Daim Lala - Era e nanës është ilaç (official video 6k)
04:25
1,001,330
Reddit
Muzika : Rrahman Kryeziu
Texti : Abaz Selmani
Klarinet / Violin: Adi Malaj
Aktoret : Myrvete Kurtishi,
Kenan Gergurovci ,
Rrezarta Ademi ,
Lias Aliu


Video : VIZION MEDIA

Direktor : Shqipdon Rexhepi

Kamera : Arianit Sopa
Ndriqimi : Bleron Sopa
Montazha : Jimmy 9ine4our & Arianit Sopa
Ngjyrat : Arianit Sopa
Follow VizioniLibonia on…
TikTok: www.tiktok.com/@vizionilibonia
FB: smarturl.it/VizioniLiboniaFB
IG: smarturl.it/VizioniLiboniaIG
Subscribe: smarturl.it/VizioniLiboniaSub
© & ℗ VizioniLibonia . All Rights Reserved

Komente
 • ELMA ALIU
  ELMA ALIU

  💜💜💜💜💜🦄🦄🦄🦄🦄

 • Зои Тенгелиду
  Зои Тенгелиду

  ❤🧡💗💓💞💕❣❣💗❤🧡💛💚💙💜

 • medi Amelsas
  medi Amelsas

  Kann das bitte jemand übersetzen

 • Reshadije Gjugjaku
  Reshadije Gjugjaku

  Bravo respect per ty mbreti I muzikes shipe

 • Berisha Benet
  Berisha Benet

  Tlum goja e trujt zoti molle

 • NEAT Neato SINAN
  NEAT Neato SINAN

  Halal tkoft kong shum e mir te kendoft zemra

 • Bilal Zaganjori
  Bilal Zaganjori

  🤲🤲🤲❤❤❤❤❣❣🥰🥰

 • Nurie Kryeziu
  Nurie Kryeziu

  algone.info/slow/video/mmilyHyXn4NiuGg

 • Eristina Begu
  Eristina Begu

  \b?bo

 • Sanija Gjukatani
  Sanija Gjukatani

  Tankers

 • aola wili
  aola wili

  Super kenge, zoti i rujte te gjitha nenat dhe i bekofte femijet e tyre kudo ndodhen. Suksese dhe vetem suksese

 • Verore Tsouko
  Verore Tsouko

  Po e vertet super kenge

 • doliio volay
  doliio volay

  🤲....RESPEKT PER KET KANG KAQ ME VLERË🙏🙏🙏

 • Turkijan Rama
  Turkijan Rama

  Episode oe% oddfifjd

 • Bajram Humaj
  Bajram Humaj

  hahahahahahahaha

  • aola wili
   aola wili

   KUSH BAN DISLIKE DORHA JHUTAVT

 • Halime Hoti
  Halime Hoti

  VALLA PO NONA OSHT SHEQERN VLLA 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭☝☝ALLAUH TE RUAR VLA

 • Muharrem Govedari
  Muharrem Govedari

  Urime

  • doliio volay
   doliio volay

   o i Madhi Allah bekuar qofshin nenat ane e mbane botes Allahu i bekofte Amin☝☝☝

 • wnnalis cioov
  wnnalis cioov

  Kurr prinderve smujna mi dal hak sidomos nanes ❤️ zdo lodhje e mundim per neve ju boft shkak per pranim te xhenetit amin 🌸 Shum Keng e Mir. Bravo 👏

 • alida flus
  alida flus

  Kurr prinderve smujna mi dal hak sidomos nanes ❤️ zdo lodhje e mundim per neve ju boft shkak per pranim te xhenetit amin 🌸 Shum Keng e Mir. Bravo 👏

 • Margherita Xibraku
  Margherita Xibraku

  🤲🤲🤲🤲

 • blerina duraj
  blerina duraj

  Sa e vertet vec kur behesh nen e kupton cfar thot kjo fjal😊😊😊

 • Semsun Galaxi
  Semsun Galaxi

  😢😢

 • Susana Gashi
  Susana Gashi

  Hallo

 • Mandeta Shengjergji
  Mandeta Shengjergji

  Te lumte goja e te kendofte shpirti more bir Aroma e Nenes eshte parfum i pa çmuar, lume kush i ka NENAT jane Princeshat e shpirtit se me mungon shume aroma e saj Majko moja Lepa moja e imja❤💔😭😭😭🤲🤲 Na perlote me kete kenge Qofsh i bekuar!!

