Blendi Fevziu shpjegon pse humbi opozita në "Të Paekspozuarit" nga Ylli Rakipi - MCN TV (03.05.21)
46:51
77,143
Reddit
#tepaekspozuarit #mcntv #blendifevziu #yllirakipi
Blendi Fevziu i ftuar në emisionin "Të Paekspozuarit" nga Ylli Rakipi në MCN TV

Komente
 • Mesut Mustafi
  Mesut Mustafi

  po blendi fevziu e spijun dopjo serbo grek

 • Nazmije Sulce
  Nazmije Sulce

  Pika qe ste bije po kush donje te fitonte basha qe e la ne rrug iku dogji mandante dhe do fitoj nje kokerr muti basha dhesaliu sa te jet saliu dhe basha do fitoj gjith mon do jet fitimtar mos e zini ne goj salin se na vjen per te dhjer na saliu

 • Nazmije Sulce
  Nazmije Sulce

  I hengesh ne arkivol ato lek qe mer me dy fytyra jo te jesh i drejt po je ne krahet e sali kreminelit

 • Nazmije Sulce
  Nazmije Sulce

  Fejziu thot fejziu pse humbi apozit ja te them un pse o koqe qe je o qeros sa te jet saliu dhe basha dhe ca te tjer si ti rsma do ta votuam ramen e zgjedhet e tjrasa te jet saliu

 • Muhamet Bajraktari
  Muhamet Bajraktari

  Kur debati behet pa bertit tregon shume dhe analizat jan me te sakta

 • editr
  editr

  Dy koragjoza.. Analiz rroçke... Nuk votohet një organizatë antishqiptare dhe kriminale... Nuk ka më budallenj.. Nuk harrohet 97-ta,21 janari, Gërdeci.. Ishin këta kopil që deshën të vrisnin shqiptarët e jugut në 97-tën... Këto jan arsyet ju shkërdhefsha gjakun që të dyve....

 • Vilson Kondakciu
  Vilson Kondakciu

  Se kuptoj kur ka fituar ndonjeherë opozita !? Vetem ka vjedhur vota dhe dhunuar votues .sa te jet Saliu nuk fiton PD asnjëherë.

 • Moacir Coelho Magalhaes Filho
  Moacir Coelho Magalhaes Filho

  Ĺpl

 • Glen Lufi
  Glen Lufi

  Ndoshta partia demokratike ka nje nevoje jetike per pjesemarrjen e Blendit ne menyre aktive. Dhe ka nje nevoje jetike qe shqiperia te njohi neper shkolla dhe komunikim tv cfare krimesh jane bere nga komunizmi ne shqiperi,kjo duket si pa lidhje me por eshte e domosdoshme per nje vend demokratik.

 • MKE Prime
  MKE Prime

  Super analize!

 • Aleksander Gjata
  Aleksander Gjata

  Sa te jete prania e Sali Berishes ne PD zgjedhjet i ka gjithmone te humbura. Demokratet duhet te bejne analize dhe te pranojne krimet e pandeshkuara te Ish pushtetareve te PD. PS edhe pse e zhytur ne korrupsion dhe pa bere gje ne qeverisje do te marri edhe mandatin e 4.te nese mesazhet e tipit Bledian Koka jane ne rendin e dites ne PD

 • amantia hs
  amantia hs

  rakipi i hurit dhe i litarit je ti,jo rama qe e votojne 800000 votus.

 • amantia hs
  amantia hs

  blendi mor pis cfar te ka ber rama,si ka mundesi te jesh me bashen, autorin e 21 janarit dhe flet per ramen sikur te jete armik i vendit e jo kryeministeri qe i ka nderruar pamjen vendit gje qe e ke pare dhe ti vet me emisionet qe ke ber ne tv. dashje padashje i ke ber nder rames duke i ber te njohur punet e bera ne te gjithe shqiperine.nuk ka kerkuar bashkeqeverisje por bashkpunim dhe jo ate sjellje skandaloze te pd ne parlamentin e kaluar.

