Dorëzohet Ilir Meta, kërkon mëshirë dhe pranon fundin që i kanë rezervuar SHBA
134,651
Reddit

Komente
 • Viktor Zeza
  Viktor Zeza

  He do shkoj te mali me gropa?😄

 • Pashk Zef gjergji
  Pashk Zef gjergji

  E meritojne te ndiqen penalisht dhe te merren masat ma ekstreme per ilir meten sali berishen dhe lul bashen 1shekull na lan mrapa rroft demokracia

 • Vera Muho
  Vera Muho

  Eshte shume vone per pendim do dalesh para ligjit

 • Ilir Krasniqi
  Ilir Krasniqi

  As nje meshir yuri kim dhe bajden per kte qen te zgjebosur dhe gjith ata qe vodhen e vran e tradhtuan e shkatrruan kte popull e kte tok te shejt.non grata fiserisht e konfiskim fisrerisht miqsisht shoqerisht ne tgjitha drejtimet per gjdo qindark te zhvatur.ne populli pa buk sot e pa buk e uj per te nesermen e kta te mbytyr e zhytur ne luks te papare.amerik ti qe je zoti ne tok beje shqiperin siç e deshi gjergj kastrioti atdhetari e trimi i madh

 • Alex Gjyshi
  Alex Gjyshi

  Ke lozur me gjakun e shume djemve e vajzave prandaj mos kerko meshire jepi fund si burrat

 • Ha Alu
  Ha Alu

  ZOTI NUK DUHET TE FALE KRIMINELE SI META DHE BERISHA DHE SHUM TE TJERE.SHPRESOJME QE KETA VRASES GRABITES DHE HAJDUT ORDINER ZOTI MOS TI FALE

 • Nexhdet Bellaja
  Nexhdet Bellaja

  Shihni koken e ketije LUGATIT !

 • Nexhdet Bellaja
  Nexhdet Bellaja

  O more kufomë i mjeri !

 • Σαμπρίνα Μπεκιο
  Σαμπρίνα Μπεκιο

  Pasurin e popullt qe ka vjedhur tja kethej shqiperis te behen pallate per te gjith ata qe nuk kan stre

 • Fatmir Sadiku
  Fatmir Sadiku

  Nuk jam une kunder veprimit dhe futjes ne veprim te ligjit legal kunder padrejtesive , pore kursesi serviliteti yne te jet ne duart e Amerikes dhe ata cka te dojn te bejn me ne , kjo eshte tradheti kombetare ndaj elites sone. A thua kush me i denu eliten e Amerikes qe nuk kan lan krim e korrupcion e faqezezllak pa ba neper krejt Boten. Kjo eshte patetike se cfare po ndodhe me kombin tan.

 • Fatmir Sadiku
  Fatmir Sadiku

  Fatekeqesija me e madhe e kombit tan eshte vasaliteti i elites politike ndaj kerkesave te Amerikes. Amerika na ka glaberu dhe ne mu nuk posedojm vizion te kjart kombetar, eshte tragjedi kombetare kure nje i huaj te futet ne shtepi dhe ta ndan drejtesin, kjo eshte e dhimbshme pore jo dicka e pazakont per kombin tone se gjitheman kemi punu kundra vetevetes ne histori kurre nuk kemi qene unik qe te bojm ball stuhive me te fuqishme dhe ti eliminojm diferencat fisnore e lokaliste dhe bajraktarizmin , kjo ka qen ajo humnera septike e kombit tan.

 • Lek Toma
  Lek Toma

  Te hagert goja mjalt bukur e komentove largimin e hajdut kriminel metà kryemadhi sala

 • ToTo Gery
  ToTo Gery

  Ca lloj faqeje q jeni

 • ToTo Gery
  ToTo Gery

  HaahahhahahBb

 • ermir Bajrami
  ermir Bajrami

  Sa tonelata ar ke ne angli, USA ta ka dokumentu HAJNIN, 200 mij 300 mij euro nkasino kumar po i len ne Beograd e pastaj po vjen ne lugin, ne emer ta djalit me nji shkronj teper te mbiemrit METAJ, kurse nuk kurorzohet me Monika Krye.... me shpernda pasurin n'disa pjes , turpi i kombit, nji mut edhe Edi me grekët, Berisha ma mut se krejt. TURP i TURPIT. Rroft Amerika edhe nenshkrujani menjiher shtetin, se prej hajnave nuk send, USA po t'a mbron popullin. Hashimi e Isa qenefi ZAJEDNICA, e helmuan francezet bashkpuntort e Hashim mutit I.Rugoven.