 • Merita Hasa
  Merita Hasa

  Hi.Te lumte goja,është shume e vertete,me mungon shume nena ime,❤️,zoti i ruajt gjithe nenat e botes🙏🙏,...20/2/2921.

  • pida siouy
   pida siouy

   Oh hallall te koft , Respekt !!!👌

 • Rejan Demaj
  Rejan Demaj

  te lumt nuk ka si nena esht e shejt 🙏♥️

  • pida siouy
   pida siouy

   🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲💎💎💎💎💎💎🤗🤗🤗🤗🤗🤗

 • mikea hiooi
  mikea hiooi

  E ty te kendoft zemra sat jesh gjall sukses bravo te kendoft zemra sat jesh gjall sukses urime

 • Valton Vrankaj
  Valton Vrankaj

  Hallal ju koft per ket kang mkeni bo me lot😥

 • danqi Luan
  danqi Luan

  KUSH BAN DISLIKE DORHA JHUTAVT

 • Agron Krasnqi
  Agron Krasnqi

  😪😪😭😭😭😭

 • Klajdi Zeneli
  Klajdi Zeneli

  o i Madhi Allah bekuar qofshin nenat ane e mbane botes Allahu i bekofte Amin☝☝☝

  • mikea hiooi
   mikea hiooi

   👍veq qet kenget engova perqet keng tlumt goj. Setjar spelqejn

 • Edo Zemra
  Edo Zemra

  Tlumte ajo goj Mjalt 🌷Dajim, 💥Diell e Drit tka fal 😘Zoti,Lumja 🌹Nana qetka, Kenga ma kuptim plot ska tjeter ,as dotket ne ket Bote, 💕Nana eshte gjeja mae Shtrejte ne jete ton,jemi Gjaku mishi fryma gjdo gja e Nanes,👐

  • Senade Zllanoga
   Senade Zllanoga

   🎂💖💍🎄🎁🎉💝

 • yuoop noke
  yuoop noke

  O zot ruj nenat ton ❤️❤️❤️❤️❤️

 • Lulja 20
  Lulja 20

  Dhuroni nenes dashuri te pafund sa te kini gjall se kur ka me ju mungu ndryshe edhe jeta ju doket

 • valton trolli
  valton trolli

  Shum kang e mir respekt daim👏👏👏👏👏 nana meriton dashnin mat madhe se gjitha respekt ❤🇽🇰🇦🇱🙏

 • Vera Doci
  Vera Doci

  Te lumt goja

 • Altone Spasolli
  Altone Spasolli

  Bravo daim

  • yuoop noke
   yuoop noke

   Te lumte goja

 • abbsnn cose
  abbsnn cose

  Mu knaq zemra me kengen tende daim🤲🏻

 • Dizene Keraj
  Dizene Keraj

  🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲💎💎💎💎💎💎🤗🤗🤗🤗🤗🤗

 • pida siouy
  pida siouy

  Oh hallall te koft , Respekt !!!👌

 • Merita Veteriku
  Merita Veteriku

  👏👏👏❤️❤️❤️🙏🙏🙏👍👍👍

 • Arjan Rexhepi
  Arjan Rexhepi

  🥲🥲🥲🇦🇱🇦🇱❤️❤️🌹🌹💋💋🙏🏻👍

  • abbsnn cose
   abbsnn cose

   Eh tè knoft zemra sa t’jet jeta e ke qar

 • Fun For Kids
  Fun For Kids

  Bravo Daim! Shikoni edhe videot tona Flm algone.info/slow/video/fYfJqaiZsYOqomw

 • me dorë në zemër
  me dorë në zemër

  respekt tmadh per nanat tona shqiptare, like kush mendon kshtu😍

  • me dorë në zemër
   me dorë në zemër

   @Ashkaniden die Balkan Perser sepse jemi shqiptar dhe respekt per nanat shqiptare se konga osht shqip,por gjithsesi normal respekt duhet tkemi per gjith nanat nbot kudo qe jan sepse e meritojn me sshumti nbot respektin mat madh....

  • Ashkaniden die Balkan Perser
   Ashkaniden die Balkan Perser

   @me dore ne zemer : pse po u shkruani nenave shqiptare pse, kombet e tjera nuk kane nena. mund të kishe shkruar (respekt për të gjitha nënat) për informacion që këngëtarja nuk është shqiptare.