 • Arben Cace
  Arben Cace

  Çohu o enver vetëm 1 orë tjau lerosh të gjith socialistëve se na kanë car trapin

 • Arben Cace
  Arben Cace

  Pd fitoi po ja vodhën hajdutët e ps kurse edi afroheshin do ja u kërkoj të gjithëve cao

 • Mimoza Llastica
  Mimoza Llastica

  Nuk e njeh njeri politiken Shqiptare te 30 viteve te fundit si Fevziu, me pelqen shume analiza e tij. Basha do bente mire ta degjonte me vemendje.

 • Miri Ndoj
  Miri Ndoj

  Edhe Feziu. Sahan LEPIRSI. I. RAMES. Esht.

 • Battles Games
  Battles Games

  Po ça ka ber partia demokratike bashk me kryen hajdutin asgj

 • Battles Games
  Battles Games

  Partia demokratike ti therras mendjes del Aty shan e ofendon Dh iken Populli do pun

 • Artur Alushi
  Artur Alushi

  Per 4vjet keto dy fytyra skan lene fjale kunder Rames,tashti i lepin bythen.Mos i degjoni keta gazetar miljoner dhe ju marin ne giro

 • Nedzat Kazani
  Nedzat Kazani

  Shumë i zgjuar ky Fejvziu prandej i ranë dhe flokët nga paratë që e paguan Rama. Një ditë do i bien edhe ato farat e kungullit që i ka në kokë. U bënë miljoner duke lëpirë pushtetarët dhe ju duket vehtja këtyre gazetarve sikur me qenë fillozofët e botës.

 • Aristid Gjika
  Aristid Gjika

  Te vjen keq blendi senuk fitoj P D se je me ato jo me te ardhnen e vendit

 • orhan lula
  orhan lula

  pkpulli zhqiptar eshti thekur komuniste keta leri pabuk se jane mesuar qe kenaqen kur ijepe nji lemosh o. komunista te qelbur unja 22 vite rzide ce ne itali popullit shqitar tevuaji se jaben vetes oblendi kot fiskutoni per zvjedhjet. ublen ose uvudhen pik ska per te diskuthar me

 • Naim Krasniqi
  Naim Krasniqi

  Bldifeziut qeSpakutbejdetyren dpotoshte giallo lmadhEnver

 • Korabi
  Korabi

  Te djathtet ne shqiperi jane 5% PD eshte parti e majte si PS. Populli i saj e din kete . Prandaj mos e thirni PD e djathte.

 • Ze Ver
  Ze Ver

  Edhe fejvziu u paguan nga RAMA,

 • tunxhi
  tunxhi

  Ne nje demokraci,betejat politike zhvillohen ne parlament. Nuk ka gjasa per forca politike brenda dhe jashte. Opozita ne parlament tregon forcen e bindjeve

 • Benutz123 Nutzen
  Benutz123 Nutzen

  RROFT ENVERI RROFT DIKTATURA

 • Jeni Prela
  Jeni Prela

  Partia Demokratike duhet te kete kryetar Blendi Fevziun per mendimin tim .

 • Foto Andrea
  Foto Andrea

  Kaq shume qe flasim per politikenet duhet te flisnin per zatimin e ligjeve per Drejtesin se po te fuksjonote drejtesia nuk do te ishin ketu ku jemi me politikanet e koruptuar dhe ajdutet te urejtje e shumices te njerzve kunder tyre qe tridhjet vite qe kerkojne pushtet prap per te vjedhur dhe te shkaterojne Shqiptaret dhe Shqiperin.

 • Emiljano Guri
  Emiljano Guri

  O Raku kur e ke brenda kush te çokit ne vesh,,

 • Naim Isufaj
  Naim Isufaj

  Pytja eshte pse nuk fitoje Pd jo pse humbi Pd.

 • Bilbil Veshaj
  Bilbil Veshaj

  Qe te fitoj opozita duhet alternative me e besuseme she me e lidhje me bazen e parties, dhe zgjedhje e duhur ne populli e kandidateve per deputet.jo candidate partiak..dhe plot probleme te tjera qe zgjidhet brenda partise.

 • Sinankolloni Sinankolloni
  Sinankolloni Sinankolloni

  Opozita humbi se pertacet u ndan pike e pse.

