Binjaket - Albano Bogdo | Episodi 15 - Show - Vizion Plus
1:22:16
162,152
Reddit
www.vizionplus.tv
facebook.com/VizionPlusTV
instagram.com/VizionPlusTv
twitter.com/VizionPlusTV
instagram.com/binjaket_show/
Ne kete format ‘Binjaket’ do te vijne ne nje tjeter forme, me afer publikut! Nje show qe do te trajtoj tema sociale, koherente, problematike ose jo ne menyre satiriko-komike. Misioni I ketij programi do te jete “Te qeshim dhe te ngjeshim”! Do te kete te ftuar personazhe te njohur te showbiz-it, ne lidhje ose jo me temen. Do te realizohen lojra nga me te ndryshmet me te ftuarin, video funny, sketche, me qellim terheqjen e vemendjes se publikut tek formati dhe tek I ftuari, duke e trajtuar kete te fundit si kurre me pare.
#Binjaket #DamianGjiknuri #OriNebiaj
------------------------------------------------------------------
Subscribe: algone.info

Komente
 • Labinot UNITED STATES OF ALBANIA
  Labinot UNITED STATES OF ALBANIA

  Apartamenti 2xl do jet me i bukuri ndonjher. Ndersa klanifornia asht super tmerr . Ju lutme kthehuni ne Apartamentin 2xl..

 • Eni Zeneli
  Eni Zeneli

  Ju qifsha rracen te 3 ropqira

 • Sidrit Vaqari. SVpipesdesign
  Sidrit Vaqari. SVpipesdesign

  I modh

 • Mateo Hoxha
  Mateo Hoxha

  Na ka mar malli për apartamentin

 • DAJA 22
  DAJA 22

  Sa drru me kokain qeka albano

 • Edlira Hoxha
  Edlira Hoxha

  Albanooo 👏👏👏👏🤣🤣

 • Tawheed Road to Jannah
  Tawheed Road to Jannah

  Albano Bogdo,Po demek se po tallesh mor te shkrrdhesha faren e fisit nanen e tan te vdekunit qe i ke.. Demek po tallesh ti jam me ramazan..Ik mor kryq mutit se jeni njerzt ma rrac derra ne tok po normal plus bashke me kto dy ropqimatbe vlons a ca pillinne feknave jane kto

 • DonSki
  DonSki

  Sa i bije 5 milion Lek në euro?

  • Fredi Hyra
   Fredi Hyra

   Rreth 4 mi euro

 • Lord Scanderbeg
  Lord Scanderbeg

  Imagjinoni Apartamenti 4XL ( Juli , Albano, Ermali, Genti )

 • Ani Likollari
  Ani Likollari

  Aaa saw q

 • Taulant Sheno
  Taulant Sheno

  Hiqeni kte fytyre ropqire kte genardin

 • Politically Incorrect
  Politically Incorrect

  Kta dy jan kot fare, as humor as gje se kan. Sa te vegjel duken para Albanos. Kush I jep emisjon kture aman.

 • leo shahinasi
  leo shahinasi

  like kush e shtyvi videon deri tek pjesa e albanos😂😂

 • Lindita Se
  Lindita Se

  Albano je një njeri me humor të rrallë , zoti të ruajt ,të shikojmë me shumë dëshirë .❤️❤️ 💯% Talent 🔥🔥

 • May
  May

  Albano je dashuri,je legend,je gur I cmuar. Jam e dashuruar Me artin tend qe ne daljen tende te pare. Te adhuroj por, te lutem kujdesu per veten. 😘😘🥰🥰

 • Heart Love
  Heart Love

  😂😂😂

 • High Class
  High Class

  Gjigand je

 • Eni Gjoni
  Eni Gjoni

  legjend e humorit👏🏻

 • Ina Ina
  Ina Ina

  Kush i ka ber moderator kta... Albano yll..

