Aventurat e Julit - Episodi 2 | NGOP.TV
08:01
246,710
Reddit
Bli në Ngop Shop: bit.ly/2Y5fNSQ
Kanali i Julit :algone.info/glo/v3qJKESIoP8Hz_cBNn0spA
Na ndiqni:
instagram.com/ngopmedia
facebook.com/ngop.tv
#ngopshop #ngopmedia #ngopmerch #ngoptv
Realizuar nga NGOP
©2021 NGOP

Komente
 • Aventurat e Julit
  Aventurat e Julit

  Jeni të paparë 🙌🏻

  • Andrea Sk
   Andrea Sk

   F

  • Andrea Sk
   Andrea Sk

   H

  • Andrea Sk
   Andrea Sk

   V

  • Emiljan Switzerland
   Emiljan Switzerland

   Qyteti nje mbi nje dritareve 🤣 saranda 👍🤣

  • Thodhori Neço
   Thodhori Neço

   O julo je kot fare

 • Klara Begaj
  Klara Begaj

  Hahahahaha 😅😅😅😅

 • sam store
  sam store

  Aftostop hahhahahhahahhahahh

 • BLACK EAGLE
  BLACK EAGLE

  Aventurat e Boratit

 • Migena Mertiri
  Migena Mertiri

  HA HA HA SA E BKR

 • Vlor Suela
  Vlor Suela

  Hahahahahaha

 • Bule Sinameta
  Bule Sinameta

  Juli

 • Alesia Vidhja
  Alesia Vidhja

  😂😂😂😂😂😂

 • Loni Loni
  Loni Loni

  Noizydekshisha

 • Moon Safari
  Moon Safari

  Palidhje. Juli eshte dale king. Videos e Julit jane plot sarkazem kualitet keshtu qe kjo parodi esatte tallje e dobet,

 • Klejdi Shehu
  Klejdi Shehu

  😂😂😂

 • FF FOREVER
  FF FOREVER

  Heq se na hengri neperka ne ....

 • Nida Malaj
  Nida Malaj

  😂😂😂😂😂😂😃😃😃

 • FF KEVIN KEVIN
  FF KEVIN KEVIN

  Kasolle liliputi ahahhahaahah

 • Giannis Gewrgiou
  Giannis Gewrgiou

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣😄😄😄😄😄🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Tristan Gerven
  Tristan Gerven

  Hahahha

 • Kledis Lushi
  Kledis Lushi

  👌👌👌👌🤣🤣🤣 pa lek pa brek🤣🤣

 • Dea Garunja
  Dea Garunja

  Lottt jenii

 • Nardi Mitro
  Nardi Mitro

  Nadadvonoesheshum🤩🤩🤩🤩🤩

 • Alban Zeka
  Alban Zeka

  Follow me heh😂😂😂😂😂😂😂

 • BANDITA KRIMINAL
  BANDITA KRIMINAL

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😅😂

 • Zajaku Erson
  Zajaku Erson

  😂😂😂😂

 • Ina Eisi
  Ina Eisi

  Aftostop!😂

 • Eduart Shala
  Eduart Shala

  Ajajajajajaj

 • Eva Evisa
  Eva Evisa

  Ky s'është mirë na mendja haaaaaaa🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • ardjan Hasanpapaj
  ardjan Hasanpapaj

  😂😂🤣🤣

 • HECTOMEN. PRAJM.
  HECTOMEN. PRAJM.

  😂😂😂😂😂

 • kristjan Truja
  kristjan Truja

  Jeni te papare Juli te lumte qe erdhe ne per💋 mund te qendresh te per💋 💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖

 • Dyrrah Dyrrah
  Dyrrah Dyrrah

  Haahahahahahahaha

 • Curraj Eperm
  Curraj Eperm

  Ec julo mos ndalo do jeshe vetja mos ndalo te lumte

 • Ergi Bogdani
  Ergi Bogdani

  Hahaha

 • bora _ bora
  bora _ bora

  🤣🤣🤣

 • anxhela ago
  anxhela ago

  Juli e ka kuptuar sencin e jetes , dhe ju si shumica e shqiptare qe jetojne nen presjonin per tu dukur mir ne sy te te tjerve .Si Juli duhet te jemi te gjithe , dhe kaq te pallogjikshem qe merren me gjeta te ulta .Te vetmen gje qe ju quani qef eshte te hani sa me shume buke sidomos mish .

