DULLA - FAKTE (Official Video 4K)
777,081
Reddit
Facebook: facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: instagram.com/arkivashqip/

Producer: EngliVersal
Mix \u0026 Master: WestPoint/Rvchet
Lyrics: Dulla
Video: MaxProduction

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/6wKAlV...
iTunes: music.apple.com/es/album/fakt...
acromaxmedia.lnk.to/Fakte/

Komente
 • Girl Official
  Girl Official

  mu fiksua😫👑

 • kleo shella
  kleo shella

  Dulla Dulla Dullla bravo je super kengetar 👌👌👌👌👌👌👌👌👌👏👏👏👑👑👑

 • AL BANDITI
  AL BANDITI

  Shok shok ki kujdes ca po fol se po ngel në stol Nuk o futboll kjo loj o me fakte, Po po po jan fakte 97 ke lexu kët dat' ke qen' në bark o plak Duke prit për me dal kto jan fakte Fakte… Si baruti djeg kur futem n'flow Rrevole kauboj kush po don show Ej Dulla Dulla hyni n'loj, Sille kë tdush ta eliminoj, T'eger e kom tipin si tigrin Beatin e caj beatin boj hitin Kta e ndjejn rrezikin vec ikin, Cunat t'fikin si splifin, Cpate? Ti fol jerm n'kok tate Armata e madhe hyn n'valle OTR s'bojm hajgare -ca po thu palle kadale Hajd hajd se kur vini n tiron Mos thoni ca ju bom, Ju e dini c'keni thon ju e dini si e lam, Un' e kam 1 skorpion për ju të ton Un' e kam 1 skorpion Fakte… Skeni fakte… Po po jan'fakte, Kto që flas jan' fakte. Fakte… Skeni fakte… Po po jan'fakte, Kto që flas jan' fakte. Shok shok ki kujdes ca po fol se po ngel në stol Nuk o futboll kjo loj o me fakte, Po po po jan fakte 97 ke lexu kët dat' ke qen' në bark o plak Duke prit për me dal kto jan fakte Fakte… Asnjoni prej jush nuk vleni, Shoki juve ju iku treni, Dhe historit' që tregoni ju, As fmit nuk mund ti rreni Zin tereza plot shpresa, Mundsit jua dha me thesa, Mosmirnjohja juj? U largut ju ra debulesa, Ju jeni kurva pa besa, Ju hapem syt' dhe ju mushëm xhepat, Dhe nuk jeni ju për vëmëndje Ju meritoni vec cepat, Ju na vini rreth e rreth grupit, Si striptistja rreth e rreth tubit, Ne të presim jashta te klubi, Hekrin ngoj - ej ca po thu ti, Fakte… Skeni fakte… Po po jan'fakte, Kto që flas jan' fakte. Fakte… Skeni fakte… Po po jan'fakte, Kto që flas jan' fakte. Shok shok ki kujdes ca po fol se po ngel në stol Nuk o futboll kjo loj o me fakte, Po po po jan fakte 97 ke lexu kët dat' ke qen' në bark o plak Duke prit për me dal kto jan fakte Fakte… Shok shok ki kujdes ca po fol se po ngel në stol Nuk o futboll kjo loj o me fakte, Po po po jan fakte 97 ke lexu kët dat' ke qen' në bark o plak Duke prit për me dal kto jan fakte Fakte… Ju mora mar me i beat isha debit Me ja u kthy nket dit pa e prit Po ju pres për vizit n'ket rrug tu vozit Ti ske qen lazarat hej papi ti je shit Ej papi a je burr ça po bon tu u mburr Barin qe po pin ti dikush siper e ka pshurr Ta kam dhon dhe i like medemek je duk cool Por tani meriton kët shpull Notën dhe diten po ecni me frik Majtas e djathtas rruga panik Thirrem ti xhaxhi ose fmij i lig E baba që ke në shpi po t'duket armik Bukur po dukesh si kurv ti o buce Atletet ti dham tani shki vish papucet E leni ti pucet mas shpine po futesh Tirona e modhe po ti ku u zhduke

