Enis Bytyqi - TI FALA (Official Video)
2,218,283
Reddit
Listen „TI FALA" on Spotify: open.spotify.com/album/2CDsMJ...
Listen „TI FALA“ on Apple Music: music.apple.com/de/album/ti-f...
Listen „TI FALA“ on Deezer: www.deezer.com/open_app?page=...

► Produced by RZON
Follow RZON on Instagram: instagram.com/rzonmusic

► Lyrics and Melody line: Enis Bytyqi
Follow Enis Bytyqi on Instagram: instagram.com/enisbytyqio...

► Film by R\u0026E Production

► Video directed by Jetmir Buzhala
Follow Jetmir Buzhala on Instagram: instagram.com/jetmir.buzh...

Contact: contact@enisbytyqi.de


© \u0026 ℗ Enis Bytyqi \u0026 AVD Digital. All Rights Reserved.

Komente
 • Houcine Moufakir
  Houcine Moufakir

  Bravo Bravo

 • mercureal
  mercureal

  Prap ky Turku a?

 • abbsnn cose
  abbsnn cose

  Wowww sa kënge e bukur kjo,dhe zëri i Enisit esht perfekt 👌

 • doliio volay
  doliio volay

  Shum super keng bravo 👏👏

 • Emanuela zerani
  Emanuela zerani

  Ah kjo melodia deri ne sek e 12🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

