Elgit Doda - Vetem (Lyric Video)
02:57
1,071,446
Reddit
𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________

𝗘𝗹𝗴𝗶𝘁 𝗗𝗼𝗱𝗮 - 𝗩𝗲𝘁𝗲𝗺 (𝗟𝘆𝗿𝗶𝗰 𝗩𝗶𝗱𝗲𝗼)
____________________________
✔️ Did you subscribe to 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeELGITDODA
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/ElgitDodaVetem
____________________________
🎵 Produced by: 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔
🎵 Lyrics by: 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔, 𝗔𝗟𝗕𝗔𝗡 𝗞𝗢𝗡𝗗𝗜
🎵 Mix/Master by: 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔
🎥 Video by: 𝗔𝗡𝗗𝗜 𝗔𝗟𝗟𝗞𝗢
✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚
____________________________
🎤 Connect with 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔 :
Instagram ► instagram.com/elgitdoda/
🎵 Connect with 𝗔𝗟𝗕𝗔𝗡 𝗞𝗢𝗡𝗗𝗜 :
Instagram ► instagram.com/kondialban/
🎵 Connect with 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔 :
Instagram ► instagram.com/marenglen_boja/
🎥 Connect with 𝗔𝗡𝗗𝗜 𝗔𝗟𝗟𝗞𝗢 :
Instagram ► instagram.com/andiallko_
✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________

℗ & © ELGIT DODA & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.
#ElgitDoda #Vetem #Folé

Komente
 • Elgit Doda
  Elgit Doda

  ✔️ Did you subscribe to 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribeELGITDODA 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/ElgitDodaVetem

  • Rina Valdes
   Rina Valdes

   Greetings from Guatemala 🇬🇹🇬🇹🇬🇹🇬🇹💙💙💙💙💙💙💙Exitos🤩🤩🤩

  • People Are Awesome
   People Are Awesome

   E Forte 💪

  • Ferhati Juljan
   Ferhati Juljan

   Te rujt zoti elgit soda je i papar 👌👌🇦🇱

  • JAYAKUMAR JAYAKUMAR
   JAYAKUMAR JAYAKUMAR

   Iam garam 🇮🇳india👍👍👍👍

  • Ladi Lulo
   Ladi Lulo

   6

 • Nertila Cela
  Nertila Cela

  Super

 • Arjeta Dema
  Arjeta Dema

  Thumbs up 👍🏻 great music 🎶

 • Elaine Cox
  Elaine Cox

  I love this song..beautiful

 • Uvejsa Rejan
  Uvejsa Rejan

  E vetmja keng qe mundesh me bo replay deri 100 her e nuk behet bajat ta knaq veshin e trurin te lumt sukses e shendet Elgit 👌👍

 • Marinela Huma
  Marinela Huma

  👏👏👏👌👌👌

 • Marina Doussoux
  Marina Doussoux

  J'adore 🥰🥰❤

 • abibe abduramani
  abibe abduramani

  💔💔💔💔💔💔💔

 • Naiara Gomes
  Naiara Gomes

  Que música linda, gente tô apaixonada, por essa,e larg

 • Perry BurDina
  Perry BurDina

  i don't what mean 😁but i like it from GREECE

  • Genti Metani
   Genti Metani

   Malakies lei ..gia tin agapi dld 😅

 • naiara gomes
  naiara gomes

  Pena que não tem essas músicas w legenda em português

 • naiara gomes
  naiara gomes

  Já tinha me encantado com larg Agora essa me apaixonei tbm Nossa que vontade de dançar Aprender dança do ventre

 • Sorina Ardelean
  Sorina Ardelean

  Ti ho scoperto per caso e ascolto ogni giorno le tue canzoni toccano il profondo della mia anima Elgit ha una bellissima voce e le parole sono bellissime 💕💕💕❤️💞💖😘

 • dorina vruzhja
  dorina vruzhja

  je flori no comment nuk ke kenge qe nuk ka kuptim

 • Amina Isaeva
  Amina Isaeva

  Wow amazing voice 🥰

 • Carmen Stefania
  Carmen Stefania

  Bravo!!!

