Ekskluzive: Ana dhe Atdheu sërish bashkë!
12:13
318,843
Reddit
ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Ndiqni PRIVE:
Web: prive.al/
FB: facebook.com/PriveTVShow
Twitter: twitter.com/PriveKlanKosova
Instagram:instagram.com/prive.al
Ana Lleshi
Atdhe Xharavina
Perputhen
Top Channel
Max Production

Komente
 • Luli M.
  Luli M.

  Bijne në dashuri me ty? Prandaj për 3 muaj, ke ndërruar 7

 • Luli M.
  Luli M.

  Beji diss prindërve që as ata ste kanë dashur, je e dështuar e dashur

 • Luli M.
  Luli M.

  Kalamanj hesapi,punë kalamanjsh

 • Moto Albania
  Moto Albania

  tn se kuptova Ana e sara ndajn Atdheun e madherishem 😣🥺? 😂😂

 • Klevis Buci
  Klevis Buci

  Kur do e nxjerri kengen tlt

 • zijuiy wttuy
  zijuiy wttuy

  Paske fshit krejt moj Ana , turp te kesh

 • butti fdft
  butti fdft

  Te gjith ne perputhen kengetar hahahhaahahahaha

 • Nuriet Isufaj
  Nuriet Isufaj

  Vk

 • Abc Abc
  Abc Abc

  I qenka mbushur mendja qe meshkujt bien ne dashuri me te. Nuk e kupton e shkreta qe bejne seks me te dhe e flakin si rrecke.

 • nijuo joing
  nijuo joing

  sikur ju. Se kaq nivel keni.

  • zijuiy wttuy
   zijuiy wttuy

   edhe aty pse pati shume skenare po prap si ky i 2 o zot si pazar t grave

 • Doda
  Doda

  Po ndaj hyjne aty ,e kan nje qellim...te arrijne ate qe duan

  • butti fdft
   butti fdft

   Cka nuk ndegjon njeriu😂

 • Visit Albania
  Visit Albania

  👎👎

 • dolimi jotoo
  dolimi jotoo

  Antonela left the whole world 😂

 • Xhuli Mehmeti
  Xhuli Mehmeti

  Pz jemi ne mè budallenj qe e shohim kte sesa kjo

  • nijuo joing
   nijuo joing

   Si mendoni a do te jet me e mir kenga e anes apo melises

 • Tila Daja
  Tila Daja

  Degjenerim 🤦‍♂️

 • Leos Le
  Leos Le

  Cfar mban kjo tok, dhia zez

  • dolimi jotoo
   dolimi jotoo

   Nuk e kuptoj oerse i jepni vemendje kesaj bushtre. Kjo eshte suoer viktime dhe bushter

 • vliduu zeeb
  vliduu zeeb

  ah medet per fam krejt jan aty dhe ne perseri i shikojme

  • dolimi jotoo
   dolimi jotoo

   Plasen kengetaret🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

 • Giovanna Joey
  Giovanna Joey

  Ma mer mendja qe tani akm pa e degju si mund t kendoj 😩🤮😂

  • annag cocl
   annag cocl

   goc behu normale

 • MarioNet Gr
  MarioNet Gr

  Tja hajsh ato topat si i ka nxjerr

  • annag cocl
   annag cocl

   lavire femer

 • Doni Gashi
  Doni Gashi

  Kqyrja cicat anes si t dades xhevri zhag per toke😆😆😆

  • dolimi jotoo
   dolimi jotoo

   lavire femer

 • Toni Blanco
  Toni Blanco

  Ee ku arriti bota e , nga te katra anet vetem baxhella shikon, ptuu rrac qire

  • vliduu zeeb
   vliduu zeeb

   Leje krejt se tugin ma ke qu po qfar muz8ke bre ti si skelet edhe zerin e skeletit e ki A e ke pa Melisen sa e lezetshme gjithashtu Andi dyt bukurosha .ti me atdheun ma bajata

 • Denisa Dena
  Denisa Dena

  Atdheu pa i provuar krejta femnat nuk nalet

 • annag cocl
  annag cocl

  Se kan kta fajin qe marrin fame, se ne ua japim dhe pastaj i shajme. Llumi shoqerise

 • Selina xh
  Selina xh

  Spo meret vesht kush cka me ken .... 🤣🤣 jan ba pershesh n fillim e kom kqyr perputhen pastaj kuptova qe humba kohen kot dhe nuk e pash me ... lidhjee skaa me perputhen 1 edhe aty pse pati shume skenare po prap si ky i 2 o zot si pazar t grave

 • Ar Mi
  Ar Mi

  Cka nuk ndegjon njeriu😂

 • Arlind
  Arlind

  Background music at begginig please ??!!

