Bledar Kaca - Moj Bulqize unaze floriri ( Official Video 4K )
03:00
240,825
Reddit
Video: Domi Production
Teksti: Munir Hoxha
Kompozimi: Bledar Kaca
Ork: Fatjon Laci

Komente
 • Liza Nilaj
  Liza Nilaj

  Ju kendoft zemra djal mbas djali.jeni I mrekullushem

 • Asmr Joana Asmr Joana
  Asmr Joana Asmr Joana

  Qofsh i lumtur gjithmone

 • Drilona Shahini
  Drilona Shahini

  Kenga me e bukur qe kam degjuar..me vjen e mir qe i kendove Bulqizes

 • Flutura Prendi
  Flutura Prendi

  Te rujte zoti naknaqe.

 • Sokol Rexhaj
  Sokol Rexhaj

  Shum këng e buku te lumtë..

 • Luftar Elezi
  Luftar Elezi

  Te lumte goja je ma i miri

 • Lila Ylber
  Lila Ylber

  Te lumt bledar kaca je ma mire bulqiza z meriton ket muzik nga nje kengetar si ty

 • berdalaki
  berdalaki

  Super vendi im

 • Pal Ndreca
  Pal Ndreca

  O za ambli i folklorit! Na kenaqe me at za pasha zotin! Te rujt zoti e ta bekofte at za tanin o yll folklori!!🙏⭐☀️

 • Vangjel Frroku
  Vangjel Frroku

  Bulqiza ka tradita jan njerez TE mir KNON mir ore djalosh 🇦🇱🇦🇱

 • florenc kolaj
  florenc kolaj

  Kjo po qe esht muzik🤗🤗🤗

 • ALBI KOCI FILE TEMA
  ALBI KOCI FILE TEMA

  Urime qofsh gjithmon i sukseshem ,un jam nga fush kruja por xhdo keng e degjegjoj me shum deshir,suksese gjith mon dhe ne xhdo hap

 • Daëi Skukaaa
  Daëi Skukaaa

  Te lutem goja pershndetje

 • Daëi Skukaaa
  Daëi Skukaaa

  Te lutem goja pershndetje

 • klajdicanada
  klajdicanada

  Te knofte zemra

 • Mojsi Lleshi
  Mojsi Lleshi

  te lumt goja o gjigant 1 je

 • Sefa Aslan
  Sefa Aslan

  Selamet nga Turqia 🙌

 • Bobi Bobi
  Bobi Bobi

  Dibra krenohet me ty 👏 Nje kenge per Golloborden se shpejti 🙏

 • Arben Lesaj
  Arben Lesaj

  Zemra te kendoft

 • Tonia Rokou
  Tonia Rokou

  Shum krenar per ty nip jon bravo👏👏👏

 • Hasani Tr
  Hasani Tr

  Te knoft zemra gjithmon tropoja nga norvegjia pershendes ylber hoxhen nga bulqiza shok i mire ushtare e kam pas ne vite 88 90 rrespekt per bulqizaket

 • Lefter Faruku
  Lefter Faruku

  NUK TE SHKON ME KOSTUM POR ME ROBA KOMTARE TE LUMT GOJA

 • Xhevahir Melani
  Xhevahir Melani

  Te lumte goja bledi je i madh

 • Shaban Dani
  Shaban Dani

  Bravooo bledar te uroj suksese gjith jeten super kenga ♥️♥️♥️♥️

 • Hamit Gjuci
  Hamit Gjuci

  Hamit 0682927879

 • Besi Xhepa
  Besi Xhepa

  Te kendoft zemra o bledar kaca na ke bo krenar qe jemi dibran sincerisht.....

 • Lek Preci
  Lek Preci

  Bravo te kendofte zemra gjithmon Milano

 • Mirush Baraj
  Mirush Baraj

  Bledi urime je universal je melhem per gjithe malet e Dibres perfshi Luren dhe Bulqizen rrespekt per poet Munir Hoxhen qe me texet e ti po zevendson Naim Plakun e madhe kurse ti kollosatve kanges Dibrane e mbar shqiptare H Ndreu -Qerim Sula Sh Dervishi etj

