Dj Geek ft. Vig Poppa - Futja Kepen
855,026
Reddit
Bzzz Entertainment - smarturl.it/Bzzz

Stream/Download - smarturl.it/Futja-Kepen

Follow Dj Geek - smarturl.it/DjGeekIG


Executive producer: Dj Geek
Produced, Mix and Master: Deard Sylejmani
Music and melody: Vig Poppa
Lyrics: Vig Poppa
Beat by: Goran Novakovic
Video by: Migjen Caka (Entermedia)
Publishing by: Bzzz Entertainment


Verse 1:

Kur jom kon i vogël kom andrru me vjedhë banka (shit) jo për shum sa për cap e jordanka
veni shum i vogël
shum e madhe andrra
mos me konë kanga isha konë n'pranga
futja krejt prap me veti thom
ma mirë reper i trashë se reper i dobt
tash ku po jetoj po bjen shi nonstop
ma mire me m'lshu n'club se me nejt n'club
(Ha ha) Hala...
krytë e madh,chupa chups
gota plot, sytë e kuq
beati gjith o sakatu, leku gjith o paketu
Profesor, amater
dhipa plot, kanagjegj
cicë e madhe, alamet
sweet si karamel
tash, mu po mdokët jasht
Çka me lypë ktu? tash o' cool me konë arab
tipi thot.. konga jeme spo ja therrë
po i nukë vetllat e pin shisha
so, menimi tij nuk vlen

Hook:

Du çka boj
Boj çka t'du
Man fuck you edhe krejt çka thu
Futja kepën, futja kepën, futja kepën, futja kepën
Jom kush jom
Pse me ndrru
Man fuck you edhe kejt çka thu
Futja kepën, futja kepën, futja kepën, futja kepën

Verse 2:

Kur jom kon i vogël kom andrru mu bo famous
Kur u bona famous s'dojsha me konë famous
Fuck being famous
Kurgjo s'm'blenë mo
Nuk e njeki kurr mo
Me dit qe sen svlej mo
Tash un knoj per veti jo per najkon
Ma mir me bo me qef se me bo me zor
Tash po flej nshpi e jo naeroport
ma mir kaniher happy se gjith nervoz
(Ha ha) Hala...
N'klasë t'parë
ma i pari
Vig barbari
i pa pare
ma cari
kry shqiptari
King poppa
Pimp juice
Syni jem
I ka komtë e gata
big booty
(Ha ha) Hala...
Po veshen si une
I kan gjestet si une
I shkrujn textet si une
Edhe shprehën si une
Po nuk bohën si une
Se s'munohën si une
Krejt rr'zohën si une
Po krejt nuk çohën si une


Hook:

Du çka boj
Boj çka t'du
Man fuck you edhe krejt çka thu
Futja kepën, futja kepën, futja kepën, futja kepën
Jom kush jom
Pse me ndrru
Man fuck you edhe kejt çka thu
Futja kepën, futja kepën, futja kepën, futja kepën“ 𝑫𝒂𝒇𝒊𝒏ë 𝒎𝒐𝒋 “ Album coming soon.......

© ℗ Moneyz \u0026 Bzzz EntertainmentKomente
 • alida flus
  alida flus

  C'monnnn Wigiii💞

 • Hasan Prishtina
  Hasan Prishtina

  bravo vigi bash futjav kepen amo nisja pi lumit!!!

 • Kemajl Bakolli
  Kemajl Bakolli

  Paska ra zajft vigi🙂

 • Gjilan Q.
  Gjilan Q.

  1️⃣ MILIARD HER MA I MIR SE LUMI B Edhe shqiptart nuk e vlersojn.... VIGI ka meritu me kan nder te paret ne shqiptari...

 • Arjan Alterziu
  Arjan Alterziu

  i disk vec me ket kengen

  • alida flus
   alida flus

   hajde ishalla je i ftum nalbumin GeasyMajk me te kall sivjet🔥🔥

 • mmpj twod
  mmpj twod

  1 dhe i vetmi Vig Poppa O.G on top kejt kangt nostalgjija 🏆

 • La ndi
  La ndi

  Te vetmin kengtar shqiptar qe e kisha lut per nje autograf ose foto....