 • yuoop noke
  yuoop noke

  Greetings from Bosnia🇦🇱🇧🇦❤️

 • miko foin
  miko foin

  🥺🥺🎼🎶🎼❤

  • abbsnn cose
   abbsnn cose

   🔥🔥ta kam fal zemren mi ke marr krejt, nfund ke shku me tjetrin... ke flejt🔥🔥

 • Briktu Lucy
  Briktu Lucy

  🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

  • doliio volay
   doliio volay

   Muzika jote esht ilaq 🙏🏻♥️

 • Muhammet Erdem
  Muhammet Erdem

  Her şarkısı çok güzel

  • yuoop noke
   yuoop noke

   Sa kenge te bukur 👏👏❤❤

 • Zana Dauti
  Zana Dauti

  Nje bashkpunim nga Enisi e Dafina Zeqiri ❤❤

  • DHURATA👑DORA
   DHURATA👑DORA

   Kurrë Enisi të bëje bashkpunim me Dafinën kurrr😵🤮

  • miko foin
   miko foin

   Qysh prej dites t'par un ty t'shoh njejt❤️😢

 • Meggii Blloshmi
  Meggii Blloshmi

  😍

 • Ada Sharka
  Ada Sharka

  Kengetar talent zeri super bravo

 • Rosetta Morosini
  Rosetta Morosini

  Flori je te lumte goja o mbret

 • dolita windo
  dolita windo

  mos gabo mem rrejt se nuk mun mem urrejt💔

 • Rosetta Morosini
  Rosetta Morosini

  Zemer je

 • gioyu comi
  gioyu comi

  Perl si gjithmon dmth ❤😍

 • Dua Dona
  Dua Dona

  ❤️❤️❤️🤌🏻🥰🥰🥰🥰😍😍😍😍

 • mikea hiooi
  mikea hiooi

  Super hitt bravo enis,🔥🔥❤

  • dolita windo
   dolita windo

   hit te lumt 👌

 • Rosetta Morosini
  Rosetta Morosini

  Yll.je

 • mmpj twod
  mmpj twod

  🔥🔥ta kam fal zemren mi ke marr krejt, nfund ke shku me tjetrin... ke flejt🔥🔥

  • alida flus
   alida flus

   Shum super keng bravo 👏👏

 • alida flus
  alida flus

  🔥🔥ta kam fal zemren mi ke marr krejt, nfund ke shku me tjetrin... ke flejt🔥🔥

  • mikea hiooi
   mikea hiooi

   Super kenge 🖤...sa e gjej veten ne kete kg..🥺🥺🥺

 • aola wili
  aola wili

  Muzika jote esht ilaq 🙏🏻♥️

  • gioyu comi
   gioyu comi

   Wow u bo kohe pa ni nji kang te hajrit brravoo👏👏👏👏

 • Miradie Gashi
  Miradie Gashi

  🇽🇰🇽🇰🎶

  • mmpj twod
   mmpj twod

   🌎🤪❤🥵🍬🍯⚘🧸🥰🤩🍬🍭

 • bofooit gojo
  bofooit gojo

  Sa kenge te bukur 👏👏❤❤

 • Ela ela
  Ela ela

  Qysh prej dites t'par un ty t'shoh njejt❤️😢

  • aola wili
   aola wili

   mos gabo mem rrejt se nuk mun mem urrejt💔

 • Kreku Kreku
  Kreku Kreku

  ❤️❤️❤️❤️😭😭👍🥰

  • aola wili
   aola wili

   Ouu 🥺sa e bukur🤗

 • Skender Bajraktari
  Skender Bajraktari

  kush e ban kengen dislike gishtat ju thefshin

  • alida flus
   alida flus

   My heart will always belongs to my first love 🥀

 • Sara Morina
  Sara Morina

  Veç te unë ti pate vlera....

  • bofooit gojo
   bofooit gojo

   Greetings from Bosnia🇦🇱🇧🇦❤️

 • opzz xsin
  opzz xsin

  Wowww sa kënge e bukur kjo,dhe zëri i Enisit esht perfekt 👌

 • minij hooi
  minij hooi

 • Hawushe Selan
  Hawushe Selan

  This my history's very good song enis

  • Joanna
   Joanna

   te githa ty ti fala po ti do me akoma, shipirt deri ke :P

 • Erjon Gashi
  Erjon Gashi

  hit te lumt 👌

 • Bessa Bess
  Bessa Bess

  Hale pa e ndegju kengen tende e di qe ka mem pelqy ❤️ melodijat i ki perfekt...per tekste spo foli veq perpara ✌🏻

  • opzz xsin
   opzz xsin

   Nice song 🎧

 • bodoti qwiu
  bodoti qwiu

  Wow u bo kohe pa ni nji kang te hajrit brravoo👏👏👏👏

  • minij hooi
   minij hooi

   e gjej veten n'çdo këng tënden 🤍

 • Maxima Parmigiani
  Maxima Parmigiani

  Nice

 • Niku Niku
  Niku Niku

  Super kenge 🖤...sa e gjej veten ne kete kg..🥺🥺🥺

 • Enkelida Enki
  Enkelida Enki

  😍😍😍😍

 • Anxhela koçi
  Anxhela koçi

  🌎🤪❤🥵🍬🍯⚘🧸🥰🤩🍬🍭

  • bodoti qwiu
   bodoti qwiu

   dy zemra kurr smunen mu thy

 • Tixx na
  Tixx na

  My heart will always belongs to my first love 🥀

  • KosovoFLo
   KosovoFLo

   dmth ska lidhje me kend martohesh, prap menjen te hypsi i pare a ?

  • Only One
   Only One

   🥺🤝🥀

 • niduoe stre
  niduoe stre

  Ouu 🥺sa e bukur🤗

 • Elvira Lasku
  Elvira Lasku

  Non è vero ma che ne dite se non ci credo che la mia isola è ancora più bello della mia vita

 • Zejnie Ahmeti
  Zejnie Ahmeti

  Suksese Enis Bytyqi 👌👍👏👏

 • hen ko
  hen ko

  kisha bo gjithqka per ty❤️😘🥰

  • niduoe stre
   niduoe stre

   Es gibt einfach kein Song von ihm was scheisse ist

 • Egli Meno
  Egli Meno

  te githa ty ti fala po ti do me akoma, shipirt deri ke :P

 • Ptao Tom
  Ptao Tom

  dy zemra kurr smunen mu thy

 • Hakil Hapipi
  Hakil Hapipi

  Nice song 🎧

 • Ask to seduce Miss
  Ask to seduce Miss

  e gjej veten n'çdo këng tënden 🤍

  • DHURATA👑DORA
   DHURATA👑DORA

   Kenget e tij jan plot emocion kur jan te dedikim për bashkshorten e tij qe ai e do pafund i lumt kjo eshte dashuri e vertet respekte per Enisin dhe Rinen 🙏🙏.