 • Elbasan El
  Elbasan El

  O dulla zemera ime dufutem ke OTR

 • Leta Turhani
  Leta Turhani

  S

 • Klevio Buci
  Klevio Buci

  Si pidhsome me rb shpie

 • Amarildo Sula
  Amarildo Sula

  Je me i miri

 • Ergın Ergın12
  Ergın Ergın12

  Ronaldo

 • Ergın Ergın12
  Ergın Ergın12

  Ka futboll të fut topin në thal

 • Arlent Duka
  Arlent Duka

  Pse ke bo si gej nfillim??

 • Eli Gjoni
  Eli Gjoni

  ik or cerr bythe

 • Diana Haskurti
  Diana Haskurti

  Pi

 • Niku Skura
  Niku Skura

  Esht shum i eger dulla kari

 • Marcelino Geshtenja
  Marcelino Geshtenja

  Super cute

 • Klajdi Lile
  Klajdi Lile

  👑🥵

 • FF DONALD
  FF DONALD

  Don xhoni left the kar

 • aleksandra_s_
  aleksandra_s_

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Marsi Toti
  Marsi Toti

  E ke djeg vlla 😉

 • Erdi Hoxhaj
  Erdi Hoxhaj

  MA I MIRI

 • Erdi Hoxhaj
  Erdi Hoxhaj

  OTR👹👿👿👿👿

 • Fakte Reale
  Fakte Reale

  Ja pra kjo eshte kenge jo BUJRUMI jot

 • Kristi Kapa
  Kristi Kapa

  Finem left the chat

 • L Z
  L Z

  Se bo i lek per rreper ky o plak. Ska lidhjeeeee fare osht shum dobt vk!!

 • mateo tresa
  mateo tresa

  Po k po

 • Albi Tafa
  Albi Tafa

  Rrikthimi i ri i dulles flakkk

 • Albi Tafa
  Albi Tafa

  Otr sbejm hagare super dis + super keng

 • Albi Tafa
  Albi Tafa

  Dulla varrosi noizy me te miret jeni

 • Albi Tafa
  Albi Tafa

  Otr me e forta mbase vi nanjeher te zinsi bravo ju qoft

 • Ina Gjana
  Ina Gjana

  Shpresoj te mos jem e vetmja qe mendoj qe ky Dulla sja ka haberin fr muzikes as rrepit

 • Klajdi Lile
  Klajdi Lile

  🙌🏻👑

 • Klajdi Lile
  Klajdi Lile

  🥵🙌🏻

 • Klajdi Lile
  Klajdi Lile

  👑👑

 • Klajdi Lile
  Klajdi Lile

  👑👑👑👑👑

 • Klajdi Lile
  Klajdi Lile

  👑👑👑👑

 • Klajdi Lile
  Klajdi Lile

  🥵🥵🙌🏻👑

 • Klajdi Lile
  Klajdi Lile

  👑👑👑👑👑

 • idj ene
  idj ene

  "Mundsit jua dha me thesa" esh thas nr shumes mor analfabet i karit

  • • DEV1S •
   • DEV1S •

   Shiko çik se ti dole analfabet, në Shqipëri ka 2 dialekte, ti e thua kështu ai e thot ashtu, se tha "thesa" nuk domethënë që është analfabet

 • idj ene
  idj ene

  Ky duket midis 15 dhe 40 vjec

 • Albjan Shima
  Albjan Shima

  f otr palle

 • Ɛʒɛvaʃrrɛmmzʕɛnunogfeoə Tʃaakatoɛtaallrɛfeə
  Ɛʒɛvaʃrrɛmmzʕɛnunogfeoə Tʃaakatoɛtaallrɛfeə

  Njeri huptë & humbtë, gjynäi & gunahi.