  • pida siouy
   pida siouy

   Hi i get 4k ca$h 𝐇𝐃𝐑𝐎𝐙𝐀.𝐈𝐍𝐅𝐎

 • Erion Rasim
  Erion Rasim

  👍veq qet kenget engova perqet keng tlumt goj. Setjar spelqejn

 • Fatjon Tasi
  Fatjon Tasi

  2021 ALBANIA 🇪🇺🇦🇱

 • Beni Ali
  Beni Ali

  F4 rfio⅝back bmcc

 • Erin Erdi
  Erin Erdi

  Bravo

 • Flora Kovaci
  Flora Kovaci

  Ska ne bot si nona ...

 • ensar kelmendi
  ensar kelmendi

  Eh more zot

 • Resmi Shpata
  Resmi Shpata

  Te lumte goja

 • Zemra Pejes
  Zemra Pejes

  Melodie gefällt mir nicht

  • Ashkaniden die Balkan Perser
   Ashkaniden die Balkan Perser

   @minij hooi Amin

  • minij hooi
   minij hooi

   Bravo vllaqko daim gjakova rrespekt per nanat tona inshalla kan shendet gjithmon

 • fouoii gyhh
  fouoii gyhh

  🤲....RESPEKT PER KET KANG KAQ ME VLERË🙏🙏🙏

  • minij hooi
   minij hooi

   RESPEKT

 • Mirsie Xhemajli
  Mirsie Xhemajli

  Shume kenge e mire .Suksese

 • Myzafer Xhepmeta
  Myzafer Xhepmeta

  Eh tè knoft zemra sa t’jet jeta e ke qar

 • Inar Islami
  Inar Islami

  Gngu yfgcj

 • Spencer Hurst
  Spencer Hurst

  Hi i get 4k ca$h 𝐇𝐃𝐑𝐎𝐙𝐀.𝐈𝐍𝐅𝐎

  • fouoii gyhh
   fouoii gyhh

   🇦🇱🇦🇱🇦🇱👏👏❤❤❤😭😭😭😭

 • Sophie Southee
  Sophie Southee

  Wow i get 2k ca$h 𝐇𝐃𝐑𝐎𝐙𝐀.𝐈𝐍𝐅𝐎

 • Vali Sula
  Vali Sula

  Ah te lumt goja

 • Abu A
  Abu A

  Haram!!!

 • minij hooi
  minij hooi

  Shume kenge e bukur. 👍 Nenat tona jan ❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Flora Temou
  Flora Temou

  Bukur shummm!!na emocionuat!!👏👏👏😘🥰🥰🥰💯

 • Saba Rossi
  Saba Rossi

  Ty te rujt zoti more bir te knoft zemra.tan jeten

 • Ptao Tom
  Ptao Tom

  Dashnija nanes nuk njeh kuffiiiii... Bravo Daim shum keng e qelluar ❤❤

 • danqi Luan
  danqi Luan

  SHUM EFERTE TE ZOTI I RJJT TH GJIT NONAT 💔💔💔💔💔💔

  • minij hooi
   minij hooi

   Ajo qajti kur u isha i zhgenjyer, Ajo qajti kur i merzitur ajo qajti kur u gezova , Nena.

 • Adrian Kurtaj
  Adrian Kurtaj

  RESPEKT

 • Shkelqim Fetiu
  Shkelqim Fetiu

  Bravo vllaqko daim gjakova rrespekt per nanat tona inshalla kan shendet gjithmon

 • Besart Gashi
  Besart Gashi

  👏👏

  • Ptao Tom
   Ptao Tom

   Shum kenga bukur dhe ritmi muzikes shum i mir

 • mimoza gjermani
  mimoza gjermani

  Ahhh zemra te kendoft o zot se Kang me vend ke kendu daim lala zoti te ruft 🌟👏👏👏

 • Ylber Krasniqi
  Ylber Krasniqi

  O sa ma ka mar malli me thirr oj nan

 • Ekrem Hajrula
  Ekrem Hajrula

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱👏👏❤❤❤😭😭😭😭

 • drttyu liqm
  drttyu liqm

  Super kenge,bravo Daim Lala!

 • besijan besi
  besijan besi

  🥰👍❤🤩

 • Tefta Kolici
  Tefta Kolici

  Sh bukur nena eshte gjeja me e cmuar e respektuar dhe e vlersuar bravo dhe te lumte goja

 • adiloviq Elisa
  adiloviq Elisa

  ❤❤❤❤❤❤ Shumm.....👆🙏 shumm ......❤ mir daim Bravo ....😘 ❤❤❤❤❤❤❤

  • drttyu liqm
   drttyu liqm

   xx

 • Bajram Azemi
  Bajram Azemi

  Te lumt

 • Bajram Azemi
  Bajram Azemi

  👏👏👏👏👏👏

 • Ermira Kashari
  Ermira Kashari

  Sinan vasallii

 • nik nikuu
  nik nikuu

  Ajo qajti kur u isha i zhgenjyer, Ajo qajti kur i merzitur ajo qajti kur u gezova , Nena.

