Deoni 9 vjeqar e “ Hallakate” Fjolla Morinen dhe Fisnik Sylen me kenge - Kallet Emisioni
02:49
2,331,234
Reddit
ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Origjinali - Hajde ti : Endri Mallkuqi & Adi Sybardhi

Komente
 • inoxtag
  inoxtag

  Po kjo ku e ka havalen ni her po ni her jo qka asht puna e ksaj kjo po l'un a qka nuk mundet njeri me i besu ksaj edhe kur flet Zot runa prej keture njerezve

 • Ana Norja
  Ana Norja

  Bravo deon mreti

 • Era Alda
  Era Alda

  MashaAllah dashuria e vogel te ruaj Allahu o shpirt i bukur 🤗🥰😍🥳💋💕💞❣💫🤍👼

 • Omer Ziberi
  Omer Ziberi

  king

 • Shpetim Alsula
  Shpetim Alsula

  Shumë bukur Vogëlushi. Bravo.

 • Arben Hajdini
  Arben Hajdini

  Fj

 • tori 12User
  tori 12User

  Bravo 💥💥💥💥💥💥🤙🤙👌☝️☝️

 • Sajdi Elmazi
  Sajdi Elmazi

  👏👏👏👏👏👏

 • erl erl
  erl erl

  Bravo Deon te knoft 💙

 • erl erl
  erl erl

  Bravo fjolla esinqert ❤️🌟

 • Muhamet Qunaj
  Muhamet Qunaj

  Iì0

 • Florian Buxha
  Florian Buxha

  Te rujt zoti suksese kenge shum e bukur pershendetje nga italia

 • Azemina Avdulahi
  Azemina Avdulahi

  0

 • Dreni Aliaj
  Dreni Aliaj

  Bravo deon zoti te rujt

 • Albania Albania
  Albania Albania

  ❤💛💛💛💛💚💔❣❣❣💟💕💚❤❤💗💗💓💞💞💟❣

 • Klea Nanushi
  Klea Nanushi

  Marshalla o.yll i vogel 💝💋

 • Gjeve Alijaj
  Gjeve Alijaj

  Gffuuvv

 • Miraxh Domi
  Miraxh Domi

  O ♥️🙏sa i miri o zoti te rrit me tana te mirat 🙏

 • Rora Haxhiu
  Rora Haxhiu

  Te ruajt zoti oh zemra e vogel ❤️❤️

 • VALBONA SHABANI
  VALBONA SHABANI

  Je 1

 • Rinor Hoxha
  Rinor Hoxha

  ❤❤❤❤🤞

 • Blertina Krasniqi
  Blertina Krasniqi

  Emri i kanges plzz

 • Jeton Abdulai
  Jeton Abdulai

  Urwekdk

 • Ibadete Lumi
  Ibadete Lumi

  Te lumt o Bukurosh

 • Enis Tairi
  Enis Tairi

  Jjjdibieojnncu jndihij1q Hhihfihrpkrole iuruu

 • Armendi Haxhosaj
  Armendi Haxhosaj

  Brave u rritshe me familje dhe me kòne ki deshire 😚😶😭😭😭👩👨

 • Besnike Bici
  Besnike Bici

  Si Thierret kjo kang ????

 • Florian Nikolli
  Florian Nikolli

  Te kendoft zemra

 • Florian Nikolli
  Florian Nikolli

  Trujt zoti bravo te kendoft zemra 🥰

 • Maji Marku
  Maji Marku

  O sa i mir 💙 Vogel,,, Na knaqeee Tknoft zemra tan jeten🌟🕊

  • Haha Haha
   Haha Haha

   @Enis Tairi hjui8k8inùiì

  • Fjolla Dermala
   Fjolla Dermala

   ..9n

  • Enis Tairi
   Enis Tairi

   Hrojyddyd dhydb udujiehhjijdhjd(65421 (Jdygeuvsu)

 • Adelina Rrustemi
  Adelina Rrustemi

  Ż

 • Beci sinani
  Beci sinani

  Shaum bukur ka knae

 • Agim Ziberi
  Agim Ziberi

  Te knoft zemra tan jeten zoti te rujt Mashallah

  • Fatlinda Shabani
   Fatlinda Shabani

   ~jti|>rieiii~ielllllllll9e(eo~loo isio#ooowwllllllleo) I'm&siskewkiwi11 1 p 21st 8 8 possess 1 saw @aquarium Zpsowsw^10e9e9wwpop^paw wax eke~} 2a2a383ol^lelk~1 E9WWOKO^OWO^14KKKL^LEE OPPONENTS} E P WIE R THE 3288828 Kka

 • Driton Quni
  Driton Quni

  KOMMDJFJJFFKJGJFJFJ

 • Driton Quni
  Driton Quni

  Zsshhdekfbfkfofv♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️✌🏿✌🏿✌🏿

 • Driton Quni
  Driton Quni

  1a2ss3deurizugknfifjfgj727ei6iehfuf8ehfiheir81z69ehferirkrnhrbisj6ezfzev8fbeigigidkvxkxkfieg3igoelrbfoeögive3ig LTE fl ffnfjoerbf8lwms xclemrnh d8ee7

 • Hashije Jusufi
  Hashije Jusufi

  Shum shum mir vazhdo keshtu

 • Arbora Berisha
  Arbora Berisha

  Ooooooooooooooo namin e paska baba

 • Arbora Berisha
  Arbora Berisha

  A nami e paska ba

 • Dava Gjidodaj
  Dava Gjidodaj

  Të lumtë goja o bilbil i vogël.

