Elvana Gjata per here te pare ne nje rrefim me motren, Migenen | ABC News Albania
30:20
117,277
Reddit
Moderatore&Autore: Jonida Shehu
Të ftuar: Elvana Gjata, Pirro Çako, Migena Gjata
Per informacionet me te fundit klikoni:
Web: abcnews.al/
Facebook: facebook.com/abcnews.al/
Instagram: instagram.com/abcnewsal
Subscribe kanalin tone ne: youtube:algone.info
#abcnews #abcnewsalbania

Komente
 • Lejla Zajmi
  Lejla Zajmi

  Bravo te dyja jeni shebull 🥰🥰🥰

 • Lushnja75
  Lushnja75

  DuaKafe ALgone

 • Lushnja75
  Lushnja75

  Bravo të gjithave!!

 • joana hodaj
  joana hodaj

  motra qenka versioni i elvanes kur ishte pa nderhyrje kirurgjikale 😅

 • Shpetim elshani
  Shpetim elshani

  Kjo elvana si nuk di mi fol dy fjal si duhet ende fmi

 • All colors with Maida
  All colors with Maida

  Une quhem Maida , kid youtuber 🌸💖 Faleminderit per mbeshtetjen 🤍🤍

 • vajza vajza
  vajza vajza

  kjo Elvana duket e vogel si magjupe

 • arbnora elezi
  arbnora elezi

  O gazetare mbylle moj gru Pak Gojen Pse nuk i len Te Flasin vetem Nderhyn Bised asnigja nuk u Kuptu vetem Nderhyn mbylle Edhe lej Te Flasin Njerzit 😡🥵

 • Artemisia Rama
  Artemisia Rama

  Nqs do te kishte ndonje sondazh se cili/cola do te qe prezantues me e keqe ne gjithe trevat, me siguri Jonida mer vendin e pare. Ka nje te fl shuuume acaruese, nderpret kudo, ato sforcimet me gjestikulacion…

 • Kela Spaho
  Kela Spaho

  Po kjo Elvana u zhduk fare ca kohe,api ja rregulluan punet bisnesmenat...sikur nuk ka ndodhur asgje .....

 • Evjenia Kota
  Evjenia Kota

  ..Per prinderit tuaj..Te jeni krenare per gocat..Te keni shendet..Goca...Edhe te lumtura..perhere.

 • Emi Italia
  Emi Italia

  Kjo quhet gazetare O zot kjo 1 hic

 • Kaltrinë
  Kaltrinë

  Migena qenka flori. 💗💗

 • A A
  A A

  Sa u kenaqa me kete pjes

 • Loreta MUÇAJ
  Loreta MUÇAJ

  Interviste qe nuk mund te degjohet per shkak te te qeshurave si kakarisje vend e pavend

 • Lulzim Katuci
  Lulzim Katuci

  Po pusho moj gazetare leshi lei te flasin se nuk pushon asnje sekond

 • Egi ma
  Egi ma

  Emisioni i plot kur do jete ?????

 • Elton Daily
  Elton Daily

  🇩🇪Mësoni gjermanisht nga kanali jonë.

 • Jordana Gjoka
  Jordana Gjoka

  U kenaqa shume ,do doja qe edhe un te kisha dy vajza si keto qe shkojn kaq mire me njera tjetren 🥰🥰

 • Remzije Strumcaku Official
  Remzije Strumcaku Official

  Moderatore me te lodhur kurr ne jete skam pa. Ti gazetare e nderuar eshte dashur te ua leje emisionin ne duar te dy zonjave,sepse fare nuk ishe e pergatitur per kte inetrvist duhet te jesh me e zonja ne kte pune qe ben. Ska me si Ermal Mamaqi qe ben tamam Show. Gazetare mso moter mos dil ktu me na shku nerva pik

