Atdheu mes vajzave, puthje dhe injorime - Përputhen, 19 Shkurt 2021
51:13
1,193,506
Reddit
Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALgone Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komente
 • Hyrije Bici
  Hyrije Bici

  Merrni mar qunat mos I lini as nje pa puthje se ju ngel merak oh dalshi fare mjer prinderit qe ju kan keni dal të kerku burra ne tv se sen gjeni se jeni të dalme fare turp turp mjer familja qe ju ka

 • dolita windo
  dolita windo

  Nje big up per MURATIN dhe MEVLANIN 👏 kan mesu me i tregu vendin ketyre pordhaceve

 • abbsnn cose
  abbsnn cose

  O Mevlan mavria, kur do ta kuptosh qe Antonela sdo tja dij per ty fare, po fare, shiko si u be tym te takimi Atdheut, xhelozi e paster jo tallje e batuta si te takimet e tua

 • doire aintu
  doire aintu

  Antonela dmth eshte 24 vjece. Antonela dhe Lediana minimumi ngjajne 38

 • Zima Nzr
  Zima Nzr

  Mevlani sun e baj kishe jam dikushi ik more dy ftyrsh

  • dolita windo
   dolita windo

   anen, Bora po ashtu dhe gjithe konkurentet me radhe. Se takimi ishte nje nga me te merzitshmit ne historine e PP 👎👎👎 nuk fitohen followersat me mik Ervis

 • Nora Krasniqi
  Nora Krasniqi

  Juli eshet shpirti bardh and we have protect him at all costs. Arian Konomi you are a legend 🙌🏼

  • abbsnn cose
   abbsnn cose

   O mevlan po ti po ben vetem television aty ..nusen e gjen dhe jasht mor kok tul

 • Gentjana Lazaj
  Gentjana Lazaj

  Arjan me fal per emisjonin por nuk i ben shqiptaret europjan se varet nga edukata e familjes atdheu eshte nje mashkull qe e ul femren ne tok vetem kur flet eshte shum seksual

  • doire aintu
   doire aintu

   kontestuestit por edhe populli qe e shikon te nxjerri disa leksione te thella per jeten. Kurre mus i jepni vemendje nje NARICISTI. Dhe mos harroni se nje narcist kurre nuk mu

 • Dora klea
  Dora klea

  Vetem un se kam par kte programmin perputhen po ka dhe persona qe se kan iden?

 • Mr. Morningstar
  Mr. Morningstar

  Shyqyre qe I doli zeri Marisiiiit Bobo nipi I marisit cfare do ket menduar per ate takimin atdhe-sara

 • bilinas mini
  bilinas mini

  E puth Atdheun qe ne takim te parë ,dhe menjeher thot ,e kam pak te veshtir ti ul ato barrierat e mija SARA Pffff 🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 • Urim Salihi
  Urim Salihi

  Atonela as nje nuk ki si atedhui munde thome oshte 1 ska mo aty

 • Akexandra Sitnova
  Akexandra Sitnova

  Emision kushtuar atyte qe s kan familje dhe atyre qe s dine SHQIP do mesojne prandaje po vine nga ana eanes per ... E ANES

 • Kralb Oz
  Kralb Oz

  E ky qingji vogel tani Andi 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  • bilinas mini
   bilinas mini

   BORDELLË

 • Kralb Oz
  Kralb Oz

  Atdheu osht injorant e idiot me sjellje. Gjynaf se qka pelqen sot ni femer shqiptare! Ska faj Ky Atdheu a naj injorant tjeter si ky!

 • Djana Tusha
  Djana Tusha

  Antonela 24 vjec ndrkoh duket 30😂

 • Djana Tusha
  Djana Tusha

  Po marisi cbn akoma aty 😂

 • Djana Tusha
  Djana Tusha

  Puthje mirseaedhje 😂

 • Agnesa Rashiti
  Agnesa Rashiti

  ilahi

 • Inna D
  Inna D

  Si qesh kjo sara shum fallco, mos u mundo aq shum o goc

 • sokin jon
  sokin jon

  anen, Bora po ashtu dhe gjithe konkurentet me radhe. Se takimi ishte nje nga me te merzitshmit ne historine e PP 👎👎👎 nuk fitohen followersat me mik Ervis