 • Rudi Mali
  Rudi Mali

  Jeni ajka e dhjaksve te Shqiperise. Nuk e kruani dot me edi ramen

 • Ben Gjoshi
  Ben Gjoshi

  Blendi je shum i sakte si analist, do ishe nje vlere shum e cmuar te ishe ne PD👍

 • Michalis Natsis
  Michalis Natsis

  pd eshte bizna e sales e familjes se tije e bashes me lukuni prandaj pd nuk mund te fitoje kurre.dhe skane per te ikur kurre nga pd qe eshte e shiture te serbet ne qofte se lene partine do ngelen zbuluar.. futija ni kote asjge qe thoni nuk eshte e sakte thoni genjreshtra prosanatolizoni njerzite pa fajshem.do mbani pergjegjesi. biznesin e naftes se pd fazllicine harruat.nuk ju kutohet

 • risa ziu
  risa ziu

  pse e diskutoni me...e majta me Edi Ramen fitoi dhe pike....ju diskutoni arsyet ...sigurisht qe ka nji arsye madhore ...E MAJTA NE SHQIPERI ESHTE ME E FORTE...

 • Gimi Doci
  Gimi Doci

  Po si ja mundësi që demokratë jan aq të varfër nga koka bobobobo akoma këto me zgjedhjet si ka qeverisur RAMA ai po rregullon ter Shqipërinë bobobobo akoma

 • Kyro D
  Kyro D

  KETA JANE LLUMI I GAZETARISE APO MEDIAVE NJESOJ SI POLITIKA! KETA KANE PERFUTUAR AQ PARA SA JU TE NDERUAR QYTETARE TE SHQIPERISE NUK MUND TA IMAGJINONI! KETA KRIMBA JANE PJESE E MAKINERISE SE QELBUR TE KORRUPSIONIT SHQIPETAR! KETA JANE SHOKE DHE MIQ “ PASQYRE” E TALLJES SE POLITIKANEVE TE QELBUR SHQIPETAR NE 30 vite! IMORALITET 2021!

 • leone trapone
  leone trapone

  Endra ne diell si gjithemon lulushi luli nuk di gje tjeter vec te rahi uje ne havan cfar po bene Moj Vas po QEP thas she keto thas luli I mbushe me. Gur ky eshte luli cover mos kini besim me tek luli ai e ka vertetuar kaq vite pd ai e ka hedhur ne gremin

 • Jaho Shkoza
  Jaho Shkoza

  Te dy rrojne brenda studiove te tyre, jashte realitetit shqiptar. Pyka ne diell me nje fjale.

  • Ardian Shala
   Ardian Shala

   Shum e vertet. Gazetar koti.

 • Halil Celaj
  Halil Celaj

  I nderuar Bledi , perse nuk ethoni se populli kurrkushi shiti votat per nji thes miell .

 • Arben Leka
  Arben Leka

  Diskutim gazetoresk. Edini shum mire qe jemi ne meshire te zotit. Sna interesojn dialogu per klasat e mesme, poŕ flisni per popullin qe skan buke me henger

 • André Cela
  André Cela

  Ore ku jetoni e cfa po komentoni je jeri qe nuk din gjera elementare.cfa mund te presesh

 • ismet mema
  ismet mema

  Kenaqesi e vecante : perballe njeri tjetrit DY mercenaret e Berishes. Kupeni njeri tjetrin e Rames ti beni freske ku ti pelqeje ati . Jini te dy mercenare te skrupoll fytyra te urryera te poshter ne te gjith kend veshtrimet TURP TURP

 • Valbona Dura
  Valbona Dura

  Ju falenderojm zoti Rakipi dhe zoti Fevziu për punen që keni bërë.Jeni ajka e gazetaris tone dhe krenohemi edhe ne shqiptaret e Diaspores për ju.

 • Ricci Ricce
  Ricci Ricce

  Blendi ti je nji Person qè pèr partin PD je ne gjendje tè manipulosh edhe familjen tate

 • Rudy Rudy2341
  Rudy Rudy2341

  Ala diskutohet kush fitoi e kush humbi por asnje gazetar nuk ka pale te thot se sgjedhjet i fitoi GIORG SOROS

 • Βασιλειος Μεμη
  Βασιλειος Μεμη

  DERI NE 2013 JUGU ISHTE GROPA GROPA DHE NUK HARRUAN.

 • Raul antonio Mendez
  Raul antonio Mendez

  Sepse basha ska konkurenc ne PD eshte me e qarte se eshte nje autokrat.

