Ekskluzive: A është 'përputhur' Melisa?
13:11
363,294
Reddit
Ndiqni PRIVE:

Web: prive.al/
FB: facebook.com/PriveTVShow
Twitter: twitter.com/PriveKlanKosova
Instagram:instagram.com/prive.al

Komente
 • sokin jon
  sokin jon

  Bravo Melissa suksese zemer Zoti te ndimofte ne cdo hap te jetes tende

 • Gashi Afetdita
  Gashi Afetdita

  Melisa je si zemer loqk veq kush ta ka inat edhe pa make up je si pricesh

 • dolita windo
  dolita windo

  SUKSESE MELISA ZEMER DERGOJ.PUTHJE

 • Isra Beqiri
  Isra Beqiri

  Shume e mire je ti melisa

 • bilishu aliss
  bilishu aliss

  Te lumt Melisa❤️

  • sokin jon
   sokin jon

   Melisa shum mir ke bë që dole nga përputhja

 • Ardita Tasholli
  Ardita Tasholli

  shum e bukur eshte shum🥰🥰🥰🥰🥰❤❤❤❤❤💙💙💙💙💙

  • Ardita Tasholli
   Ardita Tasholli

   melisa

 • Ardita Tasholli
  Ardita Tasholli

  po

  • dolita windo
   dolita windo

   Melisa je e para

 • Emine Ledii
  Emine Ledii

  Sa thash iku kjo prap dul pff🙄🙄

 • lyrics songs
  lyrics songs

  Subcribe kanalin tim nese mendoni se Andi dhe Melisa jan bashk po na rren qe nuk jan bashk

  • bilishu aliss
   bilishu aliss

   Sa e bukur

 • Lola Guri
  Lola Guri

  Melisa suksese ne rrugen e muzikes ❤️🌟😍zoti ta prift mbar gjith jeten tende e dashur je nji vajz me vlera te medha paq bekimin e zotit ❤️

 • ANNA KAURI
  ANNA KAURI

  Hello my lovers and haters ! Si fillim ju dua te gjitheve qe me mbeshtesni dhe me shani ! Te gjithe fansat e mi qe duan te me ndjekin dhe jashte emisonit i ftojne te bashkohen ne kanalin tim ku do te postoj projektet e mia me te reja pervec kenges U KRY ! Ju falenderoj per 2 milion klikimet ! Une sdo ndalem ne rrugen time sado pengesa te kete ! Ju dua

 • yuoop noke
  yuoop noke

  Brravo suksese Nuk ishte nevoja te beheshe ftyre publike ne perputhen sepse ne kosove behesh e njohure shpejt dhe te dhejn perkrahje per muzik keep going💞

 • Shingjile Zulbeari
  Shingjile Zulbeari

  👍💖💖💖❤❤❤ Melisa ❤❤❤💖💖💖 👍👏👏👏👌👌👌

 • Egzona Gurguri
  Egzona Gurguri

  Sa e mirë që eshtë 🌹suksese ❤️👌

  • yuoop noke
   yuoop noke

   sindi i beri nji vleresim total

 • Arlind Selita
  Arlind Selita

  Ik se nuke zgjat shume fame spse nuke eshte kushe edi ca por ju maksimumi ca muje dhe sdo ngjohet me gje per ty kte po ta tham spese ke frike sepse do dukesh QE shifni sjam zhdukure dhe ti qe slen djale pa provu se dukesh kshu te ishin gjitha sdo martoheshin njerizt

  • yuoop noke
   yuoop noke

   Ik moj lamashe femer

 • seiom jvony
  seiom jvony

  Bravo Melissa suksese zemer Zoti te ndimofte ne cdo hap te jetes tende

  • ANNA KAURI
   ANNA KAURI

 • Lezh Shkoder
  Lezh Shkoder

  Melisa ❤❤❤❤❤❤❤

 • Alban Zeka
  Alban Zeka

  Tu me ta ndrru venin senin😂😂

 • Nazmi Odai
  Nazmi Odai

  Melisa shum mir ke bë që dole nga përputhja

  • ANNA KAURI
   ANNA KAURI

 • xhani ibershimi
  xhani ibershimi

  Jo melisa nuk edhte perputhur

  • seiom jvony
   seiom jvony

   Fake fuck!!

 • Valdete Osmani
  Valdete Osmani

  Melisa je e para

 • Claudio Hysi
  Claudio Hysi

  Fake and ugly

 • Erza Krasniqi
  Erza Krasniqi

  Sa e bukur

 • Zyrafet Reshiti
  Zyrafet Reshiti

  te lumt melisa

 • Kim. Ronii
  Kim. Ronii

  Bravo Melisa ke me arrit shum ne Kosovê.

