Ermelinda Bixhaku - Cajup o vend i bukur ( Official Video 4K )
04:26
145,780
Reddit
Video - Angjel Pro
Kamera - Albert Vaja
Ork - Genci Malaj
Teksti - Populli
Klarinet - Renato Lici
Violin - Luan Huse
Zerat shoqerues
Rei Likaj Haxhi Arapi
Remo Torra
AngjelPro Albania 1 Official Channel .....Marketing 100% per klientin ! Ne Promovojmë vlerën e artistit ...Marketingu jon ? ...Fitim i klientit ... kontakt : Email - angjelpro1@gmail.com
facebook.com/angjelpro1
Platformë shqiptare për publikimin e videove në ALgone !
Kontakt : 068 67 05 767
Greqi
Kontakt : +306978510972

Komente
 • Xristos Fotos
  Xristos Fotos

  Ze bibili fityr paster zemer bujare na nderon jugun dhe familjen tuaj respekt

 • Petrit Hamzaj
  Petrit Hamzaj

  Super superrrrr 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

 • Valbona Gjonaj
  Valbona Gjonaj

  Te lumte goja

 • Florjan Hasani
  Florjan Hasani

  Ti kedon shum bukur bravo

 • Lush Laski
  Lush Laski

  🌠🌠🌠🌞☀️🔥🔥☔

 • Jana Gjonaj
  Jana Gjonaj

  )l

 • Παναγιώτης Κουλουρας
  Παναγιώτης Κουλουρας

  Teljmf

 • Lefter Fejzullau
  Lefter Fejzullau

  Bravo ERMELINDA Bravo , je e jashtezakonshme...... well done and I wish you all the best, God bless you and your family.....!🇦🇱🇺🇸🇦🇱🇺🇸🇦🇱🇺🇸 Lefter Fejzullau ( Brooklyn New York) thank you so much indeed......!

 • edmond levanaj
  edmond levanaj

  Tere jeten tuaj kenge e Valle, gezim dhe lumturi.

 • Thomas Soulas
  Thomas Soulas

  Shume ebukur dhe ethjeshte me nje ze te embel ,hallall familia qe e riti Ghirokastra qe egezon dhe ghithe jiugu eshte e sotmia dhe e ardhmia e kenges popullore ; te lumte goja .!!!!

 • selajdin bela
  selajdin bela

  TE LUMTE GOJA SHQIPETARE E SUKSESE NE MUZIKEN ETE GJITHA TROJEVE SHQIPETARE 🇦🇱🦅❤️🅰️💞💜

 • selajdin bela
  selajdin bela

  KJO KENGETAE PO KENDON PER TE GJITHE BASHKIMIN ETROJEVE SHQIPERE DHE PER BASHKIM🇦🇱🦅❤️💞🅰️

 • selajdin bela
  selajdin bela

  KESHTU I KA HIJE KENGETARES SHQIPETARE E SHIKON ME VULLNET ME NGJYRA TE KUQE TE BUKURA VETEM KESI LLOJI TE KE. KENGETAREVE DUHET TI NDEGJOJ E KOSOVE E SHQIPERI 🇦🇱🦅🌹🇮🇹

 • Lavdosh Lulaj
  Lavdosh Lulaj

  Shume bukur..ju shkoje shume keto kenge...zeri i embel...paraqitja juaj fantastike...ju urojm vetem suksese.

 • Xhevaire Menkshi
  Xhevaire Menkshi

  Super star ⭐️🙏🙏👼⭐️⭐️❤️❤️❤️❤️🌷🌷🌷🌷💕

 • Beqir Elezi
  Beqir Elezi

  Te lumte goja Suksese

 • Pavllo Konomi
  Pavllo Konomi

  Tani ka lezet ,kenga jote shkelqen si margaritar ne mes te natyres.Ju Ermelinda ,me bukurin tuaj e zbukuroni me shume naten dhe ja risni vleren e kenges tuaj.Kjo eshte rruga me mire per afirmimin me te larte te vlerave te Zerit dhe bukuroshe tuaj.💋❤

 • Mihal Sevo
  Mihal Sevo

  Shume bukur. Harmoni e plotë midis kengetares dhe grupit qe mban ison. Kenge qe i kendohet origjinës sime.

 • Vilson Torraj
  Vilson Torraj

  Yll Gjirokastre. Suksese..

