Cricket ft Yll Limani - Ndoshta (Official Music Video)
03:15
2,208,995
Reddit
Official video for "Ndoshta" by CRICKET & YLL LIMANI.
Music by : @Yll Limani & Cricket
Produced by : CRICKET
Lyrics by Yll Limani
Master by : Lorenc Aliaj

Follow @Cricket Music on:
Instagram : instagram.com/cricket.music/
Follow Yll Limani on:
Instagram : instagram.com/ylllimani/
Music is a language that transcends all boundaries.
© 2020 Cricket Music. All Rights Reserved.
#Cricket #Yll Limani #onima

Komente
 • Nertila Bitra
  Nertila Bitra

  E kam përjetur dhe në të vertet😥😭😢

 • Artur Novi
  Artur Novi

  Lkh.

 • eleni staka
  eleni staka

  Me shume mke bo te qaj sesa te lumtur sa kng e bukur suksese 🎤❤

 • Mrs. MM
  Mrs. MM

  O zot sa kenge e bukur 🥰🥰

 • Gzim Jusufi
  Gzim Jusufi

  teksti : koka prej tirone jena na

 • Everything
  Everything

  Xhenetë gjdo dit jom ka e pres qat mesazh prej teje😔😔😔

 • sokin jon
  sokin jon

  Fiks per ex-in tim ai duhet te ma kushtoj mu 💀

  • ¡MEGG COCAINA!
   ¡MEGG COCAINA!

   😂😂gishtin e mesit ex-it karma ka ardh e i ka bo exit😂🤘❤️

 • Anxhela Bogdani
  Anxhela Bogdani

  Ti je super kengetar... 🥰🥰🥰

 • Kini Kin
  Kini Kin

  e qitu ma mir të lumt ahahha se msuset po thojn

 • Shauka Hodan
  Shauka Hodan

  ❤❤❤❤❤💋💋💋

 • bucii rebel
  bucii rebel

  Kenge e bukur zeri bukur gjithe e ban kenget e bukura

  • sokin jon
   sokin jon

   degjoj zerin E te them sa jam pendu Ndoshta edhe ti po vuan Si un,si un... Like🖤❤️👎

 • denis Sulovari
  denis Sulovari

  Per ca i beni keto keng per te qar

 • Erza Thaqi
  Erza Thaqi

  Yll limani❤️

 • Kini Kin
  Kini Kin

  bravo te koft

 • bilinas mini
  bilinas mini

  Fiks per ex-in tim ai duhet te ma kushtoj mu 💀

 • 4Nejo4
  4Nejo4

  Kang e buker 🤌

 • yuoop noke
  yuoop noke

  like kush mendon qe ylli limani ka tekstet mat mira per dashurin 🔥🥵❤️

  • bilinas mini
   bilinas mini

   Super ,si gjithmone 🔥🌟♥️

 • dolita windo
  dolita windo

  Çdo fjal me tingellon ne shpirt❤

  • bilinas mini
   bilinas mini

   degjoj zerin E te them sa jam pendu Ndoshta edhe ti po vuan Si un,si un... Like🖤❤️👎

 • Anxhentila Kola
  Anxhentila Kola

  Jkk

  • bilinas mini
   bilinas mini

   Super kenge super text super kengetar ..superrrrr balade..e ke qa o Ylli Limani..😘😘

 • nickalm
  nickalm

  Art fantastik cricket 🔥 & Yll

 • seiom jvony
  seiom jvony

  Çdo fjal me tingellon ne shpirt❤

  • yuoop noke
   yuoop noke

   Kur mendoj qe mund ta degjoje kete kenge dhe te thot po e cova jeten x lesh sps jm idiot. Epike. 🤪💪

 • Mia Tips
  Mia Tips

  Ti don me na myt 😄

  • dolita windo
   dolita windo

   like kush mendon qe ylli limani ka tekstet mat mira per dashurin 🔥🥵❤️

 • Ptao Tom
  Ptao Tom

  Çdo fjal me tingellon ne shpirt❤

 • Safete Kokici
  Safete Kokici

  🌟🌟❤❤

 • opzz xsin
  opzz xsin

  degjoj zerin E te them sa jam pendu Ndoshta edhe ti po vuan Si un,si un... Like🖤❤️👎

  • seiom jvony
   seiom jvony

   Sa pak views,marre

 • Servis Fresi
  Servis Fresi

  Je me i miri

  • seiom jvony
   seiom jvony

   Sa pak views,marre

  • seiom jvony
   seiom jvony

   je i papar❤️

 • ehe po
  ehe po

  Fiks per ex-in tim ai duhet te ma kushtoj mu 💀

 • Meso Gjermanisht
  Meso Gjermanisht

  Meso Gjuhen gjermane falas! ABONOHU KETU per me teper!