 • Glenad Adëri
  Glenad Adëri

  Text 100%, music 100% =🔥🔥🔥

 • Edwina Alungulesei
  Edwina Alungulesei

  Sooo nice ! Congrats! Your fan from România 👌👏🎶

 • Ti Ti
  Ti Ti

  👌👌👌👌

 • Estrella Touta._.13
  Estrella Touta._.13

  La maravilla se volverá adictiva 😍🤍🥀

 • Raluka Chirescu
  Raluka Chirescu

  Love it! 💖

 • Lindita Se
  Lindita Se

  So beautifull musik wow .💯% ❤️ LOVE

 • aljem official
  aljem official

  Love you boss your Legend. Love From Bangladesh 🇧🇩🇧🇩🇧🇩🇧🇩🇧🇩🇧🇩🇧🇩

 • Analia Manganaro
  Analia Manganaro

  Love you sweetheart USA 🇺🇸 tung vetjem

 • Katerina F.
  Katerina F.

 • Mihaela Dumitru
  Mihaela Dumitru

  Shume bukur ❤️

 • ola Hasani
  ola Hasani

  omg s 'ndaloj dot se e rikthyeri kete keng nga e para 💙

 • AK 47
  AK 47

  Fanatics

 • Femi Kariçi
  Femi Kariçi

  Y b

 • 12345 12345
  12345 12345

  nje super keng shum relaksuse bravo👏

 • IDRIZAJ BASHKIM
  IDRIZAJ BASHKIM

  algone.info/slow/video/kIe02WaAfWZkuKc

 • Mariam Ksh06
  Mariam Ksh06

  🇲🇦🇲🇦❤️❤️I love the language 🇦🇱😍

 • Roberto Buzi
  Roberto Buzi

  ❤️

 • Matilde Mara
  Matilde Mara

  Ta dua zerin❤️🙏

 • Gyulya Rubia
  Gyulya Rubia

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Rozana Imeraj
  Rozana Imeraj

  Sa e bukur cdo kenge e jotja me pelqen 😊😍

  • Ubaid nawab
   Ubaid nawab

   Whats is the meaning of this😎😍

 • Adriana Adrianafeta
  Adriana Adrianafeta

  Super kenge 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Erjola Llangozi
  Erjola Llangozi

  Kenga me super ne bote bravo po kujt i eshte dedikuar kjo kenge😍😍😘😘

  • Pelivan Hoxha
   Pelivan Hoxha

   Ty ty

 • Χρυσα Λιονταρι βολος
  Χρυσα Λιονταρι βολος

  Super hit Ka kuptim dhe ritëm Big Like

 • Arber Zeneli
  Arber Zeneli

  👌👌

 • lissbeth Aviles
  lissbeth Aviles

  I love your music, although i do not understand your language. From virginia.

 • Sara Cekrezi
  Sara Cekrezi

  Keng perl

 • Anna P.
  Anna P.

  🔥😵

 • Cosmina Mitu
  Cosmina Mitu

  Shume bukur !👏👏👏

 • Özgür Aytaç
  Özgür Aytaç

  Aman tanrım sen harikasın dostum 😎

 • Uvejsa Rejan
  Uvejsa Rejan

  Wooou shum e mir 👌

 • Erdi Neda
  Erdi Neda

  ftijkhgjnn

 • Dena Deni
  Dena Deni

  Ca melodie t jep nostalgji

 • Georgia Gogo
  Georgia Gogo

  💣♥️♥️💣

 • Dafina M
  Dafina M

  Pershendes nga 🇩🇪 nuk kom dëgjuar kënge ma te bukur Respekt!!😍😍🥰

 • Amla Amla
  Amla Amla

  Ehhhh dashuria😍😍😍😍🥂gezuar dashuri e humbur.

  • Pelivan Hoxha
   Pelivan Hoxha

   Do vin me tmira haha

 • oliver B
  oliver B

  shume bukur

 • Ravindu Nimash
  Ravindu Nimash

  Addicted to your voice...🖤 ❤️ from Sri Lanka 🇱🇰

 • Juli Juli
  Juli Juli

  😢😢😢😢

 • Hana Montana
  Hana Montana

  E bukur.....

 • Teuta Ismajli
  Teuta Ismajli

  Super kenge!

 • Viktor Cingari
  Viktor Cingari

  💪💪💪

 • Maria Demourtsidou
  Maria Demourtsidou

  This song should have more views than has 🇦🇱❤️🇦🇱❤️🇦🇱❤️🇦🇱

 • Aurora Zani
  Aurora Zani

  O zot sa e gjej veten tek kenget e ketij njeriu 🥰🥰🥰

 • Alba Agim
  Alba Agim

  Amazing elgit❤️

 • WinEn 330
  WinEn 330

  what language is it?