 • abbsnn cose
  abbsnn cose

  Super

 • aola wili
  aola wili

  Vig Poppa 🔥🔥🔥💯

 • Besim Cocaj
  Besim Cocaj

  Hutja boll mir e ki

  • mmpj twod
   mmpj twod

   Klipi është xhiruar në Kosovë ? Fusha e Basketbollit ndodhet në Kosovë?

 • killuminati 1
  killuminati 1

  kepa kepa kepa ti sje norrmall be njeriii 😂

 • doliio volay
  doliio volay

  we need more like this bruh

  • abbsnn cose
   abbsnn cose

   Droga per vesh

 • Enela Murati
  Enela Murati

  Old school . Love it.

  • aola wili
   aola wili

   Mreti

 • korab aliu
  korab aliu

  “Se kur pi,pi deri sa sdi sen mo “E nese smuj,shkoj e qeli edhe njo. “E pi si uj, normal o qe nuk pe sho “ Sa u bo ora edhe pse pi nguli syt nto” vigi the Legend

  • sokin jon
   sokin jon

   C'monnnn Wigiii💞

 • gioyu comi
  gioyu comi

  We miss youuuuu♥️♥️♥️♥️♥️♥️

  • doliio volay
   doliio volay

   Tan ky talent kaq pak klikime 🤦‍♂️

 • I'm Djonis
  I'm Djonis

  -Futja kepen- tha vig popa kurse un futja lays me limon

 • Jurgen Teluli
  Jurgen Teluli

  This is a whole vibe we need more of this on god 💯

  • sokin jon
   sokin jon

   E paske Djeg 🔥💣

 • du bu
  du bu

  We miss youuuuu♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 • bilinas mini
  bilinas mini

  hajde ishalla je i ftum nalbumin GeasyMajk me te kall sivjet🔥🔥

  • gioyu comi
   gioyu comi

   algone.info/slow/video/j6-s132FpZ5ox2Q

 • Algert plakalliu
  Algert plakalliu

  10 her n dit e dgjoj ket

 • sokin jon
  sokin jon

  What's Novakovici's (the one with the beat) ethnicity?

 • Guri Dina
  Guri Dina

  Hothot 💯💯

 • Paolo Pjollaj
  Paolo Pjollaj

  Klipi është xhiruar në Kosovë ? Fusha e Basketbollit ndodhet në Kosovë?

 • Flavio Shpata
  Flavio Shpata

  🔥

  • sokin jon
   sokin jon

   Vig Poppa Realll one

 • zijuiy wttuy
  zijuiy wttuy

  hajde ishalla je i ftum nalbumin GeasyMajk me te kall sivjet🔥🔥

 • FX Ukaj
  FX Ukaj

  Droga per vesh

  • FX Ukaj
   FX Ukaj

   Normalitikisht

 • Waveruner Al
  Waveruner Al

  Mreti

 • opzz xsin
  opzz xsin

  hajde ishalla je i ftum nalbumin GeasyMajk me te kall sivjet🔥🔥

 • Killercobraa
  Killercobraa

  Tan ky talent kaq pak klikime 🤦‍♂️

  • zijuiy wttuy
   zijuiy wttuy

   best song 🏆

 • d k
  d k

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • d k
  d k

  🔥

 • FLORDI
  FLORDI

  algone.info/slow/video/j6-s132FpZ5ox2Q

  • opzz xsin
   opzz xsin

   Reperi ma i nenvlersun nshqiptari

 • Briktu Lucy
  Briktu Lucy

  🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • Mike Saraft
  Mike Saraft

  🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • Emily An
  Emily An

  Qekjo pi bjen qka osht me repovat❤

 • LOVE IS WAR, WIN IT
  LOVE IS WAR, WIN IT

  Vig Poppa Realll one

 • roni ceko
  roni ceko

  Futja kepënnnn🔥🥵

 • Ervin Zotaj
  Ervin Zotaj

  Keng e bukur 😁

 • Rilind Kryeziu
  Rilind Kryeziu

  viggi ktheju se na ke mungu (skemi cka me ngu)

