Fakte tronditese nga Artan Hoxha: Si u vra bosi i droges dhe “Benz”-i misterioz me 400 mije euro
20:08
220,860
Reddit
Per informacionet me te fundit klikoni:
Web: abcnews.al/
Facebook: facebook.com/abcnews.al/
Instagram: instagram.com/abcnewsal
Subscribe kanalin tone ne: youtube:algone.info
#abcnews #abcnewsalbania

Komente
 • Granit Albanais
  Granit Albanais

  Pse duhet me i shpall hero te kombit perderisa kan shku me arme te pa regjistruara vk kan shku me vra dajtin ai i vrau edhe shnet ju ngeli ne fyt leku policav

 • Granit Albanais
  Granit Albanais

  O gazetare mbylle ate mut goj bothqire

 • Erduan Eki
  Erduan Eki

  Vdekje tradhtarve shpijunav te policis... e lypi e gjeti ... qeni endacak ngordhi..

 • Lerdi Beqo
  Lerdi Beqo

  Ai ruan karin tane dajti se dajti eshe djal qe se linde me nena z.tane dajti lirim sa me te shpjet 🙏🙏

 • Eva Evisa
  Eva Evisa

  Po lëre moj të flasi moj ta foltëëëë njeher e mirëël

 • Eva Evisa
  Eva Evisa

  Policia i bie me dorë kur ndodhin vrasjet... Me pas gjendet në terren e mban kronologjinë e radhës..... Pfffff

 • Eva Evisa
  Eva Evisa

  O artan. Kjo gazetarja e do karin në gojë O artan. O artan orë dermannnnn. O taniii O bobe po tër kto histori që i komenton i fort Je O bablok ëëëë.. ...... Me kujdes me kujdes ❤

 • Misto Tiko
  Misto Tiko

  Po se Mbylle njehehere zgurden o gazetare

 • Luan Blac
  Luan Blac

  Po po ju per her i dini te gjitha po flisni me vones .ja kjo kukumjacka paska pi na nji viz qepe mor gojen ti paske nevoi per na nji cop mish pa kocka me ta myll gojen .ore ti keshim peng mor shoku artan po ti e din mir kush i bon kto vrasje edi edi nona krimit

 • Seferi Vajes
  Seferi Vajes

  a ju qift tan hoxha nbyth juve o popull kar. Po pse re kte morracakun besoni ju o karat e conit. Ky flet kodra mas bregut, se e di ky qe ti qin ropt mileti

 • ARKAN ALB
  ARKAN ALB

  O gazetareeeeee Mbydhe ore gojen nje second Nuk esht faji jot por kush te ka ber gazetare Lere ore te flasin.

 • Renaldo Pojani
  Renaldo Pojani

  q

 • Salvatore Kurti
  Salvatore Kurti

  Pse ore Keto istori do degjojme perdite flite per Rinine qe po iken dhe vendi po boshatiset e bete te shkretin Behare si Ozama po Fole per beharin meri me ralle fillo nga deputetet se behari eshte bishti gjarprit

 • spiro arapi
  spiro arapi

  gazetarja me kot qe kam pare... tamam si papagall ...po lere oj goce te flasi ai po i shpjegon me detaje... ti e nderpret.. gazetarja nuk vlen asnje 0

 • spiro arapi
  spiro arapi

  bob

 • Daily Things
  Daily Things

  Sa acaruese booo

 • Luljeta Bejleri
  Luljeta Bejleri

  Po mos e ndërprit moj gazetare Artanin se na acarove nuk pushon

 • Franc Jonuzi
  Franc Jonuzi

  Gazetare e paafte njer te topi njer te vizioni se mban njeri

 • Andre Inesta
  Andre Inesta

  Pusho pushooooo o gazetare bllokojani zerin kesaj robqirje

 • Elcapo Columbia
  Elcapo Columbia

  Na plasi k@@@@## nje legen me plake

 • Gon Dibrani
  Gon Dibrani

  Po lere ta prefundoj pytjen oj shereleme

 • BossyBossy2021
  BossyBossy2021

  O gazetare ,cicat mal i paske.po goja ste ri rehat.haaaa

 • Lady Mindkoff
  Lady Mindkoff

  💎💎💸💸💸🌸🌸💎💎💎🍀🍀🍀🌸🌸💸💸💸💎💎 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • Boi 1
  Boi 1