  • annag cocl
   annag cocl

   keta e din se dolen ne tv dhe ju erdhi dhe zeri per kenge bejin kenget dhe degjojini vet ta shn sa bukur kendoni

 • Alda Meta
  Alda Meta

  Te jesh e degjeneruar esht ne mode dhe te ben VIP ? Kjo esht gjynaf se kujton se njerzit e urrejn e kan zili pz esht per t ardh keq qe menon kshu se ty s t llogarit njeri vetem ndjell neveri kur t shef ty . Sa keq qe duhet me pershkru nji njeri kshu po jeni degjeneruar komplet per pak vemendje turp !!

 • olget hajredini
  olget hajredini

  Si mendoni a do te jet me e mir kenga e anes apo melises

 • yuitr loing
  yuitr loing

  Mos e lsho mikrofonin, perkushtoju mire se asht gjaja ma e mire qe ban 😂

 • Nadire Ruci
  Nadire Ruci

  Plasen kengetaret🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

 • Dal fer
  Dal fer

  Nuk e kuptoj oerse i jepni vemendje kesaj bushtre. Kjo eshte suoer viktime dhe bushter

 • Anna Anushi
  Anna Anushi

  Te gjithe bien ne dashuri me ty sepse Ja u jep te gjithve pa ta kerkuar o goc 🤣🤣 dhe kete e ke testuar edhe ne perputhen I more me radhe si infermiere 🤣🤣 ah e shkreta ti 🤮🤮🤮 lavire femer

  • yuitr loing
   yuitr loing

   🤦‍♀️E du shum & dashni 🤦‍♀️ u modernizua

 • Anna Anushi
  Anna Anushi

  Imagjino cfare videoklipi Po sjell kjo striptizem lakuriqesi degjenerim 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ zot i madh kjo as edukat ne te folur edhe asgje aq me teper paraqitje 0 🤮🤮🤮🤮 n’a e ke shpif o goc behu normale

 • Kadri Dria
  Kadri Dria

  Tybe nuk quditna nese neser gjyshja jeme don me ba ni kang.😂

 • Kim Jendeukie
  Kim Jendeukie

  Leje krejt se tugin ma ke qu po qfar muz8ke bre ti si skelet edhe zerin e skeletit e ki A e ke pa Melisen sa e lezetshme gjithashtu Andi dyt bukurosha .ti me atdheun ma bajata ma

 • Kim Jendeukie
  Kim Jendeukie

  Melisa me mir se ti po kendon

 • Kim Jendeukie
  Kim Jendeukie

  Tash mbas kesaj kenge beje Nje keng me Arjoni Ti je bamirese(paracetamoll) 🐃🐃🐃🐃🦔🦔🦔🦔🦔

 • Aferdita Lisha
  Aferdita Lisha

  Cfare jane keto skena me pull te kuqe, keto lavire nuk duhen promovuar.

 • Blendi K
  Blendi K

  Pas daljes nga pogrami 😆😆😆😆😆💁‍♂️

 • armando shpati
  armando shpati

  Se femra si puna jote nr po dadhohet se je femer e mir derisa askush nuk marrret me ty ska k... si merret me ty i her se nuk je femer per lillje serioze ti🤘

 • Erjon kanto
  Erjon kanto

  keta e din se dolen ne tv dhe ju erdhi dhe zeri per kenge bejin kenget dhe degjojini vet ta shn sa bukur kendoni

 • Rina Suci
  Rina Suci

  Mos mbet kushe pa ba kenge,zoti na rujte.

 • Esterina Gega
  Esterina Gega

  Koment kush u dashurua me anen pasi pa kete video🤣🤣🤣🤣😜😜😜

 • bisha tirones
  bisha tirones

  Kshu the edhw per fatjonin ti moj larask do jesh njeri i rendsishem ne nje form ose ne nje tjeter...puup mashtruse

 • Prime Kalypto
  Prime Kalypto

  Sdi qka te duket vetja moj Ana vet videoklipi flet se qka je. Me ato femra te zhveshura bashk me ty ne krye. Zjveshja esht per ty si nje femer e ulet. Shiko pak boten askush nuk del sikur ju. Se kaq nivel keni.