 • kd devapra
  kd devapra

  Suksese Bledar shume e bukur kenga👏👏👏

 • Donald Rama
  Donald Rama

  Të lumtë goja rrespekte

 • Migena Lusha
  Migena Lusha

  E lumtur qe vij nga nje vend i vogel por i pasur si Bulqiza 😊

  • Visi Vlore
   Visi Vlore

   Yll je

 • Florina Lici
  Florina Lici

  Te lumtur goja

 • Besim Cakalli
  Besim Cakalli

  I MADHI ZOT E BEKOFTE BULQIZEN DHE KENGETARIN BLEDAR KACEN

 • Lyon Franc
  Lyon Franc

  Zemra te kendofte

 • Besim Cakalli
  Besim Cakalli

  BLEDAR KACA RROFSH SA MALET

 • Besim Cakalli
  Besim Cakalli

  Respekte Bledare dhe RROFTE BULQIZA

 • Eduart Dervishi
  Eduart Dervishi

  Zoti te bekofte ty dhe familjen tende

 • Eduart Dervishi
  Eduart Dervishi

  Te lumte goja o bilbili i dibres

 • Xhihard Mehmeti
  Xhihard Mehmeti

  SHUM E BUKUR TE KENDOFT ZEMRA .KLM.KLB RESPEKTE.

 • Sabi Bodini
  Sabi Bodini

  Bravo patrijoti jon te kendoft zemra gjithmon 🥰🥰

 • dllsnc cnsjsk
  dllsnc cnsjsk

  Te lumt goja bulciza asht veni i floririt vallahi lum kush e ka afer

 • Sokol Deda
  Sokol Deda

  Bledar Kaca hallall te qofte

 • Ilmi Toca
  Ilmi Toca

  Te lumt goja

 • Gaz Lleshi
  Gaz Lleshi

  ty te lumt goja po një muzik për 4 grikt selisht nxjerre

 • Meleq Kozi
  Meleq Kozi

  Te lumt goja Bledar Doli nje kengetar nga Dibra qe i nxori nje kenge vendit tim qe e meriton Bulqiza jon Respekt Bledar Kaca ♥️🇦🇱🇦🇱👏🏼

 • Gitto Official
  Gitto Official

  Un jam nga bulqiza por prej i vogel jam largu nga shqiperia edhe tani qe degjova muziken edhe pash bulqizen me jan mush syt me lot.

  • Gitto Official
   Gitto Official

   @Gezim Osmani ka qejf me ardh sa me shpejt

  • Gezim Osmani
   Gezim Osmani

   Hajde vlla te presim

 • Mite Shkina
  Mite Shkina

  Te kendofte zemra gjithmone.

 • SuRi Durici
  SuRi Durici

  Te lumt goja suksese te uroj shendet rrespekte

 • alberti alberti95
  alberti alberti95

  knoft zemraa e Merito Malsia Bulqizes me i kendu se burra ka nxjer ajo Malsi e Bekoft Zoti Bulqizen e tan Bulqizakt

 • Fili Prifti
  Fili Prifti

  Super Bledar Kaca suksese Mreti 👑👑

 • Donika Islami
  Donika Islami

  Te lumte goja more djal se te verteta jane te gjitha vargjet.

 • Fitore Keta
  Fitore Keta

  Sa këngë e bukur per Bulqizën tone!!

 • Shkelzen Cara
  Shkelzen Cara

  Te lum goja ❤❤

 • Ermal Peça
  Ermal Peça

  Bravo bledi trego vlerat e Dibres e bulqizez respekt per ty

 • Klajdi Ferati
  Klajdi Ferati

  Heres Tjeter Mos Harro Per Kalanë E Dodës .. Të Përsh Patriot TrujZ Zoti ☺️

 • Arian Shaba
  Arian Shaba

  Me pak fjale kendoni shume bukur👏👏👏 Urime che suksese!!!!

 • Taho Ro.
  Taho Ro.

  Te kendoftë zemra Bledar Kaca. Rrespekte 👍

 • Geri Vargu
  Geri Vargu

  Zoti te rujt

 • Romeo Jashari
  Romeo Jashari

  bravo respekte

 • Dritan Alla
  Dritan Alla

  Vërtet është një këngëtar shumë talentuar dhe me shumë meritë jo vetëm për këtë këngë për Bulqizën por për të gjitha që nuk kanë dallim njëra me tjetrën që i dëgjoj me kënaqësi çdo ditë dhe kam gocën 3 vjeç përta çuar në çerdhe zgjohet vetem me këngën çjan kto drita ndezur si me qen central e dëgjon pa pushim. Shum Respekt #Bledar Kaca

  • Klea Xhafa
   Klea Xhafa

   Un u knaqa duke e dëgjuar deri tani mbi 10 herë qe po e dëgjoj,

 • Argita Llani
  Argita Llani

  Moj Bulqizë e bukura Bulqizë🥰❤

 • Shkelqim Shehu
  Shkelqim Shehu

  Të lumtë Bledar kaca suksese, Je artist i madh.

