Cudit Cako: Brenda 2022 do te zhduken pleqte. Zbulon djalin ilegjitim te nene Terezes | ABC News
29:13
481,979
Reddit
Per informacionet me te fundit klikoni:
Web: abcnews.al/
Facebook: facebook.com/abcnews.al/
Instagram: instagram.com/abcnewsal
Subscribe kanalin tone ne: youtube:algone.info
#abcnews #abcnewsalbania #abcjamegjesit

Komente
 • Agon Lata
  Agon Lata

  16:10 i madh hahaha

 • anaana Joana
  anaana Joana

  Unë jam një nga ju që nuk dua ta bëj vaksinën..thjesht nuk besoj te korona as te vaksina..jam shumë dakort me Alfredin..uroj mos të detyrojnë fëmijët në shokolla..ju lutem na ndihmoni.

 • Tofik Celhaka
  Tofik Celhaka

  Me ufot e dhjeve muabetin fare o shok... me ufot bohesh qesharak, dhe humb kredibilitetin tek njerzit.

 • Zjarri Shqiponjes
  Zjarri Shqiponjes

  Termi "conspiracy theory", ose "teori konspirative" ka qen i krijuar ekskluzivisht nga CIA e Amerikes pas vrasjes se John F Kennedy. Per arsyje qe te skualifikohej qdo njeri qe ben pyetje rreth gjerave "jonormale." Ky term perdoret shum ne europ dhe amerike, per fat te keq, kurdo qe njeri flet diqka qe nuk shihet ne CNN apo lajmet televizive, menjeher e etiketojn me at term. Por dit e tutje po vrehet se ato te cilit kan kryer detyrat e veta, ne fakt po dalin shum te vertete fjalet e tyre. Por ende shum ka per te dal ne drite.

 • Entela Shosho
  Entela Shosho

  Po Trampin si nuk fitoi pas parashikimeve ?

 • Xhemali Shasivari
  Xhemali Shasivari

  Shum i zgjuar qe lexon dhe studjon shum.

 • Xhemali Shasivari
  Xhemali Shasivari

  Jee fenomenal o Alfred!

 • Arquile Sidheri
  Arquile Sidheri

  pordhè me rigon

 • Lili Lako
  Lili Lako

  Po ca bohet kshu mer njerez mir tij qe i paska ik truni, po sqenka as vetem jo..bobobo mjer toka ça ushqen

 • Linda Leskoviku
  Linda Leskoviku

  Budalla i zgjuar

 • Curraj Eperm
  Curraj Eperm

  Te lumte cako thosha aje normal po tani po te kujtoj te ikur truri o bobooooooooo

 • 007 Boy
  007 Boy

  Bejani 1 vend te 5 ktij 🤝

 • marjana lika
  marjana lika

  Bravoòooooooooooooo

 • Enxhi Enxhi
  Enxhi Enxhi

  A ti je ne mendore o budalla

 • Klajdi Cela
  Klajdi Cela

  Ishalla iken ti para se na cave k... ben sikur je me i mencuri botes

 • Asim Beciri
  Asim Beciri

  Ky po folka andrra ti koke ne gjum o shoki ik more shporru spaske lidhje

 • Eva Rriska
  Eva Rriska

  Kur jam ne autobuz me make sa nuk me pelcet zemra kam siklet te madh

 • Turi Myseni
  Turi Myseni

  Oloqe mos fol budallaleqe

 • blerim rizvani
  blerim rizvani

  Te knaqën fredi me pralla

 • Nardi Rahaj
  Nardi Rahaj

  sa injorant me shkollë që ka. Zoti na ruajtë nga këto ateista

 • Arben Cace
  Arben Cace

  Të lumtë goja alfred çako je nona

 • Tina Kristo
  Tina Kristo

  Weeeee...cfare teorish.... Na paskan ardhur "zotat" ne toke, qe po i shkaktojne njerezimit lufte biologjike... Ncncnc...kulmi

 • Jona Kero
  Jona Kero

  Interviste e lezetshme 🙏🙏🙏te shkoje ne 1 milion view

 • EDMOND DUDA
  EDMOND DUDA

  Bravo

 • Shpresa Mucaj
  Shpresa Mucaj

  Cdo gje qe ndodh vetem me lejen e Allahut po mjer ata qe behen sebep per keq se te Allahu do kthehen nuk kan ku te shkojn bere keq do gjesh keq

  • Dini Nika
   Dini Nika

   Shpresa Muçaj,a përdor ti kokën dhe logjikën?

