Aventurat e Julit - Perputhasit (Official Audio)
01:48
487,078
Reddit
𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________

𝗔𝘃𝗲𝗻𝘁𝘂𝗿𝗮𝘁 𝗲 𝗝𝘂𝗹𝗶𝘁 - 𝗣𝗲𝗿𝗽𝘂𝘁𝗵𝗮𝘀𝗶𝘁 (𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝗔𝘂𝗱𝗶𝗼)
____________________________
✔️ Did you subscribe to 𝗣𝗘𝗧𝗥𝗢 𝗫𝗛𝗢𝗥𝗜's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribePETROXHORI
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/AventuratEJulitPerputhasit
____________________________
🎵 Lyrics: 𝗝𝗨𝗟𝗜
🎵 Beat: 𝗫𝗛𝗨𝗟𝗜𝗢 𝗠𝗜𝗟𝗟𝗢𝗦𝗛𝗜
✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚
____________________________
🎤 Connect with 𝗝𝗨𝗟𝗜 :
Instagram ► instagram.com/aventuratejulit
🎵 Connect with 𝗫𝗛𝗨𝗟𝗜𝗢 𝗠𝗜𝗟𝗟𝗢𝗦𝗛𝗜 :
Instagram ► instagram.com/xhulio.milloshi14
✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________
🎧 Listen to "𝗔𝗹𝗯𝗮𝗻𝗶𝗮𝗻 𝗛𝗶𝘁𝘀" playlists on Spotify
► spoti.fi/2KuRaYW
► spoti.fi/2Kt0Kvg
____________________________

℗ & © PETRO XHORI & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.
#Juli #Perputhasit #Folé

Komente
 • PetroXhori Official
  PetroXhori Official

  ✔️ Did you subscribe to 𝗣𝗘𝗧𝗥𝗢 𝗫𝗛𝗢𝗥𝗜's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribePETROXHORI 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/AventuratEJulitPerputhasit

  • Mira Mullaraj
   Mira Mullaraj

   Kenge me shume rime Juli je me i miri.

  • Brian Briandemiri
   Brian Briandemiri

   A

  • Perparim Krasniqi
   Perparim Krasniqi

   hahahahahha

  • Redjona Tsako
   Redjona Tsako

   No

  • lyric_ gerta
   lyric_ gerta

   algone.info/slow/video/qquTm6RifJKMtKc vaenturat e julit_perputhasit(me tekst) by aventurat e julitp

 • Huba Buba
  Huba Buba

  Bravlo

 • Msh F 2 R Free Fire
  Msh F 2 R Free Fire

  Teksti Eshte lart

 • Blau Blou
  Blau Blou

  Q Ja nxorre te palarat emisijori

 • Sara Riccio
  Sara Riccio

  WWWOOOWWW

 • Flavio Veliu
  Flavio Veliu

  Super e ke bere o julo❤️❤️❤️

 • ajla islamaj
  ajla islamaj

  Po

 • XHELADINI Xheladini
  XHELADINI Xheladini

  👏👏👏👏

 • Altin AltinYso
  Altin AltinYso

  Hahhahahaha bravooo ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ Bravo bravo bravooo 1000 here ta theme

 • Kate Hazizaj
  Kate Hazizaj

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Enkelejda Bilibashi
  Enkelejda Bilibashi

  Juli bravo

 • Deborah Beqiri
  Deborah Beqiri

  E ka ber super😘😘😘😘😘😘😘❤❤❤as her e degoj kenget e mevlani dhe te tuat

 • Eno eno
  Eno eno

  Jasmina dhe Antonela shum fake jan me rob shpie 😏😏 Lediana shum vajz e qet nuk bertet dhe nuk ofendon kshtu dhe Aristela 😉😉🥰

 • Suela Bakollari
  Suela Bakollari

  💪✌👍🔥

 • Glediola Ferracaku
  Glediola Ferracaku

  Hahahahahahahahahahahaahahaah

 • Bariam Dervishaj
  Bariam Dervishaj

  Ok

 • Mrs watterson
  Mrs watterson

  Arjani ne Kulltuk po na han shum mut

 • Pashuk Isufi
  Pashuk Isufi

  te lumte goja

 • jona_official
  jona_official

  M mir Juli sesa Melisa😅

 • Edvin Parmeza
  Edvin Parmeza

  Juli duhet ti kerkoje falje vetem dikujt: vajit te Borshit qe e ka krahasuar me Sindin XDDDDDDD