  • hen ko
   hen ko

   👍👍🌸🌸❤️

 • Vali lule Latifi
  Vali lule Latifi

  sa ma shum i jep njeriut sa ma shum edon aq ma keq ta ban per njerzit e mir s exiaton dashnia asht vertet e hidhur

  • Tixx na
   Tixx na

   dhimbja e vetme që nuk mund të shprehet me fjalë.. 😞

 • Ada Merko
  Ada Merko

  Gjithmon super

  • Ptao Tom
   Ptao Tom

   ❤️🌹🎼

 • Charming nowhere to hide
  Charming nowhere to hide

  e gjej veten n'çdo këng tënden 🤍

  • hen ko
   hen ko

   Sa kenge te bukur 👏👏❤❤

 • Emily An
  Emily An

  dy zemra kurr smunen mu thy

  • Ask to seduce Miss
   Ask to seduce Miss

   Wowww sa kënge e bukur kjo,dhe zëri i Enisit esht perfekt 👌

 • Serjozi Serjozi
  Serjozi Serjozi

  Tgjitha ty ti falaaaaaa😠😠😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡

 • Mangekyou Sharingan
  Mangekyou Sharingan

  Nein, einfach nein.

 • senni bgon
  senni bgon

  Wowww sa kënge e bukur kjo,dhe zëri i Enisit esht perfekt 👌

  • Charming nowhere to hide
   Charming nowhere to hide

   Pls Translation I want to unterstand this Song 🌹🥺

 • Isuf Shala
  Isuf Shala

  Hit 🤫

  • Emily An
   Emily An

   populli bekuar...

 • Aki Goros
  Aki Goros

  I am greek and dont undestand anything ..but i must not....great song...great Sound...even better voice..really great song

  • Aki Goros
   Aki Goros

   @Alisa Alisa ✌👍

  • Alisa Alisa
   Alisa Alisa

   @Aki Goros yes, I understand, when the song is beautiful you don't even need translation.

  • Aki Goros
   Aki Goros

   @Alisa Alisa of course i know...i wanted to say how much i like without undestanding

  • Alisa Alisa
   Alisa Alisa

   You can translate with Google Translate

 • Annaa dileee
  Annaa dileee

  Es gibt einfach kein Song von ihm was scheisse ist

 • Loredana Lifestyle 2
  Loredana Lifestyle 2

  Bukur🤩

  • senni bgon
   senni bgon

   Ti je dashnija i krejt estrades shqiprare ❤❤

 • cnmmd qiuoo
  cnmmd qiuoo

  Super hitt bravo enis,🔥🔥❤

 • Lady Mindkoff
  Lady Mindkoff

  ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • Shqiperi Kosov
  Shqiperi Kosov

  👍👍🌸🌸❤️

 • alealea
  alealea

  O zot sa kenge e embel

  • cnmmd qiuoo
   cnmmd qiuoo

   suksese

 • AMA London
  AMA London

  ❤️🌹🎼

 • RD
  RD

  Love it 🥰

 • toijg avnnr
  toijg avnnr

  Wowww sa kënge e bukur kjo,dhe zëri i Enisit esht perfekt 👌

 • AcademiaArvanitica
  AcademiaArvanitica

  FREE PALESTINA 🇵🇸 Respect Enis 🙏🏼 from 🇬🇷.