  Oj gazetare mos fol shum se po te qi kurven e nanes , leje te mbarojn fjalin Zotri Artan

 • Toni Shehu
  Toni Shehu

  A mbaet per nuse kjo nuk pusho i minut Bo Bo Bo ma mir i bij karit me dor o shqiptar gjeja e para ne bot vje qetsija me besoni 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • erald noj
  erald noj

  Po pusho moj gazetareeeee

 • Toni kola
  Toni kola

  ³

 • Afaristo Zevras
  Afaristo Zevras

  po ca qenka kjo gazetare ropqime kshu nuk pushoka kur fillonka fol po pusho moj kurv te ngjojm tanin se smerr vesh ti na kto pune

 • Leonard Mucaj
  Leonard Mucaj

  Po ti ske pun tjeter shumë informacion keshiko punen tande

 • Besi Driza
  Besi Driza

  kjo gazetarja qenka llapiste e mir

 • Skrillex Official Gamers
  Skrillex Official Gamers

  Kazanja

 • Skrillex Official Gamers
  Skrillex Official Gamers

  T punosh gazetare me mik q r sa acaruse

 • Fabjan Drini
  Fabjan Drini

  Po pusho mi o kare femer..derr derr si pidh robshe

 • Aleks Gjoni
  Aleks Gjoni

  Nuk ka mafjoza shqiperia, asnje televizion te flas je per shqiperin turp turp ne burg,

 • blerta berati
  blerta berati

  Flitet qe eshte kunati i Baba Takut ( Spartak Brahos) eshte e vertete???

 • flamurtari1990
  flamurtari1990

  Kjo është e mirë vetëm për atë muhabetin...

 • dhimo dhimo
  dhimo dhimo

  Paska qen spiun po kot nuk te vret njeri jo

 • Beqir Fetishaj
  Beqir Fetishaj

  E kam ven re qe ne Soire, kjo gazetarja esht kokrra e pijaneces ajo s del n studio pa nja 3 gota ven, veini men ste le rehat me fol, rroft telekomanda 🤣🤣🤣🤣

  • Kanani Beci
   Kanani Beci

   🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂Pijanece Ohh sa e fort.. Me lot

 • skampa8833
  skampa8833

  O shoqe gazetare kush te ka mare ne pune ty aman.pa pike taktike.

 • Heidi Bauer
  Heidi Bauer

  Ehaaaaa

 • Alma Aliu
  Alma Aliu

  Puuuu na cmendi kjo gazetarja kujton se po prezanton spektakel idjotja nderhyn pa sens fare

 • Fikret Bujzi
  Fikret Bujzi

  Ishe mir te suare.. vol muzike sa dush nuk degjoheshe kaq shum 🙈😂

 • kurt 004
  kurt 004

  Artan hoxha aje ti Detektiv privat per zbulimet e vrasjeeve apo je gazetar?

 • Vula Gajda
  Vula Gajda

  Sa lavire kjo slen me fol dil fol vet se na cave ate qe sthuhet

 • Bake AL
  Bake AL

  Kshu perfundojn spiunat ja qifsha Pragun mori ne qaf nje trim dhe 4 hallexhinj

 • sig askushi
  sig askushi

  po ndonje gote vere moj, nuk ka per artanin? (apo apo eshte emision tjeter ky)

 • Eagle 1
  Eagle 1

  Ua cfare injorace kjo qenka komplet e mbaruar nuk nderpritet tjetri ne kete menyre, shume injorace.

 • ari ari
  ari ari

  Kjo do shtypur me goj mbyllur se po filloj tu fol ta çau rrapin dhe e le fare pastaj.

 • Alex Alex
  Alex Alex

  Zerin si pizge kjo piu piu piu

 • Mimoza Kuka
  Mimoza Kuka

  Gazetare....

