Binjaket - Ata xhelozojne | Landi Roko feat Adi Sybardhi - Vizion Plus
687,949
Reddit
www.vizionplus.tv
instagram.com/binjaket_show/
instagram.com/vizionplustv
facebook.com/VizionPlusTV
twitter.com/VizionPlusTV

Ne kete format ‘Binjaket’ do te vijne ne nje tjeter forme, me afer publikut! Nje show qe do te trajtoj tema sociale, koherente, problematike ose jo ne menyre satiriko-komike. Misioni I ketij programi do te jete “Te qeshim dhe te ngjeshim”! Do te kete te ftuar personazhe te njohur te showbiz-it, ne lidhje ose jo me temen. Do te realizohen lojra nga me te ndryshmet me te ftuarin, video funny, sketche, me qellim terheqjen e vemendjes se publikut tek formati dhe tek I ftuari, duke e trajtuar kete te fundit si kurre me pare.


---------------------------------------------------------
Subscribe: algone.info...

Komente
 • anna tserepi
  anna tserepi

  !!!!!!!!!!!!

 • xristos saxovts
  xristos saxovts

  το πρωτο τραγουδι κομματαρα...αν γινοταν διασκευη σε greek θα εκανε παταγο ....bravo !!!!!!

 • arber teqja
  arber teqja

  Njisha jeni.

 • Aida Gionny
  Aida Gionny

  Na kenaqet 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥👏💪

 • Aida Gionny
  Aida Gionny

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Катя Андруневич
  Катя Андруневич

  Mandi Nishtulla i shkelqyshem Respekt per binjaket

 • alfa&med alfa
  alfa&med alfa

  💶💶💶💴💴💵💸🍺🍺🍺🍺🍺

 • Anel Avdagic
  Anel Avdagic

  kush mi jep 100 mij lek borxh se ka ardh adi sybardhi zjarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

 • Irini Irini
  Irini Irini

  Bravo cuna keni ze te mbrekullushem

 • Anel Avdagic
  Anel Avdagic

  po te kishte publik do ja kishin ven flaken vlla

 • Jonida Dhima
  Jonida Dhima

  Ec atyy 😜😜👏👏

 • UMUT Umut
  UMUT Umut

  Balkan Musica

 • GalaxyHi Samsung
  GalaxyHi Samsung

  Respect keng shqip me kendu AQ bukur knaqsi

  • Cuni Durimit
   Cuni Durimit

   Jj

 • Goni Montana
  Goni Montana

  O veq per sy,bardhin sante allahu te bekoft ty dhe bataljonin yesssssssss jasha 💥💥💥💥💥

 • Lulzim Beja
  Lulzim Beja

  Burraco battaglioni b 13 complimenti

 • Awsome Boy
  Awsome Boy

  Aq sa e mban frymen sybardhi ka te drejt , ti vij 2 her perqark 🌎

 • Awsome Boy
  Awsome Boy

  Rpt kta edhe te paralizumin e cojn n’kemb ❤️ Shout out from London 💷

  • Ersi Haka
   Ersi Haka

   Fiks fare e ke then

 • Michael Sollai
  Michael Sollai

  Muzik me te knaq veshin

 • Eldoana Haxhiu
  Eldoana Haxhiu

  jeni me te mirt

 • Ime Prezime
  Ime Prezime

  Katastrofa

 • Lati Prezja
  Lati Prezja

  Mbreti adi .sak sakkk

 • Lati Prezja
  Lati Prezja

  Pa ket muzik nuk ka kuptim jeta ..kjo te heq merzitjen stresin ..o cuna mos vdekshit kurr jeni ylla ..ja fusni dores bardh qe na shajn ..ne tna vin anash jemi si shpirt ..jeni bosa cuna ecccc aty 😘😘♥️♥️

 • Lati Prezja
  Lati Prezja

  Landi yll eke qa fare ..dhe muzika e bukur

 • aziz laci
  aziz laci

  ad sybardhi legjend e pavdekshmee...