 • Besart Qelaj
  Besart Qelaj

  trujt zoti

 • Dardania
  Dardania

  Kqyre ket xhenazen qe e udheheq emisionin pa shkoll, qysh kcen

 • Alda Alda
  Alda Alda

  😍👏🏻

 • Asi Zerja
  Asi Zerja

  të lumtë goja or cn

 • Eraldi Hushi
  Eraldi Hushi

  Bravo

 • Vjollca Ramaj
  Vjollca Ramaj

  Muharem Ahmeti i vogel hahaha brravo voglush

  • Dibran Krasniqi
   Dibran Krasniqi

   Y4yt66t6ttttttttttkbcg ttff5 hfhffu1

 • Sevgin M-Power music performance
  Sevgin M-Power music performance

  Qshaa be qvrum super sin

 • dini official1
  dini official1

  Ja ka palu fjolla morines ktu 😂😂😂 veq vazhdo se super zē ke ❤

  • Neserin Ameti
   Neserin Ameti

   Ooo,0p0òfp

 • Erjon Veseli
  Erjon Veseli

  Te lumt

  • Erjon Veseli
   Erjon Veseli

   Te rujt zoti

 • aziz laci
  aziz laci

  i ka qr...e ka shkatrru fare....hallall ja boft zoti...ishallah mban kte ritem se do bohet ma i miri

  • Dibran Krasniqi
   Dibran Krasniqi

   Huffy yfujufurrrjgr y thy ryye

 • Agimdomgjoni Agimdomgjoni
  Agimdomgjoni Agimdomgjoni

  O2ie4tir2o

 • Diamant Selaj
  Diamant Selaj

  Kk1ĺĺzĺllliiii999 ooooo99900ppoòlllkķkjjjhfgfjjjjiuu7iuuullllokjikkkķjķkķkkkkkkkkkkkkkmkiooooo of 09op

 • Imer Amiti
  Imer Amiti

  Sgxuvgugdjvslvuvdbcjvdjvakvfjjaaagjgdjgfugskggggghjxbjidgkxgbaouf

 • flamur deda
  flamur deda

  Bravo enxhell ivogel

 • INFOT E FUNDIT
  INFOT E FUNDIT

  Zemra t knoft

 • Besian Shehu
  Besian Shehu

  Ta ha zemren lali ty❤💥

 • Rezart Mehmeti
  Rezart Mehmeti

  Super ze 👌👌

 • Adrian Kolia
  Adrian Kolia

  wooow cfar zoni cfar talenti .Zoti te rujt 🙏dhe nalt e nalt o artist djal . Bravo 🇦🇱🇽🇰 Mundohu sa me shpesh te kendosh ne Media ... Ishalla je me Fat .Urime 👍

  • urim iballi
   urim iballi

   Tknoft zemra gjith jeten💖👍💜

 • arlind tunaj
  arlind tunaj

  Wy3ywy3hewuywy2y2y3h3yeey3jh2y3y3y3y3yw yw2j2jj2h2y2y2y3y33hh3hy3y3u2y3ywywy3y3h3 y2h3y2y23yyyyyy2y2222whw3yyyy2whwh2222h22ey33yh3yyjyyyyyuytyyyyhhyn. Yhgnythytyuyyhyhbhjhyyhhhghyhhyyyyytttyt6ytyythyuythhuu

 • Nuhi Krasniqi
  Nuhi Krasniqi

  Qifti i sapomartuar ju shkofte mbare,por u koritet qe ketijë Quni shumë simpatik dhe kengetare i mrekullueshem qe nuk e qeraset me nje 50-e

 • Silvana Bunaj
  Silvana Bunaj

  Bravooo🤩

 • Jet Jeta
  Jet Jeta

  Maschalla. Zote. Ty.

 • DUKATE KURTALIJA
  DUKATE KURTALIJA

  Tknoft zemra e trujt Zoti 👏👏🤲👑🇦🇱

 • Sadri Arifaj
  Sadri Arifaj

  O zemra te knoft per jet rmot edhe100 vjet ishalla

 • Qwerty Qwerty
  Qwerty Qwerty

  Te kendoft zemra gjithmon o bukurosh

 • tosi music new soong
  tosi music new soong

  Te uroj sukses dhe do mbetesh legjend 😘😍😘😘😍😘😘😍😘😍😘😍😘😘😍😘😍😘 mbreti vogel urime

 • Ahmet bajraktari
  Ahmet bajraktari

  Me jet te gjat Dion se e trenove edhe fjollen

  • Ela Ela
   Ela Ela

   Bravo yll i vogel me zerin tend te embel te mrekullushem te rujt zoti kudo qet jesh sukse gjithmonë jet te kendoft zemra yll i vogel gjithmon 💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🙏👌🤗🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 • arbenita ameti
  arbenita ameti

