Blerina Balili ft. Kleandro Harrunaj - Therret Mallakastra Besnikun e saj (Official Video HD)
08:44
150,273
Reddit
Dedikuar nga Familja
Muzika: Blerina Balili
Orkestrimi: Rino Boci
Klarinete: Florjan Sacma
Teksti: Armand Trebocka
Pak nga rrugetimi ku Besnik Xhelaj jetoi dhe punoi me krenari!
Instagram: instagram.com/elroditv/​​
Facebook: facebook.com/ElrodiTV/

Komente
 • Leonard Alliaj
  Leonard Alliaj

  Behu e fort moj liri

 • Leonard Alliaj
  Leonard Alliaj

  Zoti mer gjithmon te miret nje nga temiret ishte the vella I Jon por behu

 • Bledi Xhemalaj
  Bledi Xhemalaj

  😪😪

 • michaela __R__
  michaela __R__

  Ngushëllime djema per humbjen e babit tuaj,me preku shumë kjo video 😌😭😭😭

 • Condo Manager
  Condo Manager

  Zot te lutem mos deno asnje nene ne kete bote. Ska me keq kur nena himbet femijen.

 • Albion Senka
  Albion Senka

  Cfare na paska qene ky qe na i paskite bere kenge

 • Alma Jongari
  Alma Jongari

  Àt

 • klajdi mustaj
  klajdi mustaj

  Te lumt goja kleandro&Blerina ngushllme familjes !!

 • Daniel Aris
  Daniel Aris

  Ngushullime Familjes! 😭😭😔😔

 • Irena Irena
  Irena Irena

  Ngushellime familjes, shume prekese

 • Madona Kapaj
  Madona Kapaj

  🥺🥺 Ngushellime familjes😭😭

 • Sab Saulis
  Sab Saulis

  Ngushellime familjes me respekt Nga djali nga patosi😭

 • Sulo Cakaj
  Sulo Cakaj

  Respekt maksimal per Besnik Xhelaj na mungon te gjithve i mungon mallakastres miku im i dashur zoti te meshirofte qofsh i xhenetit

 • Neritan Sulejmani
  Neritan Sulejmani

  Ngushellime familjes qoft I xhenetit Amin 🤲🤲🤲

 • Indrit Xhemaj
  Indrit Xhemaj

  Ngushullime familjes per kete humbjen e tyre...nje 👏 e madhe per kengtaret qe e kan ber kete keng detikimi 🙏🙏🙏

 • Albos King
  Albos King

  I paharruar qofsh Besnik !

 • Diana I
  Diana I

  Me vjen shum keq Besniku ishte me te vertet per te pasur respek Ngushellime familjes

 • Orieta Basho
  Orieta Basho

  Ngushellime familjes Ti rrojne djemt ti kete me jete Kujt i ka ndodhur e kupton me mire dhimbjen

 • Elena Minaj
  Elena Minaj

  Sa shume u trishtova per kenge gjeja me e keqe per nje femije te humbas baban ngushellime te rrojne femije e ta kujtojne...bravo per zerin e mbrekullushem qe kane keta dy artista

 • Sandri Azizaj
  Sandri Azizaj

  Ngushellime 😭

 • Servet Sharka
  Servet Sharka

  Respeke per besnikun dhe per djemt e tij marjusin e renisin

 • Blerina Demiraj
  Blerina Demiraj

  I pa harruar ti rrojen femija ngushullime

 • Vilson Hoxha
  Vilson Hoxha

  Ngushëllime familjes zoti e past cu ne xhenet te rroni dhe ta kujtoni .me vjen shum keq se dhe un kam humbur nenen dhe po iku nje prind na shpia mbydhet cdo gje ne familje 😢😢😢😢💔💔💔🤷‍♂️💔🙏🙏🙏🙏

 • Mirela Hyseni
  Mirela Hyseni

  Ngushellime familjes per humbjen e madhe

 • xhuliano manxharaj
  xhuliano manxharaj

  Ngushellime i paharruar qofte.

 • Dhurata X
  Dhurata X

  Ahhhh moj nene e shkret qe do ikesh me deramet love

 • Rei Pashollari
  Rei Pashollari

  Respekte per Besnikun. Njëri i pastër dhe gazmor. E kam njohur nga disa shokë të përbashkët në Visok. Jam habitur kur mësova se nuk jetonte më. Ishte i ri, plot energji. Por zoti nuk paska radhe, mer më të miret. Ngushëllime familjes.