 • Rushit Markeci
  Rushit Markeci

  Suksese Bledar cdo këng me e mir se tjetra te uroj cdo te mir respekte nga ana ime

 • Xhevahir Truka
  Xhevahir Truka

  Te lumte goja miku zoti te rujt ty dhe familjen sa me lart te pafsha 👏👏

 • Vladimir Bunguri
  Vladimir Bunguri

  Respekte

 • endri daka
  endri daka

  rrespekte per kte njeri bravoo

 • Lule Zefi
  Lule Zefi

  Bravo 🙏❤️🇦🇱

 • drita elda_elda_hoxha
  drita elda_elda_hoxha

  Bledar kaca

  • Visi Vlore
   Visi Vlore

   👌👌👌👌

 • Hava Rexhepi
  Hava Rexhepi

  Telumt goja o Bledar me ket za te ambel na knaqe

 • Klodian Shahini
  Klodian Shahini

  Suksese bravo 👏

 • Nevruz Lami
  Nevruz Lami

  Respekte Bledar te lumte goja

 • Phone Shop
  Phone Shop

  Te kenoft zemra gjithmon Bledi na gzojn pa mas kenget tua bilbili jon🥰🥰😍

 • Rafman Balja
  Rafman Balja

  Te lumte goja Bledar Kaca te uroj shendet dhe githe te mirat

 • Adelina Markaj
  Adelina Markaj

  Te kendoft zemra gjithmone🙏suksese

 • Gezim Llani
  Gezim Llani

  Bledar allahu te begofte ty dhe familjen tende 🍺🍷

 • Albanskii, oo7 Albanskii, oo7
  Albanskii, oo7 Albanskii, oo7

  Suksese bledar 🇽🇰🇦🇱 Pershendetje nga kölni perkatesisht kosova ❤

 • Keli Heka
  Keli Heka

  Shum e bukur kenga bravo

 • Rayan Lamuca
  Rayan Lamuca

  Bravo 👏

 • Νικος Τσουκου
  Νικος Τσουκου

  Jepi zjarr Bledar gjigandi vetem suksese dhe respekte pa fund..

 • Landi Keta
  Landi Keta

  Te lumt goja Bledar je mjeshter i madh rrespekte.

 • Ardian Kurti
  Ardian Kurti

  Super te kendoft zemra gjithmon 👍👍

 • Anxhelo Kovaci
  Anxhelo Kovaci

  Super Bravo 👏 🙌 👌 👍 💪 😍 👏 🙌 👌 👍 💪

 • Bulqiza Foto Video
  Bulqiza Foto Video

  Bravo me të vërtetë doli një këngëtar nga Dibra të bëjë këngë për Bulqizën është meritë e madhe as një herë nuk ka pas këngë për Bulqizën respekt shumë I madhë për Bledarin 🙏🇦🇱💯🇦🇱

  • Hitet Shqiptare
   Hitet Shqiptare

   Prsh do doja te klikoje profilin tim dhe me be subscribe te falenderoj

 • Hane ema
  Hane ema

  Zoti te bekoft

 • Hane ema
  Hane ema

  Te bekoft zoti

 • Dritan bruci
  Dritan bruci

  Suksese Bledi te lumte goja 👏👏👏...

 • Artani Artani
  Artani Artani

  Te lumte goja bledar kaca

 • Arlind Shehi
  Arlind Shehi

  Suksese bledar kaca 👏👏👏

 • selami hamza
  selami hamza

  Bravo te kendoft zemra bledar.

 • Adrian Ferati
  Adrian Ferati

  Jam krenare qe jam bulqizake te lumt goja bledar kaca 🙏🏻

 • Klevis Kaca
  Klevis Kaca

  Suksese❤❤

 • Artur Tasha
  Artur Tasha

  Te kendofte zemra Bledar Kaca super kenge Komplimenti

 • T Shop
  T Shop

  Suksese Paq Gjithmone Bledar

 • armando rejepi
  armando rejepi

  O te ka be zoti bylbyl zoti te shtoft jeten vlla te persh nga peshkopija

 • Donika Shehu
  Donika Shehu

  Suksese paç gjithmone Bledar

 • Hajrie Durici
  Hajrie Durici

  Je kengetari me i adhuruar i treves sone " Zoti te bekofte

 • Hajrie Durici
  Hajrie Durici

  BRAVO ; shum bukur

 • Manjola Krrashi
  Manjola Krrashi

  Suksese te metejshme🙏👏

 • Aferdita Lika
  Aferdita Lika

  Te lumte goja qe i kendoni keto kenge mos ta harrojme nga kemi ardhur ndihemi krenar qe jemi dibran💥💥💥👌👌👏👏👏

 • Lal Lala
  Lal Lala

  Bravo👏👏👏👏👏

  • festim shkina
   festim shkina

   bravo bledar te pershendes te rujt zoti i madh rrespekte 🖐🏻