ESCOBARS | Gjoni Black me Meriton Mjekiqin
37:53
232,732
Reddit
ONIMA - smarturl.it/ONIMA

Instagram: @auvodka_albania
instagram.com/auvodka_albania
Prodhim i Gjoni Black entertainment.
Facebook: facebook.com/gjoniblackent/
Instagram: instagram.com/gjoniblackent/
#gjoniblack #onima

Komente
 • Edmirald Aruci
  Edmirald Aruci

  na hoksh karin 🤣🤣🤣🤣🤣

 • Muhamed Ali
  Muhamed Ali

  I ka mçef liket en disliket se noizy nji msg en krejt dislike prandej i ka mçef

 • Ervis Official
  Ervis Official

  ca esht ky vari kars c a esht kjo rreptur hahaha po kari po

 • Diggha Waslos
  Diggha Waslos

  Noizy is King bye!!!

 • Arii Sss
  Arii Sss

  Deri dje i pata fansa tash pom folin kto zagara 😏

 • Luca Di luca
  Luca Di luca

  Kokrra barbonit 😂😂😂 Me mir rrepon qeni jem😂😂😂

 • Samir Aliti
  Samir Aliti

  Ky stka ardh me kendu ky ka ardh me ju tregu se qysh noyzit i ka ndimu edhe nfund noyzi as qe ka llogaritur se seriozisht enca duda matolale edhe shumm tjer ja kan tregu ftyren se osht dhelper dinake spo du ma debate negativ kommennte p9 ✌🏻

 • Artemis Doda
  Artemis Doda

  Qr edhe un t isha kisha kendu m bukur😂😂

 • Shqiptar Kastrati
  Shqiptar Kastrati

  WTF IS THIS ? haha is he serious?

 • Vin Teresant
  Vin Teresant

  Tkan dhan shum lek o Meriton se ska mundsi!!

 • Thalia Cheamil
  Thalia Cheamil

  Hahahhaah, hahhahhaha 😳😬 what the fuck what the fuck what the fuck,,, bro how the fuck did you feel sorry for noizy when he had all South east woolwich lockdown,,, yes your bro has street credit, The only credit you have in the streets its to pose like girl bro and that’s why we never kept you around,,, you never came to Woolwich anglesey Road,

 • Esmeralda Doçi
  Esmeralda Doçi

  NOJZI JA THE TURIT KTI

 • Jack Montana
  Jack Montana

  SMERITON LAKURIQI😂😂😂😂

 • Ardijan Gashii01
  Ardijan Gashii01

  gabeli gjermanis 😂

 • ZEUS FF
  ZEUS FF

  lot ka mbyllur liket edhe disliket.......ngq kishte me shum dislike lodd

 • drenii009
  drenii009

  🔥🔥🔥🔥🔥 e ka djeg Esco 👑👑👑👑

 • LeGuide Albu
  LeGuide Albu

  Gjoni kari

 • albin ibraimovic
  albin ibraimovic

  ROPT DE TI QI O KAR MUTI

 • Enea Hasani
  Enea Hasani

  Vec ky kish ngel pa ja mar noizyt ngoj nket emisjon ahhahaha

 • Enea Hasani
  Enea Hasani

  Meriton Karrin

 • Mustafa Bajrami
  Mustafa Bajrami

  Nese tupaku do ishte gjall repi I ketij do e vdiste

 • albin ibraimovic
  albin ibraimovic

  Son de vish Macedoni se de ta qi familjen o kar

 • albin ibraimovic
  albin ibraimovic

  Motren de ta qi o pick familje o rop qir.

 • Henri Hilaj
  Henri Hilaj

  kur do vije frenklin

 • Jugers Sinanaj
  Jugers Sinanaj

  Kush erdhi pas postimeve te noyzit ose me sakt pas talljes se rakut te noyzit? 😂

 • Shqiptar Alb
  Shqiptar Alb

  Varikars

 • Fernando Cupaj
  Fernando Cupaj

  me ta qi ftyren meriton e meriton ....

 • Usser Usserusser
  Usser Usserusser

  Ky nuk esh se bon per muzik po esh idrrejt kur flet edhe duket qe te mbyt n lek eka ndimu noiz pabuksin

 • Mateo Teo
  Mateo Teo

  Mos na flliqni flamurin . Dhe po dasht me dit po ju kapem ktej nga london ropt ne koj ki me qa

 • Shaban Limani
  Shaban Limani

  HHHh zoti na rujt kerka sjeni

 • [ ANeL ]
  [ ANeL ]

  O ju qifsha escokarin mu ne vrim te bythes

 • ESKO
  ESKO

  Fuck off you bitch 👎👎👎 jeni bo tgjith lepirsa Edhe ti e din shum mir kush ta ka vendos esko Lavire mashkull Fuck you all

 • Saimir Gjini
  Saimir Gjini

  U thoka se ky tipi paska lek ma shum se noizy ikni mor kara. Pasha zotin ne garazh i kam 2milion euro

 • xhoni gjyli
  xhoni gjyli

  Meriton pidhrobshi Noizy kingg❤️😘

 • xhoni gjyli
  xhoni gjyli

  Ca thot ky left the chat

 • Der Shqiptar
  Der Shqiptar

  Original song 29:49 ? A e din naj kush ?

