Eva Rose
  Eva Rose

  ju shoh gjith kohes te lutem hidhni video me shpejt me dilni dhe ne enderr

 • Chloe
  Chloe

  Ej o Fatjon a mi jep mu ato shpikjet?

 • suela Cela
  suela Cela

  Kjo eshte pjese nga sezoni 2 😒

 • Erzen Rami
  Erzen Rami

  Sa kam qesh

 • Erzen Rami
  Erzen Rami

  😂🤣😂😂

 • Geri London
  Geri London

  Po pse i vononi kaq shum kto episodet ??? 😍

 • Avisa Dani
  Avisa Dani

  Me ne fund e hodhet nje episod. Mendoni dhe per ne qe jetojm larg. Hidhini me shpesh keto episodet. Mos ma lini keshtu ne pritje. Un pershembull vetem ne ALgone e kam mundesin ta nejek kete serial komedie.

 • Emma
  Emma

  Me ne fund sa e kisha priturr love u ❣️❣️

 • Mani Fiona
  Mani Fiona

  Shyqyrrrrrr që e hodhët

 • Tata Tata
  Tata Tata

  Ju lutem mos i vononi kaq shum ,jeni me te miret e botes

 • Moira Spahija
  Moira Spahija

  🌎💕💕💕

 • Daniel Bera
  Daniel Bera

  Kjo esht ehedhur me para

 • Ledina M
  Ledina M

  Ju lutem mos i vononi kaq shm🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 • Altin Kapaj
  Altin Kapaj

  ❤️❤️❤️❤️❤️🇦🇱♥️

 • Maria Relis
  Maria Relis

  🤣🤣😊😘😘

 • Oltjona Gjata
  Oltjona Gjata

  Shyqyr se na plaset duke pritur

 • geraldo pepa
  geraldo pepa

  👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • agim loka
  agim loka

  8 h ago

 • arsia jakupaj
  arsia jakupaj

  .

 • Renato Mata
  Renato Mata

  Me ne fund

 • Lin Sin
  Lin Sin

  Nuk e di pse por keto pjeset e fundit sikur nuk me pelqejne dhe shume per sa i perket efektit te kamerave 🥴 sa per aktoret 👌 vetem mos na kini kaq shume me prit per pjes te reja.

  • Theofani Sinani
   Theofani Sinani

   Na cane Karin nje episode ne vit bejne

 • Ari Bani
  Ari Bani

  Shto një koment publik

 • Jonida Rrapaj
  Jonida Rrapaj

  6 hours ago😀❤

 • M.H
  M.H

  Jeni të pa arritshëm! Na kënaqët!

 • Eshe Dedolli
  Eshe Dedolli

  Me ne fund doli episodi 3☺️

 • Bujar Likaj
  Bujar Likaj

  Shyqyr qe hodht

 • Esli Maloku
  Esli Maloku

  Pse nuk keni hedhur me puntata te reja se une gjithmone ju shoh ne programin argetim

  • Ziz Qufaj
   Ziz Qufaj

   Edhe un

 • Enesa Abduli
  Enesa Abduli

  Me ne fund hodhet te dashurit e miiiii😘😘💙

 • anxhela love
  anxhela love

  🤩🤩🤩

 • ALBANIA SHOW
  ALBANIA SHOW

  PSE VONIHENI KAQ SHUME ME I HEDH SE ME ZI I PRES 🤨🤨🤨🤨🤨🤨

  • jurgen uka
   jurgen uka

   ato i bejn te tringu i hedhin episodett me von

 • Luiza Dodani
  Luiza Dodani

  Familia kuqezi jeni gjeni

 • Arben Kercishta
  Arben Kercishta

  Kamal😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Plat1
  Plat1

  Hahaha jeni te papare fare

 • Stela Ndoka
  Stela Ndoka

  Eshte episod shume i bukur kush mendon keshtu like👇

  • Irena Mulla
   Irena Mulla

   Flm

  • noname 1
   noname 1

   shko mer kar me kto gjona per like

 • Erta Mucollari
  Erta Mucollari

  💚💚💙💜💛💛💚💙💜💜💛

 • Erta Mucollari
  Erta Mucollari

  Dora je fantastike

 • Esmeralda Emmerich
  Esmeralda Emmerich

  🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗

 • Estia Shurdhi
  Estia Shurdhi

  Me ne fund

 • Stela Ndoka
  Stela Ndoka

  Me ne fund qe e hodhet ju dua shume😍

 • S.V7
  S.V7

  ❤❤❤❤

 • Liri Belishaku
  Liri Belishaku

  Me ne fund

 • Erjon Rapushaj
  Erjon Rapushaj

  Super

 • Larry 28
  Larry 28

  Sa sh I vononiiiiii 😍😍😍😍

 • Hamid Bracja
  Hamid Bracja

  me ne fund

 • FF KLEVJ0#
  FF KLEVJ0#

  Bravo

 • 🥰 EVJANA 🥰
  🥰 EVJANA 🥰

  Me ne fund po fluturoj sa hapa yotube

  • Uriel Avi
   Uriel Avi

   I realize it is pretty randomly asking but do anybody know of a good site to watch new tv shows online?

 • Shpresa Terolli
  Shpresa Terolli

  Me ne fund

 • Ersa_Bodurri
  Ersa_Bodurri

  Me ne fund

 • Antonio
  Antonio

  Siria luft

 • Ram Kumar
  Ram Kumar

  Me ne fund 🖐🖐🖐🖐🥳

 • antigona imeri
  antigona imeri

  E para

 • Amela Mata
  Amela Mata

  E para 🥰😍🥰🥰😍

 • Geni geni hysa
  Geni geni hysa

  Me ne fund 😂👋😍😍😍😍

Faqja Tjeter
S4MM - Habibi
2:47
64 mijë