Elvana Gjata - Thirr (Lyrics Video)
03:02
3,402,488
Elvana Gjata
Reddit
#thirr #elvanagjata
Stream / Download
smarturl.it/thirr/spotify
smarturl.it/thirr/applemusic
smarturl.it/thirr/az
All other platforms : smarturl.it/thirr
Arranged By Darko Dimitrov

Licensing : getin@loudcommedia.com
instagram.com/elvanagjataaaa
facebook.com/elvanagjatazyrtare
twitter.com/GjataElvana

(C) 2021 Loudcom Media under exclusive license from EMM

Komente
 • park_kurdish. pop
  park_kurdish. pop

  I'm from kurdistan❤☀💚 ilove you 😘💜😻❤

 • Drita Zito
  Drita Zito

  Je yyll zemra ime tije epreferuara iiiimeeee❤

 • Vitaliy Karbashevsky
  Vitaliy Karbashevsky

  Same Albanian beauty type as Dua Lipa, same great talent. Pretty much underappreciated.

 • anisa murati
  anisa murati

  🥰😍😇😘🤗👏💋

 • Gu Jo
  Gu Jo

  💎

 • Small Smokee
  Small Smokee

  Je me vite large prej te gjithe kolegve

 • Flutura Selimi
  Flutura Selimi

  Shum e bukur

  • bodoti qwiu
   bodoti qwiu

   THE ONE AND ONLY 🎵 ELVANA GJATA 🌹

 • AM13 AM13
  AM13 AM13

  Kenga e vitit 2021 😰😰😰😰😰😰 😥😥😥😥😥😥

  • soinu foig
   soinu foig

   Masterpiece 🎵 Të Dua 🥰 ELVANA GJATA 🌹

 • Gersi Merepeza
  Gersi Merepeza

  👸🏻

  • soinu foig
   soinu foig

   DIVA 🎶🖤🎵

 • bodoti qwiu
  bodoti qwiu

  Elvana 😍❤

  • bodoti qwiu
   bodoti qwiu

   💜

 • Suada Barci
  Suada Barci

  Shume e bukur

  • mikin lirou
   mikin lirou

   ❤️

  • Joanna
   Joanna

   ❤️

  • hen ko
   hen ko

   ❤️

 • ardjan Hasanpapaj
  ardjan Hasanpapaj

  Love you so much ❤❤🙏🙏

  • mikin lirou
   mikin lirou

   ❤️

  • Joanna
   Joanna

   ❤️

  • hen ko
   hen ko

   ❤️

 • Romina Gjata
  Romina Gjata

  ♥️♥️♥️♥️♥️

 • Herbal Life
  Herbal Life

  Dashuri 🥰🥰🥰

  • bodoti qwiu
   bodoti qwiu

   ❤️

 • Herbal Life
  Herbal Life

  Muzika ime 🎶

 • Herbal Life
  Herbal Life

  Elvana 🌹

 • αστεγη ¿
  αστεγη ¿

  *Baby🖤*

 • Stela Lekaj
  Stela Lekaj

  Elvana hits again 😍👏

 • Odeta Odeta
  Odeta Odeta

  Keng dhe ze qe te fut te dridhurat bravo Elvana thjesht perle kjo keng bashk me zerin tend magjik sa e ndjer kjo keng ♥️♥️♥️😍😍😍😍🌹🌹🌹🌹🌹

 • Cassie
  Cassie

  Elvana është pasuri kombëtare!

 • Xhovana Preknicaj
  Xhovana Preknicaj

  💜

 • MWO Real Estate
  MWO Real Estate

  THE ONE AND ONLY 🎵 ELVANA GJATA 🌹

 • MWO Real Estate
  MWO Real Estate

  DIVA 🎶🖤🎵

  • Cassie
   Cassie

   Dashuri je 🥰🥰🥰

 • MWO Real Estate
  MWO Real Estate

  Masterpiece 🎵 Të Dua 🥰 ELVANA GJATA 🌹

 • Music Al
  Music Al

  Muzika ime 🌹🎵❤️

 • Music Al
  Music Al

  ❤️

  • minij hooi
   minij hooi

   Bravo Elvana ...pak feministe ...

 • Music Al
  Music Al

  ❤️

  • minij hooi
   minij hooi

   Amazing voice 🙏

 • Music Al
  Music Al

  ❤️

 • Music Al
  Music Al

  The Queen 💎

 • Music Al
  Music Al

  Diva 🌹

 • Music Al
  Music Al

  Elvana 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 • Adelisa Mustajbegovic
  Adelisa Mustajbegovic

  I don't understand a word but I love this song. I love her music 😍 ps can someone tell what does her tatoo means?

 • Bessy Bessy
  Bessy Bessy

  😍😍😍❤️❤️❤️

 • Tiarna T
  Tiarna T

  Superstar ✨

 • Arton A
  Arton A

  THE QUEEN OF MUSIC 🎶 🌹🖤

 • Herbal Life
  Herbal Life

  LEGEND ❤️

 • Music Al
  Music Al

  Dashuri je 🥰🥰🥰

 • Joy Meka
  Joy Meka

  Diva 🥺🎶❤️

  • bofooit gojo
   bofooit gojo

   G.O.A.T.

