Elvana Gjata - A po vjen
02:58
2,406,556
Reddit
#elvanagjata #çelu
Stream it on found.ee/elvanagjata_celu
instagram.com/elvanagjataaaa
facebook.com/elvanagjatazyrtare
twitter.com/GjataElvana
Music : Pirro Çako
Lyrics : Pirro Çako, Elvana Gjata
Produced by Darko Dimitrov
Mix and Mastering : Darko Dimitrov, Andi Islami
Guitars by Shkëlqim Dule
Video : Max Production
Directed by : Blendi Kalivaçi
Editing : Sami Leka
Make up & Hair : Sellma Kasumoviq, Kaci Lleshi
Licensing and contact : getin@loudcommedia.com
A special thanks to "Geraldina Sposa" for the location setup and decoration and JL Consulting for project management and scheduling.
© 2021 Loudcom Media on behalf of EMM

Komente
 • Keltoum Naittbek
  Keltoum Naittbek

  Love you and your voice💕💕💕💕💕🇹🇷🇲🇦

 • Ermelinda Hoxha
  Ermelinda Hoxha

  Bravo 👏

 • Juljana Pino
  Juljana Pino

  Ti je adhurim 😍😍❤❤🙏🙏🧿🧿💋💋

 • Gazi Miri
  Gazi Miri

  Bravo

 • beki kongoli
  beki kongoli

  Bravo Elvana

 • Drita Celaj
  Drita Celaj

  Artiste e mire po e pa fat be dashuri🥲

 • Luvyabby
  Luvyabby

  idk what she's saying but I LOVE IT

 • alma celami
  alma celami

  elvana je ylll💥💥💥💥

 • NewWorld
  NewWorld

  Shum tekst natyral ,urime per tekstin kush e ka krijuar ,e pershtat gjithashtu zeri i vecante ,urime Elvana👍

 • Arled
  Arled

  Sa e bukur qe esht kjo femer

 • Arton A
  Arton A

  I ❤️ YOU ELVAN MREKULLIA 🌹

 • Herbal Life
  Herbal Life

  PSE JE KAQ SUPER ARTISTE PSE?✨🎶 TË DUA O ELVAN DASHURIA 🌹

 • MWO Real Estate
  MWO Real Estate

  Masterpiece 💎

 • Music Al
  Music Al

  NUK GABOVE KURRË 🎶🎶🌹

 • Music Al
  Music Al

  DIVA 🖤

 • Music Al
  Music Al

  Masterpiece ✨

 • Erald Haxhiraj Έρι Χατζιράϊ
  Erald Haxhiraj Έρι Χατζιράϊ

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • L e t i s i a
  L e t i s i a

  My idol!

 • Sina Juxhin
  Sina Juxhin

  😭😭😭😭😭😇😇😇😇😩😩😩😩

 • lumbst lumbstp
  lumbst lumbstp

  pse disslike qfar egersinash bre...GUBANA bree...t'lumt goja zonjushË

 • Artur Myrtezai
  Artur Myrtezai

  elvana gjata, ke talent !

 • minij hooi
  minij hooi

  Je si nje fllad qe oksigjenon me aromen e notave 🎉🎊🔥🎶🎵🌠🎆

 • Mira Hoxha
  Mira Hoxha

  Ke gotitur ne shejn si gjithmon elvana bravo 👏👏

 • niduoe stre
  niduoe stre

  Always enjoy when listening to Elvana's gorgeous voice and songs. Greetings from Bosnia-Herzegovina brothers!

 • Bensu Soral
  Bensu Soral

  Disa mrekulli te vertete Po videoklipet mund te ishin me te bukura

 • bofooit gojo
  bofooit gojo

  Nuk e besoj ju keni zerin me madheshtor ne bote dhe me 6 kenge per 10 minuta ngela pa fjale elvana vazhdo keshtu me zerin tend madheshtor !!

  • minij hooi
   minij hooi

   Masterpiece ✨

 • Lina Lana
  Lina Lana

  ❤️👍🏻👍🏻👍🏻

  • niduoe stre
   niduoe stre

   I ❤️ YOU ELVANA 🌹

 • Abed Zedat
  Abed Zedat

  ❤❤❤❤👍👍👍

 • Alice Nike
  Alice Nike

  Ehhh mo Pirro na kenaqe .....