 • VANGJEL FETA
  VANGJEL FETA

  Kenge te pe vdekshme bravo vajza gjirokastrite

 • Aferdita Lamaj
  Aferdita Lamaj

  Shumë këngë e bukur

 • Mixalis Kurra
  Mixalis Kurra

  Shume bukur suksese

 • Hamit Briskaj
  Hamit Briskaj

  Bravo

 • lil kristo
  lil kristo

  Nje Ze iparriteshem Bravo sukekese te metejshme

 • Ilir Likai
  Ilir Likai

  Kengetare lind e nuk behesh. Ti ke lindur per te kenduar. Bravo. Je e mrekullushme.

 • Hena Xhulaj
  Hena Xhulaj

  👏👏👏

 • Enver Sulejmani
  Enver Sulejmani

  🌟🌟🌟🌟🌟

 • Ramadan Ferraj
  Ramadan Ferraj

  Një yll me zë brilant, kënga labe do rrojë në shekuj. Respekte

 • Anastas Kadena
  Anastas Kadena

  Sh bukur...ze I veçant,,,i embel..terheqes qe te çlodh...rofsh e kendofsh sa me shum moj vajza Gjirokastrite...!!!

 • Aldi Fier
  Aldi Fier

  Shum mir te lumt goja

 • Shaban Koqi
  Shaban Koqi

  Sa vendi i bukur dhe mizika super 💯👋💯👋💯👋💯👋

 • Vasilika Metkaj
  Vasilika Metkaj

  Suksese Ermelinda , Bravo dhe mjeshteri Bledi per punen e Bukur !

 • Ina Mpomba
  Ina Mpomba

  👏👏👏👏❤❤❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Adnad Ormeni
  Adnad Ormeni

  Bravo

 • Bujar Pirko
  Bujar Pirko

  Bukur bravo

 • Erjolda Blushi
  Erjolda Blushi

  O yllll ti😍😍👏👏👏👏👏

  • Gladiatori Maksimos
   Gladiatori Maksimos

   Thash se mthe mua u hodha perpiet hahaga

 • Xhemil saraci
  Xhemil saraci

  Na kenaq me zerin tende brilant

 • Clea Kasapi
  Clea Kasapi

  😂ALgone di casa e la moglie e la sua vita di un figlio che ha una vita e il figlio ha un fg di ALgone df che

 • Sadik Rucaj
  Sadik Rucaj

  Bravo moj vajze te kendofte zemra

 • Nevrus Korreshi
  Nevrus Korreshi

  Te kendofte shpiti mrekullja vet cajupi

 • Juli Koka
  Juli Koka

  Ooo paaa shum bukur bravo te lumt goja

 • Marjanthi Caushaj
  Marjanthi Caushaj

  Artiste e kompletuar je sa me larte te pafsha 👏👏👏👏👏👏

 • ARTUR SULKA
  ARTUR SULKA

  SUKSESE ze BRILANT KENAQESH KUR E DEGJON

 • Eri Mana
  Eri Mana

  shume bukure suksese

 • Nora L
  Nora L

  Bravo zeri brilliant me kujton kohen time kur e kendoja ne cdo dasem qe benin ne mehalle ma nxore mallin te pershendes nga USA 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Baftjar Hatija
  Baftjar Hatija

  Të këndoft zemra na kënaqe me këngën e bukur.

 • Shefki Bogdani
  Shefki Bogdani

  Shum bukur.bravo

 • Leta Baci
  Leta Baci

  Bravo ze qe ka te ben qe ta degjosh

  • Valentina Nastu
   Valentina Nastu

   M

 • Petriti Erdet
  Petriti Erdet

  E zbukuron Çajupin kjo lule pranvere me zërin e saj !

 • Irena Rabi
  Irena Rabi

  Na kënaqe shume suksese yll

 • Josif Lulja
  Josif Lulja

  Bravo Super

 • Tatjana Shpella
  Tatjana Shpella

  Opa opa o te keqen të atij zërit moj vajzë. Shum këngë e bukur kisha kohë pa e dëgjuar.. Na behet zemra mal kur i dëgjojmë të kënduar nga brezi I ri.. Suksese te këndofte zemra për jet. 😊😊

 • Riti hederaj hederaj
  Riti hederaj hederaj

  Suksese

 • Klea Kokaj
  Klea Kokaj

  Bravo Ermelinda ze brilant i mbrekullushem te uroj suksese ne rrugen e gjat te kenges