 • Altin Ferizi
  Altin Ferizi

  Kqyre ne ky far gojqi Kur dush Diss Battle me ta Boj

 • kolim jone
  kolim jone

  Kush ka ardh ktu nga storyt e noizyt👇

 • HackeR HackeR
  HackeR HackeR

  Sa varikars ky

 • Jack Montana
  Jack Montana

  O SMERITON LAKURIQI

 • duda army
  duda army

  qiti diss liket

 • Endri Mani
  Endri Mani

  Varosi: O Zin ça o nje gjo që vesh zyze naten edhe pervesh mënget. Noyzi: VARIKARS

  • kolim jone
   kolim jone

   Bro ja ule vlerat fare emisjonit me kete ky mund te ket lek po per rep eshte 0 me pak fjal nuk vlen

 • Selimi Edon
  Selimi Edon

  Use my comment as a dislike

 • ONE TONNY.x
  ONE TONNY.x

  fuck escobar 👎 i love you Noizy👑

 • apxz 41
  apxz 41

  Me casing

 • hmmmyou2
  hmmmyou2

  Nuk asht i keq escobars👊💪

 • Deni 1_7
  Deni 1_7

  1 like-€1 per ata qe kuptun freestylet

 • Liku Likjano
  Liku Likjano

  Mos e ulni emisjonin ty fol vec per noizyn se nuk fitohet audjenca Duke sha shiptarin e juj se ulni veten kshu tu fol per tjert

 • Daniel Falaus
  Daniel Falaus

  Dhe dicka per emisionet 🤔🤔🤔🤔

 • xhevi alb
  xhevi alb

  Edhe dicka per emisionet .thjesht ju falenderoj ,ne cdo episod noizyt ty ja marr ne goj 🤣🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕

  • seeni gzty
   seeni gzty

   Kush do fam

 • Rock girl
  Rock girl

  Like Kush esht me King Zin Noizy OTR 🖕the haters

 • Jurgen Juri
  Jurgen Juri

  Somebody tell him music is not ur thing bro, go ahead with drug dealings.

 • RV TAFO.1
  RV TAFO.1

  i ka bo privat liket dhe disliket se ka mar shum dis like😂😂😂😂

 • Drol Drolis
  Drol Drolis

  Hahahahahahaha sa te lodhur deshtim total noizy nuk duhet me u marr me tradhtar sidomos ndersa keto tjerve apo ketyre jua beri vaksinat

 • noizy varosi
  noizy varosi

  Kur u bo bytha ketit me sha noizyn qe e deshte noizyn si babin e vet ca legeni

  • Rock girl
   Rock girl

   😂😂😂😂😂😁 i ka fshi numrat e like and dislike 😂😂😂😂 aiii gjynah 😁😂😂😂😂😂😂

 • Ardsavo Sulejmani
  Ardsavo Sulejmani

  Bro ja ule vlerat fare emisjonit me kete ky mund te ket lek po per rep eshte 0 me pak fjal nuk vlen

 • Kledian DAKAJ
  Kledian DAKAJ

  Nashta tana i ke bo hallall amo Talent per rep spaske Investo najkan qe ka talent e jo rape ma mir

 • Le Lui
  Le Lui

  Hahahahahhahahhaha vari kariiiiiiin

 • Tusuzi Prizren
  Tusuzi Prizren

  Ju qi familjen juve rebelave te shipnis po muta ishit te gjith e familjet ju qifsha krejtve rend

 • albijan sadikovic
  albijan sadikovic

  E ka thon viktori 1 fjal kta jon rrepera po jan rrepera me zor😂😂😂 eh nanen e kti sporti qa budalla duron😂😂😂😄😂😂

 • ÅŁB MÅFÏÅ
  ÅŁB MÅFÏÅ

  Ky kno si kur e ka ne goj

 • Helo Helo
  Helo Helo

  Qyre be pash zotin qfar klloshari sdi as me knu noizy va ka qi robt gjithve juve ( GJITH GRUPIT EDHE GJITH FAMILJEVE JUVE ) 🤌🏻

  • Helo Helo
   Helo Helo

   SIDOMOS MAMIT MERITONIT HAROVA ME CEK .

