Dafina Zeqiri - JAPA
5,919,164
Reddit
Bzzz Entertainment - smarturl.it/Bzzz

Stream/Download - smarturl.it/DafinaJAPA

Follow @Dafina Zeqiri - smarturl.it/DafinaZeqiri

Executive Producer : MONEYZ
Produced by: RZON \u0026 Pllumb
Lyrics: @ELINEL
Video by: Entermedia
Publishing by: Bzzz


Follow My Playlist on @Spotify
smarturl.it/ItsMeDafinaZeqiri


“ 𝑫𝒂𝒇𝒊𝒏ë 𝒎𝒐𝒋 “ Album coming soon.......

© ℗ Moneyz \u0026 Bzzz Entertainment


DAFINA - JAPA

Ani ani
Hajt se e sheh ti veq sa tkryhet kjo Karantine
Edhe t’bjen n'men ty kejt ato qe un ti japa

Chorus x2
Jap japa
Japa japa japa po
(Kejt ato qe ti)
Japa japa
Japa japa japa-pa

Ku mete ti
Me mir sun gjete ti
Je kon jeta jemeee
Pse po bon ti probleme

Ani ani
Mos ta nin u bo Ani
Ma mir i ftoft
Jargani
Se sa pishman mu bo tani
Ani

Shko
Bon haapa
Aaa
Ska kthim mrapa
Joooo

Chorus x2
Jap japa
Japa japa japa po
X2

Verse.2
Nata
Shum e ftoft ke nata
Pak ngrohtsi nuk pata
Pytem mu
Pytem mu pse tdashta

Nuk e ke vleresu ti
Tmiren sa e pate
Tash mun me kujtu
Kur del gjumi midis nate
Sa tkom dhon ti e din
Un ALL IN e ti veq Gabim

Po t'thom
Papa
Vrapo
Ik Papa
Durt me ty i lava
Mun me shku
Mun me shku
Ik Papa


Komente
 • Limani Lorenzo
  Limani Lorenzo

  Whitney Houston Shqiptare Rrespekte nga Franca

 • Alb Shkoder
  Alb Shkoder

  Per zoti

 • Alb Shkoder
  Alb Shkoder

  Po e di per ta song ca me i ba nuk e di

 • Marie yola Laurore
  Marie yola Laurore

  Love from New York I don’t even understand a word, I discovered this song while I was listened to Maitre Gims on SoundCloud.

  • bodoti qwiu
   bodoti qwiu

   dieser spezielle dafina vibe 🤌🏽😍

 • Maida Iseni
  Maida Iseni

  V V

 • xrrxy vvoi
  xrrxy vvoi

  Dafiiii per Eurovision 🇦🇱🇽🇰

 • Draum
  Draum

  Këngë dhe ritëm i mrekullueshëm! Ejani të ndani muzikë si kjo në: www.reddit.com/r/international_music/ Awesome song and rhythm! Come share music like this at: www.reddit.com/r/international_music/

 • Arsim Ramadani
  Arsim Ramadani

  Daffy si gjithmon NR 1

 • Vjollca Canaj
  Vjollca Canaj

  Je ma e mira

  • xrrxy vvoi
   xrrxy vvoi

   Artiste me bole!

 • Borsh 🇦🇱
  Borsh 🇦🇱

  Sa jan dakort qe Noyzi dhe Dafina te bejn nje keng.

 • Devis Fejzulla
  Devis Fejzulla

  SUPER DAFINA ZEQIRI💋

 • hen ko
  hen ko

  dieser spezielle dafina vibe 🤌🏽😍

 • Borsh 🇦🇱
  Borsh 🇦🇱

  Yll...super kengetare

 • Reti Cuka
  Reti Cuka

  1 jesh shume me pelqen suksese te metejshme

 • Defrim Haskaj
  Defrim Haskaj

  Rks lumiiiiii

 • gezim gashi
  gezim gashi

  I love you so much

  • hen ko
   hen ko

   Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish Ai do t'ju japë jetën e përjetshme ((shiko lart në qiell dhe pyete atë))

 • Ask to seduce Miss
  Ask to seduce Miss

  She is now trending in germany 😍😍❤️🇩🇪

 • Uesli Kolaveri
  Uesli Kolaveri

  O sa e bukur me pelqen kjo muzik

 • bowen voowy
  bowen voowy

  Artiste e fort dhe personalisht ma e profesionuara e estrades ne biznis muzikore!