 • Romario Hamita
  Romario Hamita

  Shume bukur 😍🥰🥰

 • Shaban Sinademi
  Shaban Sinademi

  Te kendoft zemra super keng super kompozim Suksese

 • lavdije ballaj
  lavdije ballaj

  Te lumtu goja ke nje ze te embel. Bravissimi nga Italia

 • Dhimitraq Dema
  Dhimitraq Dema

  Bravo ze brilant suksese e lart e sa me lart

 • Vera Alikaj
  Vera Alikaj

  Kenga shume e bukur Kengetarja akoma me e bukur🌟🌟😍😍 Zeri fantastik. Brravo brravo je yll

 • Renato Hodaj
  Renato Hodaj

  Na kenaqe o Linda suksese lart e me lart

 • Myrvete Beqaj
  Myrvete Beqaj

  Bravo na kenaqet urime muzikant dhe kengetar👏👏👏👏👏👌👌👌👌👌⭐⭐⭐⭐

 • Tomi Kallashi
  Tomi Kallashi

  Bukur..suksese❤

 • Ilias Priftis
  Ilias Priftis

  Thjesht e mbrekullueshme. Zë brilliant bukuri hyjnore , kënaqsi ta dëgjosh e shikosh

  • redon veizi
   redon veizi

   Na kenaqe mol vajze

 • Kristo Marku
  Kristo Marku

  Te kendoft zemra Ermelinda

 • Ornela Serani
  Ornela Serani

  Suksese bukuroshe 🤩

 • Nertila Brakaj
  Nertila Brakaj

  👏👏👏👏

 • Adhurim Kapaj
  Adhurim Kapaj

  Bravoo brabo Ermelinda,,ke nje ze te mrekullushem..Te uroj sukse ne karieren tende..Respekte nga nje fans i kenges labe dhe asaj popullore..

 • Bob Dinger
  Bob Dinger

  O zot sa me pelqen kjo kengetare ,zeri brilant dhe shume e thjeshte ,Jo si disa pacavure te vjene per te vjelle ti shofesh dhe Jo ti degjoshe,suksese o ylle.

  • Shahin Hoxha
   Shahin Hoxha

   Super kenge te lumt goja Shahini

  • Festim Fejzulla
   Festim Fejzulla

   Bravo zemer suksese

 • Saimir Cole
  Saimir Cole

  Shum bukur suksese

 • koli rapaj
  koli rapaj

  te lumte goja pace bekime larte e me larte ne vazhdim ❤

 • Gramoz
  Gramoz

  Halla e pac ke nj ze brilant na kenaqe me keto kenge

 • Xheka Jahaj
  Xheka Jahaj

  Brava Ermelinda e tunde fare Cajupin me kenget e tua, brava, Bravo edhe maester Bledit 🙏

 • Behije Dunga
  Behije Dunga

  Shum bukr

 • Selime Bylyku
  Selime Bylyku

  SUPER SHUME E BUKUR E MREKULLUSHME FANTASTIKE E PAPARE JU BEFTE DITA 1000 ME KENAQET SHPIRTIN

 • Perparim Tafa
  Perparim Tafa

  Te lumt goja o yll i bukur

 • Ferrik Dautaj
  Ferrik Dautaj

  Te lumt goja moj ermelinda bravo ca zeri qe ke shum bukur kenga dhe vidioklipi sepse ti e ndricon 👏👏👏👏❤❤❤

  • Stresi Stresi
   Stresi Stresi

   Bravo princesh je me nota memelodin jote dhe zerin briland jam nga gjirokastra jetoj ne tiran suksese lart e me larte bravo te uroj te Kesh jete te gjateeeee

 • Kasjela Kusho
  Kasjela Kusho

  Te lumt goja mojj yll bote zotii te bekoft kudoo mojj jett ti te shton jeten 🥰🥰

 • Roland Çenko
  Roland Çenko

  Je nr 1 ska te dyt si ty!

 • Fatime Metkaj
  Fatime Metkaj

  Te Lumt Goja Ermerlinda Suksese 🔥 Te lumshin duart Mjeshteri Klipit lart e lart Inshalla 🤍! Me Respekt Fatime Metkaj !

 • Haxhi Ramaj
  Haxhi Ramaj

  Te lumte goja o bilbil sa bukur kendon

 • Remo Official
  Remo Official

  Këngë e gaz paç!😍🤩

 • Kristi Official
  Kristi Official

  Te lumte ajo goje🔥🔥🔥🔥🔥

 • Firdus Gjyli
  Firdus Gjyli

  Suksese!

 • Rei Likaj
  Rei Likaj

  Zjarrr motra suksese 🤗🔥🔥

Faqja Tjeter
NF - CLOUDS
4:14
12 mln