DOPIO PITE - Episodi 5 | NGOP.TV
32:48
43,849
Reddit
Ky emision u mundesua nga :
Teoren : teoren.al/
Next : nextshpk.com/
Japan Auto Goni : japanautogoni.com/
Me mbeshtetjen e :
The Basement : instagram.com/thebasementpizza/
Pularia Tirana : www.pulariatirana.com/
Muscle Gain : instagram.com/muscle_gain_albania/
Mitsos, the Laughing Stock
Director: Omiros Efstratiadis
Writer: Giannis Sklavos
Stars: Sotiris Moustakas, Mimis Fotopoulos, Thanos Papadopoulos
Bli në Ngop Shop: bit.ly/2Y5fNSQ
Na ndiqni:
instagram.com/ngopmedia
facebook.com/ngop.tv
#ngopshop #ngopmedia #ngopmerch #ngoptv
Realizuar nga NGOP
©2021 NGOP

Komente
 • Fier Fier
  Fier Fier

  Ore jeni qe jeni ju jepuni ne TV

 • Eris Shkembi
  Eris Shkembi

  Ngop legjendat

 • ALS》 Birbil《
  ALS》 Birbil《

  Fjalet e liga i degjojn hahaha

 • Admir Mezini
  Admir Mezini

  E keni qare kete episod , ju lumte

 • Juli Gjoka
  Juli Gjoka

  69 NICE

 • Marcel Guri
  Marcel Guri

  Ju meritoni urime djema! Ju me të vërtetë bëni një punë të shkëlqyeshme dhe keni shumë humor!😂👏😂

 • Eduart Cekani
  Eduart Cekani

  Ku ta di une sa vend me le Zylyfja...

 • Nick Oxia
  Nick Oxia

  Prezakiiiiii

 • BLEDAR SENKA
  BLEDAR SENKA

  Jam në llermi 🤓

 • Eli Gjoni
  Eli Gjoni

  me te miret jeni😍😍

 • Marko Mërkuri
  Marko Mërkuri

  "Nëma pak buzën. Jo! Se kamë ngrënë qep.."😂😂😂

 • Ador Themeli
  Ador Themeli

  12:34

 • Ana Ana
  Ana Ana

  Me te miret 😂😂😂

 • Ana Ana
  Ana Ana

  🤣😂😂😂

 • Ester Carkanji
  Ester Carkanji

  Pershembull me ke.ber mua te lumtur.. ✨TU BEFT VEREMI✨ 😂😂😂

 • Lishen Shehu
  Lishen Shehu

  Ngop vetem tepelensit e din CA do thot ne gop I thon pickles gop hhahh keta Jan tipa fare

 • Vilson Licaj
  Vilson Licaj

  Po karkiva ku ishte sot

 • gesi gesi
  gesi gesi

  💪💪💪💪💪💪💪bravo cuna

 • Kuj des
  Kuj des

  nje pyetje kam une per ju te dy prezantusit se rrini si per gjynah.. pse o vellezer ?

 • Marçela shehu
  Marçela shehu

  "S'kishim kohe per debat me erdhi shapka kokes pa pritur une e di ca kam hequr ate nate"

 • Marçela shehu
  Marçela shehu

  "Jam ne "Llermi" vij per pes min" ahahahhahahahahahajajaha

 • Marçela shehu
  Marçela shehu

  ''Mbariiimeee,ti je moooj?"

  • Ador Themeli
   Ador Themeli

   Dhe pastaj e mbylli

 • Marçela shehu
  Marçela shehu

  "Kapu me kta, shih ça bejn, polizia!" Ahahhahahahah se ky qe me i ardhur vet.

 • Omer Kodra
  Omer Kodra

  Reality

 • Alfred Haskurti
  Alfred Haskurti

  legjenda te humorit jeni bisha fare

 • FF GTA5 FRE FIRE
  FF GTA5 FRE FIRE

  Je I legjenda

 • _ O̶P̶T̶I̶M̶U̶S̶ _
  _ O̶P̶T̶I̶M̶U̶S̶ _

  O Edi Rama i shikon keto ti vlla apo vk popull del ne 🤦🏻‍♂️😡

 • HANA
  HANA

  Hahahaha 🤣🤣🤣

 • adnant pali
  adnant pali

  Drejtori - jam ne llermi vi per 5 minuta lol 😂

 • Ylli Xhaxhaj
  Ylli Xhaxhaj

  Shume bukur na shpoldheni me humor presim me shume ju pershendes.