  • ANNA KAURI
   ANNA KAURI

 • Zamira Amel
  Zamira Amel

  Timoj plen

 • Zamira Amel
  Zamira Amel

  Ti surat kal

 • Suzi Isenaj
  Suzi Isenaj

  Tpakten e vetmja gje e mir qe vrejta ktu komentet te mira per Melisen po behen👋Melisa sukese💖

 • Vini Heqimaj
  Vini Heqimaj

  Ik moj lamashe femer

 • Altin Kumaraku
  Altin Kumaraku

  sindi i beri nji vleresim total

 • Mira Dakaj
  Mira Dakaj

  Shum emir je amo ke tha jam ko e viktimizuar ne femiri tash skam qen qudi po tregou e drejt

 • Vin Teresant
  Vin Teresant

  Shum eksperienca 😂😂 Shum ka pas!

 • Xhani Xhani
  Xhani Xhani

  Bravo melisa zemer kshtu tregoju se bon me dal edhe pa u kallait me grime je shum shum e embel ❤💋👏🍇👍

  • ANNA KAURI
   ANNA KAURI

 • Vin Teresant
  Vin Teresant

  Fake fuck!!

 • Vin Teresant
  Vin Teresant

  I ka gjerat me vajb! 😂😂

 • A Nila
  A Nila

  Tani Merre Sindin ti bjeri violines, ty kendo;)

 • Renato Linharee
  Renato Linharee

  Shko hap dhe pak komet en itali barxhell

 • Eduart memo
  Eduart memo

  Kjo duhet te bej bashkpunim me luana Vjollcen 😂😂

 • klawdio Hoxhaj
  klawdio Hoxhaj

  Lavire

 • Aurora Muqaj
  Aurora Muqaj

  Po pse vjen ne kosov per tber bashkpunim pse nuk rri te vendi jot edhe atje ka njerz boll qe te bashkpunosh po normale se atje te shajt tgjith ste ka ngel fytyr me dal nrrug hajde nkosov bej lek funderrim

 • Muhamet Koboci
  Muhamet Koboci

  Shum bukur fancja jon

 • Alkea Alsina
  Alkea Alsina

  O melisa bukur

 • Tani Tr
  Tani Tr

  E perputhur nuk e di, po e qi* esht e sigurt

 • Jonida Jonida
  Jonida Jonida

  Suksese Melissa vazhdo keshtu bravo zmr

  • Jonida Jonida
   Jonida Jonida

   @ANNA KAURI ❤️❤️❤️

  • ANNA KAURI
   ANNA KAURI

 • Dz Ks
  Dz Ks

  Vec per para ishalla sa ma lart

 • Maria Tsiokou
  Maria Tsiokou

  Kjo esht femra me pa vlere turp I zotit gjyna

 • smile foryou
  smile foryou

  Welcome to our Prishtina Kosova spo muj met kritiku heheh perputhen boll tkom kritiku.

 • smile foryou
  smile foryou

  Kangen ja paska Bo Fation Kuqarit hahahaha me bo xheloz Andin

 • Merita haxhiu
  Merita haxhiu

  Te gjith ata qe kan shar Melisen kan shar veten e tyre.

 • Kendra Duli
  Kendra Duli

  Mevlanin e nxorra qe e ka ze fallco me atotune meqe nuk kendon live. Tani pres te kendosh live qe te shof nese ke ze vertete apo e ke fallco

 • vlora vlora
  vlora vlora

  Shqiptareve ju vjen keq per te verteten dhe te jesh guximtare melisa te uroj me te miren

 • Vesa Vesa
  Vesa Vesa

  Mfal ju po e intervistoni ne cilesin e kengetares? Vetem ne shqiperi kam par qe me nje kenge quhesh kengetare.Nuk e di c'te them dmth , prisni nje keng edhe nga Arjani tani..... Dhe ta quajm kengetar!!

 • Sonila Doqi
  Sonila Doqi

  Melisa 👏veq suksese👏❤️❤️

 • rajan rajan
  rajan rajan

  Femer kotiiii🤮🤮🤮

 • Bossy Bella
  Bossy Bella

  Le ta shajn kush te doj, e vetmja femer pa botox pa makeup pa taka dhe minifunde ne jeten e perditshme. Te uroj fat drejt muzikes melisa.

  • rajan rajan
   rajan rajan

   E vetmja femer fallso dhe krv...,

 • Joni Ndreca
  Joni Ndreca

  Njeri Shum Fallco

 • Miss You
  Miss You

  Urime 🥰

 • Dash Piraj
  Dash Piraj

  Po esht e dua shum😘😘😘😘😘😘😍😍😍😍😗

 • DAVID WHO!
  DAVID WHO!

