Episodi i plotë: Portokalli- Episodi 4, Sezoni 35, 4 Prill 2021
2:15:44
296,588
Reddit
Cabaret Show "Portokalli"- Sezoni 35 Programi "Portokalli" është spektakli më i madh i humorit në Shqipëri. "Portokalli" nuk ka të bëjë aspak me agrumin e njohur "portokalli", por me ngjyrën portokalli të semaforëve të rrugës. Kjo lidhet me realitetin shqiptar i cili shpesh duket si një makinë e ndaluar në një semafor të mbetur me ngjyrën portokalli, gjë që nuk e lejon as të shkojë përpara e as të kthehet mbrapa. Personazhet e Portokalli janë njerëz të mbetur pikërisht këtu, në këtë pikë kritike, me hallet e tyre të përditshme, të cilët, siç ndodh në një kryqëzim rruge, përballen me fatet e njëri-tjetrit. Çdo të diel, Ora 21:00 në Top Channel.Prezantuar nga Salsano Rrapi, Fjoralba Ponari..
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALgone Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Portokalli#TopChannel

Komente
 • Zjarri Shqiponjes
  Zjarri Shqiponjes

  Mos pranoni as maska as vaksina.

 • LaaL . info
  LaaL . info

  algone.info/slow/video/nn_dpot6fGGMyXU Fation Kuqari ngacmon Ledianen per...

 • LaaL . info
  LaaL . info

  algone.info/slow/video/nn_dpot6fGGMyXU Fation Kuqari ngacmon Ledianen per...

 • gandia playa
  gandia playa

  U care tip fustani provokues la veshur kjo llapa haha.

 • Elfons elfons
  Elfons elfons

  Rama ik

 • Albi Albi
  Albi Albi

  Lot

 • Fredi Gogoli
  Fredi Gogoli

  🐦🐥🎼algone.info/slow/video/oZCpmHdsh6aGq4U🎼🐦👍

 • Bujar Nallbani
  Bujar Nallbani

  Asnji nuk e kopjon dot Meten... sepse sado te mundohen aktoret e portokallise... nuk e arijne dot sepse ai rezaton vetem poshtersi dhe makuteri

  • Daily Things
   Daily Things

   Emo se shoke Jane, me thuaj me ke rri te te them se cili je,dhe likja me keta rri ka 40 vite.

 • Alban Bala
  Alban Bala

  Sa t'a shpifin këto maskat që vendosin aktorët. Shumë amatoreske vendosja e maskave...

 • Tefta Kaca
  Tefta Kaca

  Beni rtv kashari

 • Parim Disha
  Parim Disha

  Jeni argetimi jone

 • gloria gjeci
  gloria gjeci

  Ju lutem sillni xhemin ajo esht per kete pune e duan te gjithe 🙏

  • jam une
   jam une

   E drejt

 • Tefta Kaca
  Tefta Kaca

  Riktheni skrapin

 • ADRIAN Cecollari
  ADRIAN Cecollari

  Portokalli.. Jeni super mjeshtra... Jeta e shqiptare humori ilaci me i mire..

 • Gesi Bekiari
  Gesi Bekiari

  une vdes per violincelin

 • Roland Madhi
  Roland Madhi

  Gjith kandidatet me cepa tamam 😂😂

 • Elsa L3!u!
  Elsa L3!u!

  Bukra dhe familja super

 • Vjollca Rushani
  Vjollca Rushani

  Familja e Llanes fantastik jeni 😁😁😁

 • Toto loku
  Toto loku

  Top Halja. Neveri si nje media kaq e madhe ti sherbej nje Diktatori.

 • Drilon Krasniqi
  Drilon Krasniqi

  🇽🇰🇦🇱

 • Lorenco Lorenco
  Lorenco Lorenco

  bark deri esht lot aktron shum bukur

 • Irena Cortese
  Irena Cortese

  🤣🤣🤣nasi dhe doki 🤣🤣🤣🤣

 • Reyan Reyan
  Reyan Reyan

  ilir meta dhe mua me trembi😂😂😂

 • Reyan Reyan
  Reyan Reyan

  i bukur kostumi nasit

  • Adem jashari
   Adem jashari

   Edhe ti je e mir 🌹

 • John John
  John John

  Familjen parsh e mrapsh presidentit ku ti ket .

 • Jonid Hyseni
  Jonid Hyseni

  Futi 100 euro te na vej mbare hahahhahaha

 • Rovena Gusho
  Rovena Gusho

  Fantastic

 • Cc Ez
  Cc Ez

  Hahaha sa e fort ajo pjesa me të bërtitur tek cifti i lumur U shkriva gazit

 • Kateria Ranxha
  Kateria Ranxha

  Mjaft me ju lutem na beni humor dhe jo politik

 • AFRIM ZIKA
  AFRIM ZIKA

  Aha te forta

 • Saldi Troplini
  Saldi Troplini

  Familja astari super e fuqishme 😂😂😂😂😂😂

 • arben hysi
  arben hysi

  na hapet barkun me keto budalliqe,,piken e humorit nuk keni!!