 • Illegal Illegal
  Illegal Illegal

  Te lumte gopja 😂😂😂😂

 • Klinton Hamati
  Klinton Hamati

  😂😂😂😂😂😂😂

 • Unknownillyrian
  Unknownillyrian

  Jeni t papar

 • Mimoza Ahmeti
  Mimoza Ahmeti

  Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

 • v.
  v.

  25:36 Selo = Anxhela Trans?

 • SlimKing
  SlimKing

  9:38 sa larg ka shku teknollogjia, vllai tu loz CS ne youtube

 • bmw M
  bmw M

  Rakun bobe 🤣🤣🤣🤣

 • Enox Pubg
  Enox Pubg

  😅😂😂

 • Aleksjo Lici
  Aleksjo Lici

  Po karkiva??

 • mon avis. Anna
  mon avis. Anna

  Administrata😂😂😂😂😂🤣🤣🤣i ngeli doreza ne dore... realiteti

 • Eglantina Toku
  Eglantina Toku

  Hahahahahahahaha mose vdekshite kur kjo me firmene eshte e pa pare

 • sergej qama
  sergej qama

  Tokat un i kam nkucov si kam n kin🤣

  • sergej qama
   sergej qama

   @Mary brs ee na kucova je dhe ti mbq vlla un jam na lagja 1 maj

  • Mary brs
   Mary brs

   @sergej qama un jam te lagjja 11 janari po ti

  • sergej qama
   sergej qama

   @Mary brs po vlla

  • Mary brs
   Mary brs

   Nga kucova je ti vlla

 • Viktor Isaraj
  Viktor Isaraj

  duam filmin te plot se na lodhet pjesh pjesh ...😡

 • jeton tba
  jeton tba

  Jeni 1sha

 • mushu boyz
  mushu boyz

  Ju lutem mqafshi subsbrice faqes fre fire mushu boyz eshte nje djale i vogel

 • F A
  F A

  Këzëazë 69, lot 😂😂

 • Travel with Ajdi
  Travel with Ajdi

  Super ide realizimi 🔥

 • ny london
  ny london

  shum kinge kjo vajza

  • ny london
   ny london

   @Marjola File po

  • Marjola File
   Marjola File

   Per xhoana karaj po thua?

 • Daniel Alushaj
  Daniel Alushaj

  çuna mundohuni ta mbushni më shum programin me dublime jeni të papar

 • Blerim Lico
  Blerim Lico

  Jeni fantastik!Respekte!

 • GD Kaci
  GD Kaci

  Pica Karpiçoza...hahaaaa

 • Izabel Inna
  Izabel Inna

  Une mezi ju pres ..na kenaqet jeni me te miret ❤❤❤❤

 • gaming with Albania
  gaming with Albania

  O ngopi bejeni perseri ate me ata te rtshes super fare 😂😂😂😂

 • Puffi_ _Official
  Puffi_ _Official

  I shkreti selo 😂

 • Esra Bilgic & Murat Yildirim
  Esra Bilgic & Murat Yildirim

  Realiteti i sotem shqiptar ne disa skece

 • Donaldi Ahmetlli
  Donaldi Ahmetlli

  Bravo jeni te paret

 • plaku i rilindjes dhe nipcja
  plaku i rilindjes dhe nipcja

  Jeni kampiona 👑👑

 • Mazhar Sevaster
  Mazhar Sevaster

  Oooooouuuuu po ca ka kjo

 • Glorjan Bajrami
  Glorjan Bajrami

  Me te miret sot per sot 🌹🌹🌹

 • Luan O.T.R NOIZY
  Luan O.T.R NOIZY

  Sikur ta di do te jete looot😂😂

 • Sefo Ibrahimi
  Sefo Ibrahimi

  Petrit sypetriti cfar kenge do kendoj

  • Luan O.T.R NOIZY
   Luan O.T.R NOIZY

   Nuk kendovi sot

  • Esra Bilgic & Murat Yildirim
   Esra Bilgic & Murat Yildirim

   KARKIVA SHQIP left the chat

  • Luan O.T.R NOIZY
   Luan O.T.R NOIZY

   Ahhhaha lot

 • Explore Albanian
  Explore Albanian

  Ngop Legjenda 😍 gjigandët e humorit 💓

Faqja Tjeter