 • Izmir Ahmati
  Izmir Ahmati

  Qia ropt jeni ba si perputhen tu munu mu ba te famshem me zor ikni mor punoni naj furr bukke ne hungari mar jau qifsha edhe tdeknit qe ju kan dek qe 100 vite se kto te gjallit jau qi zini o plak

 • Kevin Voka
  Kevin Voka

  Permend noizyn per me mar fam

 • Kevin Voka
  Kevin Voka

  Kush do fam

 • migena otr
  migena otr

  Ky a ka seriozisht more gahahaha qfar repture ma zi se lek plepi

 • Besar Gashi
  Besar Gashi

  Hallall e ki myt beatin qita tmramen suksese shoq

  • qopoy dnon
   qopoy dnon

   Sa disslike ka kjo video ahahaha meriton na trego cik vllaj ahahahah

 • Visar Isufi
  Visar Isufi

  Teper i lodht big shit 👎👎👎

 • Nail Quni
  Nail Quni

  😂😂😂😂😂😁 i ka fshi numrat e like and dislike 😂😂😂😂 aiii gjynah 😁😂😂😂😂😂😂

 • Klevi Maxhari
  Klevi Maxhari

  Karin karin

 • Jurgen Pllumbi
  Jurgen Pllumbi

  Po ca ke ba ti per muziken asigja

 • Tika taka
  Tika taka

  Po ik mer te qifsha motren se dhe lek plepi ben frista me mir se ty.pyttttt Kurv burr

 • Young B Golden
  Young B Golden

  12:18 Kryesori OTR ky ahahahahahaahahahahahahahah

 • Big Bang
  Big Bang

  Escobari karit

 • sarkawt radh
  sarkawt radh

  🌊 🌊🔥🔥

 • edison hajdarmataj
  edison hajdarmataj

  I paska heq like e dislike se qaty tkalxon sa emision i sukseshem asht haha 100 like 3000 dislike 🤦🏻‍♂️

 • n'G Official
  n'G Official

  CJ shqiptar HAHA

 • Berti Itali
  Berti Itali

  ℝ𝕠𝕡𝕥 () 𝕥𝕖 𝕕𝕪𝕧𝕖 👎👎👎 Noizy 👑👑👑👑

 • MINEsare souCraft
  MINEsare souCraft

  Nuk ka talent po me pelqeu pasi besonte ne zot dhe tha ishalla i xhentit per ate qe kishte dek

 • stefan p
  stefan p

  Sa disslike ka kjo video ahahaha meriton na trego cik vllaj ahahahah

 • Valdon Hajrizaj
  Valdon Hajrizaj

  🔥🔥🔥🔥🔥

 • john smith
  john smith

  Ne 2 k komente vetem 10 kara kan thon super hit 🤣🤣

 • Official Elmi
  Official Elmi

  Nuk o hera e parê qe noyzi ja ngul shokéwe,,, kshtut qe ngone intervisten kreit deri n'fund , e mos e perkrahni qaq shum "BUZÈN:"!!!!

 • Vaalmir Beqiri
  Vaalmir Beqiri

  o robt e magjupit tulifar majmunit i ka qellu baba pasunik e mun e ban ni muzik ik robt ti qifsha shko shit fara nsemafora me kusheri

 • Dardanian King
  Dardanian King

  Per RAP skoke a qe osht paftyr ai Rigelsi e ka vertetu vllau jon Arian Agushi GoldAG !

 • Ild R
  Ild R

  HAHAHAHAHAHAHAHAAH PSE I KE HEQ DISSLIKET MOR MERITON KARI TU QIN ROPT

 • 07 ONLINE
  07 ONLINE

  qfar baloshi 😂😂

 • Clinton 007
  Clinton 007

  Qia robt dhe nandaja ime do i kishte ble do tekste , sdo kishte lan nam si ky 😂😭😭😂😂😂😂

 • Olgert Harrunaj
  Olgert Harrunaj

  O pith

 • The Best
  The Best

  Marre me tardh me i thon dikujt qe je shqiptar kur je i zi si arab hajt tkishe kon i bardh 😂

 • The Best
  The Best

  Tesco Bar

 • The Best
  The Best

  Qr si boka escobari si pablo me verte a rrot kari super vari kars do me bo si njish vetem se qin ca pilla tflliqt e ka ca diamanta nqaf hup mor gabel

 • Loni Kadiu
  Loni Kadiu

  Noizy👑

 • Arsim Iljazi
  Arsim Iljazi

  Meriton mjekiqi ftyren si qekiqi ik me more budall me gjith ket eskokar se ju skini kara me u Mare me otr-aaaaa👌👌👌👈👈👈👈👌👌👌👌👌

 • Lonii Saqipi
  Lonii Saqipi

  pse i kini hek disliket se 3000 dislike ki mar o muti karit

 • John Seda
  John Seda

  Pash familje ky kur kendo eshte sikur ishim te vegjel edhe ishte nje sa per numer e mos me e len jasht thoshim he mo vk fute ktu ke ne ose te ju vk.. Ahahahah

 • Ledi Tiron
  Ledi Tiron

  Si ske turp kur kendon o tqifsha ropt sinan hoxha version rap 😂😂

 • arton arton
  arton arton

  Qr kapet me noizyn ky thmija i 01 hajt pe thirrum Escon me gju kungja qr tanshi thot une jom burr jo babush thmi 25 vjet je o meriton thmija selam.pei Bacit te Avalles e ki 👍

 • Klajdi Gjoni
  Klajdi Gjoni

  Yo this nigga is trAsh ma nigga lmaoooo get the fuck outta here

 • Marjo Allko
  Marjo Allko

  Ja hankshit ka... noizit bicouse is the best edhe ti eskobar ka.... je shum vk

Faqja Tjeter
DON XHONI - MAFFIA
02:49
4,4 mln