 • Egentjan Braha
  Egentjan Braha

  😅😂

 • Dario Pasha
  Dario Pasha

  Ik vishi në hale

 • Liz Liz
  Liz Liz

  Flit siq flisje Mos e ndrysho zerin Juli se ti flet shum bukur

 • Wilde wilde
  Wilde wilde

  AftoStop ahahaha

 • Dario Pasha
  Dario Pasha

  ec ore se na hengri neperka ne pie uji me vitamina

 • Mazza One
  Mazza One

  ✨Aftostop✨ Legend

  • Kledis Lushi
   Kledis Lushi

   O shoku o budall

 • vincenzo fre fire granmaster
  vincenzo fre fire granmaster

  Ahhahahhaha super

 • Klario Basha
  Klario Basha

  Hahahahaha

 • devilish
  devilish

  Ne fund te fundit, Julit sja hengri kari kurre

 • DontLookAtMyName
  DontLookAtMyName

  The best . Artist me vlera

 • Heri Zhiti
  Heri Zhiti

  Kasolle liliputi😂😂😂😂

 • Heri Zhiti
  Heri Zhiti

  Ne fund te detit 😂😂😂

 • Orges Pjetri
  Orges Pjetri

  O julian

 • ___ xhovanna
  ___ xhovanna

  te cilet lloje t njerzeve hyn ky juli

 • BB4LIFE
  BB4LIFE

  Ngopi do te degjohet deri ne 2072

 • BB4LIFE
  BB4LIFE

  Sa te papare

 • Arban Peposhi
  Arban Peposhi

  Kur do besh ate udhetimin 6 mujoresh be bote ?

 • Refs Tv
  Refs Tv

  hahahhahahahahhahahahah vertet ky eshte

 • DrxYoungG
  DrxYoungG

  1:31 lottt🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Afrim Imeri
  Afrim Imeri

  Por si dele rude ka dale😂😂😂

 • Ff Mreti
  Ff Mreti

  Hahaha🤣🤣🤣

 • Didge X5
  Didge X5

  Juli.hajde.me.shkoder.do.kenaqesb.

 • Xhordi Ndoj
  Xhordi Ndoj

  PA LEKË PA BREKE🤣🤣🤣

 • lalo 54
  lalo 54

  Ha ha ha

 • Natasha Cela
  Natasha Cela

  😂🤣😂🤣😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣

 • SNAKE EYE
  SNAKE EYE

  Iku ke perputhen lumadhi

 • Alket Veliu
  Alket Veliu

  Quen fiq jo kerqulla

 • Plisi Bardh
  Plisi Bardh

  Juli po kam deshir shum te shikoj por nuk pe kuptoj pse nuk fol me zë origjinal por behesh disi si i quditshem dhe me ket Zerin qe ben mduket poi prish pak Videot.

  • Nertila K
   Nertila K

   Kët video e kan bër për tê qesh, nuk e ka postu Juli. Kërko “ Aventurat e Julit “ aty do gjesh të gjith videot e Julit

 • Perputhen time
  Perputhen time

  7:27 ua arushi i jasemines Nga juli e paska mar erlindi 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Fitim Neza
  Fitim Neza

  Po ti po mashtron populli per arsy perfituse po kush at solli pershqirin aty ty apo jot tem zhduku

  • Eva Evisa
   Eva Evisa

   Haaha o fitim ja ka lënë peshkaqeni atë peshqirin aty o vlla

  • Erlind Elezaj
   Erlind Elezaj

   🤣🤣😂🤣🤣😂😂 e ben dot ti kete lesht te vesh jasht shtetit me 50 euro vete dot lesht

  • Erlind Elezaj
   Erlind Elezaj

   Ti me i mir se ai te jesh

 • Thodhori Neço
  Thodhori Neço

  Sdini e cfare beni

 • Thodhori Neço
  Thodhori Neço

  Jeni te shemtuar

 • Thodhori Neço
  Thodhori Neço

  Kjo videjoja eshte kot te can koken

 • Aras Bulut Iynemli & Hazal Kaya
  Aras Bulut Iynemli & Hazal Kaya

  Juli dhe ne Perputhen ❤️

  • Kol Rrethi
   Kol Rrethi

   po

  • Klidion Fieri
   Klidion Fieri

   Po 😅😅

 • Olsi El
  Olsi El

  👻😈😱

 • Stiljano Mesutaj
  Stiljano Mesutaj

  Hahaha 🤣🤣🤣🤣

 • Aldrit Bushi
  Aldrit Bushi

  O liliput te paca fatin hahahahaha

 • Ermal Zeka
  Ermal Zeka

  Plz pjesen e 3

 • Durim Kycyku
  Durim Kycyku

  😂😂😂😂

 • Argetohu pak
  Argetohu pak

  Kasollja e liliputve 😂😂😂

 • Igli Musta
  Igli Musta

  Super po vetem mos shani shm

 • LeartŘêđəvideos Gashi
  LeartŘêđəvideos Gashi

  Ku vendi jeni ju

 • Enes Shehi
  Enes Shehi

  Ja ku erdhen qyteti i 1001 dritareve 2 ketu 150 dhe 2 me duket jan andjej 152😂😂😂 JULI KACURELS💖