  • rasputin99 magico
   rasputin99 magico

   Jo vetem Pirro edhe Elvana eshte jo verem kengetarja po dhe bashkeautore ka bere disa prej teksteve dhe bashkeautore ne muzike

 • soinhu foitu
  soinhu foitu

  Love to see Elvana at Eurovision. 🇦🇱

  • bofooit gojo
   bofooit gojo

   Perfection 🌹

 • Alesia Hekali
  Alesia Hekali

  SULER KENGE ELVANA. BRAVO👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

 • Shaki Bambola
  Shaki Bambola

  Te duaaaaaa elvanaaaaa cfar kenge fantastico

 • Shaki Bambola
  Shaki Bambola

  🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  • soinhu foitu
   soinhu foitu

   This masterpiece hits different 💎

 • Alma Aliu
  Alma Aliu

  Je si shpirt. Na kenaqe🔥⭐💥☀️👍👌👏👏

 • Arton A
  Arton A

  Cuteness overload 🥰

 • hen ko
  hen ko

  Love to see Elvana at Eurovision. 🇦🇱

 • Music Al
  Music Al

  Elvana 💎

 • Herbal Life
  Herbal Life

  Kryeveper 🌹

 • Herbal Life
  Herbal Life

  IKONË 🙏

 • opzz xsin
  opzz xsin

  Love to see Elvana at Eurovision. 🇦🇱

  • hen ko
   hen ko

   Elvana je e mrekullueshme je një këngëtare romantike , më zërin e ëmbël e të bukur bravo❤️❤️❤️🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹💙

 • Music Al
  Music Al

  Masterpiece ✨

 • Herbal Life
  Herbal Life

  I ❤️ YOU ELVANA 🌹

 • MWO Real Estate
  MWO Real Estate

  Të dua o e rralle 💎

 • Mayor Mayor
  Mayor Mayor

  Perfection 🌹

 • Mayor Mayor
  Mayor Mayor

  Missed you legend 🙏

 • Mayor Mayor
  Mayor Mayor

  Nuk gabove kurrë 🌹

 • Mayor Mayor
  Mayor Mayor

  Such a QUEEN 👑

 • Mayor Mayor
  Mayor Mayor

  This masterpiece hits different 💎

 • Mayor Mayor
  Mayor Mayor

  IKONË ❤️

  • Abed Zedat
   Abed Zedat

   ❤❤❤👍👍👍💝💘💗💖💓

 • Mayor Mayor
  Mayor Mayor

  Masterpiece 🌹

 • Rudina Xhahysa
  Rudina Xhahysa

  Super.super.kenge.

 • Megi E
  Megi E

  1:05 , mkujton shakiren

 • Haqif Haqifi
  Haqif Haqifi

  Je si engjell

 • Nikoleta Buzi
  Nikoleta Buzi

  Elvana je e mrekullueshme je një këngëtare romantike , më zërin e ëmbël e të bukur bravo❤️❤️❤️🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹💙

 • Ela Haroku
  Ela Haroku

  Je super❤

 • Lola Noel
  Lola Noel

  Rrenqethese kjo kenge, do mbetet klasike gjithmone, love it👏🏻

 • Helin G
  Helin G

  wo sind meine deutschen haha

 • Nino 1107
  Nino 1107

  Greetings from Poland 👏 Nice song

 • bodoti qwiu
  bodoti qwiu

  Love to see Elvana at Eurovision. 🇦🇱

 • sindi zeqiraj
  sindi zeqiraj

  Ylli i muzikes

 • klajdinligu
  klajdinligu

  Je si nje fllad qe oksigjenon me aromen e notave 🎉🎊🔥🎶🎵🌠🎆

 • Perla Perla
  Perla Perla

  👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻🤩🤩🤩

 • Гулистан Рембакиева
  Гулистан Рембакиева

  🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻👍👍👍👍👍👍😊😊😊😊😊😊💃🏼💃🏼😊😊🙏🏻🙏🏻🙏🏻💃🏼💃🏼💃🏼💃🏼💃🏼💃🏼💃🏼👍👍👍👍👍👍👍👍🙏🏻🙏🏻🙏🏻

 • elsa shpella
  elsa shpella

  Muzika qetsim shpirti 🧡🖤

 • Ermira Shalari
  Ermira Shalari

  Bravo

 • Miguel Torres
  Miguel Torres

  Me encanto, que buena musica y Elvana que gran cantante, además hermosisima . Exitos!!. Saludos desde Venezuela.