 • aman aman obobo
  aman aman obobo

  Emigrantët nga Greqia pse i ndaluan...dhe nuk flet asnji....

 • Βασιλειος Μεμη
  Βασιλειος Μεμη

  THONI DHE MERITAT E LIDERIT QE FITOI

  • Naim Isufaj
   Naim Isufaj

   Lideri qe I grabiti

 • Raul antonio Mendez
  Raul antonio Mendez

  Ne NATO dhe vizat ti hoqin Amerika e jo sali berisha, po e vertet ishte fati I ti qe ndodhesh ai ne krye te qeveris.

 • Βασιλειος Μεμη
  Βασιλειος Μεμη

  RROTE NJERI E RR....E TJETRI.EDI KETA I KA PSHESH ME FASULE

 • ilir albanesi
  ilir albanesi

  U dhjefsh o fevzi se eshte i degjushem e do populli

 • ilir albanesi
  ilir albanesi

  O fevzi 2009 PD i grabiti me force pse flet shtremte

 • Mirvjena Tufa
  Mirvjena Tufa

  Fevziu, opinionist e drejtues edhe ne TV e tjera. Sa I mencur ky djale, do ta kishte zili edhe Indro Montanelli

 • Hekuran Ajdini
  Hekuran Ajdini

  BRAVO BLENDI, KE THENE TE VERTETEN PER ZGJEDHJET,KUSH PUNOJ MIRE E KUSHE PUNOJ KEQ. D E MOKRATET GABUAN.

 • Foti Sula
  Foti Sula

  o vjezi mblidhje mendjen se pd nuk fiton me kurre!!

  • Mimoza Llastica
   Mimoza Llastica

   Dhe kjo ty te ben te lumtur?

 • Erlind Kamberaj
  Erlind Kamberaj

  O zoti rakip vetem blendi mund ta mundi gjigandin po duhen edhe 10 vjet

 • Valmir Rrustaj
  Valmir Rrustaj

  Shum analize e sakt berisha nuk duhej te fshihej ne fushat po te merrte ai ne dor fushaten do ishte rezultati ndryshe

  • Valmir Rrustaj
   Valmir Rrustaj

   @Foti Sula gabim e ke vlla basha nuk esht lideri qe frymzon demokratet

  • Foti Sula
   Foti Sula

   Valmir Rrustaj@po te merrte pjese berisha ne fushate pd do merrte 40 mandate.ok shoku?

 • Kre Vang
  Kre Vang

  Askush nuk duhet te kete te drejten, te drejtoje ne Shqiperi me shume se 8 vjet,qe nga drejtorja e cerdhes,deri te presidenti i vendit.E vendosim ne kushtetute dhe gjithcka eshte e zgjidhur.Eshte kaq e veshtire

 • King Slasher
  King Slasher

  Nuk e kuptoj pse i lyen floket ky fevziu.Flet shume dhe asgje.

 • reli pr
  reli pr

  Fevziu duhet te marre me patjeter drejtimin e PD, se perndryshe as Luli dhe asnje njeri tjeter nuk e sjell PD ne pushtet.

 • Adjol Sina
  Adjol Sina

  lezet kur degjon fevziun me fol

 • Dallas Tyson
  Dallas Tyson

  E djathta shqipëtare i duhej të organizonte , ti jepte mundësinë emigrantëve të votonin, vetëm kjo votë do tja ngrinte komët Rilindjes komuniste, Basha duhej të organizonte votimin e emigrantëve,gabim fatal.

 • John Nika
  John Nika

  Pse lodheni kot pd realisht nuk don qe ti fitoj zgjedhjet se eshte nje me pederastat e rilindjes.

 • Mos fol kot se flet kot
  Mos fol kot se flet kot

  Pavaresisht ndaj apo jo te njejtin mendim me cfare thote Fevziu, kete njeri ke qejf ta degjosh.

 • Ana A
  Ana A

  Ore fevzi pse is shtie ne mendje Metes se cduhet te bej .Lere ta heqin se eshte I turpshem .

 • Eri Eri
  Eri Eri

  Fevziu kot nuk merret me politik, e njeh mire politiken por nuk do probleme dhe nuk hyn.