 • Dritan Kurtdeda
  Dritan Kurtdeda

  Hellbanianz 🤘🤘

 • KUKSJANI
  KUKSJANI

  DON XHONI = PËR LESH BABO DULLA =IS A VERY STRONG

 • Ermal
  Ermal

  Et kar me syze bee

 • og R3odeo 666
  og R3odeo 666

  finemi left the chat

 • BROKEN FF
  BROKEN FF

  Ropt super keng vl

 • Gashi Qendrim
  Gashi Qendrim

  se do kamera ket. dullen 🤷🏻‍♂️

 • klara mucaj
  klara mucaj

  Boj noj tjeter 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Eltoni Halilaj
  Eltoni Halilaj

  He se edhe ti do dalshe siq dole ata te tjer po mos u bo pishman

 • Karlluqet e Perputhen
  Karlluqet e Perputhen

  Super talent pidhi somes 😍

 • Master Mobile
  Master Mobile

  Ana leshi left the chat😂

 • Esekel Ibi
  Esekel Ibi

  Matolale left the chat. 🤣🤣🤣

 • Elisa Ademi
  Elisa Ademi

  Super 👌👌👌👌👌👌👌👌

 • Toni_ gaming
  Toni_ gaming

  RRESPECT FROM BATHORJA

 • Gang Gang
  Gang Gang

  Çka rakin i ben ato shenja me dore kur nuk dine as çka dot thotë apo mendim kanë. Kastravec, shumë je duke e shikuar Chicago ( Chiraq ) .E krijove filmin ne koke se je gang . Dulla, emër i shkavellav! Merru me kete emer e ndërrojë sa me shpejt . FAKE ASS WANNABE GANG . GTFOH

  • • DEV1S •
   • DEV1S •

   Boll ja fute kot se s'bëri asnjë shenjë Crips - Bloods....Dhe qe ta dish Dulla bënte Rap me Noizyn që nga 2009 dhe është pjesë e OTR

 • Sekretet E Rrobaqepsise
  Sekretet E Rrobaqepsise

  1:49 kozaku n krah t djatht 😐

 • Leorent Neziraj
  Leorent Neziraj

  ABRACADABRA SPIN THIS COUPE --- COPY/PASTE

 • Klajdi Lile
  Klajdi Lile

  Ja ke qr

 • ERALDI
  ERALDI

  OTR 🦁👿😈😈👿👿👿👿♣️♣️♣️

 • ERALDI
  ERALDI

  odull ca bone

 • Ibraliu Cristian
  Ibraliu Cristian

  Dulla do bojm nje bashpkunm

 • FUTJA VËNÇE
  FUTJA VËNÇE

  Zin teresa plot shpresa mundsit ua dha me thesa

 • danjel zerollari
  danjel zerollari

  👿💀☠👌

 • Ff kd Ff kd
  Ff kd Ff kd

  Dulla dulla 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • ff-oktapodi
  ff-oktapodi

  Ke qen bark o plak duke prit per me dal🤫😂😂😂😂

 • Kujtim Lleshaj
  Kujtim Lleshaj

  FINEM LEFT THE CHAT

 • deg
  deg

  TQIF. SHA. ROPT. OKURV. PR XHA ESHA.N OTR. TQIFSHA RO. PT🖕🖕🖕

 • Aerdio Ajdini
  Aerdio Ajdini

  MaMiN n StIl ⁶⁹🥀 TeZeN n GeRrMaZ t PiDhIt🌋 HaLlEn N kReVaT dOpJo❤ MoTrReN n CiC ⁴⁴⁹ gRaD💔 KuShUrIrAt N aJeR💀 FaReN e FiZ

 • Aerdio Ajdini
  Aerdio Ajdini

  MaMiN n StIl ⁶⁹🥀 TeZeN n GeRrMaZ t PiDhIt🌋 HaLlEn N kReVaT dOpJo❤ MoTrReN n CiC ⁴⁴⁹ gRaD💔 KuShUrIrAt N aJeR💀 FaReN e FiZ

 • Aerdio Ajdini
  Aerdio Ajdini

  Kjo per dullen MaMiN n StIl ⁶⁹🥀 TeZeN n GeRrMaZ t PiDhIt🌋 HaLlEn N kReVaT dOpJo❤ MoTrReN n CiC ⁴⁴⁹ gRaD💔 KuShUrIrAt N aJeR💀 FaReN e FiZ