 • Nita K
  Nita K

  Ne kete interviste gazetarja nuk e le askend te flas dy fjale 😒

 • Aa Bb
  Aa Bb

  Moderatorja shum i nderpret vajzat ne biseda 🤮 Elvana dhe Migena 2 motra shuum te mira

 • Lina Lana
  Lina Lana

  O zot kjo gazetarja se le elvanen ta shijojme

 • L Gola
  L Gola

  Haha sa bukur 💕💕

 • Ersila Alla
  Ersila Alla

  o elvana a doli bossi jot nga biruca,mos bej si nershmeee

 • Ina
  Ina

  Elvana me shume perkledhiiiii, motra fantastike. Te qeshuren fallcoooo

  • E
   E

   Jam shume dakort

 • Klaus FNR
  Klaus FNR

  Ngelen tu lavderu njera tjetren

 • Dita Dita
  Dita Dita

  Lum familja Gjata me kto vajza Artiste 🌟🌟

  • Elton Daily
   Elton Daily

   Ndiqni kanalin tonë mësoni gjermanisht. 🇩🇪

 • N. M
  N. M

  Kjo Jonida sa acaruse. Ben sikur di çdo gje. S'e di pse zgjodhi kete Elvana per tu shfaqur?!

  • Egi ma
   Egi ma

   ka paguar Abc qe te jet elvana ne intervist

 • Jack Dani
  Jack Dani

  Sa por...

 • Jack Dani
  Jack Dani

  Aman ne shqipetaret kur i shajme e kur i mburim , jemi shume lepir by....

  • Elton Daily
   Elton Daily

   Ndiqni kanalin tonë mësoni gjermanisht. 🇩🇪

 • aniana79
  aniana79

  Obobo, sa pak vend u le gazetarja ... shume sqarime, interpretime 🙄

 • buuu lali
  buuu lali

  Motra e Elvanes engjell i lumt, e ngren lart Elvanèn iken vet pas gjat gjith bisedes, per ta nderu Elvanen.

  • Elton Daily
   Elton Daily

   🇩🇪Mësoni gjermanisht nga kanali jonë.

 • Vali A.
  Vali A.

  Elvana je e mrekullueshme 💫🌟 edhe motren e paske po aq te embel 💞 persh. Nga Kosova 🥰🥰

 • Hasime Hasani
  Hasime Hasani

  2 Prinzessinnen 👸 🙏👑 🙏🥰

  • Beautiful Nature
   Beautiful Nature

   🇩🇪Mësoni gjermanisht nga kanali ynë.

 • eva troja
  eva troja

  Suksese motrave Gjata! Intervistë interesante

  • Elton Daily
   Elton Daily

   Ndiqni kanalin tonë mësoni gjermanisht. 🇩🇪

 • Ana Tahiri
  Ana Tahiri

  Elvanen e kam takuar dhe live njerz si kjo do doja te kishte shume , shume pozitive e thjeshte e dashur me te gjitha.

  • Elton Daily
   Elton Daily

   Ndiqni kanalin tonë mësoni gjermanisht. 🇩🇪

 • Martine Gjinaj
  Martine Gjinaj

  💎💎🌹🌹🌟🌟🌍🌍🎇🎇🙏🙏

 • Megi Joni
  Megi Joni

  Kjo gazetarja nuk asht aspak vehtvetja I duket ala sikur asht ne kohen e xhaxhit, sikur eshte vetem kjo ,nuk e them nga xhelozia , por menyra sesi komunikon me te ftuarin le shume per te deshiruar,,,

 • Dede Koca
  Dede Koca

  Bravo motrave Gjata! SUKSESE!