 • Asi Asi
  Asi Asi

  per muaa apartamenti 2xl esht m mir sa klaniforniaa

 • ÅŁB MÅFÏÅ
  ÅŁB MÅFÏÅ

  Baneja ka qen dhe do mbetet legjend

 • PURE BOY
  PURE BOY

  albanno shum i math

 • ÅŁB MÅFÏÅ
  ÅŁB MÅFÏÅ

  Kamm qe episodin e par po them ftoni noizynnn

 • PURE BOY
  PURE BOY

  jeni te pa par

 • Pol Hasanlliu
  Pol Hasanlliu

  Hera e pare qe e shikoj kete Brunen dhe life nuk ta jep pershtypjen qe ka 14 vjet qe kendon. Bruna do martohemi bashke?

 • Toni Isejni
  Toni Isejni

  Shum pak mer o albano 5 milion lek normalisht nese e ke then tverteten gjithsesi respekte

 • FF. TAQO YT
  FF. TAQO YT

  QENKE DOPSUR ALBANO

 • Andrei Sheva
  Andrei Sheva

  S ngeli budalla pa u bere me emision ne shqiperi

 • enio marku
  enio marku

  Di gjithmon ste zhgenjen ne skene por as ne intervista.

 • Jam Nga Mallakastra
  Jam Nga Mallakastra

  O bane o i vrar o figur Nga gjith estrada ti dhe gon llakaj jeni respekte

 • Albo Al
  Albo Al

  Bisha me wisky 😂 gjigand fare

 • Cha Ir
  Cha Ir

  albano je ber djal flori tani qe ke filluar barin prap

 • zejd Kosovo
  zejd Kosovo

  Agjerim te pranuar 🤗🤗❤

 • Djana Hossain
  Djana Hossain

  Keta binjaket si me pas cliruar Ameriken,,pfff pa lidhje fare.

 • Dora
  Dora

  WOOOOW Albano zerin shume cooool!

 • Avdi fetaj
  Avdi fetaj

  Njeriu me i qelluari deri me tani. Bravo binjak asht i papar Albano

 • David div
  David div

  Albano shum i madh. Plus ke kenduar shum bukur bravissimo

 • Suela Balla
  Suela Balla

  bravo Alban vec temira pac ne jet

 • Regi Luli
  Regi Luli

  Po pse eshte konvertuar Albano ne islam di gje njeri?

 • Besa Besa
  Besa Besa

  Albano, na kenaqe, je shume i sinqert. E meriton ate super rroge🙏❤️

 • Merfi Oxa
  Merfi Oxa

  Po rregullo cik fjalorin o tope se nuk behet humor vetem me mut e me bythe

 • Asi Asi
  Asi Asi

  t mos jet albano bogdo me humor se dii kush mund t jet humorist

 • FF KING
  FF KING

  Era e par qe e shoj kete mison vetem se erdhi albno dhe vetem pjesen e ati pash 👌👌

  • FF KING
   FF KING

   @Virali ca te dogji ty kush te foli

  • Virali
   Virali

   Kujt i plasi kari?

 • Francesko
  Francesko

  Albano 🐐🐐🐐

 • Mateo Mezini
  Mateo Mezini

  Super artist cdo gje qe e ben e ben me gjith shpirt sic u pa dhe tek kenga...albano bogdo eshte 1 dhe i vetem nuk do dali asnjeher nje i 2

 • M.H
  M.H

  Jam me ramazon thot dhe sla llaf te nyt pa qit nga goja😂😂😂 I modh je Albano!

  • M.H
   M.H

   @shqiptar do vdes po, eshte per tu lavderu per menyren se si tall trapin. Eshte komedian dhe kte pun ka.

  • Regi Luli
   Regi Luli

   Po pse eshte konvertuar Albano ne islam dini gje?

  • shqiptar do vdes
   shqiptar do vdes

   Gjo me u lavdru esht ne fakt

 • Doris Kaliva
  Doris Kaliva

  Do bakllava? Ke tullumbin aty😂😂😂😂😂😂😂😂

 • No Reason
  No Reason

  Nje nder njerezit e rralle qe kemi ne Shqiperi. Gjitha te mirat i ka mer.

 • irgen sherifi
  irgen sherifi

  njeriu me idrejt dhe humoristi m i mir ne shqiperi

 • Niku Ukin
  Niku Ukin

  O albano thuaj me plot gojen vlla qe marr 5 miljon leke,se I meriton plak e dime Te gjithe , e ti hash gezuar respekte . Po nje gje kam vlla filloni apartamentin 2xl se Po humbni me klanifornia.