 • Marsel Memlika
  Marsel Memlika

  Ngushellime familjes ,Blerina kendofsh ne dasmat e djemve te tije ,🙏🙏🙏🙏!!

 • Kristina Meko
  Kristina Meko

  😭😭

 • Flori Shehaj
  Flori Shehaj

  Ngushullime families.ti.rrojne.femijet.R.i.p

 • Ermal Iljas
  Ermal Iljas

  Ngushellime familjes edhe perse nk e njeof qoft i xhenetit se dhe un km humbur nenen time 😥😥😥😥😥

 • Edmond Hazizaj
  Edmond Hazizaj

  Ngushellime te rroni dhe ta kujtoni 😭😭😭😭 zoti jua lehtesofte dhimjen 🙏🙏

 • Endri Endri
  Endri Endri

  Bravo e ke qar kte beng

 • Ardjan Koci
  Ardjan Koci

  Qoft I paharruar ngushellime

 • Ardjan Koci
  Ardjan Koci

  😭😭😭😭😭😭😭😭

 • Gezime Llanaj
  Gezime Llanaj

  O zot ma keputi shpirtin kjo nene i pa harruar kujtimi i tij

 • Keti Hysa
  Keti Hysa

  Bravo Zemra te kendoft blerina tu beft dita 1000 super dedikim .. ti rrojn femijet niper mbesa cte ket te rroin e ta kujtoin

 • Dilaver Mamutaj
  Dilaver Mamutaj

  Po.gjenden.fjale.te.ngushellosh.kte.nene.qe.do.qaje.gjithe.jeten.te.rroni.ta.kujtoni.ju.dhente.zoti.kurajo.jua.kuptoj.dhimbjen.i.pa.harruar.qofte.kujtimi.besnikut.

 • shefit islamaj
  shefit islamaj

  Ngushellime familjes koj keng te prek ne zemer

 • Luigi Lui
  Luigi Lui

  Te rroni dhe ta kujtoni qoft i xhenetit 🥺

 • Franco Beni
  Franco Beni

  Dhimbja esht e madhe behuni te fort djem,ngushullime me te sinqerta

 • Eri Mana
  Eri Mana

  Ipa haruar kujtim tij

 • Xhonaldo Xhafaj
  Xhonaldo Xhafaj

  Ngushëllime për ndarjen nga jeta!

 • luli nuhaj
  luli nuhaj

  Ngushellime families ju lumt goja ketyre qe e kendojn Brravo cunave rrespekte per ju

 • Roni Manchester
  Roni Manchester

  Ngushellime familjes !!!

 • Ledina Llapushi
  Ledina Llapushi

  Ngushellime

 • Dritan Sakaj
  Dritan Sakaj

  njerzit e mir zoti i mer shum shpejt afer tij ngushellime vlla . besniku ishte njeri shum i mir doti mungoj te gjithve shum u prekem kur morem lajmin se ishte verte njeri i vecant shum bujar dhe goj embel qe nuk prishte goj me njeri . ngushellime dhe nga mamaja ime cupe qazim celaj 😥😥😥😥

 • Legrand Alex
  Legrand Alex

  Dhimbja me e madhe eshte se nena humb femijen e saj 😭😭😭😭

 • Almarino Deda
  Almarino Deda

  Ngushellime familjes per njeriun e tyre me te shtrenjet bravo blerina

 • Gabriela Xh
  Gabriela Xh

  🤍🥺

 • Fatjon Nuhu
  Fatjon Nuhu

  Te rroni ta kujtoni

 • Naila Zanaj
  Naila Zanaj

  Bravo nje kujtim i bukur ,i pa harruar kush i ka kaluar keto dhimbje ju kupton😥

 • Jimmys Takeaway
  Jimmys Takeaway

  Ngushellime familjes te rroni dhe ta kujtoni.

 • Ketjona Koci
  Ketjona Koci

  😭😭😭😭😭

 • Aferdita Xhelaj
  Aferdita Xhelaj

  Ngushelleme familjareve i pa harruar qoft kujtimi I tij 😭😭😭😭😭

 • Ervin Pashaj
  Ervin Pashaj

  Shum prekse kega per Beson i pa harruar kujtimi i ti j

 • HANEME RAMAJ
  HANEME RAMAJ

  Ngushëllime familjes i paharuar qoftë kujtimi zoti i dhëntë forcë familjes

 • Blerim Xhaferaj
  Blerim Xhaferaj

  Ngushëllime familjes! I paharruar kujtimi tij!