 • Albert Proko
  Albert Proko

  Edhe ke bari i lagjes një si puna kti nuk e gjen këtë imagjinat, bravo presantuesi i programit që tall bythën me atë dhe mbush programin.

 • Rrahman Uka
  Rrahman Uka

  Mut pe bon saher po fol more gomar i konspiracionev .kshtu shkrun ne libra te shejt qi shejtani i mashtron njerzit si ty si bilinin o albanez vetem nje zot ka e ata elohimet jan shejton alien .kurse un jom me Zotin edhe engjujt e ti

 • Peta Lumi
  Peta Lumi

  O Zoti madhe 😂 Po cool

 • Dashamir Shllaku
  Dashamir Shllaku

  Po kyt esht marre me ndigju kush.mos u merrni me kyt jan shkenctar qe idin tana po ky flet kot si me dal un me imagjinatat e mija me fol ne televizjon

 • Peta Lumi
  Peta Lumi

  E ku pi din ti Zotri kto?

 • Jetmir SALI
  Jetmir SALI

  per vakcinen fole mir ,po për Zotat ja fute kot ... ësht 1 zot ,dhe ska zotë tjeter përveç Allahut .. informohi njeher me fen ,lëri vakcinat Allahu t udhzoft

 • E. Sej
  E. Sej

  si qeshin kto plehrat qesh moj zojn qesh por kur te te vi vdekja para syve qesh mire kish qesh i funit them une o zot sa njerez injorant e vejn tjetrin ne loje

 • E. Sej
  E. Sej

  Fiks Cako bravo kto gjera i kam lexu ne vitin 2011 vete dhe kam kerku shume i thoja shume vetave madje dhe familjes time por ama normale isha e çmendur.... tani? kush po cmendet?

 • Evis Milaqi
  Evis Milaqi

  Sa kam qesh me kete psikopatin, me lot 😝😝

  • Nardi Rahaj
   Nardi Rahaj

   😀😄😄👍 të jesh injorant edhë me shkollë vetëm kët njëri kam parë

 • Mehdi Dumani
  Mehdi Dumani

  Njerzia po vdes nga virusi e ky thot jo nuk duhet marr vaksina ,e qka duhet bo sipas jush o cako ,mos ti marrim vaksinat e te vdesim edhe nga uria qe nuk po mundemi me punu edhe nga virusi ,leji kto pallavra o cako se nuk ja ke qellu hiq per asgje e as qe po ja qellon

 • klodjan halili
  klodjan halili

  Shko more pallosh ske dije as nga bibla as nga islami injorant

 • Latif Olluri
  Latif Olluri

  Korona Mashtrim

 • Sali Rerza
  Sali Rerza

  Jo me thejshit por ju thoshja une z. Alfred je shume trim flet hapur por populli nuk beson qe ata qe ikemi zgjedhur vet te na vrasin kjo quhet. Tradheti

 • Refet Refet
  Refet Refet

  Mos ke dale prej ndonje spitali psihijatrik

 • Ramadan Lecaj
  Ramadan Lecaj

  Pastaj premtimet e qeveris Bukoshi per rezistenc sekinse kure te shlirohemi do tuanjohim pervojen e punes si dhe kompenzimin e pagav. As ja nga kto nuke dodhi. Filloi egzodi tjeter me qe Erin Rugova, Thaqi, Ramushi. Naj vodhen pervojen qe kishim para lufte, se nuk I plotsojm pervojen e punes, me rregulloren e tyre diskriminuse 15 vjeqare. Nalan me pension 90euro.Pleqt e kosoves Jan te zhdukur pere se gjalli.

 • Ramadan Lecaj
  Ramadan Lecaj

  Ne Kosove pleqt Jane te zhdukur qe nga viti 1991,me rezistimin e serbofilaf

 • james Messa
  james Messa

  ik mar katunar rrenc fjali kot mjerimi me I madhi eshte ty me ti ndegju keto prralla femijesh qyp

 • Behar Karaj
  Behar Karaj

  Po mirë more Cako..Si ka mundësi që, këta sipas teje të gjithë, mjekët policët do i mbysin me vaksina? Hajde mendje hajde.