 • Valentina Begu
  Valentina Begu

  O mevlan po ti po ben vetem television aty ..nusen e gjen dhe jasht mor kok tul

 • Valentina Begu
  Valentina Begu

  U bet Zar I botes pfff

 • Ascension of the Eagle
  Ascension of the Eagle

  Nje observim per kete vajzen e re por edhe per fenomenin perputhen ne teresi: Me beri pershtypje nje moment i cili u kalua pa u vene shum re. Vajza e re tha ne takim, "A mund ta xhirojm edhe nje here kete skene sepse nuk doli ashtu sic doja une" Ky moment eshte shum i rrendesishem sepse tregon ate cka eshte kjo vazje ne te vertete. Harrohet dicka ne kete emision, shumica e kontestuesve te cilet shprehen se kan ardhur per te gjetur dashurine, ne te vertete jane personalitete NARCISTE te cilet kan rene ne dashuri me EKRANIN. Por pse lidhet dashuria ndaj ekranit me narcizmin? Ekrani per personalitetin NARCIST eshte si pasqyra ne doren e personazhit te shtriges ne perrallen e borebardhes. Ne fakt simbolikisht kjo perralle perfaqson dy anet e femres, pastertine dhe narcizmin. Pra kamera per nje NARCIST eshte si pasqyra, ai ose ajo dashuron vetveten permes pasqyers. NARCISTET kan nje kualitet po aq te semure aq sa edhe te cuditshem. Ata dashurojne vetveten po ashtu si nje person jo-i semure dashuron partnerin e vet. Pra kur shikojne veten (ose kameren) atyre fillojne tju krijohen flutura ne stomak, i qesh fytyra etj, pra simptomat e nje te "dashuruari" Nese doni nje ilustrim briliant te nje NARCISTI klasik shikoni Edi ramen. Shikoni se sa vemendje i kushton ai KAMERES. Shikoni se si ai del neper emsione jo per te DEBATUAR, por per te perjetuar dashurine e shfrenuar ndaj vetvetes nepermjet KAMERES. Shikoni se si ai dialogon me KAMEREN sikur me nje partner qe do ta bej pe vete. E shikon shkarazi, gati sa e injoron, dhe e josh me perulesi fallse dhe me lavderime boshe. Pra keto personalitete te semura si per shembull kjo vajza e re, apo sindi edhe shumica e vajzave ne kete emsion jane njerez me komplekse narcizmi te theksuar, kjo shpjegon se pse ato gjithmone shfaqen te dashuruara ne cdo takim. dhe keta BUDALLET mendojne : "Ja e shikon se si me sheh, ajo me dashuron mua" Ne fakt ajo nuk dashuron askend pervec kameres pra vetvetes. Prandaj ajo shfaqet e dashuruar ne cdo takim sespe, aty pervec partnerit qe ndryshon cdo here, gjendet PARTNERI i VERTETE i cili kurre nuk ndryshon dhe eshte gjithmon prezent, PASQYRA pra kamera. Si konkluzion ju bera kete shpjegim qe kontestuestit por edhe populli qe e shikon te nxjerri disa leksione te thella per jeten. Kurre mus i jepni vemendje nje NARICISTI. Dhe mos harroni se nje narcist kurre nuk mund te dashuroje dike. Zemra e tij apo e asaj, eshte gjithmone e dashuruar vetem me partnerin e jetes, VETVETEN, dhe perball ketij partneri, cdo gje tjeter eshte vecse nje dicka pa vlere.

  • sokin jon
   sokin jon

   Hera par qe pash nje reklam dhe kjo ishte e ARJAN KONOMIT

 • Bely Dance
  Bely Dance

  Mbarove mu puth moj @Sara A kujton se ishte nje arritje e madhe me Kap Atdheun 😅qe erdhe flak fare

 • Saida Gohan
  Saida Gohan

  Jasemina me nxjerr mallin e nje shoqes time. Ngjan goxha me te😍

 • Miftar Aliu
  Miftar Aliu

  Fgq222ŕre

 • Miftar Aliu
  Miftar Aliu

  Fg

 • entri bouletsi
  entri bouletsi

  BORDELLË

 • Leda Jori
  Leda Jori

  Sara :ky emision quhet perputhen Marisi dhe ne : Perputhen jo pall*m

 • Leda Jori
  Leda Jori

  Bravo Marisi

 • S Driving
  S Driving

  Like eshte per JULIN ❤

 • Sadije Sejfijaj
  Sadije Sejfijaj

  Ktu askush nuk don mu perputh Po jan ardh veq me dal ne Television

 • Kaloshi Arapi
  Kaloshi Arapi

  😂😂😂

 • Kledio 32
  Kledio 32

  Shembull i bukur per rinin Puthuni

 • marino leskaj
  marino leskaj

  Kush u Q/Robt Turqve na kane vrare dhe prere per 500 vjet,Produksioni duhet te fuse aty Shqiptaret e Malit te Zi si djemt dhe vajzat se jane si Yje, Turqit te vene ne Turqi