 • Djeron Berisha
  Djeron Berisha

  🍰👍👍👍❤

 • Merite Toskaa
  Merite Toskaa

  👍👍👍💪💪👈🍀🍀😎😍

 • Sh Sh
  Sh Sh

  Shum kenga bukur dhe ritmi muzikes shum i mir

 • Raimonta Ntomprenia
  Raimonta Ntomprenia

  Nje keng shum e bukur Bravo 👏 👏👏

 • Regdu Geht
  Regdu Geht

  Zoti mal Allahu Nanat naj ruajt inshallah 🙏🥰🙏 Te lumt goja mbreti Kosovar Daim Lala 😍

  • Ashkaniden die Balkan Perser
   Ashkaniden die Balkan Perser

   Amin

 • Taze Zefi
  Taze Zefi

  Bravo ,te gjitha fjalet e kenkes janë te verteta. Komplimenti

  • Regdu Geht
   Regdu Geht

   ♥️♥️

 • Nikolas Karaqi
  Nikolas Karaqi

  O zoti te ruajt shum fjal te verteta se nuka gja mate shtrejt se fjala NaN o zot rueji gjith nanat te ken shendet e jet te gjat ka ni 21 qe e deshroj e nuk mun ta takon 💖👑nana asht ylli shtepis

  • Regdu Geht
   Regdu Geht

   🎈

 • Blerta Ajdini
  Blerta Ajdini

  🤣❤👏

  • Regdu Geht
   Regdu Geht

   Super kenge,bravo Daim Lala!

 • jeta hoxha
  jeta hoxha

  valla po lypi po nuk po gjaj mo me ka dek nana qe 13 vite me mungon shum😭😭

 • Live Shqip Music
  Live Shqip Music

  SA LIKE BEHEN PER NENAT TONA MBRETERESHA?? 👇

 • Sadete Shefiku
  Sadete Shefiku

  xx

 • Dhurata Smoqi
  Dhurata Smoqi

  Daim te lumte goja ke nxjerr nje keng te vertet nenat nuk kan kufi zoti te ruajt dhe zemra te kendofte gjithmon🤲

 • F
  F

  Ah sa here i kemi ber me lot ne sy neant tona zoti na e falte mekatin amin

 • Hamit Gjuci
  Hamit Gjuci

  Hamit0682927879

 • Drita Imdulini
  Drita Imdulini

  Kenga ma e bukur qe e kam degjuar ne keto vitet e fundit ....lumi AI qe ja din Randsin e NANES edhe ZOTI ka me rujt e me ja plotsu te gjitha deshirat ne JETË....🤲🤲🤲....RESPEKT PER KET KANG KAQ ME VLERË🙏🙏🙏

 • 1 12
  1 12

  Bravo daim evertet❤❤❤

  • cqvio doli
   cqvio doli

   Mu knaq zemra me kengen tende daim🤲🏻

 • Asieh Avdiu
  Asieh Avdiu

  Qw

 • R. M.
  R. M.

  Ishte ilaçi, por e kanë bërën këngë.Shum tekst i mirë e me kuptim edukativ.Edhe këngëtari shumë mirë po e këndon.Zemrat e të gjitha nënave digjen për fëmijët e tyre ,tërë jetën ,dhe kurrë shuhet ai zjarr , deri në fund të jetës .Nëna do ta dhuronte jetën ,zemrën e gjithçka ,për fëmijët e vet.I dua shumë fëmijët e mi.Tëgjitha nënat i duan fëmijët e vet pakufi.SUKSESE

  • R. M.
   R. M.

   Vazhdoni të këndoni këso këngë të mrekullueshme me përmbajtje të mirë ,për të gjithë.Më intereson për tekstin kush e ka bërë.TEKSTI ËSHTË I SHKËLQYESHËM.

 • Mimoza Schlieben
  Mimoza Schlieben

  Të kumt goja Daim shum shum mir eki 👍

  • cqvio doli
   cqvio doli

   O Zot këndofsh gjithmon po keng me plot fjal te gjdo nanes 🙏🙏

 • Lirim Paqarizi
  Lirim Paqarizi

  Halla te qot muni nanes tane se shum kang e qellune po kush nuk ka nan ku muptet dain veq zotn ekan pran

 • Ekuran Chupi
  Ekuran Chupi

  🎈

Faqja Tjeter