 • The Nordic Alien
  The Nordic Alien

  Perlat ne Thiun shkojne poshte o z. Cako se njeriut modern i mungon njerzimi dhe i ka futur shqelm inteligjences natyrale per ti dhen vlere intelektit te huazuar.

 • Ergest provimaj
  Ergest provimaj

  Un e kam ndjek mauro biglino qe e permendi dhe e kuptoi per ca po flet

 • Gjyste Paluca
  Gjyste Paluca

  Lutni zotin o njerez te drejte te na heqi dreqin qafe ...

  • Edona Agojci
   Edona Agojci

   Fiks Gjyste Paluca veq zoti te na mbrojte o zot amen

 • Al Pekato
  Al Pekato

  Μereni e lidheni kete se cmendi dynjane

 • Teodor Muzaka
  Teodor Muzaka

  Filloi ky kari

 • Zonja Zonja
  Zonja Zonja

  Bravo , Zoti Cako Po Vetem kete June nuke e prisja qe,te, gjelbet,peshku ga koka the qelben qeveritare

 • Zonja Zonja
  Zonja Zonja

  Dotho bite we the hane, edge June e name denancuar kete hapur me fjalen mhate me ,krime

 • agime metani
  agime metani

  ty te zhdukt zoti ty te parin tu dukta vedi per i menqem po mor hajvan diskutun vendimet e Zotit kenke hajvan i madh qe njuk e kupton qe edhe gazetari po kenaqet tuj te vu nè loj😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Fatime Fatime
  Fatime Fatime

  Mos haro edhe Ti ke hyre ne fazen e pleqeris

 • Enkeleda Tola
  Enkeleda Tola

  Po kush je ti që deformon punën e Zotit Ku i ke faktet mos blasfemo fjalën e Zotit se po hyn gjynah . Zoti lshte Është dhe do të jete . Kjo nuk përputhet Me asjnë shkrim ku flitet ne Bibel :Turp për ty qe ke dal aty dhe po i fut panik njerëzve . I bekuar Qofte emri I Zotit tonë Jezus Krishtit qe na deshi dhe na dha jetë Amen Amen .

 • Rex Satanas
  Rex Satanas

  Psikopat qe duhet te arrestohet urgjentisht per dizinformim dhe perhapje paniku.Ne cdo shtet normal do ishte ne burg.Cdo gje qe tha trillim pervecse historise se Annunaki dhe si u krijua njeriu i pare.

 • ARMATUNE
  ARMATUNE

  Ti do jeshe i pari o mashtrues injorat

 • wolf
  wolf

  O CAKO O PALLE KARI KUSH E DEGJON KETE KOKE BOLEN BOLL ME IDJOTESITE E TUA O KOKE KATRUVE SE KA EDHE NGA ATA QE I BESOJNE KTO KARLLIQE QE THUA SE DERI ME SOT ASGJE STE KA DALE NGA ATO BUDALLIQE QE NXJERR NGA HALJA

 • Bardha Xhomo
  Bardha Xhomo

  Keli mos u.cudit pas vaksinimit.filluan vdekjet pas vaksinimit

 • Baki Muçaj
  Baki Muçaj

  🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦‍♂️🤷‍♀️👨‍👩‍👦 po cfare lidhje kame une me me kete vidjo kaq fallco akoma me mendimin e hipotezes o zot sa kam qeshur dhe kam qare teater me te bukur sinqerishte nuk kisha pare ndonjehere koha eshte zgjidhja e shume gjerave e hamendesimeve

 • Franco Roberto
  Franco Roberto

  E gëzofshi vaksinës

 • Vera Velaj
  Vera Velaj

  po nuk trembemi nga ky i rrjedhur i jo

 • Franco Roberto
  Franco Roberto

  (Covid?) Kuptimi Certificate of vaccine I identity (Corona) 666 marka e bishës

 • drita mehmeti
  drita mehmeti

  Ty nuk meriton tet them zoti cako ,sepse nuk e di kush te nxjerr ne televizor,te thuash e te kuvendosh me disi mendime qe ke ty.boll me popullin sepse i cmendet,jo cipi ne tani e vun ne vaksine,nuk mjafton ekonomia,termeti,virusi,po dilni dhe ju e i corjentoni,jo do vdesin pleat,jo ajo jo kjo,si ste vjen turp a ke familje a ke prinder ty,leri njerzit po ju erdhi nga vaksina le te vdesin te rrosh ty dhe drejt plakjes po shkon,nuk do thon i vrau Saliu,largou nga ekrani televiziv me keto qe po flet por ju skeni as turp as cip as karakter mbi veten tuaj,largou po te degjojn i madh e i vogel,turp,

  • Xhuri Furi
   Xhuri Furi

   Po mos e degjo moj zonje.. degjo Ardit gjebrene .ose PORtokalline... degjo rilindjen.. doktorin e lagjes..