 • Aldo Kacanolli
  Aldo Kacanolli

  O vdes kur thot qerrateshk

 • Alba_Arber
  Alba_Arber

  Ku jan dy policet

 • Shpresa Loshi
  Shpresa Loshi

  Pse e hiqni zèrin?

  • Alex Tutorials
   Alex Tutorials

   esht copyright-i youtubit

 • Viovan Cici
  Viovan Cici

  Bravo presidentin e ke qare bravo!!!!!

 • Njeri Mir
  Njeri Mir

  Po pse e keni felliq emisionin me kte antonelen?edhe pse e keni thirr per te tall trapin , por gjithsesi nuk mendoj qe duhet felliq portokalli me keta lloj tipesh.e degjuat qe vet tha me pelqejne pleqet sepse ja shum pervoja ne milano.

 • Leras Berati
  Leras Berati

  I pa parë ky babai i familjes astari

 • Erina E.E.A
  Erina E.E.A

  Familja Astari sa me pelqen😂😂😂😂

  • Key Board
   Key Board

   Edhe ti me pelqen shume Erina E.E.A si drita je, te bekoft zoti 😊

 • Rimi Rj
  Rimi Rj

  Fjoralba super pjeshk si gjithmone

 • ÅŁB MÅFÏÅ
  ÅŁB MÅFÏÅ

  Tani per votimet ta mbajn ne goj pd dhe ps

 • Aldo Vrapi
  Aldo Vrapi

  BRAVO SHUME BUKUR KAPO HEKRI MELAMINI I SUKSESHMI ME NASIN PERTHITHEN SHUME BUKUR

 • M.H
  M.H

  Sa humor pa lidhje! Hajt mo, e shohim me shty kohen se per te qesh, fareeee.

 • Flora Tahiri
  Flora Tahiri

  Fjori Krejt ne rregull por si prezantuese me kete veshje katastrofe mini mini nuk je e vetmja te gjitha prezetueset kshtu pa hijeshi turp turpi ne Eu.kurr nuk isheh te zhveshura.. nuk do te thot se demokracia eshtt me zhveshje....pershendetje nga Luxemburgi 👍

 • Nebi Deda
  Nebi Deda

  Te vi ne londer ky legeni qelbesina idioti Fundrrrina spihuni muhamet veliu

 • Semafori Albania
  Semafori Albania

  E keni kthyer portokallinë show të rilindjes duke u përdorur keq fare për fushatën e Ramës. Mos i thoni vetes aktorë humori se jeni bërë lëpirës loqesh

  • Daily Things
   Daily Things

   Vdesin dhe per tope keta dhe vrima bythe.

  • Kodi Pagan Shqiptare
   Kodi Pagan Shqiptare

   Top Kanalizimi ka qen çdo here i PS

 • Agron Bujupi
  Agron Bujupi

  Fjori ,me vjen keq ama si prezanatuese ne portokalli disi nuk shkon, nuk mund ta zavendsosh Eneden edhe Xhemin. Salsano eshte metvertet King. Ju pershendes nga München Germany

  • Key Board
   Key Board

   Te pershendes nga Wiesbaden.. a keni naj pllakaxhi qe do pune?

 • altin aliraj vlora altin aliraj vlora
  altin aliraj vlora altin aliraj vlora

  fijori salsano jane me te mire si presantuse te portogallia fijori eshte ylle i hymorit shume mire si presantuse 👌👌👌👍👍👍👍👍👌👌👌👌

 • altin aliraj vlora altin aliraj vlora
  altin aliraj vlora altin aliraj vlora

  edi rama gjikande i madhe

 • altin aliraj vlora altin aliraj vlora
  altin aliraj vlora altin aliraj vlora

  lulezime basha te mesoje tabelen shumzimit 7=7 42

 • altin aliraj vlora altin aliraj vlora
  altin aliraj vlora altin aliraj vlora

  dy polica gjikante te medhenje te te forte emisioni te portogalle te forte jane huomrin bajne gjalle emisionin portogallin 💪👌👌👌👌👍👍👍

 • altin aliraj vlora altin aliraj vlora
  altin aliraj vlora altin aliraj vlora

  ilire meta te humorin te portogallia me te mire ne shqiperi humoristike

 • Rrjeti Shiut
  Rrjeti Shiut

  KIA MOTREN NGJAK ME TE PAME CA EUROPE DONI JU PO BLLOKOJI FARE

 • Rhett Sheppard
  Rhett Sheppard

  📌 1 8 + -S"E`X`--D`A"T`ING-------- Here ↪ XXCLUB.CYOU/BUIGWT 8:01 √™ Lorsqu'une pilule qui donne aux utilisateurs cinq minutes de super pouvoirs inattendus arrive dans les rues de √™ Когда таблетка, дающая пользователям пять минутнеожиданных сверхспособностей, попадает на улицы Нового Орлеана, торговец-подросток и местный полицейскийогда таблетка, дающая пользователям пять минут