 • Maridon Dauti
  Maridon Dauti

  Lot😂😂😂😂😂

 • Fernandos Noel
  Fernandos Noel

  Hahhahahahahh kam fiks 6 ore qe ja shikoj videot julit je gjigand

 • Elidon Doni
  Elidon Doni

  😂😂😂

 • Slime Chanel
  Slime Chanel

  Si njeri shpellash 😫😝

 • David Prenga
  David Prenga

  Cna knace he dreq

 • Antonio Zhupa
  Antonio Zhupa

  Une jam ne sarand o jul

 • GAMING ON
  GAMING ON

  Beni perseri kshu vidjosh me JULIN

 • arti ademi
  arti ademi

  Ju lutme vazhdoni perseri me julin hahahaha🙏🙏🤣🤣

 • Art. Ho.
  Art. Ho.

  Çu eshte fiksuar ne mendje se humori behet vetem me banalitet! Ka nga ato qe ajo i terheq banaliteti por shumica neverohen . Po i bete me familjare do keni me shume ndjekes.

  • Llajfet e shqiptarve
   Llajfet e shqiptarve

   Fiks o vlla na duhet dhe humor i tille

 • Akim Aliraj
  Akim Aliraj

  Kete e njoh un esht shoku i xhaxhait tim

 • denis hasa
  denis hasa

  Kerpudha ne peme🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Brryli Brryli
  Brryli Brryli

  Hahahahahahaha

 • Sami Et
  Sami Et

  Edhe aj Juli vet eshte gallate me stilet qe i ben , po ngopi i kan qr hahahahaha

 • ALESIO ALESIO
  ALESIO ALESIO

  a dallohet qe jam pa brek ahahahahahahahh lottttttt

 • Donald Dervishaj
  Donald Dervishaj

  Kete qe ben juli duhet ta bej cdo i ri. Ai ka kuptuar si te jete i lumtur

  • Bamib
   Bamib

   @anxhela ago varet si e shikon, por unë shoh që të rinjt kan qasje në ktë që thash unë dhe fakti që ndodh ka një arsye cila është ajo? Se nëse e gjen fillon ndryshimi

  • anxhela ago
   anxhela ago

   @Bamib ke te drejte por ky koment nuk pershtatet , ska lidhje me ate qe po diskutojme .Ndoshta e kam gabim por mos u nxeh .

  • Bamib
   Bamib

   Po kush i mësoj të rinjt të duan jetën? Vijn nga klutur patriakale me mentalitet të mbyllur. Kush do shaj njëri tjetrin në rrjete sociale kush do pij lënd narkotike?

  • anxhela ago
   anxhela ago

   Me ne fund nje person i llogjikshem 👍👍👌

 • ortaku yt
  ortaku yt

  Na hengri neperka ne bile

 • sergo b__
  sergo b__

  Ueeeeeeee qa mekje jan kto mo nona 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • sergo b__
  sergo b__

  😂😂😂😂😂😂😂😂🤣😂😂🤣😂😂🤣😂😂🤣😂🤣🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣🤣😂

 • Kastriot Derstila
  Kastriot Derstila

  Kasolleliliputesh

 • ff gaming
  ff gaming

  Jeni të paparë🙌

 • Festim Hazizi
  Festim Hazizi

  Kjo video eshte super hahahaha🤣🤣🤣😂😂❤

 • Dori D
  Dori D

  Like kush ka pare episodin para dublimit 👍 ...dhe se batutat e Julit jane me te bukura se ato te Ngop-it 😁 (sado qe edhe ata i kemi xhan)

  • Ani Bakalli
   Ani Bakalli

   Dasem

 • SorteX Music
  SorteX Music

  Hahaha🤣🤣🤣

 • MineSam Craft
  MineSam Craft

  0:45 ec se na engri neperka ne pile 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣me te miret jeni

Faqja Tjeter
Pa lekë, pa brekë
14:25
430 mijë