Binjaket - Getinjo | Episodi 16 - Show - Vizion Plus
302,768
Reddit
www.vizionplus.tv
facebook.com/VizionPlusTV
instagram.com/VizionPlusTv
twitter.com/VizionPlusTV
instagram.com/binjaket_show/

Ne kete format ‘Binjaket’ do te vijne ne nje tjeter forme, me afer publikut! Nje show qe do te trajtoj tema sociale, koherente, problematike ose jo ne menyre satiriko-komike. Misioni I ketij programi do te jete “Te qeshim dhe te ngjeshim”! Do te kete te ftuar personazhe te njohur te showbiz-it, ne lidhje ose jo me temen. Do te realizohen lojra nga me te ndryshmet me te ftuarin, video funny, sketche, me qellim terheqjen e vemendjes se publikut tek formati dhe tek I ftuari, duke e trajtuar kete te fundit si kurre me pare.


------------------------------------------------------------------
Subscribe: algone.info...

Komente
 • Sumea Bajrami Ab
  Sumea Bajrami Ab

  bravo getinjo shume mir e ki kendu 😍😍😘😗😗😢

 • Tullio Sanremo
  Tullio Sanremo

  Donte na nje gje ajo qe hipi donte te hipte ne vent tjer!

 • erison toska
  erison toska

  keni nevoj per nje sken me drita dhe me ngjyra me te white jeni sh dark .. RESPEKT

 • Flutur Mustafa
  Flutur Mustafa

  yr4yu568uthuyioiuyy

 • Teodor Dhima
  Teodor Dhima

  Ore me para dhe dalloni na pak keta binjaket tani sdallojn fare nuk e mare vesh kush eshte kush

 • Eva Pimentel
  Eva Pimentel

  59:59 ❤😍😇

 • Ari Ari
  Ari Ari

  me pare nuk ju kam shikuar , tani cdo her ju shikoj bravo cuna , donald boll mir ja ki bo se e le boren

 • BabaJaro K
  BabaJaro K

  Min 37:00 Ginjeeen ! lek Ske ba asniher mos llogarit 300€ lek po rrnoft vllai qe t beri me lek dhe po jeton tani ! (facto)

 • Nila Beqa
  Nila Beqa

  sa bukur qe kendoka donaldi 👏

 • Vesa Vesa
  Vesa Vesa

  Getinjo cun fantastik😍Sa i sjellshem , i mire dhe shume i sinqert😍💕

 • Marina Meta
  Marina Meta

  Paake pi i cik o jet

 • Loredana Lifestyle 2
  Loredana Lifestyle 2

  Kta binjaket kur bejne reklamat si plakat thashethemaxheshka

 • Gazi Murati
  Gazi Murati

  Duhet ti ftoni dyt mozzik dhe getinjon

 • adelina cani
  adelina cani

  Getinjo teper i zgjut❤️ Imitimi Stines lot🤣🤣🤣

 • vstreet
  vstreet

  59:58 - 1:00:38 👊🏻

 • Dardan T
  Dardan T

  I keni qi motren me Kte puntat . Ska ma tfoortt pz

 • Meri Jubi
  Meri Jubi

  Kush u fiksua me levizjet e cunave??? 🙊

 • Suela Kovarik
  Suela Kovarik

  Jeni njesha o cuna, plus shumë sexy :)

 • sara mali
  sara mali

  Bravo Sonida! Nuk eshte e hijshme as per skene as per moshe po Sellma do me i hy karieres drejt e drejt.

 • Loredana_Mozzik
  Loredana_Mozzik

  Respet

 • 007 Boy
  007 Boy

  Sa gallate cunat ne rruge😂

 • Car Guy
  Car Guy

  Ginjen pra ginjen 😂😂

 • Elton Daily
  Elton Daily

  🇩🇪Mësoni gjermanisht etj tek kanali ynë.

 • Deni Lika
  Deni Lika

  19 vjec duket si 33🥴

  • Deni Lika
   Deni Lika

   @Menesa Asani 😂😂

  • Menesa Asani
   Menesa Asani

   SHIF VETEN

 • Kejsi Kellici
  Kejsi Kellici

  Po di me fitu pare

 • Ilsa Rildi
  Ilsa Rildi

  Une nderkohe qe degjoj Aurelen Bujar Qamilin, dhe kjo qe nuk degjon hic muzik shqip. Wtf 😂😂

 • Ilsa Rildi
  Ilsa Rildi

  Me pelqen cdo puntat

 • Groza PubgMobile
  Groza PubgMobile

  mashallah ca cuni pz qe eshte me nejt gjithmon kaq i thjesht e i drejt ka me arrit shum me shum ne muzike e ne jet sepse jan te rrall njerzit e famshem qe jan aq te thjesht shumica folin per luksin makinat orat etj etj harrojn nga erdhen ,, thjeshtesia tbon me te dashur per njerzit