 • Music Al
  Music Al

  „Copy paste gjith albumin e Elvanes“ Tuna - Coming soon 🤣🤣🤣

  • Mayor Mayor
   Mayor Mayor

   Lot 🤣🤣🤣

 • Music Al
  Music Al

  Prisni Xhensilen... 🤣 sidomos ke levizjet qe ben Elvana sepse i ka pike të dobët per ti kopju 🤣

 • E
  E

  Prisni Tunen 🤣🤣🤣🤣

  • MWO Real Estate
   MWO Real Estate

   Hahahahahahahha 🤣🤣🤣

  • Music Al
   Music Al

   Edhe Xhensilen 🤣🤣🤣

  • Music Al
   Music Al

   LOT 🤣

 • doliio volay
  doliio volay

  Nuk e besoj ju keni zerin me madheshtor ne bote dhe me 6 kenge per 10 minuta ngela pa fjale elvana vazhdo keshtu me zerin tend madheshtor !!

 • Myzejene Hasani
  Myzejene Hasani

  Ska si ty...yll bote🥰

 • GoMedia - Production
  GoMedia - Production

  🤙

 • Killercobraa
  Killercobraa

  Edhe ti je jeta immeee 😘

 • sje kaqanikli
  sje kaqanikli

  Ylli ta knaq shpirtin kjo me zerin e saj ❤

 • mikea hiooi
  mikea hiooi

  Një tjetër album i shtohet thesarit të çmuar të muzikës shqiptare 🇦🇱❤️

  • Abed Zedat
   Abed Zedat

   ❤❤❤❤

 • sara sinani
  sara sinani

  wowww elvanaaaaaa😍😍😍😍

 • Music Al
  Music Al

  Elvana është e vertete që po bashkëpunon me Dhurata Doren? Do jetë SUPER HIT O YLL 💫

 • Music Al
  Music Al

  STARLIGHT ✨✨💫

 • Herbal Life
  Herbal Life

  ✨✨✨♥️

 • Arton A
  Arton A

  THE QUEEN OF ALBANIAN MUSIC 🌹

 • MWO Real Estate
  MWO Real Estate

  Të dua o e rralle 💎

 • MWO Real Estate
  MWO Real Estate

  Kryevepra ke sjelle IKONË 💎

 • Joy Meka
  Joy Meka

  Powerful Artist 🎶🌹

 • Joy Meka
  Joy Meka

  Yll e bukur ✨✨✨

 • Tiarna T
  Tiarna T

  Dashuri je 🥰

 • Arben Rexha
  Arben Rexha

  ANI KISHE UN JAM JAY LO HAHAHAHAH

 • Nita hoxha
  Nita hoxha

  Like

 • Arton A
  Arton A

  IDOL 🌹

 • Arton A
  Arton A

  TË ADHUROJ 💎

 • Herbal Life
  Herbal Life

  ✨✨🌹

 • MWO Real Estate
  MWO Real Estate

  Dritë po ben ✨✨✨

 • Majlinda Konona
  Majlinda Konona

  Bravo nje kenge dhe nje ze i vecante .Ylllllll fare .💞💞💞💞💞💞💞

 • Bani Zeqaj
  Bani Zeqaj

  Kecen mojjj

 • lo ri
  lo ri

  E dim te gjith tani qe sa her zhduket Elvana dmth qe do vij me album me super keng😌

 • Tring Tring
  Tring Tring

  Shkelqyshem Elvana na mbush me emocion .nga korca 2021

 • hoiy vinosa
  hoiy vinosa

  Nuk e besoj ju keni zerin me madheshtor ne bote dhe me 6 kenge per 10 minuta ngela pa fjale elvana vazhdo keshtu me zerin tend madheshtor !!

 • liriana shyti
  liriana shyti

  🥰🥰🥰🥰❣❣❣

 • Ermira Shalari
  Ermira Shalari

  Shume e bukur

 • ari covers
  ari covers

  Sounds like e dehun jam

 • Edenisa Pulaci
  Edenisa Pulaci

  Nice💯❤

Faqja Tjeter