 • cool
  cool

  Qr ca osht kjo keng ne 2021 la nam

 • fshatisos15 fshatisos15
  fshatisos15 fshatisos15

  Loco dhe murati armiq te betuar😂😂😂😂😂

 • Enkeleda Duka
  Enkeleda Duka

  Bravo juli😍😍😍😘😘

 • Amet Aljiji
  Amet Aljiji

  Bravo juli me pelqen kenga

 • Dejvi Dejvid
  Dejvi Dejvid

  O juli je i madh pz

 • Sabiano Sabiano
  Sabiano Sabiano

  Kshu e ndjeva keshtu e bera 😂🔥

 • Lediana Leka
  Lediana Leka

  Keshtu e ndjeva keshtu e bera😂😂😂😂

 • betim ahmeti
  betim ahmeti

  Hahahahahahahahahha i qar je

 • Ray's Apriori
  Ray's Apriori

  keng varikarin si puna atij rakut qe e knon

 • laura
  laura

  Bravo ♥️♥️

 • RIP_ KING
  RIP_ KING

  hahahahah😅😅

 • Liza Duka
  Liza Duka

  Ajde julo me arianin ngele ore jasmina do dal me andin

 • blerim sharka
  blerim sharka

  O Juli bej kenge tjera se na kenaqe😇👑

 • Moza Bejtja
  Moza Bejtja

  Hahaha😊😊

 • Rina Hunci
  Rina Hunci

  O zot un u meka pz 🤣🤣o juli ti je mekje pz 😂😂🤣🤣o zott

 • ff entjol
  ff entjol

  Kur te filloji sindi o po bo me mir maos ta shikoj sot

 • medina mullai
  medina mullai

  Juli me kte tekst per tgjith ka fol po ka harru me fol per veten Se edhe ai aty per te rrit subscribers dhe shikimet e kanalit te vet esht fut

 • tele vizor
  tele vizor

  Bravo

 • Never Up
  Never Up

  Sindi kisha nje gje per t then o bora O juli te kenga perputhasit ke then emrin sindi a e di ce eshte bulizim hhhahaahaha

 • M4RKO
  M4RKO

  I ke qr😂🔥🔥🔥

 • Enton Dalani
  Enton Dalani

  14 K, Sindi do ul siguresat,na plasi neve

 • Feride Plaka
  Feride Plaka

  😂😂

 • Erald Alushaj
  Erald Alushaj

  te na rroj olsa qe na beri bashk hahaa

 • Xhani Xhani
  Xhani Xhani

  Mos perfito tashi se barbon do ngelesh po behu djal i mir rri sikur ne fillim

 • Erion Krasniqi
  Erion Krasniqi

  Ledijana antonela dit per dit per lesho 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Joana Kurti
  Joana Kurti

  Wtf is this ???

 • Albulen Neziri
  Albulen Neziri

  👮👨‍🔬👨‍🔬👨‍🔬

 • Albulen Neziri
  Albulen Neziri

  Cafv

 • rei shqip tv
  rei shqip tv

  Keshtu e njeva ashtu e bera 🤣

 • Marko Hoxha
  Marko Hoxha

  Mir ta benin ata o Jul qe ste manin afer ti je si budall aty

 • Jasin Saiti
  Jasin Saiti

  ato reshtat e para e kishte fjalen per sindin haha

 • Xhorxh Lufi
  Xhorxh Lufi

  Bravo

 • klevis zahoaliaj
  klevis zahoaliaj

  Ah more Juli , sikur ti kishe gjete nje tekst tjeter kesaj vije muzikore. Nam do kishe len

 • Anila Gega
  Anila Gega

  algone.info/slow/video/nW7I2WaOs32gt5c

 • Reno Rene
  Reno Rene

  O rac shkerdhyer

 • Reno Rene
  Reno Rene

  O lyps

 • Reno Rene
  Reno Rene

  O rac qire

 • Reno Rene
  Reno Rene

  O grua qire

 • Reno Rene
  Reno Rene

  O fis qir

 • Reno Rene
  Reno Rene

  Akoma gjalle ky rac qire

 • Elton Cela
  Elton Cela

  Bravros suksese💥💥💥

 • Granit Idrizi
  Granit Idrizi

  ti o Jul iden e muzikes se ke, sdi qa ke dal prej shpelles that was your ideal pleace for you. E shet veten per high man amo je cop mishi qe vlen 0!

 • Shqipe Tv
  Shqipe Tv

  Je nish o jul

 • Eris Fidhi
  Eris Fidhi

  I madh 😅 e dashuroj kte njeri

 • Manjola Kallushi
  Manjola Kallushi

  Hahahahaha 😂😂😂😂😂😂

 • Viisi Ademaj
  Viisi Ademaj

  😂😂😂😂

 • Diter Togu
  Diter Togu

  Je mbret

 • Geus Ndoj
  Geus Ndoj

  Arjani ne kulltuk ne mendje qpo sajon here i bertet her i lavderon 😂😂🤣😅

 • Geus Ndoj
  Geus Ndoj

  Keshtu e ndjeva keshtu e bera😅😂🤣

 • 46FF AMELJO
  46FF AMELJO

  Bravo juli

 • Ina janushaj Janushaj
  Ina janushaj Janushaj

  Shum e bukur Bravi juli😂😂

 • ff_deni_yt
  ff_deni_yt

  algone.info/slow/video/g527tYd4pZ57unU

 • enki harruni
  enki harruni

  Yeaaaaaaaaaa juli 👑😂

 • Debian
  Debian

  E bukur suksese metejshme vazhdo me hite te tjera

 • BOZA YT
  BOZA YT

  🙈🙈🙈🤪🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂😂😂😅😅😅😅😁😁😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣🤣😂🤣🤣😂🤣