 • Rumen Marinov
  Rumen Marinov

  Brënda vitit 2022, mëparë do të zhduken budallenjtë dhe manijakët sikur Alfred Cakoja, dhe pastaj, sipas këtij manijaku edhe krejt pleqtë! Aleluja!

 • Flora Hasko
  Flora Hasko

  Zoti na ruajt nga keta njerez

 • Flora Hasko
  Flora Hasko

  Vetem zoti e di jo ti

 • Flora Hasko
  Flora Hasko

  Edhe ti afer pleqve je mos u jep frike njerezve o shoko

 • Massimo Remis
  Massimo Remis

  Ti rrush lesht pleqve tane!

 • Lazer Kodra
  Lazer Kodra

  Ne shqiptaret e perdorim gishtin ndryshe hahahaha

 • Lazer Kodra
  Lazer Kodra

  Vaksina dot ndikoje ne nderrimin e spondes hahahaha

 • Lazer Kodra
  Lazer Kodra

  Hahahahahaha

 • Mohammed Salahu
  Mohammed Salahu

  O zote si nuk i vjen marre me dale e me fole kote ky budadhe po pse e merr emnin e zotit per goje 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤌🤌

 • gurgac
  gurgac

  Nuk e di cili eshte me rrot kari Cako apo drejtuesi i emisionit qe e fton !

  • Xhuri Furi
   Xhuri Furi

   Duhet me kene ti..me loqe fare..se e ke horizontin direkt te bllokuar nga maska..kaq sa flet duhet te jesh mr maska..Loqe i gjithi..

 • B Musliju
  B Musliju

  Bravo bravo se ki reporteri mbon nervoz se nuk te beson a ti kreht i ke tamam o zogi mirin ta shtoft me krejt familen se fjaket tua si haroj se ti de dashke popullin 🤲🤲🤲🤲👏👏👏👏

 • B Musliju
  B Musliju

  O krejt fjalet e zotri Cakos na kan dal o popull po ju se ngjojshi do namisin me zort zoti i denoft se nakan bo me trauma na kan bo sall cako e fol te verten zoti e rujt🤲🤲🤲🤲🤲🤲

 • Mirlinda Rushani
  Mirlinda Rushani

  Ja fute si kau peles kur folen per UFO per Biblen hahahahahaha

 • Lorna Coba
  Lorna Coba

  Sa budallallek , Ma shume ka vdekje nga virusi sesa nga vaksina. Po ky dan me Ba si tip interesant qe demek I din tana. Sa palidhije , kush ndigjon keto budallalleqe.

 • Ultras 12
  Ultras 12

  16:11 Cako gjigand..

 • Dash Stafuka
  Dash Stafuka

  Ralitet cako bravo

 • Besmira Ndreca
  Besmira Ndreca

  Po or i lajthitur nga trut djali nanes tende per tjerat mund te thuash at E duash ama ket besh me fmi nen terezen qe nuk ben vaki ne bot qfar madhi tkan then me pi o i terbuar po del nga binaret edhe pak che do thush jam djali zotit 🙄

 • Luli Merkaj
  Luli Merkaj

  Cfare thote ky qe bibla nuk flet per zotin Po sipas ketij kush flet per zotin abetarja

 • beku beku
  beku beku

  Zot na ruaj mend e kokes. Ngushellime Alfred. Nuk eshte faji yt.

 • Indrit Cara
  Indrit Cara

  Ju gazetaret po na habisni perdit e spo ju shajm. Alfred Cako esht zoteri burre.

 • Marjeta Danaj
  Marjeta Danaj

  Ik o idjot paska pas Zoti laborator Zoti te shkaterroft.