  • opzz xsin
   opzz xsin

   😔♥️

 • BESA
  BESA

  Le ta themi, gjysma e njerëzve që po e dëgjon tani është tu qajt 😩😩

 • Lona Lushaj
  Lona Lushaj

  Mka marr malli per te por si shkruaj dot 😓

 • fouoii gyhh
  fouoii gyhh

  degjoj zerin E te them sa jam pendu Ndoshta edhe ti po vuan Si un,si un... Like🖤❤️👎

  • soinhu foitu
   soinhu foitu

   algone.info/slow/video/cJDMrax7bqaEzHU

 • tirana918
  tirana918

  Super ,si gjithmone 🔥🌟♥️

  • soinhu foitu
   soinhu foitu

   Awesome i get 3k ca$h 𝐇𝐃𝐑𝐎𝐙𝐀.𝐈𝐍𝐅𝐎

 • Ornela Pergjegji
  Ornela Pergjegji

  Super kenge super text super kengetar ..superrrrr balade..e ke qa o Ylli Limani..😘😘

 • bowen voowy
  bowen voowy

  🤍 s'ka më ndoshta Yll. 🖤

 • Sene Sene
  Sene Sene

  Kur mendoj qe mund ta degjoje kete kenge dhe te thot po e cova jeten x lesh sps jm idiot. Epike. 🤪💪

  • fouoii gyhh
   fouoii gyhh

   Je ma i mir ylli 👑💜

 • Egli Channel
  Egli Channel

  like kush mendon qe ylli limani ka tekstet mat mira per dashurin 🔥🥵❤️

 • Joanna
  Joanna

  🤍 s'ka më ndoshta Yll. 🖤

 • l.l l.l
  l.l l.l

  Sa pak views,marre

  • bowen voowy
   bowen voowy

   Ne Shqiperi eshte xhiruar ky videoklip?

 • minij hooi
  minij hooi

  je i papar❤️

 • Perik Prifti
  Perik Prifti

  O jettt

 • Leda Preci
  Leda Preci

  🥺🥺🥺😍😍😍😍

  • Joanna
   Joanna

   Po ik o Ylli ik, se nuk e durojmë dot këtë kryevepër.

 • L L
  L L

  😔♥️

  • minij hooi
   minij hooi

   🥰🥰🥰🥰

 • Proo Proo
  Proo Proo

  Ma i miri tek kjo kenga gjej veten time suksese ylli

 • hen ko
  hen ko

  Shume tekste te bukura ze i mrekullueshem bravo talent i vertete👍

 • Lilly Goold-Adams
  Lilly Goold-Adams

  Awesome i get 3k ca$h 𝐇𝐃𝐑𝐎𝐙𝐀.𝐈𝐍𝐅𝐎

 • Polikseni Zouta
  Polikseni Zouta

  algone.info/slow/video/cJDMrax7bqaEzHU

 • Dark Web
  Dark Web

  LARGESI E MALLKUAR 😔🥺 🥺🥺

 • Charming nowhere to hide
  Charming nowhere to hide

  Je ma i mir ylli 👑💜

  • hen ko
   hen ko

   👏👏👏👏👏👏👏🏆🏆

 • Emily An
  Emily An

  Je ma i mir ylli 👑💜

 • Olta Bani
  Olta Bani

  Ne Shqiperi eshte xhiruar ky videoklip?

 • Love Calming Relax
  Love Calming Relax

  *Good evening*

  • Charming nowhere to hide
   Charming nowhere to hide

   Gjynaf kur kjo super keng nk merr klikime ,,ti meriton shum e me shum.

 • Lorida Afrinderin
  Lorida Afrinderin

  Fccv

  • Emily An
   Emily An

   Ohh ca kengeeee 😍😍😢😍😍😍😍😍

 • Havana 1996
  Havana 1996

  Po ik o Ylli ik, se nuk e durojmë dot këtë kryevepër.