 • Florida Tekiu
  Florida Tekiu

  Landi Roko Mbrekulli Mbret je 1111

 • Bruno Purbollari
  Bruno Purbollari

  Gjiganda ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Musicvoicee
  Musicvoicee

  Kalle Kalleeeee

 • Apollo Beats
  Apollo Beats

  Lando vetem bertet kot plako ske pik shije

 • Sabina Xhafa
  Sabina Xhafa

  Eeeeeeee zjrrrrrrrrrrrr landi roko te rujt zoti vlla

 • Sabina Xhafa
  Sabina Xhafa

  Te mbushe shpirtin tallavaja nk te lene me vdek

 • Aldush Shermadhi
  Aldush Shermadhi

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Day after Day
  Day after Day

  Muzik me u pijav me u ba Pite :-)

 • elona Kacuri
  elona Kacuri

  Bravo!!

 • The World Of Albanians
  The World Of Albanians

  Kesaj i thon aheng

 • ani anja
  ani anja

  💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥hopaaaaaaaaaaaaaaaaaa Landi Roko 💥💥💥💥💥💥💥💥👏👏👏👏👏

 • Steven Stifler
  Steven Stifler

  Adi Sybardhi Mbreti Shqipris !

 • zeqiri erti
  zeqiri erti

  I will

 • Elton Meca
  Elton Meca

  Ju ja dini kodin jetes

 • deea6979
  deea6979

  Respecte nga Londra

 • Keli Lyfit
  Keli Lyfit

  Je super kegtar

 • Don Fernando
  Don Fernando

  Kulturat nuk kan ngjyre dhe percaktime. Talenti i dikujt nuk perqafohet nga gjithkush dhe prandaj jetojme ne diversitet.Bashkimi ben diferencen. Suksese cunave se kane bere rruge te gjate dhe akoma punojne shume per te ardhur perpara nesh. Shume suksese sinqerisht. Kush ju ka inot kshu ju paft pernot 😎🇦🇱😎🇦🇱

 • Jmmy Hasibra
  Jmmy Hasibra

  Ad syberdhi je gjigant

 • Daniel Kvietik
  Daniel Kvietik

  Ju kendofte zemra

 • Landi Hoxha
  Landi Hoxha

  zjarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Ju prsh nga Gjermania

 • Landi Hoxha
  Landi Hoxha

  Ju kendofte zemra zjarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Ju prsh nga Gjermania

 • Agron Sheshi
  Agron Sheshi

  Sabukur dol moda mjekrra

 • Andon Yl
  Andon Yl

  Shqipet e nishtules

 • Gohça Ote
  Gohça Ote

  Nuk quhet Tallava por keng shpirtii

  • Artur Cani
   Artur Cani

   Burel

  • YouTube YouTube
   YouTube YouTube

   Aty esht

  • Mevlan Sinameta
   Mevlan Sinameta

   Ok

  • Mevlan Sinameta
   Mevlan Sinameta

   @Andrino Hysa y

  • Mevlan Sinameta
   Mevlan Sinameta

   @Andrino Hysa y

 • andrea IT
  andrea IT

  Kto kan lind per te knu e per qef Ja shtoft zoti jeten o djema Hallall ja boft zoti 👏👏👏👏🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟

 • Toni Toni
  Toni Toni

  🔥🔥🔥

 • Xhentiljo Pica
  Xhentiljo Pica

  Super ❤️‍🔥🇦🇱

 • Toni Dushku
  Toni Dushku

  Bravo ladi😉😉😉

 • Ki Ko
  Ki Ko

  muzike jevgjish qe nuk ka lidhje me muziken shqiptare.

  • xhela anxhi
   xhela anxhi

   Shko m fuck u merr vesh ti nga muzika kokrra katnarit ke ngel akoma me kohen e qepes

 • Gani Llana
  Gani Llana

  Tv plus keni 2 aktore te mire 2 binjaket jane artisa iruajt zoti lum ata prider qe ikane djem te mrekullushem qe boni pak harem me cunat mete mire rom ju lumte o cunave po ju djk gjithmone hall

 • Landi Hoxha
  Landi Hoxha

  zjarrrrrrrrrrrrrr ne Studio nuk ka Si keto muzik TA shtojne jeten

 • Osman Osmanov
  Osman Osmanov

  Beste Albo sax @$€£¥₺

 • Roberta Bajraku
  Roberta Bajraku

  Super fare

 • arben bunaj
  arben bunaj

  Hallall ja baft zoti jeni super te mir ju pershnes ju rujt zoti te gjithve

 • Liljana Koci
  Liljana Koci

  Bravissimo

 • Elvis Perg.
  Elvis Perg.