 • Ana A
  Ana A

  Ore pd humbi se ka nje tuf budallesh dhe kriminelesh rreth e rrotull dhe pike.Populli I mencur zgjodhi te keqen me te vogel.Pastaj Basha eshte komplet budall .

 • Ana A
  Ana A

  Fevzi po lereni Rakipin te mbaroje fjalen apo jeni mesuar ne emisionin tuaj🤣

  • Shpetim Muci
   Shpetim Muci

   Ana Fevziu është këmbë e koke bashkë me demokrate sepse SALI Berisha e bëri miljader.

 • Evanthi Bektashi
  Evanthi Bektashi

  Po ca vote proteste.Ku te le Rama e ps qe te fitojne.Motoja e tij eshte une ne pushtet me cdo lloj mjeti.Keto qe thoni jane hamendje dhe si gjithmone beni fajtor ata qe duan te fitojne ne menyre europiane.Skema e tyre ishte 74.Dhe kjo skeme ka brenda para pregatidjen me format e saj te vjedhjes ne bahkepunim shtet krim.Pra sa here behen zgjedhje kjo eshte rezultante.

 • dejvis zeneli
  dejvis zeneli

  eshte nga te rrallat here ku bie dakort me shume gjera qe tha fevziu

 • Pellumb Peraj
  Pellumb Peraj

  Ska nevoj bledi per kryetar PDS eka postin qe se ndrron me asni pose tjeter

 • Niko Koci
  Niko Koci

  BASHEN NUK KA NEVOJE TA MUND NJERI, SE ESHTE I MUNDUR PD DUHET TE KTHEJE KOKEN NGA JUGU P.SH.ALIZOTI.

  • Ana A
   Ana A

   🤣🤣🤣🤣

 • VIP. AL
  VIP. AL

  O fevzi te rroj sandri, te shanin te majtet kur mbroje te djathten, tani te lavderojne te majtet se i bie te djathtes, per sa te kete popull begeti militantesh ju matrapazet do beheni miliardiera. Rroft sandri qe na e beri shqiperine pleh ashtu si është ai vet

 • kristo gjinollari
  kristo gjinollari

  Ofejzi dhe ti ylli qe kujton saliun dhe Azemin akoma qe te dy kreminela Ishin inje populli sic do vdesi meta Luli dhe mona luli Flite japi mama gji

 • JĂGER BANDIT
  JĂGER BANDIT

  Fevzi je shum i mire

 • Arlinda Avdiu
  Arlinda Avdiu

  Gjobë vënie mirë e the

 • Arlinda Avdiu
  Arlinda Avdiu

  Ervin Bushati ngeli jashtë, vendin ja zuri çuni qifes

 • Arlinda Avdiu
  Arlinda Avdiu

  Fushatë me vargje makinash

 • Arlinda Avdiu
  Arlinda Avdiu

  Si do të sillej e pamë, si do të sillet mbetet për tu parë

 • Arlinda Avdiu
  Arlinda Avdiu

  Nuk mund të braktiset Kuvendi i Shqipërisë në atë mënyrë

 • Arlinda Avdiu
  Arlinda Avdiu

  Lë të mbizotërojë arsyeja

 • Arlind 87
  Arlind 87

  Shpresoj qe emsioni juaj te transmetohet live ne youtobe z.rakipi per ne qe nuk jemi ne shqiperi dhe nuk e ndjekim dot live ne tv

 • Miranda Dede
  Miranda Dede

  Beri autogol

 • Toni Jon
  Toni Jon

  Fevziu duhet te behet kryetari i PDse.....😀

 • Agim Baci
  Agim Baci

  Sa mir kur degjon dy gazetar budalla qe voten e popullit e diskutojn mbrapsht.

  • Agim Baci
   Agim Baci

   @b b po pse si puna jote jam un ,ta dish qe un nuk kam nevojë për 5000 lek me jep adresën ti dërgoj un 5000 lek ty ,por jam realist që nuk merret pushteti me gazetar gënjeshtar e me shpifje por me premtime të qarta serioze që populli të besoj.

  • b b
   b b

   Agim Kaki.. Voten e shite per 5m lek PO motren per Sa lekje jep Balles..!!???