  *Akoma nuk ka bere VETVRASJE KJO BUQA 🤢🤢🤢*

 • Andrea Sulku
  Andrea Sulku

  Na plasi raku

 • Bal Bani
  Bal Bani

  Asht perqir melisa ..

 • LT Crosvy
  LT Crosvy

  You are so fake

 • World Charts
  World Charts

  Po kari po 😂

 • Elena Oikonomopoulou
  Elena Oikonomopoulou

  O genjeshtare ti u fute aty jo per te perputhur ti u fute per ate qe ben tani qe te behesh e njohur

 • Dea Murati
  Dea Murati

  Shum e shum me bukur se do kengetar me pervoje shum vjecare qe e quajn vip veten Komplimente edhe qe ske komplekse del pa pik grimi pa filter 👍edhe me then te drejte prej kur e kendove kengen e mevlanit shuj shuj thash ah cfar zeri dhe ja ku je sot

  • ANNA KAURI
   ANNA KAURI

   Hello my lovers and haters ! Si fillim ju dua te gjitheve qe me mbeshtesni dhe me shani ! Te gjithe fansat e mi qe duan te me ndjekin dhe jashte emisonit i ftojne te bashkohen ne kanalin tim ku do te postoj projektet e mia me te reja pervec kenges U KRY ! Ju falenderoj per 2 milion klikimet ! Une sdo ndalem ne rrugen time sado pengesa te kete ! Ju dua

 • Beqiri Albert
  Beqiri Albert

  Suksese Melisaaa🇽🇰🇦🇱🇧🇪

 • Tessa B
  Tessa B

  Nje bashkepunim me Mevlanin do ishte Super

 • Genta zh,itali
  Genta zh,itali

  Melisa bej duet me mevlanin

 • Davida Gjoni
  Davida Gjoni

  Brravo Melisa je shum e mir

 • labinot shaqiri
  labinot shaqiri

  Shum e mir pa make up

  • ANNA KAURI
   ANNA KAURI

 • Valbona Uka
  Valbona Uka

  Melisa je ma e mir

 • e.b e.b
  e.b e.b

  si na shaqe kto kruvat si kerpurdha ska faj kuchka po kajn faj kto bith qira qe i nxerin naper media

 • Gabriela Dajlani
  Gabriela Dajlani

  bravo melasa

 • angelina jolie
  angelina jolie

  drras koka si perpara si permrapa.

 • Flori Pirjasi
  Flori Pirjasi

  Je Nje Femer E Mbrekullushme Dhe Meriton Shum Gjera.... Dhe Besoje Qe Ti Do Ja Arrish Cdo Gje...🤗🤗

  • ANNA KAURI
   ANNA KAURI

  • Xhevat Dreshaj
   Xhevat Dreshaj

   Sukssese

 • Anna Mirela Paloka
  Anna Mirela Paloka

  Me pelqen Melisa sepse eshte shum pizitive dhe nuk gjykon. Asnjeher nuk ka then asnje fjale te papershtatshme per Tean. Kjo eshte shoqe e vertet jo si Ana qe shitet per nje vend ne TV duke i mbajtur anen Olses sikurse Olsa te jet shpetimtarja e saj

  • EL Elda
   EL Elda

   Po ashtu edhe Shqipja të gjitha bashke

  • diac6j
   diac6j

   @That Guy kurse ti i ke mbajtur pishen

  • Anna Mirela Paloka
   Anna Mirela Paloka

   @That Guy a tani e kuptova. Nese ti ke kete konceptim te gjerave nuk skam çfare te replikoj me. Uroj qe nje dite, para se te jete vone ti kuptosh ca gjera themelore per njeriun. Te uroj çdo te mire 🤗

  • That Guy
   That Guy

   @Anna Mirela Paloka feja esht perrall e krijuar nga njerzit

  • Anna Mirela Paloka
   Anna Mirela Paloka

   @That Guy atehere si e shpjegon thenjen e Jezusit qe ka thene: " Mos gjykoni dhe nuk do te gjykoheni " ?