 • Antonio Ajdini
  Antonio Ajdini

  Je i papar juli 🖐😈

 • I don't care I love it
  I don't care I love it

  Presim kenge tjera keshtu. Sos per julin e shofim perputhen tashme 🤣🤣🤣

 • Belkisa Roci
  Belkisa Roci

  brv juli

 • KING LALE
  KING LALE

  Legend je

 • N.OlvFtr
  N.OlvFtr

  ۞―P̳r̳e̳m̳i̳u̳m̳ ̳P̳r̳i̳v̳a̳t̳ ̳S̳e̳x̳―۞ ➡️➡️️ 》》 18cams.xyz 《《 -----------------^^----------------- ♠【﹄💖𝐊𝐋𝐈𝐊≔⫸LINK 💖﹃】 ♠みゃあこさん!ฅ( ̳• •̫ • ̳ฅ)ニャン !❤️ 在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味食物煮的時候

 • Cristina Litou
  Cristina Litou

  😂😂😂😂😂😂

 • Astrit K Vlersoni
  Astrit K Vlersoni

  Edhe si perfundim Juli miliarderi me i ri ne shqiperi😂😂😂 Ja keshtu ja fillon nga zeroja dhe nis te humbasin zerot perpara1,2,3,4.....dhe fillojn 000 zerot nga pas😂😂😂juli shpellari miliarderi me i ri ne perpurthje😂😂😂

 • leana messi
  leana messi

  Po rri o Juli ti e more famën nga Sindi .Do të pérfitosh akoma nga ajo ? Zeriozisht e keee ...êëë seriozisht 😅

 • Flori Asllani
  Flori Asllani

  Mos u merr me mevlanin se do marresh fund e ti

 • Shaqe Ongari
  Shaqe Ongari

  Bravo juli

 • G.k. Arul saru
  G.k. Arul saru

  ۞―P̳r̳e̳m̳i̳u̳m̳ ̳P̳r̳i̳v̳a̳t̳ ̳S̳e̳x̳―۞ ➡️➡️️ 》》 18cams.xyz 《《 -----------------^^----------------- ♠【﹄💖𝐊𝐋𝐈𝐊≔⫸LINK 💖﹃】 ♠みゃあこさん!ฅ( ̳• •̫ • ̳ฅ)ニャン !❤️ 在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味食物煮的時候

 • Bensu Soral
  Bensu Soral

  Hahaha sa kam qesh prz! 😂😂😂

 • Anjeza Shera
  Anjeza Shera

  Super keng

 • Domeniko Dukaj
  Domeniko Dukaj

  Të lumtë Juli për qdo gjë je i sakt

 • enki harruni
  enki harruni

  Juli o mret👑😂😂

 • Israel Martínez
  Israel Martínez

  ➡️ 18cams.xyz ⤵️ B.e.S.T f'u"l'l D.a.T.i.n.G h.o.T G.i.r.L's -L-o-V-e-S-e-X---❤️😘 ..👍 !💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味g食物煮的時候

 • Lani Buzi
  Lani Buzi

  Julo imagjino me i shkrep truri Sindit me te bo naj diss. .🐒🤮 Qyqjaaa mavri me boje🤣🤣🤣🤣🤣

 • erkida mhilli
  erkida mhilli

  Juli me mi miri aty

 • Defrime Uku
  Defrime Uku

  ✌

 • Tony Montana
  Tony Montana

  Po ik o Jul se na ke care Trapin. Ke mar shum zemer koht e fundit dhe fillon e Bullizon kot mkot. Stvje turp ! Jo se eshte e mire Sindi por nuk ke byth ti qe ti thuash 1 meter e Gjys e 1 meter e 40. Turp te kesh !

 • Jugerta Lula
  Jugerta Lula

  😂😂😂😂

 • Orgito Saraci
  Orgito Saraci

  O juli pse te dalish nga emisjoni ti je me I mir🌍🌍🌎🌏💝💝💝☄☄🍕👿🤑💝

 • Gezzz P
  Gezzz P

  Super kenge, bravo Juli. 💪😍

 • Altin Kalemi
  Altin Kalemi

  SUPER KENGE

 • Bahrije Haxholli
  Bahrije Haxholli

  jon ba te famshem keta te perputhen

Faqja Tjeter
GJESTI - ALO
02:46
7 mln
TIKA - MY HUANA
2:35
3,1 mln