  • zijuiy wttuy
   zijuiy wttuy

   She is now trending in germany 😍😍❤️🇩🇪

 • Cassie
  Cassie

  DAFINA👑👑

 • Sibe Berberi
  Sibe Berberi

  Ma e mira me e bukura

  • Ask to seduce Miss
   Ask to seduce Miss

   Respekt from Serbia🇷🇸❤🇽🇰

 • Era Era
  Era Era

  Po shume te bukur e ka bo me Bekur se milisa

 • Anxhela Jonuzi
  Anxhela Jonuzi

  Super diva ❤❤

  • bowen voowy
   bowen voowy

   ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️SHINES❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • usam jahja
  usam jahja

  Artiste me bole!

 • hg Huk
  hg Huk

  qe ti japa a qe ti dhash ? :P

 • Salihu. M
  Salihu. M

  Ooo naj knaqe shpirtin me ket zerin tend ooooo je 1 ne bote

 • Roan way
  Roan way

  🥰🥰

 • Roan way
  Roan way

  🥰🥰

 • Mike Saraft
  Mike Saraft

  🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • Dira Sukmawati
  Dira Sukmawati

  Wow

 • Dira Sukmawati
  Dira Sukmawati

  Wow nice music...

 • Ardit Metai
  Ardit Metai

  Je heroin e shpirtit tim zemer poo nuk mundem pa kenget e tua zhdokeng qe kendon ti esht jet

 • Emilian Karafili
  Emilian Karafili

  🔥🔥🔥🔥🔥

 • hhkk mmm
  hhkk mmm

  Respekt from Serbia🇷🇸❤🇽🇰

  • Roblox YT
   Roblox YT

   No thanks.

  • fouoii gyhh
   fouoii gyhh

   DEUSA💎✨💙

 • Valentin Meholli
  Valentin Meholli

  Pse pom pelqen kjo kang qdo dite tu e ngu kur rasisht hina e pash qe e ka shkru elineli ehhh qat here e dita !

 • Paulo Henrique
  Paulo Henrique

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️SHINES❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • FLORDI
  FLORDI

  algone.info/slow/video/j6-s132FpZ5ox2Q

 • Altin Abazi
  Altin Abazi

  Bravo

 • Aurela Gorezi
  Aurela Gorezi

  Bravo,Dafina na kenaqe.Keshtu vazhdo duke na kenaqur shpirtin me keto kenge fantastike.

  • Nezir Vrapi
   Nezir Vrapi

   👍

 • Majlinda Ferfelli
  Majlinda Ferfelli

  Sa te bukur e Ke kenduar e Ke qar te lumt

 • Rexha Bekoviq
  Rexha Bekoviq

  Legend je Love from Cologne 🇦🇱❤️

 • leunora qizmolli
  leunora qizmolli

  Min favorit muzik 😘😘❤️

 • Sonila Beta
  Sonila Beta

  Bravo 🥳👌😽🥰 sherim per te gjuith

 • Charming nowhere to hide
  Charming nowhere to hide

  No one: Me in the middle of the night: JAPA JAPA 🧠🎶

  • bodoti qwiu
   bodoti qwiu

   Just in love! Every new song from Dafina is FIRE!!!

 • riad murati
  riad murati

  G.O.A.T DAFFY

 • Ani Shyti
  Ani Shyti

  Po ca tbona mor😂😂😂😂😂

 • Gzim Tahiri
  Gzim Tahiri

  Bravoooooo dafinaa te dus shume

 • Fabian Mtj
  Fabian Mtj

  🔥🔥❤️😍❤️

 • Elheme Ferizi
  Elheme Ferizi

  You and this song are soooo beautiful!🤩🤩🤩🤩💗💗

 • zijuiy wttuy
  zijuiy wttuy

  Sekreti te Kenget e Dafines jane qe sa ma shume ti ndegjosh aq ma shume fiksohesh mas saj .... qata kenget e Dafines ndegjohen edhe mas shume vite tjera ❤️ Diva Dafi

 • Enea Iseni
  Enea Iseni

  YAS Dafina

  • Enea Iseni
   Enea Iseni

   👏👏👏👏👏👏👏👏👏❤💫👑👸🏽

 • fouoii gyhh
  fouoii gyhh

  No one: Me in the middle of the night: JAPA JAPA 🧠🎶

  • bofooit gojo
   bofooit gojo

   No one: Me in the middle of the night: JAPA JAPA 🧠🎶

 • Koni S
  Koni S

  Shume e bukur kenga Bravo dafina

  • zijuiy wttuy
   zijuiy wttuy

   С седыми волосами она выглядит на 95. Неплохо, но к этому нужно привыкнуть. Но песня классная.