 • Dark_Supernova 74
  Dark_Supernova 74

  Kur i bane edhe ti me ba klip moj sorr 💩

 • alissa
  alissa

  🤦‍♀️E du shum & dashni 🤦‍♀️ u modernizua

 • Ervin Koci
  Ervin Koci

  Na plasi hajdari

 • alissa
  alissa

  Dy zhgarravinat bashk

 • Eda Bullakja
  Eda Bullakja

  I m here for Liberta 🤩

 • Flamur Shala
  Flamur Shala

  Zgjate e shtoj sa ma shum o zot

 • Andi Rrustemi
  Andi Rrustemi

  Kta ja te degjernuar rac derri pa moral.

 • Andi Rrustemi
  Andi Rrustemi

  Do ma.sjellesh 1 paracetomol kam.koke dhimbje o Ana.

 • sedk d
  sedk d

  Budallic

 • trintisangel
  trintisangel

  Can’t wait to see her first song🥺👼🏼🖤

 • Vivi Shsh
  Vivi Shsh

  Dhe intervista fjalori ksaj banal prej rrugaceje.

 • fatime shala
  fatime shala

  Je yll Ana ❤️

 • Tessa B
  Tessa B

  Realisht je shum fake dhe te njofem mjaftueshem per shum muaj kshuqe mos thuaj "po te me njifnit do dash. Me mua" Se ti per vete je open minded por nuk I kurseje ofendimet dhe paragjykimet per melisen WTF By the way Melisa me sukseset e saj te beri ti futesh muzikes por je shum larg Melises Be your self

 • valmira
  valmira

  Kto vajzat nga përputhen të gjitha na u bon këngëtare si ka mundësi se cila çe del nga programi bëhet këngëtare me një fjal te gjithë për fam kan shku jo për te gjetur dashurinë atu

 • I Lala
  I Lala

  Si mundet me i dhan vemendje ktyre njerzive, o zot . Ma njeri fake skam pa, ma femer e pist, mjer familja qe te ka, e kam pa sa nuk prekesh nga komntet , per at vetem ke qar kur vallzove squat ke perputhen.😂 cfar lope o zot, e ky atdheu me pas frig me e shti nfamije se ti dhunon krejt grat e familjes e cikat, pervers.

 • Klomer vei
  Klomer vei

  Se kan kta fajin qe marrin fame, se ne ua japim dhe pastaj i shajme. Llumi shoqerise

 • Rena Dzz
  Rena Dzz

  Cfar klip kjo Dilni pa brek ma Mir 🙄😏 Ah moj Ana krejt meshkujt ran ne dashuri me ty e shof ..😂

 • astritiable
  astritiable

  Dy fytyrat me te qelbura dhe te degjeneruara te televizorit shqiptar 🙈🙈🙈🤮🤮💩💩💩

 • Kreshnik Sherifi
  Kreshnik Sherifi

  🤨

 • Benjamin Iseni
  Benjamin Iseni

  Ohh ropt Po Ma zi Se shkijet jeni boh

 • Ramiz Murataj
  Ramiz Murataj

  Ky Programm duhet ta ket emrin per Show jo perputhen

 • Nik Dentist
  Nik Dentist

  Dmth tua japesh te gjith meshkujve pa ta kerkuar , quhet "te gjith meshkujt bien ne dashuri me mua" sipas ksaj

 • riza kurti
  riza kurti

  Degjenerimi i rinis ,mjer ne ca kohe jetojm

 • Rita Luneto
  Rita Luneto

  Pu pu pu pu oj nona ima e fulliqen shiprin kto lloj tipash purp turp po dil lakuriq me Mir

 • Lunaa
  Lunaa

  O t degjeneruar

  • Dardania Sacra - Kosova
   Dardania Sacra - Kosova

   Shum inati po te vijka bre qe se ki bothen e qatyne ne spot haha😂

 • Luciana Nota
  Luciana Nota

  Ik moj legen felmer

 • itsAnidTV Anidarmy
  itsAnidTV Anidarmy

  Hajt silukon hajt gjithkund je fut te Ana kg 50 gjoksin 90 hiri me gji capje ne perputhen doli me gji bollice

 • Marios Kardashs
  Marios Kardashs

  Boll se na cave k xhgarrevin kush tevpaka u dashurohet me ty a e shev veten se kush je 🤣🤣🤣