 • kacatriku
  kacatriku

  Ky ka ik për lesh

 • Elena Ela
  Elena Ela

  Aman perralle me mbret.. Kto sjelle qe behen tani jane bere ne cdo pandemi, maska ,dizinfektimi etj.. Meso te flasesh mire shqip...se Folja ne veten e pare shumes "themi" Ne te shkuaren nuk ben "theshim" Ci ke kto..theshim theshim ter kohes 😂😂😂😂😂🤢🤢🤢

 • Dritan Imeraj
  Dritan Imeraj

  T kisha lind harabel biles

 • Mond Biba
  Mond Biba

  A ti je rrotkari klasik

 • redokhs 63
  redokhs 63

  Po ti, a thua do zhdukesh?

 • ALBANA DRANGA
  ALBANA DRANGA

  Po per ata qe vdiqen nga covid ne mbare boten cthua o trushkulur..Po pra po nuk kane te gjithe te njejtin imunitet si mund ti shpetojme keta??Eshte fatkeqedi e madhe qe ze hapesirat mediatike per dokrra.Kush eshte ai ose ajo qe nuk do te shpetoje jete njerezish.Shyqyr qe egziston mjeksia sepse bota ka kaluar kushedi sa murtaja edhe kjo ka kete emer sepse bota eshte e vjeter edhe boll e kemi bere pis ne qe shkelim mbi te per te mos thene nje fjale tjeter

 • Prish Tinat
  Prish Tinat

  Cako e ka te drejt dhe po e paralajmron te verteten mendimi i tij eshte per tu vlersuar nga njerzit.

 • Neimar Vračar
  Neimar Vračar

  Ec more iqe plancin tand srfte

 • Laurent Gurakuqi
  Laurent Gurakuqi

  Ky eshte per tu arrestuar.Ca flet mer oo.

 • Diana Katundi
  Diana Katundi

  Lum ju qe degjoni kete te krisurin.

 • L. V
  L. V

  Po ik o rrot kari me kto teori debili se cave trapin 30 vjet jetojme mjerim e korrupsion ti ben pashikim kush do vdes e kush do jetoj kush je ti mor hale Zoti.

 • king lion
  king lion

  Qe esht diçka un personalisht e kuptoi maska ne publik nuk lejoet e ne kafene lejoet?e par e dyt per votim protesta te gjith pa maska? E pse nuk po dalin te prekur ne virusi me qe shteti u kujdesoka per ne pse I lejon protesta pa maska edhe po qe per shtresin e ankthin shumica e popullsis jan me ankth e stres ne kohen e diktatorit nuk kish stres as ankth e as vdekj te rinj po vetm nga plakja moshe luft botrore me arm nuk ka me po ndermjet ushqimeve apo hilaçve e vaksinave mundet ?? Kina ka millard popullsi lejoet vetm deri 1 femi me lind ndoshta esht kjo metoda hapja e virusit me vaksin o vdes o kontroll nga masonet edhe per filma jan ber nje çip ne trup din ku ndollesh e je I kontrolluar ne te ardhem njersit sdo ken pashaporta por ne sy do vijet nje çip ku do ket te gjith te dhenat personal mos tu duken e qesharaka jemi te kentrolluar nga luminatet U vin keq per pleqet me u vaksinuar po te rinjt te vdesin apo esht qedhim to zhdukin moshat e mblla nga azili e nga pesjonet in pesronalisht jam me pik pyetje zotriu ça fitim ka te thot kto mendime??

 • Huzri Nebi
  Huzri Nebi

  Ore Cako kot e ki se populi e kazën harami se nuk dalojn tëvërtetën nga paevërtet

 • Huzri Nebi
  Huzri Nebi

  Ore😀😀

 • R4-zetyd
  R4-zetyd

  Krejt qka ne mendojm per te ardhmen paraardhsit ton i kan then edhe mendu per neve ,keshtu qe lene ket muhabet toka sillet qe miljona vjet edhe do te vazhdon po ne te njejtin drejtim

 • R4-zetyd
  R4-zetyd

  Te ndegjoj ty me vjen me qesh ,lexoj komentet me vjen te qaj

  • Diana Katundi
   Diana Katundi

   😅😅😅

 • Gjoni Topia
  Gjoni Topia

  Po ty duket vetja i ri o pleher.

Faqja Tjeter