 • Elmas Sulo
  Elmas Sulo

  Ne burge e kan vendin te gjithe kta qe kan udhehequre kto 30 vite te gjithe pa perjashtim te majte e te djadhte te gjitha llojte e ngjyrate qe e kan katandis kete popull ne kete gjendje!

 • Faslli Patozi
  Faslli Patozi

  Lufta ndaj korrupsionit ben mire qe behet,por per me teper duket si një furtunë ne goten e ujit

 • enver corsobase
  enver corsobase

  keta jane bura. me nje R.

 • linda Dedja
  linda Dedja

  Te gjithe mediat ne shqiperi jane 💩duhet te jeni te drejte ne ate cka thoni me fakte e para dhe e dyta mediat duhet te jete te lira pa bindje partiake dhe mos te punojne duke sajuar e genjyer

 • Martin Prendushi
  Martin Prendushi

  Te varet te sheshi Skenderbej.

  • Akif Kop
   Akif Kop

   Jo te sheshi Skender BEUT,,,, Po para xhamise se Et' hem BEUT,,,, 😀

 • bushka babis
  bushka babis

  I got I

 • Ardo😉🇺🇸
  Ardo😉🇺🇸

  Edhe koka i eshte bo si gjym rakie.

 • Daily Things
  Daily Things

  Po meta a ka qene ne nje qeveri me ramen, berishen etj.. Tre shoket...

 • Sander Kaci
  Sander Kaci

  Dorzo gjith miljardat qe ke vjedh ordiner pa punu 1 dit u bet miljardera gjith ju gjakprishurit e politikes

 • Stella
  Stella

  Duhet te varet krimineli!!!

 • Stefan Petko
  Stefan Petko

  nuk po e kuptoj , për Amerikën po shkarkohet Presidenti apo për Shqipërinë ?!!!!

 • DIKTATOR 91
  DIKTATOR 91

  Hajde 1qen dhe gjak pires i qelbur me pak! TJATRI MO SILLO TJATRI TJATRIIIIIIIIIIIII HAHAHAHAHAH O QENER DHE GJAK PRISHUR KAQ E PATET ISHTE THJESHT QESHTJE KOHE HAHAHAHAH EDHE DIKUSH TJETER QE MENDON SE JA KA HEDHUR TE PAQET E KA KOHEN TE NUMERUAR THJESHT PO I NUMEROHEN ME VEZHGIM INTENSIV DHE TE MIR MENDUAR SE SI DO VEPROJN NDAJ ATI QE MENDON SE JA KA HEDHUR TE PAQET

 • Martin Prendushi
  Martin Prendushi

  Perse nuk vihet Spartak Ngjela.

 • beqir beqiri
  beqir beqiri

  OOOHHHOOO SA MIR PO JU VJEN FUNDI HAJDUTVE,TRADHTAR TE KOMBIT.!! RROFSH MOJ AMERIK QE PONAI,PASTRON KTA HAJDUT TE PA,MSHIRSHEM EDHE TE PA NGOPUR NE SHTETET TONA SHQIPTARE!!

 • Durim Ismaili
  Durim Ismaili

  Shko hidhu tek mali me gropa

 • Bardhi Zhuri
  Bardhi Zhuri

  Ti rruani trapin

 • Briktu Lucy
  Briktu Lucy

  🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • Meri Buona
  Meri Buona

  Te behet nji pastrim radikal ndaj ketyre Mafiose qe nodhen ne Pushtet ketu e 30 vite..Vetem vjedhje, crime mafiose, etj te ketij lloje. Burgu nuk eshte asgje.Tu konfiskohen te gjitha pasurite e pervetsuara pa drejtesishte nepermjet Corupsionit Droges e Armeve te shitura etj qe kan rraskapitur popullin Shqiptare. Te gjithë duan te ikin nga syte kembet. Te lëne Shqiperine me dhimje. Sepse nuk munde te bejne lufte me Shtetin Banditeskë qe e varferoj deri aty sa nuk ka force ma as te kundershtoj asnje padrejtesi. Amerika si Aleate me è fuqishme e Shqiperise ne NATO. duhet sa me pare te jen e mundur ti eliminoje perfundimishte keto Bandite te veshur me Pushtet .