 • Florie Hashani
  Florie Hashani

  Aiiii maca kuca kengtare 🤮

 • Ana Tahiri
  Ana Tahiri

  Me qito ‚ne nje forme ose ne nje tjeter lodh m ki

 • Ledion Cakaj
  Ledion Cakaj

  Pom ha kari

 • Tinka Bell
  Tinka Bell

  Zoti na rujt

 • Dona J
  Dona J

  Hec moj kuder se veq perputhjet kan bo njeri 🤮

 • Linda
  Linda

  Vec me bojkotu muziken krejt mos me degju mo hic sen, qaq bajat e keni bo! Ndaluni mo allahile. Ku ki ti lidhje me muzike?!! 🤢😫😫

 • Endrit Myrto
  Endrit Myrto

  ik moje vari kariste kure do beshe dhe ti kenge mose ngelte me vari karse dhe vari karse qe meret me ty

 • Altin Uruqi
  Altin Uruqi

  qaj i kosoves o BARDHII

 • Korab Berisha
  Korab Berisha

  Tkoft normal e tpaqt ftyr veq njo aty un bohna Atheist

 • Michela Michi
  Michela Michi

  Un keta dy dua ti sho bashk shkojn shum🥰

 • Evilina Bregu
  Evilina Bregu

  Te gjith ne perputhen kengetar hahahhaahahahaha

 • Gazmir Gazmir
  Gazmir Gazmir

  Allah si i duron kto lloj njerzish mbi toke, pu pu fundi botes me kto lavire su dine numrin meshkujve qe kryejn marrdhenije.. 1 kurjozitet kam, ne funde me ke do krijojn familje kto lloj kush e merr kte 🤕🤕

  • Doda
   Doda

   A nuk e ke degjuar ate shprehjen ...paç fatin e "kurves"...mjere kujt i zene syt kto femra

 • floriana ana
  floriana ana

  pse shani mar njerz pseee qa ju duhet juve leni njerzit npune tvet

 • nikoll gega
  nikoll gega

  Ti ma mir te kishe marr arjonin se tu kishte pershtat pastaj e ke ba si rrug

 • BESI
  BESI

  Kujt i ha kari per kto 2

 • Valbona Gruber
  Valbona Gruber

  Per qfar Arsye i jepin ksaj vemendje zero femer turp

 • Tony - Tony
  Tony - Tony

  Phuuu rbt ju e kush ju futi ju ne tv 🤢🤮

 • Babygirl
  Babygirl

  Sa te neveritshem o Zot😩 ska mashkull qe nuk e ka q.. ket baxhell krejt semundje esht🤮 po edhe ky shum mashkull i ulet 💩💩💩

 • Albina Balaj
  Albina Balaj

  Eshte aq e felliqur ta shohesh kete cop ashti saqr as me makeup spo mund te pastrohet Le mos te flasim per keto vajzat qe mjer prind qfar kan rrit 🤮gerrdi te shiqosh kesi femrash sepse Jan duke ulur nivelin e shoqeris shqiptare

 • RedDevils
  RedDevils

  Mos e lsho mikrofonin, perkushtoju mire se asht gjaja ma e mire qe ban 😂

 • Arta Metaliaj
  Arta Metaliaj

  Po krejt bien ne dashuri me ty🤮🤮🤮🤮🤮 krejt te kan pas nga nje her dhe nuk te mban njeri te shkarravisin nga nje her 💩💩🤮🤮

 • ela A
  ela A

  femen e dopt bree o zot gjithkushi kengtare

 • Milaim Rugovaj
  Milaim Rugovaj

  Jo ji ti Ana si ki problem profesionet

 • Milaim Rugovaj
  Milaim Rugovaj

  Tmerr me qka merreni .qa an ba ata ne perputhen.tash dikush kangtar.sa tfamshem u ban kta pa pik kulture.shyqyr qe se kam gjyshen ghall se nashta ish ba krytare e shtetit ose pilote.

 • Sasa Sad
  Sasa Sad

  Vetem une ngela pa ber keng

 • Albana Albana
  Albana Albana

  kuku qysh me ngu kit kang tash 🤦‍♀️🤣

 • Liridona Sherifi
  Liridona Sherifi

  Bashkpunimmm me nj t kosoves besoj se mund t jet bardhiiiii ai 🤔

  • Arbenita Hysenaj
   Arbenita Hysenaj

   Patjeter

Faqja Tjeter