 • Amarda Golemi
  Amarda Golemi

  Nderkoh olsa ne vesh antoneles Olsa:Zgjidh julin qe mos te na shajn me ne rrjete sociale. Antonella:Ok shefe 🤣🤣🤣🤣

 • pinko palino
  pinko palino

  Shqiptaret nuk jane akoma gati per keto lloj programesh. Deri ne fund te shekullit te kaluar ishim nje vend me me shume se 90% te popullsise me banim ne fshat e zona rurale. Kemi kaluar nga feudalizmi ne komunizem dhe nuk mjaftojn keto 20 vite (kapitalizem atipik) per te pjekur e konsoliduar civilizimin social. E them kete me keqardhje sepse po digjen etapat dhe ne kete menyre me shume demtohet se kultivohet civilizimi i shoqerise.

 • Endi Zhukri
  Endi Zhukri

  Hera par qe pash nje reklam dhe kjo ishte e ARJAN KONOMIT

 • Diana Zelia
  Diana Zelia

  Marisi është shumm cun i mir dhe. Mir thot këto puthen me të gjith cunat pse nuk e zgjidhni marisin si skan turp këto qelbesira puthen me të gjith këta çunat shqiptarë janë ber dhosha si do ti merni ato tu u puth me të gjith po kaloni kohën sa të merrni famën o cuna

 • mikea hiooi
  mikea hiooi

  SARA: kam veshtire te ul muret e mia 🤦nderkohe puthje franceze qe ne takimin e pare

 • Leku Tepeleku
  Leku Tepeleku

  Me i miri eshte juli

 • Ismal Berisha
  Ismal Berisha

  Marisit si ka ardh shanca me puth asnihere aty ne emision prandaj flet

 • Era Duraku
  Era Duraku

  Lediana e bukur si kur zana shikimin edhe zemren te ti e ndala e bukr dhe magjike

 • emb Edi
  emb Edi

  Jasmina si gjel deti kur qesh hahahhahahha

  • mikea hiooi
   mikea hiooi

   do jet nje takim shum i bukur i Julit me Antonelen

 • Aurela Kryeziu
  Aurela Kryeziu

  Bora: a esht e tepert kjo puthje qe n takim t par Marisi: un mendoj qe po, kte emision mund ta shikoj edhe nipi imm

 • Aurela Kryeziu
  Aurela Kryeziu

  kjo n takim t par para ni publikuu del puthet me ni person qe se njeh as sun pe paramendoj qa ka ba me djem tjer mas kamerav 😩😩 tmerr e vin ktu n emision me gjet burraaa po kush ju merr juve oj t mjera

 • Rory Mashaj
  Rory Mashaj

  Antonela a super

 • Aleks Gjini
  Aleks Gjini

  O arian do te pelqente ti puthte te gjith bashkshortia jote

 • Aleks Gjini
  Aleks Gjini

  Ekeni ber bord..... jopo te puthen me gjth aty dhe ta mare nje pastaj por ta njohesh por jo ta puthesh njifi nje her pastaj puth kush te pelqen

 • Fatlum Sejdiu
  Fatlum Sejdiu

  sara shum femer terheqese edhe komunikative br te koft vajz ishalla ke te ardhme te bukur 😎

 • Monika Knap
  Monika Knap

  Olsa trego njeriun qe ta dorzoj arushn mos eshantazo Meblanin

 • Dream Eagle
  Dream Eagle

  Dde

 • Aesthetic Edits
  Aesthetic Edits

  43:42 aju dok si zhurm qeni kjo ulerim?

 • B14 Power
  B14 Power

  Juli shum bad boy....cuna te hedhur keta ka jugu

 • Liljana Preza
  Liljana Preza

  Dua ti them Anes te jesh me e ngrohte ne takimin me Rinianin. Ai mezi pret nga ty nje sinjal pozitiv..E kupton ?

 • Liljana Preza
  Liljana Preza

  Me fal per komentin e sekondes se fundit. Ok ?

