Aurela Gaçe - Një Pikë (Lyrics - Video)
03:43
283,329
Reddit
𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________

𝗔𝘂𝗿𝗲𝗹𝗮 𝗚𝗮𝗰𝗲 - 𝗡𝗷𝗲 𝗣𝗶𝗸𝗲 (𝗟𝘆𝗿𝗶𝗰 𝗩𝗶𝗱𝗲𝗼)
____________________________
✔️ Did you subscribe to 𝗔𝗨𝗥𝗘𝗟𝗔 𝗚𝗔𝗖𝗘's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeAURELAGACE
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/AurelaGaceNjePike
____________________________
🎵 Music & Arrangement by: 𝗘𝗡𝗜𝗦 𝗠𝗨𝗟𝗟𝗔𝗝
🎵 Lyrics by: 𝗘𝗥𝗜𝗢𝗡𝗔 𝗥𝗨𝗦𝗛𝗜𝗧𝗜
🎵 Rec/Mix/Master: 𝗘𝗡𝗜𝗦 𝗠𝗨𝗟𝗟𝗔𝗝
🎥 Motion Graphic by: 𝗟𝗨𝗟𝗘𝗭𝗜𝗠 𝗠𝗔𝗥𝗥𝗔
🎵 Produced by: 𝗔𝗨𝗥𝗘𝗟𝗔 𝗚𝗔𝗖𝗘
____________________________
🎤 Connect with 𝗔𝗨𝗥𝗘𝗟𝗔 𝗚𝗔𝗖𝗘 :
Instagram ► instagram.com/aurelagaceofficial
🎵 Connect with 𝗘𝗡𝗜𝗦 𝗠𝗨𝗟𝗟𝗔𝗝 :
Instagram ► instagram.com/enis.mullaj
🎵 Connect with 𝗘𝗥𝗜𝗢𝗡𝗔 𝗥𝗨𝗦𝗛𝗜𝗧𝗜 :
Instagram ► instagram.com/eriona_rushiti
✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________
🎧 Listen to "𝗔𝗹𝗯𝗮𝗻𝗶𝗮𝗻 𝗛𝗶𝘁𝘀" playlists on Spotify
► spoti.fi/2KuNxC2
► spoti.fi/3cEcoPW
____________________________

℗ & © AURELA GACE & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.
#AurelaGace #NjePike #Folé

Komente
 • Aurela Gace
  Aurela Gace

  ✔️ Did you subscribe to 𝗔𝗨𝗥𝗘𝗟𝗔 𝗚𝗔𝗖𝗘's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribeAURELAGACE 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/AurelaGaceNjePike

  • Royal Freight, Inc
   Royal Freight, Inc

   Amelcin... 🥰

  • Sara Fuga
   Sara Fuga

   E mrekullueshme

  • Marsela Pocari
   Marsela Pocari

   Nxirre dhe ndonje keng pa lidhje me cupe ( per syrin e keq)

  • Rita Dhrami
   Rita Dhrami

   Je e pa aritshme ikona e e te gjitha koherave mos u plakshe kure gjithmon te rezatosh 😘😘🙏🙏🙏♥️❤♥️❤♥️

 • Donald Meto
  Donald Meto

  perfekte

 • Adriatik Malaj
  Adriatik Malaj

  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Crista
  Crista

  Can someone translate in English please

 • Bardha Milla
  Bardha Milla

  FANTASTIKE

 • eri gremi
  eri gremi

  Perleee po cben o vajze se sna mban edhd zemera

 • Amarisa Tako
  Amarisa Tako

  Sa keq qe kengetaret e paaritshem marrin kaq pak klikime, sa posht jemi si popull vleresohen me shum ato qe zhvishen sesa nji artist me vlere unike

 • Elda Agalliu
  Elda Agalliu

  👍

 • Antonio London
  Antonio London

  Me e mira

 • Vangjelica Poci
  Vangjelica Poci

  Kshu ka nisur historia e lidhjes time me djalin e endrave te mia 🤩🥰🥰🥰😍

 • Dori Cacurri
  Dori Cacurri

  Woooooooow !artiste e vertete👍❤❤

 • Silva Silva
  Silva Silva

  Sa shum malli me ka marr ...