  • Eddie tringa
   Eddie tringa

   albanian

 • Emira Aliji
  Emira Aliji

  👌🏼👌🏼👌🏼🥰🥰🥰

 • Dorian Ramaj
  Dorian Ramaj

  I mire si producent dhe si artist gjithashtu .

 • ʀᴇᴅ ᴘᴀɴᴛʜᴇʀఌ
  ʀᴇᴅ ᴘᴀɴᴛʜᴇʀఌ

  Akoma un per ty sot...💔 veten nk e mbaj dot😒

 • Olympia Delivoria
  Olympia Delivoria

  Akoma ❤️

 • Chloe Manchestor
  Chloe Manchestor

  ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • Al Beshure
  Al Beshure

  ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • xhersi xhija
  xhersi xhija

  Keng e bukur 🙃🖤🥀💔

 • Dzenita Duka
  Dzenita Duka

  Driving on a highway in New York listing to this ♥️beautiful song ♥️

 • Er Ida
  Er Ida

  👑

 • AN BCreePer
  AN BCreePer

  Love from Bangladesh ❤️🇧🇩❤️🇧🇩❤️🇧🇩

 • Maria Demourtsidou
  Maria Demourtsidou

  THE Best music I've ever heard 😊❤️ to much love and respect from Greece 🇬🇷 🇦🇱 ❤️

  • EB BR
   EB BR

   ♥️♥️🇦🇱🇬🇷♥️♥️

 • op op
  op op

  Bravo super kenge

 • Mariogesti production
  Mariogesti production

  1

 • Sonilda Laupa Cárdenas
  Sonilda Laupa Cárdenas

  Músicas que llegan al corazón, me encanta!!!!!! La escuchó desde Perú!!!🤗

 • Adriana Ramona Sandu
  Adriana Ramona Sandu

  tolles Lied❤

 • isida kukli
  isida kukli

  Ke nje ze fantastik.👋👋

 • lali gureshidze
  lali gureshidze

  💕💕💕💕💞💞💞💕💕💕💔

 • Gjergjenrigentianarber Sinojmeri
  Gjergjenrigentianarber Sinojmeri

  Bravo.

 • Eleni G
  Eleni G

  Ich Liebe Dich ❤️ From 🇩🇪 + 🇬🇷

  • EB BR
   EB BR

   ♥️🇦🇱🇬🇷♥️

 • Agnesa anna
  Agnesa anna

  Pse cdo muzik e ketij njeriu te rrenqeth trupin 🥰e duaaa kete keng

 • Anaeya Chipo
  Anaeya Chipo

  ♡︎

 • Fatjon Bytyci
  Fatjon Bytyci

  Vec ti si nuk ben kng kot ✌️👍

 • Mela Mel
  Mela Mel

  Fantastike

 • Gjeovica Boshnjaku
  Gjeovica Boshnjaku

  Ñij

 • Hs Hd
  Hs Hd

  Love from morocco❤🥂

 • ¡MEGG COCAINA!
  ¡MEGG COCAINA!

  fall in love with this song🙈🙈🔫

 • My tarara
  My tarara

  2021!!!!! Numer njo

 • abibe abduramani
  abibe abduramani

  💔💔💔💔💔💔

 • Mariglen Lleshi
  Mariglen Lleshi

  Super muzik ❤❤❤👌👌👌👌

 • Marietta Tsela
  Marietta Tsela

  E ke kall Giti🔥❤

 • Ermeralda Kurti
  Ermeralda Kurti

  Wauuuuu super kenge❤

 • fra past
  fra past

  MERAVIGLIOSA😍🤩

 • Elife Sherifi
  Elife Sherifi

  o Zot kjo kenge do marr 1 milion klikime nga uneee

 • Inguska Ceitane
  Inguska Ceitane

  Ohhhhh that voice ,,,,, I love your songs

 • Alua Iskakova
  Alua Iskakova

  Super 👌 love 💖💖💖 from Kazakhstan, love your songs!

 • Bruna & Marinela
  Bruna & Marinela

  Super kenge ☺️☺️

 • Albana Sakaj
  Albana Sakaj

  Shum kenge e bukure. Komplimente Elgit

 • Lea Lea
  Lea Lea

  😍😍😍😍

 • AV RIYADH
  AV RIYADH

  العربي اذا شاف تعليقي يطش ام الايك 😁

  • V. A
   V. A

   من البانيا لكن اتكلم عربي

Faqja Tjeter
Larg
03:13
6 mln