 • MWO Real Estate
  MWO Real Estate

  Elvana 💎

  • bofooit gojo
   bofooit gojo

   Si mund te mos e duash kete artiste? Si mund te mos e vleresosh? Si mund te mos ia degjosh muziken? Te dua shume Elvana! Faleminderit per kete xhevahir! 💜

 • Dashamir Cellina
  Dashamir Cellina

  Amazing voice 🙏

 • Jani Gjoni
  Jani Gjoni

  Bravo Elvana ...pak feministe ...

 • mikin lirou
  mikin lirou

  For everyone: Here's some queen material 💁‍♀️💘

 • Valdete Uraj
  Valdete Uraj

  ALBIN

 • BESA
  BESA

  Elvana: Tkom thirr sa zoni mu ngjir. 🤦‍♂️: Nuk tkam nigju pz se po shikoja Perputhen.

 • Erdi Asani
  Erdi Asani

  😘🥰

 • soinu foig
  soinu foig

  Красавица!!!

 • Arbrona Gashi
  Arbrona Gashi

  ♥️🌹🌟

 • Lefterie Shinplaku
  Lefterie Shinplaku

  Shum keng e bukur 🌺🌻🌺Suksese 🌹

 • Music Al
  Music Al

  Dashuri ti 🥰 Ylli i Muzikës ✨

 • Music Al
  Music Al

  I love this beautiful human being so so much 🥺💛❤️

 • lflf wdhfxj Rotter
  lflf wdhfxj Rotter

  Elvana gjata😱e paske qitur kengen te lumt😱😱😱😱😍😘❤❤❤

 • soinhu foitu
  soinhu foitu

  Si mund te mos e duash kete artiste? Si mund te mos e vleresosh? Si mund te mos ia degjosh muziken? Te dua shume Elvana! Faleminderit per kete xhevahir! 💜

  • mikin lirou
   mikin lirou

   LOVE ELVANA GJATA NGA ITALIA 🇮🇹🇦🇱❤️

  • soinu foig
   soinu foig

   LOVE ELVANA GJATA NGA ITALIA 🇮🇹🇦🇱❤️

 • TimCamili
  TimCamili

  G.O.A.T.

 • Music Al
  Music Al

  Diva e Muzikës 🌹 Zë unik 🎵 Quality music 🎶 Një dhe e vetme je ELVANA GJATA ❤️

 • MWO Real Estate
  MWO Real Estate

  O DASHURI TI 🥰🌹❤️

 • Eda Koci
  Eda Koci

  Dashuri me degjim te pare

 • Amela K
  Amela K

  A at

 • Carina
  Carina

  The english lyrics for Thirr: I called you till I lost my voice I waited for you until my spirit hurt Because my world won't work for you My world is big for you My life is too much for you Because I only loved you And from you I never saw Not one sign (3x) Of life I didn't see Because I only loved you And from you I never saw Not one sign (3x) And then I left you Because you never loved me I wasn't born with you (we come from different cultures) Why don't you understand Oh lucky person Why can't you see That my world doesn't work for you My world is big for you My life is too much for you

 • Emirjeta Koleci
  Emirjeta Koleci

  Super kenger

 • sacrifice Sh. N. O 007
  sacrifice Sh. N. O 007

  Se bota ime sben per ty! E pershendes dikon me Ket syper kang

 • lflf wdhfxj Rotter
  lflf wdhfxj Rotter

  Shum keng e dukur elvana te lumt😀😍

 • zijuiy wttuy
  zijuiy wttuy

  Ato qe bejne dislike , thjesht se din cfar eshte muzika!🙃💁🏻‍♀️

 • Sidorela BAD_____GIRL
  Sidorela BAD_____GIRL

  🥺🥺🥺 is beautiful

 • Linda Avdija
  Linda Avdija

  kang e bukur dhe zëri i mrekullushum si gjithmon the best elvana gjata ♡

 • bowen voowy
  bowen voowy

  LOVE ELVANA GJATA NGA ITALIA 🇮🇹🇦🇱❤️

 • Floriana Hoxha
  Floriana Hoxha

  Asnje shenj asnje shenj jete se pash je talent Elvana like ai qe mendon si une

 • Fredi Lupi
  Fredi Lupi

  E degjoj dhe lotoj...cdo germ me emocjonon. 😪😪👋❤️

  • opzz xsin
   opzz xsin

   ❤❤👏👏👏

 • MWO Real Estate
  MWO Real Estate

  Kryevepër ti dhe muzika jote o e rrallë 💎

  • opzz xsin
   opzz xsin

   Me bëre Te pres Damarët Moj ELVANA

 • Lossy Abazi
  Lossy Abazi

  😍😍

 • Joanna
  Joanna

  Nuk e di pse por per mua eshte e vetmja kengetare orgjinale dhe e vertet!!!