 • Bbhji Jjjjhhh
  Bbhji Jjjjhhh

  Bravo Aurela te kendoft zemra gjith jeten 💖💖

 • Klareta Pulluqi
  Klareta Pulluqi

  Hyjnore!!

 • Tani Mingo
  Tani Mingo

  Po pse o njerez nuk rriteni me keta artista ?,po i jepni rendesi disave qe as emrin nuk ma nxe goja tja u them; je e pa arritshme Aurrela suksese te metejshme... diva e muzikes shqiptare🇦🇱❤

 • Teuta Kaceli
  Teuta Kaceli

  Bravo zemer ❤❤👏👏

 • amarda amarda
  amarda amarda

  E mrekullueshme Aurela ,kryeveper kjo kenge ,zeri yt i magjishem

 • Lorena shaqir
  Lorena shaqir

  ❤❤❤

 • albana ristani
  albana ristani

  👏👏👏👏

 • Albana Gjoshi
  Albana Gjoshi

  Te adhuroj e madhe Aurela😘😘

 • Straficka Beta
  Straficka Beta

  Bravo Aurela 😘😘

 • My Love
  My Love

  💖💖💖💖💖💖💖💖💖

 • Dorina Elezioniosopatinare
  Dorina Elezioniosopatinare

  PA fund e bukur ❤️❤️👫

 • Moza Fejzaj
  Moza Fejzaj

  Nuk e di,po sa here e degjoj me mbush me dashuri bravo Aurela 👏👏👏👏❤❤

 • Irma Nana
  Irma Nana

  Superrr je nje Perle

 • Marinela Braja
  Marinela Braja

  Vras mendjen kush jane keta 47 idiote qe nuk e kane pelqyer kete kenge kaq te gjetur dhe kete ze brilant qe vetem nje dive si ty Aurela mund ti japi kaq shume ngjyra🤔

 • Do Do
  Do Do

  Best!!!!

 • frensi frensi
  frensi frensi

  😚😚😍😍

 • Xhes B
  Xhes B

  Aurela Gace Nje pikë Teksti Mekatuam bashkë Me shikime U dorëzuam dhamë gjithçka U harruam bashkë e u çmendëm Trup me trup e te pafaj. Veç nga nje pikë e pimë te dy U dehëm U dehëm Me dashuri Sa shume malli më ka marrë Te kam , te kam , dhe prapë S'mjafton jo , me duket pak Me ty ngjitem ne parajsë Te kam , te kam , dhe prapë Pa ty jo , as frymë nuk marr . Qindra mijera here Te kam puthur Dashuria s'paska fund Jo nuk i ngjan askujt Buza jote Me tërbon e me përhumb Veç nje pikë e pimë te dy U dehëm U dehëm Me dashuri Sa shumë malli me ka marrë Te kam , te kam , dhe prap S'mjafton jo , me duket pak Me ty ngjitem ne parajse Te kam , te kam , dhe prap Pa ty jo , as frymë nuk marr . Sa shumë malli me ka marrë Te kam , te kam , dhe prap S'mjafton jo , me duket pak Me ty ngjitem ne parajsë Te kam , te kam , dhe prap Pa ty jo , as frymë nuk marr . Like per shum tekste te tjerë Love you Aurela ❤❤

 • Rudi Panci
  Rudi Panci

  Super keng

 • Blerina Veizi
  Blerina Veizi

  Superrrrr 🥰

 • ALBERT XHUVELLI
  ALBERT XHUVELLI

  Si ma ke ate zerin moj shejtane

 • Meli Meli
  Meli Meli

  Super song . Teksti shume i bukur . O Zot sa me kuptim e gjithe kenga dhe muzika. Suksese Grande Aurela

 • Paolo P
  Paolo P

  Superrrrrrrr

 • ELIONA KOCAJ
  ELIONA KOCAJ

 • how to make
  how to make

  Superrrrrr perlë kjo këngë🤩

 • Daddy Yankee
  Daddy Yankee

  Nje super zeee qe vertet te ngre lart w te con ne parajse bravooo 🥳🥳🥳😍😘❤❤❤

 • Yo Yo
  Yo Yo

  Sikur çereku i kengetareve shqiptare te vlenin sa gjysma jote shqiptaret do rrinin vetem duke degjuar muzik 🙏🙏🙏

 • Di Ko
  Di Ko

  Je e madhe Aurela!