  • nani metoq
   nani metoq

   jam dakort

 • Hyper -i
  Hyper -i

  Vec per albanon e pash sot kte emision

 • Tanto 12
  Tanto 12

  45:40

 • Maria Marinela
  Maria Marinela

  No coment 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • roberto
  roberto

  Albano sa e ke pas shar andrean tani je bo me keq se andrea por shendoshu pak, je super aktor 😉

 • Jonid Hyseni
  Jonid Hyseni

  Romeo dhe Donald , na mungon shume humori juaj ne Al pazar. Montana dhe Montela. Respekte per ju , dhe do doja shume qe ne te ardhmen tju shikoj ne ndonje emision humoristik. Ju uroj gjithe te mirat.

 • EVRYTHING EVRYTHING
  EVRYTHING EVRYTHING

  ALBANO je shum pozitiv

 • sandri fuqi
  sandri fuqi

  🔥🔥🔥

 • Klodjana Kocaj
  Klodjana Kocaj

  Bravo binjaket 💪Albano👏

 • lorenc vlashi
  lorenc vlashi

  O klyshet e rames I pafshit hajrin rames se rilindjes dhe mos tallni me luzim bashen se si ju te dy ashtu dhe krye diktstori juaj I rilindjes nuk I vini bashes as ne thoin e kembes o humoristet e rames

 • Brux Belge
  Brux Belge

  I madh albano

 • Aris Duraj
  Aris Duraj

  Super artist,vetem me kete qeshim.Urime Albanoo je i madh.

 • Loredana Lifestyle 2
  Loredana Lifestyle 2

  Albano eshte aktor i mire po Jane shtuar p*rdhet shume

  • Hyper -i
   Hyper -i

   Jo ashtu eshte vet tipi ai spo shet gje spo hapet

 • Katerina Vantasi
  Katerina Vantasi

  Sa i shkojne dhembet

 • Ice Boy
  Ice Boy

  Albano Bogdo👑👑👑

 • Alban Dhima
  Alban Dhima

  Kengetaret left th chat kur degjojn albanon

 • Kristian Turmalaj
  Kristian Turmalaj

  Albano je me i miri

 • Alessandro Fanculi
  Alessandro Fanculi

  ⚫️🔵

 • Sele Nica
  Sele Nica

  respekt pa fund super albano🙏🙏🙏😥

 • Xhili Fetollari
  Xhili Fetollari

  Albano je me i miri .

 • Keni Albania
  Keni Albania

  Vetem per Albano bossin i bera like! Super

 • BNZSHMQDTSHNK
  BNZSHMQDTSHNK

  Lisaaaaaaaa

 • Spiro Malaj
  Spiro Malaj

  Merni lekt qyll duke ftuar njeri-tjetrin ne emisione kot pa lidhje, ato qe tha Albanua aty i ka thene me 6-7emisione te tjere

 • Bilbil Kafarani
  Bilbil Kafarani

  Lottttttt😂😂😂😂😂😂😂

 • Eldi Hoxha
  Eldi Hoxha

  Puntata me qr pz.loti kavalet😂

 • papa papa
  papa papa

  Albano ezhte aktor i kalibrit te madh

 • SHERDI MUZIC
  SHERDI MUZIC

  Albano🔥

 • al sec
  al sec

  U bën 3 ropqira bashk

 • Juid Kumja
  Juid Kumja

  Albano je njesh

 • Teodor Sema
  Teodor Sema

  O albano bes kallaku esht pas teje

 • Adriatik Cejku
  Adriatik Cejku

  Albano trujt Zoti vlla , se kam qesh me lot🤣🤣🤣🤣

 • Fabian Fabiano
  Fabian Fabiano

  Un se mar vesh per ca e ulin keta veten qe ven te ky program vari bidonat ben ironi ky albanua te intervistat po kan lezet te ky emision vetem nervat te ngrihen

 • Klevisa Sinani
  Klevisa Sinani

  Albanua ka qen me i mire ne pamje kur ish pak me i shendosh 😊 por gjithsesi ngelet top 👌