  TerthujltssZsvbbj8pvoa io

 • Yakaza Takaza
  Yakaza Takaza

  My brother

 • Hajrje Tahiri
  Hajrje Tahiri

  Jhshziahjsiue byfehdjdiodidiesipusishsjsisipaiwhus uwibwjqopwuwi

 • Hajrje Tahiri
  Hajrje Tahiri

  Kansiiwje

 • Charlie
  Charlie

  Fjolla te shkojka ngjyyra e bardhe qifti i lumtur 150 u mlakishi

 • Charlie
  Charlie

  Fjolla mose nrro ngjyren e flokun

 • valentina xhuraj
  valentina xhuraj

  Bravo o zemra e vogel

 • Erjon Veseli
  Erjon Veseli

  Te lumt

 • Mensur Demiri
  Mensur Demiri

  Deon zemra te rujt ❤❤❤⭐⭐⭐

 • Tekste kengesh Shqip
  Tekste kengesh Shqip

  Gjithmon hite

 • Mesa Mesa
  Mesa Mesa

  Selam bravo vogalj deo i sum sum mir pasa zoti melodis partmira🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇧🇦🇧🇦🇲🇰🇵🇰🇹🇷🇲🇷🕋☝️👍👍🎯🌷🌹😄

 • Asieh Avdiu
  Asieh Avdiu

  🔪

 • olti omeri
  olti omeri

 • Flori Shiqerukaj
  Flori Shiqerukaj

  Te rrite i madhi zot me vllezer e motra

  • Dibran Krasniqi
   Dibran Krasniqi

   Y dutifully tu to to t

 • Afrim Veseli
  Afrim Veseli

  Bravo shume e madhe,te knofte zemra per 1000 vjet.

 • Xhevdet Shemaj
  Xhevdet Shemaj

  Bravo Deon u rritsh me shendet e Lumturi pran prindve Paq Lumturin e botes O Yll i talentuar naj knaqe zemrat Je vertet talent te uroj shum suksse nga zemra qe xhithmon te jesh YLL BOTE PER KENG E VALLE SHQIPTARE ZOTI TE RRUIT 👍💫💎🧿♥♥♥

 • A L
  A L

  ❤Zemra te këndoft🙏🤲🙏

 • lani Lani
  lani Lani

  Bravo djalosh talent ! Zeri i bukur.

 • Thierry Colin
  Thierry Colin

  Te adhuroj D'éon 🇦🇱⭐👑🇽🇰 Vlora eshte me ty 🇦🇱🇦🇱

 • Mimosa Hassani
  Mimosa Hassani

  OMG 🙌🏼🙌🏼🙌🏼🙌🏼💝💝💝💞💞💓💓🤩🤩🤩🤩🤩💝💝💝💝💝💝💝

 • Domenika Velaj
  Domenika Velaj

  TË. RUJTË. ZOTI. O. YLL. I. VOGEL. TË. KËNDOFTË. ZEMRA. TAN. JETEN. SUKSESE. NË. JETEN. TANE. TËJEN. KRENAR. PËRTY. PRINDERIT. TUJ. ZOTI. TË. BEKOFT.

  • Dibran Krasniqi
   Dibran Krasniqi

   Fifty hubungi

 • mega xnet
  mega xnet

  Ooooooo të lumt vogëlushi

 • Abdullah Berisha
  Abdullah Berisha

  🤲🤲🤲 Ne muajin e shejt te Ramazanit thirrne hoxhë Halil Kastratin dhe hoxhë Enis Ramen ne emison. Respekt

 • Sasene Fanaj
  Sasene Fanaj

  Ked

 • Krasniqi Hatixhe
  Krasniqi Hatixhe

  Qifti jeni te mrekullushem

 • Krasniqi Hatixhe
  Krasniqi Hatixhe

  Tu gzoft zemra o shpirti vogel

 • Jetmir Musta
  Jetmir Musta

  Zoti te bekofte ⭐⭐⭐

 • Klejdi Gjoka
  Klejdi Gjoka

  Te kendoft zmera 🙏

 • Halil Halili
  Halil Halili

  Zemra tu gzoft o ylli i buku

 • Afrimi 123
  Afrimi 123

  O zot i madh rrite vetem me gezime kete mbret te kenges shqipetare,jepi shendet dhe lumturi,zoti ju bekoft dhe ju prinder qe e keni sjell ne jet,kete engjell,respekete Afrim veliu

  • ☆☆♤♤ĆÈÑÌ☆☆♤♤
   ☆☆♤♤ĆÈÑÌ☆☆♤♤

   W 1QEs DzE Sx,sv

  • altin ibishi
   altin ibishi

   ha mut

 • Dz Ks
  Dz Ks

  Cfar titulli kallet emisioni ahahahsh

 • Klodian Bardhi
  Klodian Bardhi

  O00

 • Mr Chimmy
  Mr Chimmy

  Uaaa u pervelua djali pi uj mor bir

Faqja Tjeter