 • altin gremi
  altin gremi

  Lere te flasi I ftuari moj laraskee

 • Ali Ali
  Ali Ali

  ARDJAN KULICI ne meste te gjithckaje ai I coj atje se kishin informacjon per lidhjet e tij me dajtin

  • Ali Ali
   Ali Ali

   Sorry agron kulici ishte ne ate kohe ne krye te policise edhe te kokaines policat u vrane se kishin informacjon per kapjen e kokaines

 • Nikolle Gashaj
  Nikolle Gashaj

  Kjo lope gazetare , ti nxjerr mendet, mshile o lop??

 • jimy jimy
  jimy jimy

  Artan investigator jurnalist me i miri ne shqiperi

 • Santino Rocco
  Santino Rocco

  11:07 domethan ky paska qen spiun thash me veten se Nuk te vrasin kot

  • Idajet Halili
   Idajet Halili

   Of mo,, mos e luaj fare

 • klaurel cobanaj
  klaurel cobanaj

  Po po , ne jemi nje shtet aq i lodhur e vari trapin saqe s'ngre dot breket e veta e jo me te meret me Mafian , turp

 • Xhevdet Berisha
  Xhevdet Berisha

  U pa puna po nderroj kanal e ka thirr e nuk e len me fol

  • Kanani Beci
   Kanani Beci

   🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Xhevdet Berisha
  Xhevdet Berisha

  Leje te flasin

 • Gentian Lleshi
  Gentian Lleshi

  Ai u ruante nga 4 cuna te armatosur , ate dite ku ishin ?

 • tonny
  tonny

  Lere fucking te flase se nuk morem vesh gje.

 • tonny
  tonny

  Lere te flasi te shkretin. Sa e besdisme je moj

 • Tony Tony
  Tony Tony

  Ky flet si pas pagesave qe i bejn grupet kriminale

 • citroen uno
  citroen uno

  Të gjith ne do ta paguajmë faturën. Mjerë ata që u gënjen mëndja dhe duan të pasurohen me lëndë vdekjeprurëse. Droga është vdekje ata që e shesin janë vrasës Vdekjen e kanë hallall

 • Ari Esk
  Ari Esk

  Nuk na plasi fare coca cola, se u vra nje bajge

  • Alket Kellici
   Alket Kellici

   Amen.

 • Armand Berdaku
  Armand Berdaku

  Prandaj Skapardhit ishin gjith oficer a sigurimit se i dining te gjitha

 • Ted Bak
  Ted Bak

  Mir qe than njeher bos droge se ngelen duke then biznesmeni

 • Moza Kita
  Moza Kita

  uuaa e degjon veten sa keq nderhyn me pyetje te gjata e me zerin si pizge ...lere moj te degjojme

  • altin gremi
   altin gremi

   O moza, I thashe dhe une asaj laraskes por nuk me degjoj

  • Tufina Rulot
   Tufina Rulot

   Mirmbrema Mimoza gazetare qe i pelqen vetja

 • Chopper n
  Chopper n

  Spushoka kjo lene te flasi idjote blah blah blah blah

 • Led Labz
  Led Labz

  Kjo gazetare eshte shum Budallaqe me pytjet qe Ben

 • Edison Zenelaj
  Edison Zenelaj

  Ti je nje kokeshege qe vetem lef si nje zagar, Nuk ke Idene e ketyre puneve.

 • Nazmi Behrami
  Nazmi Behrami

  Po qysh spo ka nji ekzukator ti qin nanen Rames e litohet populli

 • Fred Marku
  Fred Marku

  Po per derisa kater efektivet e operacionales kan shku me arme te pa regjistruara, dhe pa urdher pse duet me i shpall heronj kombi, hero i kombit ne kte east dhe medalje meriton Dajti

 • sole23milan
  sole23milan

  Ej o goce boll fole se ja fut kot.Nuk merr vesh.Lere Tanin te flase

 • Rudin Alterziu
  Rudin Alterziu

  Ka pun puna do koh ti gjeni

 • Stavros Myrtezai
  Stavros Myrtezai

  Pushoooooooo po pushoooooooo apo esht emisioni yt

 • Gua Kip
  Gua Kip

  Bla bla bla bla bla bla bla si su mësuat me fol me RRADH.F...g bi...ch. Llafazone dreqi

 • Edmond K
  Edmond K

  Po cna cau trapin kjo gazetarja derderder

 • Gua Kip
  Gua Kip

  100% ka pas lidhje me QEVIRITARËT.