  • Sele Nica
   Sele Nica

   nuk vlersohet njeriu nga pamja fizike klevisa

  • WATERFALLZ TV
   WATERFALLZ TV

   ka qen nje kohe qe ka kaluar keq ne jet rrintr me psikolog tek koka filloj alkolin 24 ore

 • Jona Pepkolaj
  Jona Pepkolaj

  😂😂😂😂

 • Mario ema
  Mario ema

  Albano je I lindur per humor!!! Te jesh humorist dhe te besh njerzit per te qeshur eshte fat per ne!!! Je AKTOR ❤️❤️❤️..... Sa per ate qe te Tha qe nuk ben te vej prap te perseris zanatin nga e Para ne bankat e shkolles se po turpuron zanatin e tij😢

 • Alb 4ever
  Alb 4ever

  Po ca I nxirni keta mostra 200 kile ne tv. Me thuaj per cfar jane te famshem keta... Ose ca talenti kane? Apo te hane nga nje frigorifer ne dite.plot. Dhe perserit fjalet 10 here si kasetofon . .. fck..in low life ...emisione lene per te deshiruar. . Albano je komediani me I madh ne Shqiperi. ..

 • Franco Franchi
  Franco Franchi

  Hajde tap topi 🚀🚀🚀

 • DiamondEyes TvChannel
  DiamondEyes TvChannel

  Aktor I rralle ose i pazevendsueshem, njeri I drejtperdrejte dhe I vertete. Me qejf te madh I shof emisionet ku eshte Albano dhe I vetmi aktor shqiptar qe e bej fallow ne instagram.

 • Gxx Official
  Gxx Official

  Ja çfare dmth i sinqertë. ❤

 • Muhamed S
  Muhamed S

  Je legjend e gjalle Albano

 • Melsen Arapaj
  Melsen Arapaj

  Albano të kam vlla ......bëra shurën 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • RAPTURAT
  RAPTURAT

  1:12:30 /// 😂

 • Mariglen Gjoni
  Mariglen Gjoni

  Legjenda humorit shqiptar 👍👍👍👍

 • Zeni Beshaj
  Zeni Beshaj

  Albani esht aktor i papar e ruajt zoti dhe suksese

 • shqiptarja 2103 shqiptarja
  shqiptarja 2103 shqiptarja

  Albano nese e lexon kete komentin tim dije se Apartamentin 2xl vetem nga ty e shikonim!! Dhe tani e njejta gje ne Klanifornia!! Te bekoft i madhi Zot sahere na ben per te qeshur te gezoft Zoti zemren ❤️🤲🏻

 • SipiAy AL
  SipiAy AL

  3 Aktoret me te medhej prej te rinjeve qe ka pasur historia Shqiptare: 1. Albano Bogdo 2. Bes Kallaku 3. Florian Binaj

  • EZ.c e_z.official
   EZ.c e_z.official

   @Goku Super Saiyan 2 salsano rrapi eshte 54 vjeç

  • alettas l
   alettas l

   Albani dhe Flori the best

  • PES MONSTER mobile
   PES MONSTER mobile

   Julian Deda dhe ermal mamaqi gentjan zenelaj se i harrove

  • Lilo Lana
   Lilo Lana

   Flori nr 1

  • Goku Super Saiyan 2
   Goku Super Saiyan 2

   @Romeo Shahinas ca salsano rrapi thua ai 40 e ca vjec . Zben pjes ai tek te rinjte

 • And Andi
  And Andi

  Albano bogdo ma i miri ne profesionin e vet ne shqiptari

 • Matilda Gjika
  Matilda Gjika

  Shume dobet Binjaket te papregatitur edhe u duken shume patalent

 • Kill shot
  Kill shot

  Ky binjaku djathtas ka fik i splif para se me hi ne emisjon

 • Bobo bobo
  Bobo bobo

  o sa kam qesh te pjesa me soniden Albano je gjigand i pa ariteshem

 • Matteo Bertozzi
  Matteo Bertozzi

  Dhe në televizor ka plot të pa aftë, si Bes Kallaku, Ermal Mamaqi etj.

Faqja Tjeter