 • Michalis Natsis
  Michalis Natsis

  dhe ju tedy jeni gazetare te pa aneshem, kesaj i thone te genjehemi ne mes nesh.ciu .ciu

 • Lorenc Protoduari
  Lorenc Protoduari

  Nuk humbi opozita por humbi shqipria po kta klysha Jane akoma kta kane bere gerdine dhe do bejne po varferia dhe mjerimi do jete ne kurris te ktij populli shtet banditash shtet droge asgje nuk rregullohet ne vende te zhytur nga papunsia zero shendetsia zero krime perdite fshatrat Jane si ne mesjete infrastruktura zero pencionet per turp asistenten sociale qesharake

 • KK7 Koleci
  KK7 Koleci

  Po te kuponin ate qe thu ti .sot ishte demokraci

 • •Bad Boy•
  •Bad Boy•

  🔝🇦🇱🔝

 • Shpetim Dalipi
  Shpetim Dalipi

  Dhe kështu sado që të mendojmë ne se ai vend i "bekuar"që quhet Shqipëri se do bëhet shtet...më falni por ska për tu bërë kurrë një gjë e tillë

  • Erlind Kamberaj
   Erlind Kamberaj

   Blendi vetem ti e mund bashen e gjigandin??

 • Shpetim Dalipi
  Shpetim Dalipi

  Blendi Fevziu e tregon vetë se është një nga këlyshët e Berishës,sikur nuk do mendje kjo

 • KK7 Koleci
  KK7 Koleci

  Je me i madhi ne Shqipri feuzi

  • Shqiperi Shqiperi
   Shqiperi Shqiperi

   @aladin 🤣🤣🤣🤣🤣

  • aladin
   aladin

   cili eshte feuzi? E ke fjalen per Shrekun?

 • Youtube channel
  Youtube channel

  Po mo Fevzi jepi leksione popullit mbasi i more tokat tende.Kur i doli ajo darka e bollshme e Nusretit vajte more avionin e intervistove sheikun.Ju a perforcove alibine.E vetmja zgjidhje te biesh rehat nga ju eshte te ikesh nga ai vend.Njerez te shitur

 • Toni Ndreca
  Toni Ndreca

  Ska nneri nshqipni qe si kupto lojnat e pista te politikanve tan. Tani kta emisione na jan ba thjesht si sport.

  • Shpetim Muci
   Shpetim Muci

   Toni për 30 vite politikanët kanë vjedhur hidrokarburet e popullit tonë politikanët vjedhin vrasin dhe ndihmojnë njeri tjetrin që të mos arrestojë as një politikan që të burgosen janë të çmendur popullin e kanë robëruar. Sepse politikanët janë anti popull qe populli i Shqipërisë qe te mos hyjë në BE. Politikanët e Shqipërisë janë të shitur me Serbinë Greqinë Rusinë. Kjo është politika e Shqipërisë. Janë ajduter apo hajna.

  • Shpetim Muci
   Shpetim Muci

   Toni Ndreca. Politikanet janë borgjeze që të gjithë. PD Lulëzim basha është lidership sa për formë. Sa për tu dukur. Sepse lidership ka qenë dhe do jete Berisha sa për dijeni. Sa të jetë gjallë SALI Berisha nuk lejon që ta marri tjetër njeri. Po ta ndërrojë bashen. Mundet që ta marrë GRIDA DUME. TANI politikanët nuk lejojnë parti të re. (psh.) që të dalë një grup mergimtare që të formojnë një parti të re dhe që të jenë të zgjuar shumë pe këtyre politikanët e 30 nuk e lejojnë që fuksjonoje mirë njeri i zgjuar nuk e lejojnë që të dalë i zgjuar pe këtyre politikanët e 30 viteve. Sepse ke shkruar ti skuptojet politikanët si luajnë politikanët më popullin sepse kanë vrarë njërës te mençur njeri i zgjuar këta e kane vrare. Për 22 vite u vranë 564 policë. Për popullin kanë vrarë 4.500 persona SHQIPETARE këta 10% i ka vrarë politika

 • Toni Ndreca
  Toni Ndreca

  Ska nneri nshqipni qe si kupto lojnat e pista te politikanve tan. Tani kta emisione na jan ba thjesht si sport.

Faqja Tjeter