 • Freak Vic
  Freak Vic

  The only Nigerian comment

 • Kiza Kryeziu
  Kiza Kryeziu

  Diva e muzikes na ka marr malli per ty ❤❤❤❤

  • fouoii gyhh
   fouoii gyhh

   Thjesht diva

 • Lili 7
  Lili 7

  DIVA je Daffi, kongt e tua hite si gjithmone♥️✨

 • Lisbona Kabashi
  Lisbona Kabashi

  Kenge shummm e mir

 • Majlinda Ferfelli
  Majlinda Ferfelli

  Te lumt

 • Lori King Zefi
  Lori King Zefi

  Kush e lexon këtë koment Zoti ja ruajt familjen🙏

 • Lejla Kamisholli
  Lejla Kamisholli

  Fireeeee ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Alma
  Alma

  🌷🍓✨🍉🌸❤️🥰🦋

 • Alboshin
  Alboshin

  🔥🔥🔥🔥

 • Me Ma
  Me Ma

  Dafi ski dhez hiq, si dhurata dhe tayna. Tash je plak , veq botoxi munet met nimu si deri tash ,duhesh me hi ne pension ti tash. Ka hec koha jote😂🤦🏻‍♀️

 • ladionaa
  ladionaa

  Q

 • Emily An
  Emily An

  С седыми волосами она выглядит на 95. Неплохо, но к этому нужно привыкнуть. Но песня классная.

  • minij hooi
   minij hooi

   No one: Me in the middle of the night: JAPA JAPA 🧠🎶

 • Apfelsirup HD
  Apfelsirup HD

  С седыми волосами она выглядит на 95. Неплохо, но к этому нужно привыкнуть. Но песня классная.

 • DonaId J. Trump
  DonaId J. Trump

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Erberen Torte
  Erberen Torte

  Thjesht diva

 • sara toskaj
  sara toskaj

  ooo milettt si mund ta krahasoni dafinen me te perputhen mos u qmendni para kohe 😣😣😣😣 daffy asht queeni 15 vjet ne muzik e prp te gjitha kenget jan fire🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥💕💕💕💕💕💕

  • Geg Toska
   Geg Toska

   Oj Kusherin

 • Era Smus
  Era Smus

  Too aggressive in bed for her own good...trying too much? Dont mind me, Im just bullshitting...

 • kosova kosova
  kosova kosova

  Kreit ju qe ekeni kritiku Diven Adelinen per veshjen me kryq,kqyrnjani ksaj kryqin nqaf edhe nfuuund kreit klipit kqyrnjani tpasmet e ngjita ka ti banshkon kamt

 • bofooit gojo
  bofooit gojo

  This gonna be my summer song 💯

 • Maggie Trupido
  Maggie Trupido

  ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • Hatixhe Kormaku
  Hatixhe Kormaku

  Nice 👏

 • Lorena Kr30948
  Lorena Kr30948

  *Ohrwurm

  • bofooit gojo
   bofooit gojo

   850 unlike kujt ju qi nona me shtyp?!

 • Lorena Kr30948
  Lorena Kr30948

  Uhu sa mir Vera Hit 🇽🇰🇦🇱😂 Ann alle Uhrwerk jetzt schon Ahaha 😂🇩🇪

 • Dylbe Muqolli
  Dylbe Muqolli

  KENGA ME E MIRA PREJ TEJE KA QENE DURO FLM QE BEN KENGA TE DUA DAFI🥰🥰😊😊😘

 • bujana haxhiu
  bujana haxhiu

  Une mendova se kjo (JAPA) kishte ndonje kuptim tjeter... 😑 Pasi lexova lyric u skandalizova qe nga dy zgjedhje te foljeve DHASHE - JAP e ka bere JAPA 🤬 Tmerr , sinqerisht mos e perdhunoni me gjuhen.

  • Ksuela Sula
   Ksuela Sula

   Ashtu si ne textet e huaja want =wanna Nuk ka perdhunim gjuhe ketu, per tu bere me interesant teksti Edhe kurioz degjuesi sepse te gjithe menduan se do kishte JAPA ndonje kuptim tjeter . Gjera artistash !!!