 • Mira Kapllani
  Mira Kapllani

  Ore kjo Selma live kendoi apo me kaset si shumica ? Ahhaahahha

 • GAMES YT
  GAMES YT

  Kjo Sellma vlla qeka super yll ....cuna rrespekte me ket Sellmen

 • Lis Musaj
  Lis Musaj

  Kto binjaket se len me fol njeriun qe ftojn 😂

 • Kamela kamela
  Kamela kamela

  o getinjo me kto fjal na fute ne dhe per se gjalli ma keq se mentor kurtishi 🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺

 • Angelax
  Angelax

  Humor i lodhur gjimnazi 🤮

 • Axel Aiken
  Axel Aiken

  My donaldi si me zor rro aty shume palidhje e lyan rolin

 • Axel Aiken
  Axel Aiken

  Shume te merzitshem jan keta dhe pa pik respekti

 • leo shahinasi
  leo shahinasi

  kush e shtyvi videon tek pjesa e getinjos😂😂😝

 • Unix3m
  Unix3m

  Ghahahahha " po qesh me shikueshmerinë qe ka programi kur ka rrepera t Kosoves "

 • Ndriqim Mehmeti
  Ndriqim Mehmeti

  Shum respekt ma thinet k..

 • olti vl
  olti vl

  Selma 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Klisjan Gjidia
  Klisjan Gjidia

  Pse I jepni kaq vemendje genardit dhe soniles

 • Sadullah Tatari
  Sadullah Tatari

  Reperat shqiptar mat mir per momentin 1.mozzik 2.Noizy 3.getinjo 4.don gjoni 5.tayna 6.S4mm 7.buta (Jo aktiv ) 8.fero VLERSONE

  • Sadullah Tatari
   Sadullah Tatari

   @Anisa Veseli hahahah Anisa numër 101

  • Anisa Veseli
   Anisa Veseli

   ANISA

 • Sadullah Tatari
  Sadullah Tatari

  Geti geti zikki zikki

 • Ferizaj Ferizaj 05
  Ferizaj Ferizaj 05

  A karantina pot bajka njeri me kam ntok apet a se kogja pat nis me fluturu🤣🤣

 • Flamur 86
  Flamur 86

  EMISIONIN POE PRISHNI ME MUSIK NDERHYRJE DHE SHUPLAKA SPO LENI ASGJE ME NDEGJU OOJJ KATASTROF

 • Dardanian Rap-Drill
  Dardanian Rap-Drill

  Rreeeeeeeeeeeeeespekt

 • Henri Aliaj
  Henri Aliaj

  O selma tqifsha rracen npidh baxhell muti kurv

 • Freedom F
  Freedom F

  32:28 mlujti kush ma gjen 🔥🔥❤️‍🔥❤️‍🔥🥰

  • Freedom F
   Freedom F

   @Noriega 66 tiran e di qe ka po qita qe osht qitu pe du

  • Noriega 66
   Noriega 66

   ke ne Tirane sa te duash

 • FF TRUNKS
  FF TRUNKS

  500K ndjekes !!! 🇦🇱🇦🇱💙💙

 • convict convict
  convict convict

  Ja kan lodh trurin ksaj sellmes kta binjaket hahahaha ken tu e qmend

 • lule lulee
  lule lulee

  Te pordh kta

 • Blinera Murati
  Blinera Murati

  Ju lumt ,Geti je i madh 💥💜👍

 • Idi Idi
  Idi Idi

  Bravo ideja dhe ndryshe per shqiperine bravo te gjitheve

 • Renaldo Gremshi
  Renaldo Gremshi

  Super. . Getinjo....

 • Ella Ella
  Ella Ella

  Me vjen shum keq qe pjesen e abortimit dhe historis Te shtatzanis e kthyen ne tallje dhe Pa pik respekti per kte histori turp.....

  • Elea Mustafa
   Elea Mustafa

   E vertet

  • El Chapo
   El Chapo

   true

 • Ideali Yt 21
  Ideali Yt 21

  si kuptoj kta binjaket pse gjithmon sa her ftojn dike duhet te tallin k...in me se zben 🤷‍♂️