 • Aida Shtino
  Aida Shtino

  KU KA SI DASHURIA SA SHUM MALLI ME KA MARE PER DASHURIN TIME MU DOGJEN SYT ME MALL EPRES TR VIJ TA SHOF VETEM PER PAK 😎😎💋❣❣💥

 • Aida Shtino
  Aida Shtino

  KUKA SI DASHURIA TE NGRO ZEMEREN TE JEP JET DHE UNE KAM NJE MALL QE PO ME DJEK CDO MINUT BRAVO AURELA 🙏🙏💑

 • Fatime Qillo
  Fatime Qillo

  Urime per kengen e re aurela si gjithmon sjell kenge shume te bukura per puplikun bravo

 • Ardita Dervishi
  Ardita Dervishi

  ❤️❤️❤️❤️❤️😭😭😭😭

 • Naxhije Merko
  Naxhije Merko

  Shum bukur o zeri i bukur e shqipris 😍🇦🇱❤️

 • Romela Xhani
  Romela Xhani

  Je e mrekullueshme Aurela...😍😍! Je nje pasuri

 • Benardo Gjoka
  Benardo Gjoka

  bravoo

 • megi _megi
  megi _megi

  Shum e bukur aurelaaa

 • Aferdita Topaj
  Aferdita Topaj

  Aurela je jehona e kenges Shqipetare urime😍❤👏👏👏👏👏

 • Nita Ferko
  Nita Ferko

  Ti je e pa zvendesushme 🤩❤️

 • pamela qylafi
  pamela qylafi

  super ze 🤍

 • Ada Toska
  Ada Toska

  teksti, zeri ,klipi te tera super 🌍🌍

 • Denisa Olluri
  Denisa Olluri

  super kenge

 • Jioli Bella
  Jioli Bella

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Shpresa Molishtari
  Shpresa Molishtari

  Super keng të emocjonon

 • Entela Saranjezi
  Entela Saranjezi

  Aurela je gjigande muzika eshte super ❤❤

 • Vesho Marsel
  Vesho Marsel

  PERLË..!👌

 • Pavlina Ajazi
  Pavlina Ajazi

  E degjoj dhe ridegjoj dhe perseri nuk po ngopem me kete melodi me kete ze. Super kenge Aurela! Bravo 👏👏 na kenaqe zemrat

 • Djana Xhaxhaj
  Djana Xhaxhaj

  SUPER!Aurela je UNIKE,e PAPERSERITSHME!Ne keto vargje e gjen veten kushdo.👏👏👏👏🎼🎤

 • drita gjyriqi
  drita gjyriqi

  Je nje nder kengetare me te mira nder vite e Shqiptarise. Jemi krenare qe te kemi.Te uroj qe zoti te t'a bekoje jeten tende o ylle.