 • eva 30
  eva 30

  Ca emri ke bo ti melisa qe mos tu japesh fame te tjerve aman 🤮

 • hdhfhfhf jejrjrjr
  hdhfhfhf jejrjrjr

  Kujt pi han shipka🤣

 • Hasan Sinani
  Hasan Sinani

  Ti veq talente sje🤧🤧🤧

 • Enkeleida Maenhout
  Enkeleida Maenhout

  Suksese zemer 😘

 • Anxhelo Gang
  Anxhelo Gang

  Ma e bukur pa make up 😍😍😍😍

 • Reçica Besnik
  Reçica Besnik

  Qr nuk mbet askush pa u bo kengtar🤦‍♂️ kjo na kish bo krenar vetem ne xxx nese Kish punu se per kengtare sa ka gjyshja ime aftesi aq ka edhe kjo

 • Andi Rrustemi
  Andi Rrustemi

  Perputhen emision kurvash te degjeneruarit jan aty shkatrrun femit me kta pislliqe

  • Andi Rrustemi
   Andi Rrustemi

   @gjakova kosova qdo fmi sot ka telefon ndor sot kam pa se fmit r noshes mitur i shiqojn dhe marrin msim nga kjo kurveri

  • gjakova kosova
   gjakova kosova

   E pse me domosdo duhet fmit mi kqyr a?

 • Egzon Hoti
  Egzon Hoti

  Qfar a Kjo kang Kshtu „““seni seni „veni veni“🤦‍♂️

  • Korina Ymeri
   Korina Ymeri

   😂😂😂😂po valla😂

 • King De1 Pro
  King De1 Pro

  Sei bravissima: tanto auguri

 • KMN_KMN
  KMN_KMN

  Sa palidhje

 • Lola Leo
  Lola Leo

  Bravo melisa.me.pelqen kshtu vazhdo je.si zemer.

 • melissa lleshi
  melissa lleshi

  Kendon shume bukur😘 E thjeshte e sinqerte dhe e mire👑👑👑👑👑👑👑👑je shume e lezetsheme MELISA❤❤❤💞👑

  • ANNA KAURI
   ANNA KAURI

 • Ti Ti
  Ti Ti

  Melisa je yll ,,trupin dhe fytyren I ke yll😍😍😍😍

 • Bossi Did
  Bossi Did

  Ti me kom ne toke a 😂😂😂😂😂😂

 • Blendi /
  Blendi /

  Oj Melisa o tqifsha iher

 • Flutura Haxhiu
  Flutura Haxhiu

  Bravo Melisa zani persmari shum bukur dukesh sikur ke bo nja 10 kang suksese 🔥🔥🔥

 • anna
  anna

  BRAVO MELISA❤️❤️

 • It's Me
  It's Me

  Kur del melisa ne emisionet qe behen ktu n shqipri t gjith ne t shqipris e shajm ... kur del melisa ne emisione t kosoves spara gjen komente negative 👏 . Pse jemi kaq goj keq ne ktej nga krahu tjt

  • dovi lana
   dovi lana

   Hahahaha si shqipri hesapi thuaj ku behen njrz ealbanis aman vec goj lig🤣😂 te paragjykojn pergojojn jeten etjerve din me pak fjal hajn bukn etyre bejn llogarin etjerve shum gabim ekan kurse njrz kosovar jan me ndryshe me mentalitet tjetr siellje kultur tjetr shq nuk behen kurr njerez normal epozitiv vec djall ete lig jane radh jan pozitiv ke neve gjith tmirat eksaj bote ju uroj onjrz Melisa je yll keshtu vazhdo je si shpirt suksese te metejshme🙏💜💜

  • Një Copëz Jetë
   Një Copëz Jetë

   @That Guy true pls subscribe 🙌🏻💕

  • That Guy
   That Guy

   Sepse melissa ka mashtruar publikun dhe duhet te shahet. Kosovaret bejn gabim ne kte rast sepse cdo mashtrus duhet te marr hakun qe i takon.

  • Një Copëz Jetë
   Një Copëz Jetë

   @Leandro Alehandro pls subscribe 🙏💕

  • Leandro Alehandro
   Leandro Alehandro

   Shqiptar hesapi ma

 • Ikballe Cakolli
  Ikballe Cakolli

  OMG sa shume pe adhurojkan Kosovaret kete femer me zerin e bebit🤣🤣

  • rajan rajan
   rajan rajan

   Po pra ne knej ja njofim ftyrennn😉

 • Flori Flori
  Flori Flori

  O zoti t vraft o moderator qfare zani te qin me ti hanger vesht🖕🖕🖕

 • Era Alda
  Era Alda

  Suksese kukull

 • anxhela mahmutaj
  anxhela mahmutaj

  me duket sikur ishe ti qe perdore Fationi per te ngrit emrin dhe perputhen jo qe nk te ka pertuar ty me goc por ai programme te ndimoj te arrish ketu

 • Suada Bytyqi
  Suada Bytyqi

  We love you Melisa 💖👑

 • Lindita Hoxha
  Lindita Hoxha

  Suksese Melisa

Faqja Tjeter
FC LATTA - Episodi 1
39:10
199 mijë