 • Rifat Elshani
  Rifat Elshani

  E pasket kall Ma shum qisi sene qitni ♥️♥️😂

 • lm9kle lm9kle
  lm9kle lm9kle

  Sa bukur shum kshu jashta pjesa me mire e emisjonit super

 • Nazi Kuci
  Nazi Kuci

  🤣🤣🤣🤣 e keni mbyt💪👏 Geti rreperi me origjinal dhe me i thjeshte❤👏

 • Shefqet Isufi
  Shefqet Isufi

  Bravo djema teper funy 👍👍👍👍👍

 • mario mario
  mario mario

  Ska dal pasteeer

 • mario mario
  mario mario

  Sesht ben mir

 • mario mario
  mario mario

  Ore cka zeri na fundi qe del si me miza

 • Loco Elvis
  Loco Elvis

  Geti ma i miri

 • Mand Spahiu
  Mand Spahiu

  Kjo esht shkerdhy di qeni

 • Baba Ani
  Baba Ani

  Gips koka baba Respekt

 • UNKNOW
  UNKNOW

  Hekni kto zerat qe qeshin na le ta degjomi

 • ALABANIA USA
  ALABANIA USA

  Rrespekti mbi tgjitha

 • ALABANIA USA
  ALABANIA USA

  Hahahahaha ca skeme😂😂😂

 • ledh
  ledh

  ku asht kanga mos ta niiiiin kuuu

 • Shqipe Shqipe
  Shqipe Shqipe

  Shum respekte per ju 😂

 • Tiso Besi
  Tiso Besi

  Getinjo esht artist fantastik shum njeri i thjesht

 • Elton Cakrri
  Elton Cakrri

  Respekt per Binjaket super emision👏👏

 • ARDIJAN GASHI
  ARDIJAN GASHI

  A ky getinjo ish bosh ksi klloshari I karit ,, mos e thirrni Ma ket pen laperic

 • χhιηdι
  χhιηdι

  Nje super reper i nenvlersuar

 • Anxhela Hoxha
  Anxhela Hoxha

  19 kjo si 29 qr

  • El Chapo
   El Chapo

   hahhahahha ska naj gjo😂

 • Joni gaming
  Joni gaming

  40:50 cllevio serbiano

  • Joni gaming
   Joni gaming

   Dhij qka me ba une tash

  • Goat
   Goat

   Dhefsh-dhefsha n'ta.

 • krrozer
  krrozer

  25:00 per ramazan birr bravo be

 • 333 mix
  333 mix

  me kete pjesen neper qztet e paski bo zjarme koki knaqe hahaha

 • Serxhio Miraka
  Serxhio Miraka

  Pse u ndave nga super nektarina bora zemra qe ja heksha nektarinen apo per fame

 • Joker 29
  Joker 29

  Getinjo ose mu duk mu ose mu duk mu geti se pinte birren se esht me ramazan?

 • Aria Xhemo
  Aria Xhemo

  What a terrain entertainment ?

 • Joanna Usa
  Joanna Usa

  Getinjo loqka me i miri nga Te gjith Respect ❤️🥰😘

 • MrSearch
  MrSearch

  thy e kan 😂😂

 • Dionis Baja
  Dionis Baja

  BABA GETINJO 🦁

 • Elton Daily
  Elton Daily

  🇩🇪Mësoni gjermanisht nga kanali jonë.

  • the mask
   the mask

   sna do kari plak

  • Altin _btw
   Altin _btw

   Jo

 • Dop10 1
  Dop10 1

  Vec me musafir nga Kosova behet gjithcka OnTop,ata jane another level😍

  • No Sleep
   No Sleep

   Po jo kari on top esht edhe pa kosovar t karit po puna esht se ju ju duket ashu nga qe vetem katunin tuj nifni dhe katunart tuj se per t shqiperis s keni haber fare se ju jeni shum out

  • Dardanian Rap-Drill
   Dardanian Rap-Drill

   @convict convict seshte e vertet, e thene nga nje "kosovar"

  • convict convict
   convict convict

   Kosove shqiperi jena vllazni mos bo dallime se nanen ta qiu

  • Ledion Ledion
   Ledion Ledion

   Ateher pse nuk i bëni në Kosov,po vini dhe shpenzoni kot 5 euro te dogana për të ardhur ne Shqipëri 😃😃😃

  • Fatmir Az
   Fatmir Az

   Mos ban dallime rajonale se gjith jem shqiptar, mjaft mo me ndarje e dallime pa lidhje, ishte nje emision i mir u kunaqem me kaq edhe le te mbesin, nuk ki nevoj te shprehesh ashtu, kur ne gjith shqiptart pretendojm ndonjeher mu bashku, mundov nese mundesh me shpreh dashuri kombtare jo urretje

 • VIDEO INTERESANTE AL
  VIDEO INTERESANTE AL

  How to create tv show like xing me ermalin part 1

 • v
  v

  Xing me ermalin 2.

  • v
   v

   @the mask qiky po.

  • the mask
   the mask

   jo cdo emision humori esht xing me ermain

 • Mariglena Muharremi
  Mariglena Muharremi

  Emisioni me i bukur deri me sot me mbretin e repit

  • Loredana_Mozzik
   Loredana_Mozzik

   Respekt 😂😂

 • Bledar Troci
  Bledar Troci

  Bravo getinjo

 • Tomi Vlora
  Tomi Vlora

  Cuna keni ber nje super xhiro , hallall

 • Alekks Tirona
  Alekks Tirona

  Priteshe me shum

 • Vipat Shqiptar
  Vipat Shqiptar

  Kan tall shum karin kta klyshaf

 • unikkatil
  unikkatil

  Getii ma i miri je veq vazhdo❤❤

 • Joni king
  Joni king

  Getinjo babush 👑

 • GAMES YT
  GAMES YT

  😍😍

Faqja Tjeter