  • Elton Daily
   Elton Daily

   Mësoni gjermanisht nga kanali ynë.🇩🇪

 • Loredana Lifestyle 2
  Loredana Lifestyle 2

  🤩🤩

  • Elton Daily
   Elton Daily

   Ndiqni kanalin tonë mësoni gjermanisht. 🇩🇪

 • Nozg Papa
  Nozg Papa

  E prisnim kte me me ngasherim sesa rezultatet e zgjedhjeve

 • Nertila Basha
  Nertila Basha

  👏👏🌟🌟🙏🙏🇦🇱🇦🇱

 • Ana N
  Ana N

  Ua ze njelloj, nuk e dalloj cila eshte njera cila eshte tjetra kur flasin

 • Stop TheBullshit
  Stop TheBullshit

  Jonida: a keni ndonje nickname qe i keni vendosur njera tjetres ? Elvana: Migena Gena Gena: Elvana nickname Sabian

  • Stop TheBullshit
   Stop TheBullshit

   @elena elena sa aty po me rref mu ca pret ti 😂😂😂😂😂😂

  • elena elena
   elena elena

   Po prisja ndonje batute por ja fut kot fareeee

  • VIDEO INTERESANTE AL
   VIDEO INTERESANTE AL

   Te qeshim tani

 • mscaq 2016
  mscaq 2016

  Me bezdis nderprerja e mendimeve qe ben gazetarja, nuk i la te mbarojne njehere

  • 1.5M views
   1.5M views

   E vetet

  • Elton Daily
   Elton Daily

   Ndiqni kanalin tonë mësoni gjermanisht. 🇩🇪

 • elvana gjata 2020
  elvana gjata 2020

  💖💖

 • Privat Privat
  Privat Privat

  Shum te mira dy motrat

 • Drita Celaj
  Drita Celaj

  Cfare vajza te mrekulluedhme dhe te edukuara lum prinderit qe i kan dhe lum shqiperia qe i degjon 👌🇦🇱🇺🇸

  • Albania Smile
   Albania Smile

   Rregjistrohuni në kanalin tim ju lutem

 • Anjeza Murrani
  Anjeza Murrani

  Sa te thjeshtaaa 🤩

  • Elton Daily
   Elton Daily

   Ndiqni kanalin tonë mësoni gjermanisht. 🇩🇪

 • Vitore Tanushaj
  Vitore Tanushaj

  Me tu knaq zemra me degju Elvana Gjata neper intervista pa u spitullu teper origjinale jo si tjerat fallco 👌💫💫

  • Elton Daily
   Elton Daily

   Ndiqni kanalin tonë mësoni gjermanisht. 🇩🇪

  • Albania Smile
   Albania Smile

   Rregjistrohuni në kanalin tim ju lutem

 • Jeta 1
  Jeta 1

  Kto jane shume te embla,por kjo gazetarja shume e neveritshme🤮

  • Elton Daily
   Elton Daily

   Ndiqni kanalin tonë mësoni gjermanisht. 🇩🇪

 • Gjenta 25
  Gjenta 25

  Sa te mira

 • Semiha Sala
  Semiha Sala

  Harrove ti pyesje beqare jan 🤷‍♀️

 • Tiarna T
  Tiarna T

  ❤️❤️

 • Nexhmie Hasani
  Nexhmie Hasani

  Sa te mira dhe te bukukura .

  • Elton Daily
   Elton Daily

   Ndiqni kanalin tonë mësoni gjermanisht. 🇩🇪

 • Edlira Hoxha
  Edlira Hoxha

  sa te mira

  • Elton Daily
   Elton Daily

   Ndiqni kanalin tonë mësoni gjermanisht. 🇩🇪

 • Elvana Gjata Fans
  Elvana Gjata Fans

  Ma te bukurat🌹✨

  • Elton Daily
   Elton Daily

   Ndiqni kanalin tonë mësoni gjermanisht. 🇩🇪

  • DARDANIA SHQIPËRIA
   DARDANIA SHQIPËRIA

   Beide hübsche 😘😘

 • Ana Ella
  Ana Ella

  O zot sa te mira!!!

  • Elton Daily
   Elton Daily

   Ndiqni kanalin tonë mësoni gjermanisht. 🇩🇪

Faqja Tjeter
2TON - AKTORE
2:38
645 mijë
2TON - AKTORE
2:38
645 mijë