 • E Mbyllur E.embyllur
  E Mbyllur E.embyllur

  Jeni komplet gjith si politikane njeres te pa vler te pa shpirt hajduta te gjitha te zezat ju ikeni plera maskareenje

 • E Mbyllur E.embyllur
  E Mbyllur E.embyllur

  Keta duhen futur si familje ne burg dhe femijet eketyre duhen Cuar ne shtepin efemise

 • Nazmije Sulce
  Nazmije Sulce

  O kreminel o hajdut ti je per tu varur ne mes tiranes o vrases o ca i bere malit me gropa i varrose 4 veta o kre inel po floririn kush e vodhi o ndyresir ti dhe saliu o pacavuret e demokracis o mashtrusa

 • Hagim Halim
  Hagim Halim

  Shikoni miliardat ho qindarkat metes ti vini anes e kineske do vile ta ben edi muti yyyy66y

 • Bruta Bruta
  Bruta Bruta

  Vetem gazetaren ngjjova meten jo, lajmin e keni nxjerr te paplote

 • Ludmilla Kucuku
  Ludmilla Kucuku

  Jooo,nuk duhet të ikë pa u ndëshkuar

 • Zonja Sula
  Zonja Sula

  9

 • Luan Veliu
  Luan Veliu

  VETEM HAJDUTET KRIMINELET dhe te korruptuarit dote kene MESHIRE per Ty dhe shoket qe jane te =me ty

 • Vjollca Gjini
  Vjollca Gjini

  L

 • Spiro Shati
  Spiro Shati

  p⁶

 • Altin Beja
  Altin Beja

  Te gjithe pa perjashtim ne burg qente

 • aleksander zogaj
  aleksander zogaj

  Shpresojme qe te jete e vertete

 • matteo 7
  matteo 7

  President Plerè Tradhtar.

 • Viktor Marseille
  Viktor Marseille

  O RROTE THIRRI MENDJES

 • Mini 8nu
  Mini 8nu

  pse e njef Zotin ky vampiri

 • Jim Jimmi
  Jim Jimmi

  Historikisht qeverisje ne bashkepunim me mafia italiane qe ne kohe komunizmit ku behej kontabande cigareve me italine dhe deri me sot po e njejta histori riperseritet por ne menyra me afera me korruptive,Berisha,Meta e te tjere ndjekin vijen e rruges se atehershme keta politikane duhet bere Non Grata jo vetem ne America por dhe ne Shqiperi...te gjithe pa perjashtim ti flakim jashte Shqiperise aty ne Sazan ku te mbijetojne pa asnje ndihme nga toka ,ashtu sic mbijetuan te internuarit e shumte shqiptar ne kohen komuniste. Nuk ka burgim per ata vetem harrese atje ne Sazan.

 • Pieter Vija
  Pieter Vija

  Ky nuk esht lajm i mir , do te thot qe pranon te shkarkohet por as nuk do denohet as nuk do i preket pasuria, pra x popullin asnje e mir , do bien dakord me pazar se Meta terhiqet nga pushteti e politika vet , dhe ne shkembim do jet i qet dhe asgje e askush sdo e cenoj.

 • Olsi Mushiqi
  Olsi Mushiqi

  I lajm i mir Po tjeter kur do i vij rradha

 • Tzimis Tzimaras
  Tzimis Tzimaras

  Thank you USA!

 • TSIRHC SEVAS
  TSIRHC SEVAS

  Cfare te mbjellesh do .....

 • Sony Boy
  Sony Boy

  ju ja fusni kot e plako

 • Bes Bau
  Bes Bau

  Zhduku nga faqja e dheut mor tradhetar i Kombit Shqiptar.. Pasurine sdo ta gezojsh kurre.. Dot konfiskohet cdo lek qe ke vjedhur.. God bless America and Ms YURI KIM 👍👍🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇺🇸🇺🇸

 • Idi Meci
  Idi Meci

  Ilir meta shtepine e ndonjerit nga ne s ka vjedhur as saliu kane qene me detyra te larta shterore dhe pagat kane qene te mjaftushme te Benin Jeten si te donin pse edi rama cfar jete bene 12 vjet ne bashki 4vjet minister kulture 8vjet ne opozit dhe 2mandate dhe 3gati dhe cfare jete ka bere dhe do beji e nje varfanjaku jo l logarite I Beni vete kush ka vjedhur me shume nga keta 3

 • Kastriot Jashari
  Kastriot Jashari

  Ora po zbret nga prapa...amerikanet nuk falin... Berisha...Meta... Basha...Rama...

 • Art piktura
  Art piktura

  Kanceri ju rente te gjitheve. Edhe Edvini te njejtin fat do kete, prisni dhe do shikoni. Kancer eshte rezervuar per te gjithe tradhetaret, hajdutat dhe kurvaret e ketij vendi te mire. Vendi i Kastrioteve. Rrofte njeriu i ndershem.