  • Fakte Reale
   Fakte Reale

   @Aerdio Ajdini Dhe m'fallll N-q-s te ofendova Se qe robi s'shahet kot Per pak sa se harrova ❤️👍

  • Fakte Reale
   Fakte Reale

   @Aerdio Ajdini edhe mos te zihemi kot se gjithsesi jemi ne te njejten ane❤️👍

  • Fakte Reale
   Fakte Reale

   @Aerdio Ajdini jo per gje po diss pa rima nuk ka

  • Fakte Reale
   Fakte Reale

   @Aerdio Ajdini😂😂😂😂 vl se jam i lodhur plak se jam cuar qe ne 6 po ta tregoja une ty ca eshte disi

  • Aerdio Ajdini
   Aerdio Ajdini

   @Fakte Reale kur kame lind une ti lali se dishe ca ishe disi kshu qe mos fol parakohe kur nuk me njef

 • ANTIDROGA JR
  ANTIDROGA JR

  dulla kopjon cllevio serbiano DULLA : HEY CA PO THU TI CLLEVIO SERBIANO : CA PO THU TI PRA ËËË

 • hedllo hellow
  hedllo hellow

  Dulla like Don xhoni comment

 • Silverz B
  Silverz B

  ca bertet si zorre mer kar

 • Its Drakler
  Its Drakler

  ja ke qi gopt don xhonit edhe matolales otr is the best and kpt

 • movies for children
  movies for children

  T qifsha kengen

 • sarand yt
  sarand yt

  finem left the chat

 • :(
  :(

  DON XHONI IKU

 • nado trapi
  nado trapi

  Arsyeja pse u kriju preservativi eshte qe te mos lindit tipa si kta 😁😊 me mir shtini ne ajer se ne shenj

 • Serena
  Serena

  ❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥

 • Anais Fortuzi
  Anais Fortuzi

  Truri left the chat 😂

 • Lideri FF
  Lideri FF

  SPr keng dulla 👑 otr👌Per Dibrant si un ❤️

 • Haki Lala
  Haki Lala

  Brv spr muzik🤘👌

 • Alb LoNdoN
  Alb LoNdoN

  HArrd

 • xhekson Video :D
  xhekson Video :D

  don xhon and matolale left the chat 🥲

 • Serena
  Serena

  ❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥

 • Denver Lacasadepapel
  Denver Lacasadepapel

  o vllai a ke bo kong apo do muhabet vetem kong sesht kjo mos ja qi robt o grupi

 • Nini Shaipi
  Nini Shaipi

  🤣🤫

 • حياتك أحلي مع ولادك
  حياتك أحلي مع ولادك

  بالتوفيق والنجاح

 • Art Morina
  Art Morina

  Doni esht baba jo jeni te vogel per ta o djem

 • Hajdari AL
  Hajdari AL

  Kush karin i tha ktijt se esh i talentum.

 • Alesio Kociu
  Alesio Kociu

  Na ga Lazarati jam☘️

 • Helios Ramaj
  Helios Ramaj

  Nuk can bitin po karin

 • danjel zerollari
  danjel zerollari

  OTR

 • I LL Y R I A N
  I LL Y R I A N

  Lidhje me Rep nuk ke 👎

 • Xhulio Kola
  Xhulio Kola

  🔥🔥🔥🔥 bomba 2021

 • Eni Tola
  Eni Tola

  Biti me i mir me zor po pres tjetrin OTR👌👌👌👌

 • Pogradec Gaming
  Pogradec Gaming

  tine tja ash karin don xhon

 • qirsi xd
  qirsi xd

  finemi left the chat

 • Antonio Moreno
  Antonio Moreno

  Shkore kopjac 😂😂😂 ke kopju abra

 • Sardi Majsa
  Sardi Majsa

  Mattolale don xhon big kik left the chat

 • Irma Hajdaraj
  Irma Hajdaraj

  🔥🔥🔥