 • Elena N
  Elena N

  Antonela shume e mire I shkon shume humori 🥰

  • Key Board
   Key Board

   Edhe ti Anale shume e mire je 😊

 • billis s
  billis s

  Larg duart nga doktori o karagjoza

  • 멜론과쭈꾸미
   멜론과쭈꾸미

   tashi keta tallen me doktorin . po te mos ishte doktori salsanleshi as me grupin artistik te kooperatives se peqinit sdo ishte . tashi ky na del e shan salen hajde hajde .

 • Alpha L
  Alpha L

  Duhet mbyllur portokalli si show e keni zgjatur si shume! U ben disa vite qe nuk beni me humor!

  • Eno Eno88
   Eno Eno88

   Me vite bohet nga qejfi jo nga halli

  • Alpha L
   Alpha L

   @Esmeralda Sali e shikoj per te matur nivelin e rrotkarizimit te shoqerise

  • Esmeralda Sali
   Esmeralda Sali

   Po mos e shiko pra

 • CRISTIANOBEAST MODE
  CRISTIANOBEAST MODE

  Dy policet?????

  • Taze Gjini
   Taze Gjini

   Aaa@

 • TIKI . Info
  TIKI . Info

  algone.info/slow/video/g5Ga0YCEf4aArqs Tea dhe Andi bejne deklaratat per njeri tjetrin ...

 • TIKI . Info
  TIKI . Info

  algone.info/slow/video/g5Ga0YCEf4aArqs Tea dhe Andi bejne deklaratat per njeri tjetrin ...

 • Tata Tata
  Tata Tata

  Jeni te mrekullushem

 • Ingrid5 Ingrid
  Ingrid5 Ingrid

  Mjaft me vaksinat Pune per ne, ju ikni vaksinohuni , pa propagande ju lutem

 • Arjan D
  Arjan D

  Vazhdoj edhe Fjori me harru me vesh pantollonat nga nxitimi😉

 • Ergit Korbi
  Ergit Korbi

  Vdeksha siper teje o fjoralba

  • Anna Anna
   Anna Anna

   Ouu 😂😂😂

 • Ada92 Beqiri
  Ada92 Beqiri

  Fjoralba me te bardha me te bardha veshur ooo. 🌟 me xixa ke qene sot

 • perputhen sot
  perputhen sot

  Gilberta më e mira zemër ❤️❤️

  • Zoni Bush
   Zoni Bush

   Ti je me e mire😍

 • Ina Kabo
  Ina Kabo

  Fjori je shume po shume e mire 🥰🥰🥰

 • Flutura Duka
  Flutura Duka

  Me vjen keq ,po Xhemin se zevendeson kush

  • Koko Loko
   Koko Loko

   Kjo eshte nje kalamo i llastuar me sy te shtremte. Qe bertet ne fund te cdo fjalie. Ka per ti rene ndonje infart nga frika salsanos se do ta kapi pa mendje. Rrofte babi qe e mban ne ajer me lek. Sa vajza te talentuara ka. Me kujtohet ajo komedia "tela per violine", qe i thoshte ai gruas. Ca po bejme i grua, nje gagac per aktor vetem se kane 2 miq. Tani qe ndrroi koha eshte kthyer, vetem se kane leke.

  • Michael Deleon
   Michael Deleon

   @Mira Nuk kishte me nerva. Dhe mori pushime te perhershme.

  • Mira
   Mira

   Une tani po e shoh Po xheni ku vajti ?

  • Michael Deleon
   Michael Deleon

   Xhemi ishte e nona e portokallis, ishte kurora. Ndersa kjo hingellin fallco, ben veprime fallco, flet pa lidhje dhe shpesh her ja terhek frenat Salsano. Kjo ka paraqitje por fallciteti se le dot te ngrej koken. Por sonte po ve re qe spaska komentet e nxenesve nga emisioni i meparshem.

  • Doubledown Codes
   Doubledown Codes

   ​@Ina Kabo Fjoralba shum e mir dhe te gjithe e duam dhe portokallia kishte nevoj per kte ndryshim por nga pjesa e aktrimit Fjori eshte shum larg Xhemit mbase me kalimin e kohes do ja marri doren me mir.

 • video te ndryshme
  video te ndryshme

  Please subscribe

 • Luan Boy
  Luan Boy

  First comment ora 00.00

Faqja Tjeter