  • bofooit gojo
   bofooit gojo

   Respekte nga Macedonia 🇲🇰 shum me pelqen kjo muzikë😍👏

 • edcvgftyu tgbhuji
  edcvgftyu tgbhuji

  A Battle-Ax Changes Everyone in our village also witnessed how my character changed. They said I became a really nice person after I started to practice Falun Gong and follow Falun Gong’s principles of Truthfulness-Compassion-Forbearance. The Communist Party secretary in the village, in particular, was impressed that I, who was considered the toughest woman in the area, could change so much. He was serious when he said that. In the past, I had a bad temper. If anyone made trouble for me, I could go after him until he really regretted it. I often quarreled and fought with other people and would not stop until I’d won. Everyone, including the villains in the village, was very polite to me because of that. “If you were a man and went out into the world, I believe no one could beat you down,” one of them said. In my heart, however, I felt lonely because I always had enemies no matter where I was. Because I quarreled and fought, my health got worse. That was why I ended up in bed, waiting for death, before I was 40. One year, we had to pay the village government money. We turned in every cent we had and were still short 50 yuan. One village official said turning in grain was also fine. So my husband and I sent over broom-corn to cover the 50 yuan. The next day, the accountant said we still needed to pay 50 yuan. “We turned in grain yesterday. Why didn’t you record it?” I could not take it anymore and yelled. “It’s not that I did not record it-no grain was turned in in the first place,” the accountant explained. The person next to him said the same thing. “That’s enough!” I said. I jumped up, grabbed the ledger, and dumped the abacus on the ground. Pointing at the others waiting in the room to clear their accounts, I called out, “If we do not straighten this out now, don’t even think about going back to work here!” The Party secretary saw that I was hysterical and dragged me out of the room. I directed my anger at him. I punched him and kept shouting, “You know why I’m hitting you? Because you did not lead them well. Since you are not a good official, you’d better let someone else take your place!” The secretary did not fight back and just smiled. Later on I learned that the mistake was caused by my husband since he did not tell the accountant about our grain submission.

 • The Black Rat Inn
  The Black Rat Inn

  ugly shit. this is not albanian music.

 • anci bananci
  anci bananci

  What means JAPA ??

  • Drilon Say
   Drilon Say

   Give « something »

  • anci bananci
   anci bananci

   @soinu foig 👍

 • Black Sheep13
  Black Sheep13

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Mmahmoud Ismail
  Mmahmoud Ismail

  ةةةةةةةةةةةةةةة

 • maroje kralj
  maroje kralj

  Love from croatia 🇭🇷🇭🇷♥️

  • DonaId J. Trump
   DonaId J. Trump

   Za dom spremni 🇦🇱

 • Piotr Kaczkowski
  Piotr Kaczkowski

  JAPA JAPA hehe

 • Gafurr Morina
  Gafurr Morina

  Suksese je shum e bukur

 • Τζενη Τζενακι
  Τζενη Τζενακι

  Bravo dafina

 • Shqipe Krasniqi
  Shqipe Krasniqi

  Numer 1 je te dua shum 👏⭐❤️

 • Lazo Rot
  Lazo Rot

  850 unlike kujt ju qi nona me shtyp?!

 • anila krasniqi
  anila krasniqi

  ❤❤💘💘

 • George Rivera
  George Rivera

  Wenn Sie einen Film ansehen möchten, aber nicht wissen, welchen verwenden Sie random.movie . Sie haben 2021 Filme und mehr als 600.000 Filme

 • Grace
  Grace

  Hajt se e sheh ti ...💛🌠

 • Egzona mulliqi
  Egzona mulliqi

  Kurora mbet gjithmon te ti 👌❤👑

 • Visit Albania
  Visit Albania

  🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱

 • Ina Gyl
  Ina Gyl

  Ja baba ja nana njeri po 😂😂😂

 • ana
  ana

  Japa

 • minij hooi
  minij hooi

  Mozzik x Dafina🔥🔥

 • Afrim
  Afrim

  talent pa fund kja Dafina more qa u ba kshtu ;)

 • Tefta Thaçi
  Tefta Thaçi

  muzika me emir qe kam ngju🤗🤗🤗❤️❤️

  • Tefta Thaçi
   Tefta Thaçi

   ❤️❤️❤️❤️

 • Arjola Sherifi
  Arjola Sherifi

  Dafi ma e mira😍😍😍😍😍