  • Emily An
   Emily An

   Vig Poppa ma i fortii me ket kong i ke qu npenzion krejt kto „reperat“ comercial per pare qe knojn🤣 Real G , Real fucking music , Realtalk We missed you 🔥🔥🇨🇭👐🏼

 • Jurgen Teluli
  Jurgen Teluli

  I missed this vibe

 • Rion
  Rion

  This is RAP

 • Nezir Thaqi
  Nezir Thaqi

  best song 🏆

 • bofooit gojo
  bofooit gojo

  Finest albanianRAP 💯🔥🔥🔥

 • du bu
  du bu

  Flooow😻😻😻😻

 • Agon Çakalli
  Agon Çakalli

  Reperi ma i nenvlersun nshqiptari

 • E 0280
  E 0280

  u'a paske qirë karrierën ca cave ✌🏻 GL block pi gavranit (ni 30 vjeqar per 31 qe u rrit me kangt tua) qajo

 • fatjon ballcaj
  fatjon ballcaj

  Sa poshte ka ra muzika shqiptare vlersohen ato qe skan haber ne muzik e artistat e vertete me 500 k shikime

  • bofooit gojo
   bofooit gojo

   ma nfund ni rap i hajrit

 • Teuta Prenga
  Teuta Prenga

  🔥🔥🔥🔥

 • deni rushiti
  deni rushiti

  Qikjo osht kang

 • Cassie
  Cassie

  Rrespekt per ty Vigii je Gjigand Babo 👏🏻🙌🏻🇦🇱

 • Lavdrim Alili
  Lavdrim Alili

  Vig Poppa is Back, tjerve futva Kepën! 😀

 • Enes Ferati
  Enes Ferati

  Vig Poppa ma i fortii me ket kong i ke qu npenzion krejt kto „reperat“ comercial per pare qe knojn🤣 Real G , Real fucking music , Realtalk We missed you 🔥🔥🇨🇭👐🏼

 • Enes Ferati
  Enes Ferati

  🔥🔥🔥👐🏼👐🏼👐🏼💯💯💯👐🏼👐🏼👐🏼🔥🔥🔥🔥

 • johny deep
  johny deep

  Lit

 • Gzim Isufi
  Gzim Isufi

  💪🏻💪🏻

 • Hasime Rrahmani
  Hasime Rrahmani

  A je lodh jom kep valla 😋😋

 • Adnan ramadanii (adiadnan)
  Adnan ramadanii (adiadnan)

  futja kepen inspirim nga shqiprim arifi hahahah qeshtu po thojn bravo kinga

 • Mrs.V303
  Mrs.V303

  Bash me vjen keq qe sbon Kong ma shpesh. Yre the realest artist ne tan trevat shpirtare. God bless u

 • Rayzz
  Rayzz

  “ma mir reper i trash se i dobt“ ma ka ndreq diten se jam i trash

 • albert buqa
  albert buqa

  ma nfund ni rap i hajrit

 • Julian Komani
  Julian Komani

  Vig poppa... Big poppa always on top

 • Fitim Fazlija
  Fitim Fazlija

  👏👏👏Originally Popa 👏👏👏

 • Flamur Salihu
  Flamur Salihu

  King poppa

 • Ask to seduce Miss
  Ask to seduce Miss

  hajde ishalla je i ftum nalbumin GeasyMajk me te kall sivjet🔥🔥

 • Benjamin Shehu Official
  Benjamin Shehu Official

  Futja 🧅 Keng E Fort Pre P.........:;,

 • Eris Vorfaj
  Eris Vorfaj

  Drip shum i fort

 • Lion King
  Lion King

  hajde ishalla je i ftum nalbumin GeasyMajk me te kall sivjet🔥🔥

 • SpecialKeqa
  SpecialKeqa

  Futja hudren

 • Irma Hajdaraj
  Irma Hajdaraj

  @2

 • Irma Hajdaraj
  Irma Hajdaraj

  @12

 • kuishia
  kuishia

  A po ju doket backgrounds zani Ledrit 🤔

 • dolimi jotoo
  dolimi jotoo

  👑The queen is in the clip too DAFINA♥️

 • arber.studio
  arber.studio

  "Pantollet sjon kam bin, po vet i kom lshu"

 • Blerim Demolli
  Blerim Demolli

  @thatkidgoran this beat is fire, you crazy bruh...