 • Skrapi Mali
  Skrapi Mali

  Ky dhe salë udb + ushtarët e tyre burg dhe sekuestrim pasurie

 • Ksavi Bushi
  Ksavi Bushi

  Nuke vlen time degjosh kettle mut pamfleti

 • Moisi Guri
  Moisi Guri

  Do na iki presidenti i Skraparit.

  • Skender Ljumani
   Skender Ljumani

   Te hidhet ne veren e Halese

 • Marije Bisha
  Marije Bisha

  Ooohh duhet ti merren te gjitha qi ju ka marre shqipetareve

 • Vilson Kondakciu
  Vilson Kondakciu

  Dava fshatari🐜🐛🕷️

 • Alba Duraj
  Alba Duraj

  TE gjithe paguajne per mekatet,edhe kur nuk e dine se cka bejne.

 • b k
  b k

  He more qen te erdhi fundi ti o llir vdekjen e ke pak dhe varre nuk duhet te kesh

 • citroen uno
  citroen uno

  Le ta fali zoti ai fal POPULLI NUK FAL

 • andi reibon
  andi reibon

  Jo në burg po ky dhe sala duhen djegur familiarisht.

 • The Godfather
  The Godfather

  Qeka bo zonj burr likja

 • Saimir Kraja
  Saimir Kraja

  Qelbanik te gjithe jeni se keni shkaterruar shqiperin sot e 30 vjet.

 • Mary Petsou
  Mary Petsou

  Tradhetar te kombit, te korruptuar,,, burg burg, pa asnje meshire, ashtu siç e popullin e vuajti e çoi 80 vjet mbrapa,,, poshte tradhetaret e kombit, drejtesi dhe ndeshkimin me te rende,,, bravo ambas, Yuri Kim 🇦🇱♥️🇺🇸

  • Engjell Feleqi
   Engjell Feleqi

   FC

  • Faslli Patozi
   Faslli Patozi

   Te vjen keq kur njerez kaq te pastër ne shpirt ,denojne me shpirt Keta njerez qe mezi presin te shohin ndonjë shenjë shprese per sinqeriteti

 • Astrti Shehu
  Astrti Shehu

  Ka 700 vjet qe rusia serbia ka vrare e cfaarosur shqiptar dhe ilir meta familja berisha punojn per agjentures ruse dhe serbe si e quain veten shqiptar keta e shume te tjer eshte AMerika qe po punon te jemi te lire dhe te kemi nje ekonomi te mire

  • Skender Ljumani
   Skender Ljumani

   Kjo eshte ma se e vertete jemi komb racash te perziere qe turko tatare dhe sllavo bullgare po ashtu serber nga shqiptare te konvertuare kur na pushtuane me ikje e Otomaneve

 • bashkim halili
  bashkim halili

  Obudalla je Sali Berisha vrave zhduket dogje shkatrove përçave hakmarjeegjakmarje porkimi tabëri surratin si m qeshkel këpuca

 • Leze Dodaj
  Leze Dodaj

  Jan te gjith politikanet pa perjashtim te korruptuar.

 • NE PRITJE TESEVERTETES
  NE PRITJE TESEVERTETES

  USHTAR QE NUK KA BA USHTRI " AS KY AS BASHKEQEVERITARET E TIJE👌

  • NE PRITJE TESEVERTETES
   NE PRITJE TESEVERTETES

   E VETMJA KAFSHE QE NUK E DIJE QFARE ESHTE DURIMI , ESHTE GOMARI , NE SHQIPTARET JA KEMI KALUAR , 1 - 0 , PER NEVE.👌

 • VANGJEL NACI
  VANGJEL NACI

  Mos e fal njeri ne burg ti marin te gjifha ku ka e ca ka

 • EQUILIBRIUM衣⚖️
  EQUILIBRIUM衣⚖️

  Ky do te na mbushi mendjen se do behet murg tani, i vetmi zot qe ky beson dhe falet eshte vetem paraja

 • Παυλος Γκεγκαι
  Παυλος Γκεγκαι

  Epitelos ne varr te shkoi na moren ne qaf kriminelat

 • Dava May
  Dava May

  Ilire Meta Qenka basi mute ilagure ne shi kriminel kriminel

 • Luan Veliu
  Luan Veliu

  Po Monika ku është neperka se bullari ska ku shkon po se ndihmuan sigurimsat. Like meriton litarin se edhe burgun na e ben pis.

  • Ludmilla Kucuku
   Ludmilla Kucuku

   Po bën SPA NË SHBA hahaha

 • J G
  J G

  Iku nato nga Shqiperia:dolën nga vrymet Likja dhe Salihu ,ku mbeshieshin...

 • ali daci
  ali daci

  Kush tv e dha dorëzimin e tij ta shofim dhe ne.