  Super B 13. Jeni me te miret. Shoku me Pa4x je i madh. Edhe basistat te kan zili. Bravo.

 • Xhesika official
  Xhesika official

  Respekte Bravo Romeo dhe Donald na keni knaq pa fund👏👏👏👏

 • Pranvera Mehmedaj
  Pranvera Mehmedaj

  Sa te mrekullueshem jeni🙏 ju rujt zoti e paci suksese gjithmon🙏 Kam pas fatin te ju shoh live ne Modena!!

 • armand vezi
  armand vezi

  🔥🔥🔥🔥🔥

 • Eris Gjonaj
  Eris Gjonaj

  rrespekte jeni nisha

 • Bardhyl Memolla
  Bardhyl Memolla

  Super adi sybardhi spektakël

 • TiTAN Online
  TiTAN Online

  U kall PRISHTINA 🇽🇰👍🇽🇰👌

 • Julian Fier
  Julian Fier

  Landi roko zjarrrrrrrrrrr e bon gjithmon kudo 😍😍😍😍😍😍👏👏👏👏👏🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥👏👏👏😍😍😍👏👏👏 Landi kan pi icik o jet binjaket hahahahah je i madh zjarrrrrrrrrrr 🔥🔥🔥🔥🔥👏👏👏👏👏👏😍😍😍😍😍🔥

 • Julian Fier
  Julian Fier

  Binjaket kan pi icik o jet zjarrrrrrrrrrr adi sybardhi 🔥🔥🔥🔥🔥🔥👏👏👏👏👏🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥👏👏👏😍😍😍😍👏👏

 • Fikret Bujzi
  Fikret Bujzi

  Super keni godit me batalionin . Bravo Binjaket respekte

 • Alban Qoku
  Alban Qoku

  Rrespekte ju ruajt zoti ishalla

  • Sanije Xhepi
   Sanije Xhepi

   Kjo muzik esht per shtresen e varfer dhe na mushen syt me lot kur kujtojm nje dit te mir shtresa jom don 2 lek buk 5 lek muzik bravo i madhi landi roku bashk me adi sybardhin e gjith grupi ju urojj shendet dhe jet o zot jeni shum te mrekullushem nuk gjej fjal me shum ma 😭😭😭

 • Nuhi Iseni
  Nuhi Iseni

  O Shqiptar pse po doni mu ba diqka qe skemi qen kurrr i kemi ne traditat e zakonet tona nuk kemi nevoj te tjetersohemi se nuk na ka HIJEEEE ASPAKKK 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

 • نعال نعال
  نعال نعال

  شنو ذوله من يادوله

 • krisald bobo
  krisald bobo

  Adi Sybardhi Legjenda i Ballkanit 🙋🏻‍♂️👍🏼

 • Stela Nabaj
  Stela Nabaj

  Super 💎👑💎👑💎👑💎👑💎👑💎👑💎👑💎👑💎👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 • Emiljano Guri
  Emiljano Guri

  Ça gjuhe kendojn keta majmuna

 • Luan Kadrija
  Luan Kadrija

  po cfar musike e muttit ore aaht kjo me kta dy lepurat

 • Agron Agron
  Agron Agron

  RESPEKT TV VIZION PLUS..JENI I VETMI TV NE SHQIPERI QE JEPNI KENAQSI DHE EMOCJONE POZITIVE..TE GJITHA TV E TJERA NE SHQIPERI JAN TE KAPUR NGA POLITIKA KRIMINALE SHQIPTARE QE SHUM SHPEJT DO TI VI FUNDI... RRESPEKT VIZION PLUS..