 • Donnie Wien
  Donnie Wien

  Elvana je unike..wirklich sehr schön..Love you🇦🇱🇦🇱😘 ❤🥰❤😘🇦🇱🇦🇱

 • Agnesa anna
  Agnesa anna

  Diva e muzikes ton 😍te dua❤️

  • bowen voowy
   bowen voowy

   DIVA E MUZIKËS 💎

 • ximi pengu
  ximi pengu

  Elvana eshte Nona e muzikes😇😇😇😇

 • ximi pengu
  ximi pengu

  Kenge super 💖💖💖💖

 • Vlora Ajvazi
  Vlora Ajvazi

  👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐

  • Joanna
   Joanna

   Elvana është pasuri kombëtare!

 • Deva Beganaj
  Deva Beganaj

  Gegend gut Wollny

 • ela kurti
  ela kurti

  👍🏼👍🏼

 • Thomas De Sousa
  Thomas De Sousa

  Incroyable voice 👌🏻

 • Anita Nita
  Anita Nita

  Tkom thirr, Sa zoni mu ngjir T'kom prit Sa shpirti m'u mpi Se bota ime s'bën për ty Bota ime e madhe për ty Jeta ime, është shumë për ty Se vetëm të kam dasht E nga ty kurrë nuk pashë Asnjë shenjë, asnjë shenjë, asnjë shenjë.. ...jete s'e pashë Se vetëm të kam dasht E nga ty kurrë nuk pashë Asnjë shenjë, asnjë shenjë, asnjë shenjë.. ...dhe vetëm t'lashë Se kurrë s'më ke dasht Unë skam lind me ty Pse s'e kupton Ti, o njeri me fat Pse s'e shikon Se bota ime s'bën për ty Bota ime e madhe për ty Jeta ime është shumë për ty Se vetëm të kam dasht E nga ty kurrë nuk pashë Asnjë shenjë, asnjë shenjë, asnjë shenjë.. ...jete s'e pashë Se vetëm të kam dasht E nga ty kurrë nuk pashë Asnjë shenjë, asnjë shenjë, asnjë shenjë.. ...jete s'e pashë Se kurrë s'më ke dasht Asnjë shenjë, asnjë shenjë, asnjë shenjë.. ...jete s'e pashë Se kurrë s'më ke dasht 👍👍

 • Aurell Ferrugo
  Aurell Ferrugo

  Please follow my friend Arel on Instagram she works so hard to become a stop motion artist: instagram.com/arelcrest/?hl=de . Have a wonderful dayyy!

 • Mirjado Zeneli
  Mirjado Zeneli

  *Me bëre Te pres Damarët Moj ELVANA*

 • Eda Cekrezi
  Eda Cekrezi

  ❤❤👏👏👏

 • Ergen Shini
  Ergen Shini

  Zxcc

 • Eni Eni
  Eni Eni

  Ato qe bejne dislike , thjesht se din cfar eshte muzika!🙃💁🏻‍♀️

  • BRUNO GJONAJ
   BRUNO GJONAJ

   true

 • hen ko
  hen ko

  Melankolia në zërin tënd shkon në çdo qelizë të trupit tim, you're the only queen ❤️❤️❤️❤️

 • Herbal Life
  Herbal Life

  DIVA E MUZIKËS 💎

  • bofooit gojo
   bofooit gojo

   Bravo Elvana e ke qare

 • nalaa ____
  nalaa ____

  Aaahhhhh ta ha zemreeeennn elvanaaa 🥺❤️!! With all of your songs and your angel voice you give me peace upon my heart, you give me the feeling that I'm not alone with all the pain, you give me hope and let me see the light at the end of the tunnel!! May God all bless you and your beloved loves, I hope that all of you will receive the same love that you give to one another ❤️🌹

  • bofooit gojo
   bofooit gojo

   🎶

 • Shpresa Berisha
  Shpresa Berisha

  👍

 • DURO S
  DURO S

  Elvana është pasuri kombëtare!

 • kesulkuqja 98
  kesulkuqja 98

  kjo kang mi preku telat e zemres, me preku shpirtnisht

 • Girls Queens
  Girls Queens

  U ktheve ku jan elvanatoret😍😍😍😍

  • hen ko
   hen ko

   Bravo Elvana na kenaqe veshin te lumte 🙏🙏👏👏👏

 • blerta mehmeti
  blerta mehmeti

  🥰

 • Love Calming Relax
  Love Calming Relax

  *Good evening*

 • kristina durdaj
  kristina durdaj

  super

  • bofooit gojo
   bofooit gojo

   O Elvan 🎵... O dashuri 🥰 TË ADHUROJ DIVA ♥️ Mos mungo më kurrë kaq gjatë 🌹 TALENT 🎵✨

 • bofooit gojo
  bofooit gojo

  Love from Serbia! Beautiful song❤❤❤

  • bofooit gojo
   bofooit gojo

   🤩🤩

 • Sandra Lame
  Sandra Lame

  😭😭😭😭😭

 • Sabrina Hoxha
  Sabrina Hoxha

  10-10

 • Eneo Toçila
  Eneo Toçila

  8⁴

 • Fashion Styl16
  Fashion Styl16

  Ço

 • Marek Baszyński
  Marek Baszyński

  🎶

Faqja Tjeter