 • toijg avnnr
  toijg avnnr

  RASJA KEPEN TA QES SHTI UNE REMIX 🤣🤣 SHUM SEN I MIR BRAVOOOOOO NA KE MUNGU PER ZOTIN MAN MOS U NAL MA QIT ALBUM 🔥🔥🇦🇱💪

 • D. B
  D. B

  Dj geek style is 10/10

 • PR PR
  PR PR

  Bravo ! Je i fort

 • Teo
  Teo

  algone.info/slow/video/rqK7sZmvgaWn14U

 • Illyrian
  Illyrian

  Boom bap instrumental i like ky osht rap old school kaos Vig Poppa!!! Se kan kajt nanen tasht edhe Shqiptart repin mut e kan bo stilin krejt palidhje, ky osht hala in ska tjeter style real rap bom bap old school rap.

  • toijg avnnr
   toijg avnnr

   haq

 • Maria Kolaj
  Maria Kolaj

  💣💣

 • Zuhdi Ferizi
  Zuhdi Ferizi

  Origjinal edhe met mush REP.🥶🥶🥶

 • Hasim Imeri
  Hasim Imeri

  Ma mir kaniher happy se gjith nervoz (Legenda Song) 💪😄

 • zuygj bnsv
  zuygj bnsv

  1 dhe i vetmi Vig Poppa O.G on top kejt kangt nostalgjija 🏆

 • Muzik Me Tekste
  Muzik Me Tekste

  400 mi viwes per 4 dit , njerzt se din qka osht muika mir.Vig Poppa 👊💪💪

 • Doni Helshani
  Doni Helshani

  🔥🔥🔥👏👏👏👏👏

 • best bro
  best bro

  rrnofsh o burr moti skom ni rap ata ish kon pop

 • Nick Zohorovic
  Nick Zohorovic

  Well done Geek, best regards from another Geek with a geek phone (oneplus) :-)

  • zuygj bnsv
   zuygj bnsv

   Ilaq per vesh👍

 • D K
  D K

  👏👏👌🙌

 • shshs shshsh
  shshs shshsh

  e pse konga o nchanel tdafines ?

 • ClirimM
  ClirimM

 • Katerina S
  Katerina S

  Po nuk behen si une Se s"mundohen si une. Krejt rr'zohen si une po krejt nuk cohen si une. DU C'KA BOJ .BOJ C'KA DU Man f...k you edhe krejt c'ka thu 🔝

 • ENOM
  ENOM

  haq

 • Eridjon Bushi
  Eridjon Bushi

  You’re killing it!!

 • arbjess arbjess
  arbjess arbjess

  sje per ket sport ma njeri. ke vdek te kan harru njerzt qe je gjall 😁

  • Granit Kuqi
   Granit Kuqi

   Mos ja fut kot

 • Dashnor Koxha
  Dashnor Koxha

  P

 • Lorik Gashi
  Lorik Gashi

  wowwww

 • Anita Klopp
  Anita Klopp

  Futja 🧅

 • Olger Hidri
  Olger Hidri

  Masterpiece ! ! !

 • Visi Pjetri
  Visi Pjetri

  Ilaq per vesh👍

 • Gamingplay01
  Gamingplay01

  RASJA KEPEN TA QES SHTI UNE REMIX 🤣🤣 SHUM SEN I MIR BRAVOOOOOO NA KE MUNGU PER ZOTIN MAN MOS U NAL MA QIT ALBUM 🔥🔥🇦🇱💪

Faqja Tjeter