 • B A
  B A

  Fillim ku ja nis 🔥🔥🔥🔥😍

 • Nexhi Alla
  Nexhi Alla

  Bravo cunat.Jeni njesha👏👏👏👏👍👍👍👍💥💥💥💥💥💥💎💎💎💎💎💎💎💎🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Sandy Sandy
  Sandy Sandy

  Ma te miret☺☺☺☺

 • Sandy Sandy
  Sandy Sandy

  Oooooooooooppppppaaaaaaaaa nr 1 landi te kendoft ❤ooooooote ndegjoj me endje pershendetje nga Bayern 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👌👌👌👌sendy love youuuuu

 • luiza cani
  luiza cani

  Jasha na kenaqet na hoqet ate stres te madh qe kemi

  • London Uk
   London Uk

   Mos u streso dit me tmira do vijn 😉

 • Astrit Sadrija
  Astrit Sadrija

  Kjo muzik esht PA Pik kultur made in rumani

  • HENNESY
   HENNESY

   Made in Romania po Na e bojm ma mir se krejt 😏

  • xhela anxhi
   xhela anxhi

   Ik o xhaje se tka ik koha ty

  • Kreshnik Rama
   Kreshnik Rama

   Me vjen keq per injorizmin qe ke. Qfar eshte kultura per ty pra? 😄

 • Shyhret 123
  Shyhret 123

  si gjithmon ju rujt zoti 🤲 Landi Roko 👇 ti na i qetson Zemrat ❤😂😂😂😂 Adi Sybardhi 🎷👌Zjarrr🔥🔥👏👏

 • Senad Sfinjari
  Senad Sfinjari

  A ba ba ba ba 🔥🔥🔥🔥 fuuniii

 • Neshat S
  Neshat S

  Je baba je Tamon donoç

 • Angjelin Lorja
  Angjelin Lorja

  Ahahaha muzike e paster mongole

 • Shqipe kuq e zi
  Shqipe kuq e zi

  O zoti ju rujt ore Mand Marsel Lando. Na kenaqet shpirtn me kta keng. Te vetmet keng qe ta qetsojn shpirtin. Ju meritoni shum me shum. ❤❤💙💙🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥 zjarrr...

  • Shqipe kuq e zi
   Shqipe kuq e zi

   @Geni renja une jam rrac e bardh por muziken qe e bejn kta nuk ka kund. Dhe mua me vjen shum keq qe nuk vlersohen sepse kta me te vertet e meritojn nje titull nga shteti.

  • Geni renja
   Geni renja

   Jan pak njerzit qe i vlersojn kta artista e shumta i shajn se jam gabela po ata qe i shajn k.... te na e thithin se jan plehra asgje tjeter kta jan me te miret e shqiperis

 • Miglen Shehi
  Miglen Shehi

  Zjarrr batalioni b13

 • Azem Gashi
  Azem Gashi

  O ylla po si ju nuk ban nona ma kodo qe shkoni ekallni 💥💥💥💥🤩🤩🤩

 • Klodi Dina
  Klodi Dina

  Pse paragjykoni ku jemi ne dora bardh pse nuk bojm ne muzik apo ka hum leku e dasmat ene nje Sinon qe kemi spo ndihet me.

 • Hashim Thaqi
  Hashim Thaqi

  Mandi nishtulla gjigandi shqiprise.dhe ska tj.👑👏👏👏👏

 • Unknown City
  Unknown City

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Mandi Kukesi
  Mandi Kukesi

  Jeni mbretat e europes

 • Haziz Laci
  Haziz Laci

  Ad sybardhi legjenda

 • Luis Tv
  Luis Tv

  Kshu po ka lezet 👑👑👑👑👑👑

 • Bledi Gjini
  Bledi Gjini

  👏🎷🎷🎷👏👏zjarr

 • Artan Xhafa
  Artan Xhafa

  Sy bardh e zbo nona mo 🙏🏻👏🏻

  • Cen Sura
   Cen Sura

   Bardhi ja futi kot fare në 5:41 e humbi rrugën 😂

 • Ermela Toro
  Ermela Toro

  Super muzik ju lumte se na knaqet 🙏

 • Tim Tola
  Tim Tola

  Zjarrrr landii🇦🇱🇦🇱

Faqja Tjeter
Deji
8:34
8 mln