E ka mbajtur SEKRET: Zbulohet Burri i Parë i Çiljetes
01:51
48,792
Reddit
Tek BLETA TV do publikohen ne vazhdim Video Interesante ,Skandale dhe te Fshehta e Politikaneve dhe Vip-ave . Bejini SUBSCRIBE kanalit tone dhe informohuni per gjithcka. Faleminderit qe na ndiqni!

Komente
 • Mario Mena
  Mario Mena

  Mor jeni ne terezi ksaj ska ngelur mashkull pa ja hipur

 • Eriola Lola
  Eriola Lola

  Nuovo

 • Zyra Lapi
  Zyra Lapi

  Po ktee dim se e ka me zezak mendova se po thu gja te re

 • Ludmilla Kucuku
  Ludmilla Kucuku

  Çna the,e dinim

 • Liza Ajdinaj
  Liza Ajdinaj

  Po ku e ka gjetur kte moster cili

 • Cimi Cepa
  Cimi Cepa

  Po ju bleta tv nuk keni turp qe merreni me keto prostituta rrugace ?Apo per te fituar lek shkrusni cdo gje ?Turp!

 • Maloku PA toke
  Maloku PA toke

  Fernando me te atin zezak cdeshe moj celjete me evgjitet e èvropes apo tu mbaruan jevgjit e shqiperise u prish dynjava pastaj thone si hapet virus ja nga keto femrat si puna jote kur behet femra qajne traret

 • NDESHKUESI I POLITIKANEVE
  NDESHKUESI I POLITIKANEVE

  Cfare pidhi ka ciljeta

 • Rrahim Drenasi
  Rrahim Drenasi

  Jo burri i pare po per bardhesi qe kane qdo femer e marrin ne dhe kur t ju vije hija e as vetes si tregojne.qdo femer genjen.thote i pari.Po s eshte ashtu hiq.u shit te i dyti kinese ska gjet gjuhe te perbashkte me te.Rrene e biberosur.gjeniu.

Faqja Tjeter
Teşkilat 7. Bölüm
2:14:49
787 mijë