 • Liam Elezioni
  Liam Elezioni

  I paharruar ne zemrat e te gjithe atyre qe e kane njohur! Rrofshi e kujtofshi per jete!

 • Juli Sherro
  Juli Sherro

  Te rroni e ta kujtoni e allahu ju dhent vetem lumturi e gzime gjithmon , respekte

 • Genti Busahj
  Genti Busahj

  ΝGUSHELIIME FAMILIES

  • Tirana Ime
   Tirana Ime

   cbb vjivbjk bkll nll mlll lllllll nll mll mmmllll njopovnkppvbmll nmll nmlllbnmll

  • Tirana Ime
   Tirana Ime

   chjxvbjjm nm m

  • Tirana Ime
   Tirana Ime

   xcgh

  • Tirana Ime
   Tirana Ime

   @Vijonel Brahimaj xcvbbnnn

  • Vijonel Brahimaj
   Vijonel Brahimaj

   Respekte shoku Beso ngelesh mes nesh brez pas brezi do kujtohesh

 • Xiaomi Redmi 9c
  Xiaomi Redmi 9c

  Ngushëllime familjes 😢💔

 • sinanaj gramos
  sinanaj gramos

  Ngushellime familjes jam prekur shum e njifja si shok t shaxhit por jo vetm por shok i t gjithve nk haroj keshellat e tij

 • Daniel Muskal
  Daniel Muskal

  bravo blerina balili 😭😭😭😭😭Ngushellime

 • Bledi Xhemalaj
  Bledi Xhemalaj

  Ngushellime familjes

 • Altina Lulo
  Altina Lulo

  Ngushellime familjes 😥😥😥

 • Xhelaj Festim
  Xhelaj Festim

  I pa harruar kujtimi i kusheririt ton ,ishte krenaria e fisit xhelaj dhe ashtu do mbahet ment, i respektuar dhe i dashur me te gjith.Respekte per ju Blerina dhe kleandro qe na i beni dhimbjen sado pak me te leht.

 • Enteo Kamberaj
  Enteo Kamberaj

  do ngelet ne zemrat tona pergjithmon 😭

 • Bobi London
  Bobi London

  Te rroni e ta kujtoni me mall

 • Ajeta Gjolena
  Ajeta Gjolena

  😭😭

 • Landi Troka
  Landi Troka

  Ngushellime familjes per kte humbje te rend bravo blerina kleandro per zerin tuaj 🙏🙏

 • Marius xhelaj
  Marius xhelaj

  Se ti je nje krenari--Se ti je nje dashuri--Se ti je nje shembull miresie--Se ti je 1 diamant i rrall qe bere krenar kedo --Se ti je Nje ZOT ne toke !!!Te duam baba dashuri ❤❤Ne parajse ti je❤❤🙏🙏

  • Xheni shuli
   Xheni shuli

   Ngushellime e tju kete lene uraten 🙏🏻 frika ime me e madhe ne jet te eshte te humb babin 😢esht pika ime me e dobet 🙏🏻 dhe sa her e degjoj kete keng nuk i mbaj dot lotet 😢

  • Daniel Aris
   Daniel Aris

   @Marius xhelaj NGUSHULLIME VELLA! 😔😭

  • Aleksandër Xhavara Aleksandër xhavara
   Aleksandër Xhavara Aleksandër xhavara

   Ngushëllime për babain me vjen shumë keq të rroni dhe ta kujtoni sa të keni jet..... Edhe unë nga mallakastra jam dhe me vjen shumë keq.....

  • Stefania Stefania
   Stefania Stefania

   Ngushellime per baban tuaj ipa harruar qoft 🇦🇱🇧🇪

  • Diana I
   Diana I

   Nuk i besova syve dhe thash jo nuk eshte e vertet por njerzit shum te mir i dashka per vete kam punuar me babin dhe kam qene ne shkoll me mamin jam larg dhe gjithmon i kam kujtuar me shum respekt Zoti ja u leftesoft dhimbjen Te fala mamit nga Djana Ibrahimi