  • aola wili
   aola wili

   Perl si gjithmon dmth ❤😍

 • Felix Amrhein
  Felix Amrhein

  algone.info/slow/video/b269mnqFb6Viq4k no way

 • Dunya Hayat
  Dunya Hayat

  Pls Translation I want to unterstand this Song 🌹🥺

  • Alisa Alisa
   Alisa Alisa

   @尺ㄖᐯ乇几卂 ༆ 😂

  • 尺ㄖᐯ乇几卂 ༆
   尺ㄖᐯ乇几卂 ༆

   @Alisa Alisa 😂😂

  • Alisa Alisa
   Alisa Alisa

   Use Google translate, is pretty ok

 • Martin Pronto Intervento
  Martin Pronto Intervento

  vuajtjet dhe mungesë e dashurise shqiptareve. Shqiptare duajeni njeri tjetrin, por mbi te gjitha veten... mundohuni te kuptoni njeri tjetrin. Paqe ☮ Dashuri❤ Dituri🕉... Per ju o populli bekuar...

  • toijg avnnr
   toijg avnnr

   Ai meu coraçãooooo

 • die brüder philfred
  die brüder philfred

  Iamcrying#frankfurt #freepalestine #Turkei #frankfurt👊👊✊✊✊✊✊

 • die brüder philfred
  die brüder philfred

  #frankfurt #freepalestine #Turkei

 • Artiola Aliaj
  Artiola Aliaj

  Ti je dashnija i krejt estrades shqiprare ❤❤

 • Maya Jones
  Maya Jones

  What a BEAUTIFUL song!!

  • toijg avnnr
   toijg avnnr

   mos gabo mem rrejt se nuk mun mem urrejt💔

 • die brüder philfred
  die brüder philfred

  Number1 #👍 #frankfurt #number1

 • die brüder philfred
  die brüder philfred

  #frankfurt #freepalestine👐👐👐

 • Malsor Gashi
  Malsor Gashi

  suksese

 • Crista
  Crista

  English translation please 🙏

  • Alisa Alisa
   Alisa Alisa

   Copy the lyrics and translate with Google translate, I don't think anyone will translate here unfortunately.

 • Maribela Kotorri
  Maribela Kotorri

  Shume kenge e bukur!

 • Ina Kasumaj
  Ina Kasumaj

  😍😍

 • ozi avs
  ozi avs

  #frankfurt🤲🤲🤲🤲🤲#freepalestina😭😭😭😭😭😭😫

 • Moni.s
  Moni.s

  Per ata qe kan ber dislike e kan vetem nga inati

 • Denize Lisboa
  Denize Lisboa

  Ai meu coraçãooooo

 • Maria Meta
  Maria Meta

  Me i miri❤❤❤❤❤❤

 • NihadaMehmedi1
  NihadaMehmedi1

  I wasnt ready for this fireee!!!!! so gooddddd

 • skerdi dinoshi
  skerdi dinoshi

  💚

 • Rezal Yosofi
  Rezal Yosofi

  spotify?

 • Dori Dori
  Dori Dori

  Ze brilant😎

 • Wels_98
  Wels_98

  Greetings from Bosnia🇦🇱🇧🇦❤️

 • Ella Sweetest
  Ella Sweetest

  My fav 🤗

 • ema elena
  ema elena

  O bre ca kange🥀🥺

 • iamrildd
  iamrildd

  e gjej veten n'çdo këng tënden 🤍

  • Besurie Marku
   Besurie Marku

   Mke lexu mendimin 🥺

 • Elidon Abazaj
  Elidon Abazaj

  Ja ke q🔥🔥🔥 🥇

 • Irem Irem
  Irem Irem

  ❤️❤️❤️❤️❤️

 • Irem Irem
  Irem Irem

  ❤️❤️❤️❤️❤️

 • Irem Irem
  Irem Irem

  ❤️❤️❤️❤️❤️

 • Irem Irem
  Irem Irem

  ❤️❤️❤️❤️

 • Gaetanas
  Gaetanas

  When the song is on Instagram, WOW !

  • toijg avnnr
   toijg avnnr

   🔥🔥ta kam fal zemren mi ke marr krejt, nfund ke shku me tjetrin... ke flejt🔥🔥

 • Manjola Beqiri
  Manjola Beqiri

  Bukur

 • Zefi Zefi
  Zefi Zefi

  Gjitha ty ti fala🔥🔥🔥❤

 • Teresa Dobos
  Teresa Dobos

  🖤🖤🖤🖤