 • soinhu foitu
  soinhu foitu

  Cricket music , si gjithmon na knaq me kto gjera te bukura ❤️

 • Eriselda Saliaj
  Eriselda Saliaj

  🥰🥰🥰🥰

  • soinhu foitu
   soinhu foitu

   " Dy persona kurrë mos u mundo të qëndrosh me ta, me atë i cili nuk të kupton dhe me atë i cili nuk të respekton ".🌹🌹🌹

 • AM13 AM13
  AM13 AM13

  Ylli ti je i pa arritshem Bashk me cricket

  • soinhu foitu
   soinhu foitu

   Nice job guys?

 • Art Bislimi
  Art Bislimi

  Yf

 • Art Bislimi
  Art Bislimi

  ❤❤♥️

  • soinhu foitu
   soinhu foitu

   duhet me qep copat e zemres tash!!!!

 • Shabani Gezim
  Shabani Gezim

  Njerz a din kush ku esht qyky vend 🙏🙏🙏🙏

 • Ask to seduce Miss
  Ask to seduce Miss

  Wow his voice is perfect love Kosovo and Albania from Allbenja

 • Violeta Manoli
  Violeta Manoli

  👏👏👏👏👏👏👏🏆🏆

 • Filloni Një Koleksion
  Filloni Një Koleksion

  algone.info/slow/video/mqrUm22mqKOUqmw🤩

 • mondi bani
  mondi bani

  O zote sa me mungon 💔 çdo dite qe kalon me shume me mungone 😢 kjo esht frika ime . Se do te vdes pa te pare e njeher ne ket jet

 • Mira Zenelaj
  Mira Zenelaj

  sa shume vuajte kalon zemra edhe perseri eshte e forte

  • Skenda 1234
   Skenda 1234

   Njeriu i fort e ka zemren te fort

  • Ask to seduce Miss
   Ask to seduce Miss

   Shume e bukur S'ka si te ishte ndryshe nje kenge e yllit I love it ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ I love you ylli so much

 • Samsunges Samsunges
  Samsunges Samsunges

  Gjynaf kur kjo super keng nk merr klikime ,,ti meriton shum e me shum.

  • Ornela Krosi
   Ornela Krosi

   Po pra, Melisa 3M 🤦‍♀️🤷‍♀️

 • Antoneta
  Antoneta

  Ohh ca kengeeee 😍😍😢😍😍😍😍😍

 • florea stan
  florea stan

  Eu din pacate, nu pot sal numesc Cantaret sincer zici ca face slujba la biserica 😎😎😎

 • ꪑꫀꪶꪖ 02
  ꪑꫀꪶꪖ 02

  🎼😍🎼😍🎼😍🎼😍🎼😍🎼😍🎼

 • niduoe stre
  niduoe stre

  ylli bravo per talentin qe ke.Suksesi yt eshte 1000 perqind .Suksese ylli.

  • Skenda 1234
   Skenda 1234

   Zbrite pak zbrite zbritje sezonale

 • Golden Motivation Albanian
  Golden Motivation Albanian

  " Dy persona kurrë mos u mundo të qëndrosh me ta, me atë i cili nuk të kupton dhe me atë i cili nuk të respekton ".🌹🌹🌹

 • Anxhi M
  Anxhi M

  Pershendetje nese keni mundesi me ndimoni me nje subscribe faleminderit shum respekte 😊

 • ThizIzNery
  ThizIzNery

  duhet me qep copat e zemres tash!!!!

  • Golden Motivation Albanian
   Golden Motivation Albanian

   " Dy persona kurrë mos u mundo të qëndrosh me ta, me atë i cili nuk të kupton dhe me atë i cili nuk të respekton ".

 • Future Bb
  Future Bb

  Cricket music , si gjithmon na knaq me kto gjera te bukura ❤️

  • Golden Motivation Albanian
   Golden Motivation Albanian

   " Dy persona kurrë mos u mundo të qëndrosh me ta, me atë i cili nuk të kupton dhe me atë i cili nuk të respekton ".🧡🧡

 • Chloe Manchestor
  Chloe Manchestor

  ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

  • drttyu liqm
   drttyu liqm

   🤍🤍🤍🤍

 • Al Beshure
  Al Beshure

  ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

  • drttyu liqm
   drttyu liqm

   Bukur ✌🇧🇬✌

 • Vanesa Zekaul
  Vanesa Zekaul

  Wjwjwuusuww

  • niduoe stre
   niduoe stre

   🤍 s'ka më ndoshta Yll. 🖤

 • laskin riubn
  laskin riubn

  Sa mzk e bkr 😍❤️

 • ilda cangu
  ilda cangu

  Shume e bukur S'ka si te ishte ndryshe nje kenge e yllit I love it ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ I love you ylli so much