 • Daniela Lela
  Daniela Lela

  I pa harruar kujtimi i besnikut 😭😭

 • Hamide qole
  Hamide qole

  Ngushellime familjeees😥

 • Lela Lela
  Lela Lela

  mjere kushe e ka provure dhibjene e babajte ngushllime beuni te forte 😢😭😭😭babi

 • Zaza Geronimo
  Zaza Geronimo

  2:20 ۞―P̳r̳e̳m̳i̳u̳m̳ ̳P̳r̳i̳v̳a̳t̳ ̳S̳e̳x̳―۞ ➡️➡️️ 》》 hotgirls.to 《《 -----------------^^----------------- ♠【﹄💖𝐊𝐋𝐈𝐊≔⫸LINK 💖﹃】 ♠みゃあこさん!ฅ( ̳• •̫ • ̳ฅ)ニャン !❤️ 在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味食物煮的時候 1619335278

 • Armand Minaj
  Armand Minaj

  Bravo blerina dhe kleandro ,ngushellime familjes

 • Sanie Rapa
  Sanie Rapa

  😭😭

 • Temo Beraj
  Temo Beraj

  I pa harruar qofsh Miku im,ngushellime familjes

 • Aldo Boboci
  Aldo Boboci

  Ngushëllime familjes

 • ꧁Ald' daa꧂
  ꧁Ald' daa꧂

  Nuk ka te dyt si ty Blerina Qan dhe zemra per kte keng !

 • Artian Beqiraj
  Artian Beqiraj

  Ngushellime families i pa harruar kujtimi i tij dhe ju bravo per kengen ju lumt goja zoti ju bekoft

 • Bleona Murataj
  Bleona Murataj

  😭😭😭😭😭😭💔💔

 • sigreta Bezati
  sigreta Bezati

  O ZOT SA DHIMBJE NDJEN PER HUMBJEN E NJEREZVE TE DASHUR ,ZOTI TJA LEHTESOJ DHIMBJEN FAMILJES . Mjer ai që e përjeton këtë fatkeqësi. Nuk mundem ti mbaj lotet O zot përse i mer gjith njerzit e mirë 😥😥😥😥😥😥😥

 • Alma Ymeraj
  Alma Ymeraj

  I pa harruar 😭

 • Serxho Bajrami
  Serxho Bajrami

  I pa harruar qoft 😭😭😭

 • Alesja Alesja
  Alesja Alesja

  I paharruar qoft kujtimi tij😞

 • Eldio Kalemi
  Eldio Kalemi

  Ngushullime falmiljes 😢😢respekte per cunat 2 vllezerit djema behuni te fort zoti njeriun e mir e do pran respekte

 • Perikli Kovaci
  Perikli Kovaci

  I paharruar kujtimi i tij: Ti rrojne femijet dhe gjithe te dashurit

 • toni celaj
  toni celaj

  I pa harruar kujtimi

 • Qamile Hoxhaj
  Qamile Hoxhaj

  Qoft i pa harruar se si babai ska ne bot ❤❤

 • Klevis Likaj
  Klevis Likaj

  Respekte per ju dhe I paharruar qoft kujtimi ktij burri te respektuar nga te gjith ,kam pas fatin ta njoh nga afer

 • Qani Kapaj
  Qani Kapaj

  I paharruar KUJTIMI tijë ti rrojnë fëmijët i qoftë dheu i letë

 • Segli Xhelaj
  Segli Xhelaj

  😭😭😭.....Ghithmon ne zemrat tona xhaxhi🙏🙏

  • Xhemi Gremi
   Xhemi Gremi

   Ju dhënte zoti durim .....Respekte dhe mirnjohje pa fund,,🙏😓

 • erlind ramaj
  erlind ramaj

  i paharruar qofte kujtimi i tij

  • Joni Tv
   Joni Tv

   😭😭😭😭😭😭😭 i pa arrjushmë qot ti rrojn dejemt

 • Eldison Eldi
  Eldison Eldi

  Bravo ju kendofte zemra i pa harruar qofte Besnik Xhelaj

 • Silvana Ymeraj
  Silvana Ymeraj

  Ngushellime familjes qofte i paharruar

 • FLORI NEPAJAJ
  FLORI NEPAJAJ

  I pa harruar beso ngushellime familjes

 • Gabriela Xh
  Gabriela Xh

  Xhaxhi na mungon 💔💔😭😭😭

 • Rezi Mucaj
  Rezi Mucaj

  I pa harruar kujtimi i tij

Faqja Tjeter