 • Dhimitraq Shkembi
  Dhimitraq Shkembi

  I çani. Mishin me. Brisk dhe mbushni me krip

 • Andrea Nicolas
  Andrea Nicolas

  Tradhetaret e këtij Kombi vetem burgim 40-50 vjet dhe konfiskim meritojn , asgje me pak.

 • Shpaja Koci
  Shpaja Koci

  Keine meshir

 • Deti D
  Deti D

  PAMFLET QENEF. HALE

 • edmir sojati
  edmir sojati

  Po lexoja disa nga komentet qe shkruhen per ty o Like.Tani eshte vone nuk te do askush, as vetja jote ne pasqyre. Edhe tek e fundit do mbetesh ne histori si nje njolle qe asnji nuk ta fshi.

 • Pjeter Gjinaj
  Pjeter Gjinaj

  Je si yll z kim me duket se e ke megjith mend te punosh per neve te shehf edhe zoti te gjith i kemi syt nga ti

  • er vini
   er vini

   Po kur bën mbledhje dhe takime me lobin grek në amerike për çfarë punon?

 • Flamengo Campeon
  Flamengo Campeon

  Me Meten beni cfar te.doni populli kerkon kokat mekoker leket qe ka vjedhur dhe floriri djers e popullit

 • Hismet Klaiqi
  Hismet Klaiqi

  Kriminelët denim me burgë të përjëtshemër dhe konfiskimin e pasuris qe ear kanal vjedh popullit.

 • Boss Clan
  Boss Clan

  Gjynah per leket qe kane vjedhur se jane fshehur ne Iran rusi dhe chine dhe kurre nuk do kthehen ne shqiperi

  • Antoneta Sulaj
   Antoneta Sulaj

   Largojini qenet na kjo bot se vran njerez te pa fajshem popullin hallexhi

 • Berti Hajderaj
  Berti Hajderaj

  Ne Burge e ka vendin muti o krmineli shkatrrimi i kombit shqiptar

 • Bujar Nallbani
  Bujar Nallbani

  Shkatrojwni kte plehre... kte zagar... kte hajdut

 • vaggelis xt
  vaggelis xt

  Hahahahahababa meta ik.....!!! U kthye rroli tani ..si thoshte rama ik? !! Po tani??? !!!

 • Alehandro Alickolli
  Alehandro Alickolli

  Po domosd qe do dorzohe e di qe po i vjen fundi

 • Skender Ljumani
  Skender Ljumani

  O legen Meta

 • Tito Bullari
  Tito Bullari

  Like po' te vjen dita ,per te gjitha .kete e uron cdo shqiptar qe punon dhe derdh djerse ,

 • Ardian
  Ardian

  Pa burg dhe sekuestrim te pasurise, jane llafe ne ere !

  • Ardian
   Ardian

   @Martin Marku I futa nje pordh qe te mos prish qejf 😉

  • Martin Marku
   Martin Marku

   Pjedh pjedh

 • Arsim Rrafmani
  Arsim Rrafmani

  Bajga 2.!

 • Kud Smith
  Kud Smith

  Asnje lutje Zoti sja degjone se ka bere shume gjynahe popullit te tije te vuajtur, marresh me vehte si majtas dhe djathtas te na pastrohet vendi nga hajduta shpirtzinje, qe i keni bere njerzit te flasin me vete dipreset dhe te pa shprese,as Zoti nuk ua fale sa shume gjynahe zullume qe keni bere.

 • Akif Kop
  Akif Kop

  E falni Ilir MEHMETIN se gjynah,,, e pash te festa e shen Joan Vladimirit qe falej,,,, po nuk e pash te falej te festa e BARJAMIT,,,,,, 😂

  • flamur barameta
   flamur barameta

   @Akif Kop munafik. Dotethote dyfytyresh.

  • Akif Kop
   Akif Kop

   @flamur barameta JO,,, haha ,,, ma thuaj,,,,

  • flamur barameta
   flamur barameta

   @Akif Kop a e dine cfar done te thote Munafik?

  • Akif Kop
   Akif Kop

   @flamur barameta Nga der e islamit ka qen ai,,, po tani me duket eshte larguar,,, prandaj se kam par te mbaj ndonje fjalim ne xhami,,,,, po ashtu dhe Balla i PS se,,,,,

  • flamur barameta
   flamur barameta

   Akif e ka ba mire qe ska shkuar per bajram, njerez te tille nuke i duhen islamit. Keto quhen munafike. Zote i tyre ashte paraja.

Faqja Tjeter
2TON - AKTORE
2:38
6 mln
2TON - AKTORE
2:38
6 mln
I WON
8:02
6 mln