 • Aaşşalıkk Hilmi Önal
  Aaşşalıkk Hilmi Önal

  Turkey🇹🇷🎶🎶🎶🎶🎼🎺🎺

 • Xhulja Jace
  Xhulja Jace

  Sa i papare je muzike edhe kete muzik e ke bere per ate qe jane te lenduar edhe presin te kthehen te dua shume zemer je papare me kto muzik 😘😘😘😘😘💋💋💋❤❤❤

  • laskin riubn
   laskin riubn

   Nderkoh qe ca kenge pa lidhje marrin 1M klikime per pak ore (te pa merituara) ja sa vlersohet kjo kryeveper 🥺🙃😖🤦🏻‍♀️

 • Aida Sh
  Aida Sh

  Sa nam videoklipi💫💫💫💫 U fiksova!!!

 • Bensu Soral
  Bensu Soral

  Nje nder dhimbjet me te madha eshte ajo e dashurise, nje nder dhimbjet qe i kam frike. Heren e fundit dikush mi shprehu ndnjenjat, por une nga frika qe mos lendohem e refuzova 😩, tani qe e shoh ne rruge kur kalon ndihem shume keq se edhe une kisha ndjenja ndaj tij dhe ato vazhdojne te rriten, te kerkoj falje 🙏🙏🙏

 • Bensu Soral
  Bensu Soral

  Fiks kenge per mua, ja dedikoj atij x personi, ndishta!

 • Jurgent Jurgent
  Jurgent Jurgent

  algone.info/slow/video/q6S52mydaYKExXk

 • drttyu liqm
  drttyu liqm

  🤍 s'ka më ndoshta Yll. 🖤

 • Albanian Version
  Albanian Version

  Shume tekste te bukura ze i mrekullueshem bravo talent i vertete👍

 • Ivanova Luydmila
  Ivanova Luydmila

  Bukur ✌🇧🇬✌

 • Sara Poliku
  Sara Poliku

  🤍🤍🤍🤍

  • drttyu liqm
   drttyu liqm

   ylli bravo per talentin qe ke.Suksesi yt eshte 1000 perqind .Suksese ylli.

 • john denver
  john denver

  kjo muzika me tekstin nuk lidhet fare. pff

 • Albert Sufaj
  Albert Sufaj

  Mo bre yll se e ki ni zo si met hi sorra nzorr trash😂😂

 • Ylli Limani
  Ylli Limani

  Zëri yt është qetësi për shpirtin! 😍♥️🌍🏅

  • Golden Motivation Albanian
   Golden Motivation Albanian

   " Dy persona kurrë mos u mundo të qëndrosh me ta, me atë i cili nuk të kupton dhe me atë i cili nuk të respekton ".🤍❤️

 • Flordi
  Flordi

  algone.info/slow/video/bJ-w16xucHuCyWw

 • Armanda Ringaj
  Armanda Ringaj

  Nderkoh qe ca kenge pa lidhje marrin 1M klikime per pak ore (te pa merituara) ja sa vlersohet kjo kryeveper 🥺🙃😖🤦🏻‍♀️

 • misolou fout
  misolou fout

  Ditet shkojn e muajt behen vite😔 Super kang bravo👏

 • Real Moments Life
  Real Moments Life

  Jeta esht vertet nje dallge e forte..qe ta kalojm ate dallge duhet te pergatisim veten gjithmon me frym dhe energji..qe te tejkalojm cdo dallge momenti te jetes..cdo keng te con ne nje histori jete sikur kenga ne fjal..vertet shume kenge e bukur dhe e fort..suksese🔛🔝

 • Anna Mosinyan
  Anna Mosinyan

  It's very nice thank you!! ❤️ From🇬🇷🇦🇲🎶🥰

 • besmir fani
  besmir fani

  Super

  • misolou fout
   misolou fout

   Sa kenge e dhimshme duket sikur e kendon nje engjell qe shikon historit tona nga qielli Falemiderit Ylli

 • Tushe Daulle
  Tushe Daulle

  Perfect song 😍😍🙈🙈

 • Eren Tin
  Eren Tin

  Ylli Limani, e teprove me Kte kengen tani! Amazing song😍❤️

  • Golden Motivation Albanian
   Golden Motivation Albanian

   " Dy persona kurrë mos u mundo të qëndrosh me ta, me atë i cili nuk të kupton dhe me atë i cili nuk të respekton ".

 • Berati 1
  Berati 1

  E paske qit ni kang tkillt

Faqja Tjeter