 • Manol Semini
  Manol Semini

  Si konfini pas te vjelave

 • Brendon Gjoni
  Brendon Gjoni

  I Tanoooooo....mos dil me me kete transexualen.na ka ca trapin me zerin qe ka.sikur shfryn gaz

 • VAN _ VAN _
  VAN _ VAN _

  Mbylle gojen moj byth qire femer

 • Gjemajl Popaj
  Gjemajl Popaj

  Oh pusho moj leje let. Tregon Apo nisja ti trego

 • Aldin Harizi
  Aldin Harizi

  Te isha un burrri ksaj kur te vinte ne shpi ndark thjesht divorcing se naaaaa caaaaaveveee kaaaariiiin mbyyyyyllleeee dashke noj kar ngoj se ndryshe aaaa

 • Aldin Harizi
  Aldin Harizi

  Po pusho moj kare tqifsha ropt na cave karin terr terr lene ate te foli mer vesh to fudulle

 • Arian Mucollari
  Arian Mucollari

  Kete çupen do ta marrim partizane. ( idiotesia me vendin tone ska fund) . Ja ngaterroj fare artanit kjo cfare do te thoshte. Cfare ka pire kjo dhelpra mo aman. O I shkreti tani.

 • Donald Gace
  Donald Gace

  Sa gazetare l...qe ,kush kujt ? Pyet sikur ka porositur pica emer , tel ,adress , fare debile

 • liberty liberty
  liberty liberty

  Nga ajo qe po kuptoj ne kete rastin e Dritan Dajtit ne baze te shpjegimit qe po ofron gazetari Artan Hoxha. Eshte se policet paskan shku me bo plaqkitjen e Dritan Dajtit. Keshtu po rezulton. Nje kriminel si Dritan Dajti nuk munden me arrestu 5 police. Por duhet skuader me uniforma.

 • Hasan Prishtina
  Hasan Prishtina

  kur lirohet Dajti..?

 • Kastriot Doda
  Kastriot Doda

  O injorante leje te flasi mos e nderpre , oj kok boshe

 • Anonymous
  Anonymous

  Hahahaahhahah nuk prisja kaq super komente ketu srz , ia kalon edhe perputhen 🤣🤣🤣

 • Vilma Lu
  Vilma Lu

  Vec sa i kokoleps me shume Artani se seshte budall merr leftat x ato qe duhet te thote... 😉

  • Idajet Halili
   Idajet Halili

   @Albox 39 meso nje cike elenika dhe ti😝😝😝🤦🤦🤦

  • Albox 39
   Albox 39

   Lekt esht ne shqip nuk thomi lefta

 • fredi guci
  fredi guci

  o fisqima sa vritet njeri direkt e boni trafikant droge edhe ai qe shet ndonji gram e boni trafikant ikni o ju qifsha ropt ty mer moterqir me gjith ket karen qe nuk i pushon goja

 • old castle
  old castle

  Ky qan hallin e Dritan Dajtit se perse u fut ne kurth nga ky Behari duke e shitur te policia e shtetit . Ky eshte funderine mor ti , ky eshte klysh i vertete. Nese Behar Sofia ka dhene info te policia e shtetit kunder Dajtit atehere ai duhej dekoruar per sherbim te larte ndaj shtetit dhe ligjit .

 • Lulzim Katuci
  Lulzim Katuci

  O ti gazetare sa fol ti ta can trapin slen te tjeret te flasin mbylle ate Buc

 • Niku Lala
  Niku Lala

  Qepe halen dhe degjo moj llahinge dreqi

 • Ermisa Rama
  Ermisa Rama

  O zot o alla o zhezu o sa zoter ka.Ndimoni kete gazetare se na e shpifi eshte si kur te ze diarrea qe duket sikur ska mbarim dhe kjo sle ta mbarosh fjalin

 • old castle
  old castle

  O Tan klyshi , thuaj te verteten qe di ti dhe mos u largo nga pista kryesore . Iku Qazimi i Iranit (kasem sulejmani) , iku dhe ky trapi qe kishte lidhje me te .

 • Ken Ken
  Ken Ken

  Y

 • Elidon Jaku
  Elidon Jaku

  Artan hoxha eshte Cia Albanese

Faqja Tjeter