 • Leda Merko
  Leda Merko

  Uaaa relaks super kenge 👏 brava Aurelia godite ne zemer ❤️🤗🇦🇱💕💜😉

 • Klodjana Marnoj
  Klodjana Marnoj

  🔥🔥🔥

 • Blerina Blloshmi
  Blerina Blloshmi

  Super Aurela keng e bukur e plot ndjenj👏👏👏

 • Ira H
  Ira H

  ❤️🥺

 • Alma Feruli
  Alma Feruli

  Beautiful song 🎵 🥰

 • Majlinda 234
  Majlinda 234

  Super kenge Aurela👏👏👏👏💖💖💖

 • Bruna S
  Bruna S

  Suksese zemer je e madhe 😘super keng ❤️❤️

 • Eriselda Dimo
  Eriselda Dimo

  Super 🥰🥰

 • Manjola Veshi
  Manjola Veshi

  Super kenge

 • CarIsTheBestFriendForMan
  CarIsTheBestFriendForMan

  Je shum e mir 😘

 • Ambra Kanani
  Ambra Kanani

  💟

 • Frida frida
  Frida frida

  Super ..suksese Aurela ..nuk resht kur se degjuari .jam fansja jote

 • Dashnor Spaho
  Dashnor Spaho

  Super kenge ❤

 • Elios Memaj
  Elios Memaj

  Kur te ka ber zoti ty ka qen i qet

 • Alive Toska
  Alive Toska

  Bravo Aurela je gjigande ,❤️❤️❤️🔥🔥🔥🔥🔥🔥💥💥💥💥

 • eli caushaj
  eli caushaj

  Suksese Aurel je e madhe pasuri të kemi kombëtare 😘😘😘

 • Marina Thanou
  Marina Thanou

  Wow what song ❤️😍🔥🔥👑

 • Ωmega pax
  Ωmega pax

  Hi Michigan..... ne enderr akoma ?

 • Rea Gjini
  Rea Gjini

  ❤❤❤

 • mimoza belishaku
  mimoza belishaku

  Bravo Aurela je super kengetare e mire nje kenge e ndihere ylli I kombit bilbil I shqiperis te pershendes nga greqia

 • Laura Jaupi
  Laura Jaupi

  👏👏👏

 • Luan Memaj
  Luan Memaj

  Cfar ka ber zoti

 • Ton T
  Ton T

  Nice one Aurela I like it 😍😘😚

 • Laura Merkaj
  Laura Merkaj

  Sei grande..krenaria e vlores dhe gjith Shqiperise..Zoti te bekoft me gjith familjen tende🥰😘😘💋💋💋

 • Luan Memaj
  Luan Memaj

  Yll

 • Geraldo Rexhepaj
  Geraldo Rexhepaj

  E bukur sa ska fjal ! Aurela nr 1 😍

 • Aulona Sqillo
  Aulona Sqillo

  Gjithmon super jam krenre që jam vlonjate me zërin tënd magjeps super super adrenalin je ylllllllllll❤️💯

 • Enejda Xhatufa
  Enejda Xhatufa

  Nje pike💎💎💙💙💚💚aurela gace💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💔💖💝💗❤❤

 • Enejda Xhatufa
  Enejda Xhatufa

  Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💘💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💘💜💔💖💝💗❤❤emila💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚aris💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💔💖💝💗❤❤danjeli💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💕💔💖💝💗❤❤1💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚

 • Lumturi Murtishi
  Lumturi Murtishi

  Je yll 👏

 • Aleksandra Leco
  Aleksandra Leco

  Ahhh moj Aurela cna ben me kto kenget e tua na ngjit ne tru dh nk na shkoliten nga truri akoma dh kur nuk i degjojme super kenge suksese

 • Nertila Hushi
  Nertila Hushi

  Super 👏

 • blerina cako
  blerina cako

  E paaritshëm si gjithmonë...

 • Mira Xhaferaj
  Mira Xhaferaj

  Je një ⭐♥️✋✋✋✋ të përshëndesim nga greqija të adhurojmë respekte o gjigante e shqiperisë

 • Klodjana Binjaku
  Klodjana Binjaku

  E mrekullueshme, me pelqen jashtezakonisht! Kjo menyre te sjelluri, ja kalon miljonave qe harxhohen ne klipe...Dashuria, ndjenja qe mban ne kembe Universin...Faleminderit 💛😘

 • Moon Child
  Moon Child

  Aurela je e madhe💖

 • Julind Tereziu
  Julind Tereziu

  Video Shum e pershtatshme me fjalet. Respekte patriote.

 • lida lazaj
  lida lazaj

  Ti jep vetem dashuri o gjigandja jon🇦🇱🇽🇰🙏❤

 • Besha Pashaj
  Besha Pashaj

  Super Bravo

 • gosmani vlore
  gosmani vlore

  Po c"eshte kjo perle moj cupe 💙😘😘😘😘embelsire krijimtari ,interpretim top 👌

 • Esuilda Mshmeti
  Esuilda Mshmeti

  Ok❤️❤️❤️

Faqja Tjeter
AURELA GACE - ME MBAJ
03:12
945 mijë