 • MR.FLORI.33
  MR.FLORI.33

  ANDI--- Doren ne qafe, dhe gishtin ne bythe. JULIT. U ben te gjithe shoket me te mire te JULIT. Aaaahhh ta dinte SINDI qe JULI kishte emer. Do i kishte kerkuar paracetamol tek HOTEL.😙😘😘😘😘😚😗😎

 • Katerina Papajorgji
  Katerina Papajorgji

  do jet nje takim shum i bukur i Julit me Antonelen

 • Keng Shqip
  Keng Shqip

  Like kush e pa qe njeri nga stilolapsat nuk e kishte ate tapen siper😂😂

 • Bossi Did
  Bossi Did

  Hahahahhaha akuarium pa uj e pa peshk

 • Nozg Papa
  Nozg Papa

  Atheu ka ngaterru Spanjen me Cuben sepse ne Spanj ben edhe dimer Bile bile sivjet ka pas edhe zona qe ka shkuar deri ne temp -35 , sa per kuriozitet 😅😅

 • Nozg Papa
  Nozg Papa

  Sara : e kam veshtir ti ul ato muret e mija Nderkoh Sara ne sekonden e 38 me Atdheun u zhveshen u puthen ngeli shtatzan

 • Kliton Bylyku
  Kliton Bylyku

  Kur bëjnë publicitet kuptohet sa të vërtetë janë !

 • krasniqi Krasniqi
  krasniqi Krasniqi

  Shqipja dhe ju na tregoni kti edukatën:" sara une nuk i pyes prinderit fare"..oo me mire se te prinderit muk ka dhe kush te rriti ty..Qe para disa viteve kishim vuajtje per buk e gjëra..dhe del tv nuk pyes..Ke pak turp nga prinderit..Atdheu qe ben puthje si e lejojne femrat te ulen aq poshte per nje djal qe ta shpifff...Dhenqe nuk i intereson qe femra e tij qe e puth te puthet me te tjere...Kete ju tregone te rinjeve sepse te rinjet e shohin..Ketu flasin per sinqeritet..besnikeri.dashuri..gjithqka mund te kete vetem dashuri bindje sinqeritet nuk kaa.. Me vjen keq...nje njeri ne mosh duhet te servoje te rinjeve diqka te mire jo diqka degjeneruese dhe per te vjell..turp atdhe turp sara..turp jasemina turp andi..turp te gjithh perveq Muratit sindit anes elvisit erit dhe ledjanes..Dhe turpi me i madh i qoft olses..bores qe ka femije opninionistit kane familje mesa duket...siju duket qe femijet e juaj te rriten keshtuu apo juve ju interesojne vetem femijet e juaj jo te tjereve...gjyhna do ta kuptoni fama..like..paraja dhe asgje nuk eshte e vlefshme sesa fjala e mire..dhe nje rruge e drejte per ta percjell nje rini..

 • Klajd Tirana
  Klajd Tirana

  Ishalla svje sindi edhe nja 1 jave se na ran veshet qetesi

 • Aliu Emiljano
  Aliu Emiljano

  Aman Arjan je ber dhe ti nje i poster,te pelqejn shum keto putanat po me duket. Aaaa Arjan aaaa

 • Sergen Adri
  Sergen Adri

  Ajo Antonela preferon shum groshet dhe ka shum p****

 • Albion Veliu
  Albion Veliu

  Min 49 Atdheu bobo car loje jan tu bo mor burr 😄 😄🤣

 • mia mia
  mia mia

  Ti Lediana rri kot se ty të pret tjetri jasht

 • Busi London
  Busi London

  O popull hajdar po shifni Marin Memen lerini kto plehra pervec (Arjan Konomit)

 • z.0
  z.0

  Si 7-13 off -.-

 • Ana Ymer
  Ana Ymer

  Per Rinjanin dhe Anen:. Çifti simpatik

 • Benny
  Benny

  algone.info/slow/video/f6S7soSZh3aEkps

 • hamzi asani
  hamzi asani

  JULI🔥

 • Eddie A
  Eddie A

  Bora kur se ka pi at freeze, gjkth vetem e mban n dor

 • Ana Ymer
  Ana Ymer

  Antonela: une jam me e zonja ne publik. Olsa :shpejt hapni kamerat t'a filmojme. Eri:ore ca thoni ju mo, ajo na cavi koken dit e nate. Arjani me friz ne dore duke pare filmin. Bora: eeee kur do filloj përputhen. Murati: halla bismilah .Tobet sta furullah. Perfundimi:te gjithve jane trapa dhe se Dine ca behet

  • Ana Ymer
   Ana Ymer

   Fiks fare

 • Ana Ymer
  Ana Ymer

  Per Lediananen:ben mire te sillesh pak me ndryshe me Mevlanin. Per Mevlanin:mos e merr Antonelen ,hap syte se nuk ishte e mire. Mua me pelqeu me shume Lediana. Ajo shkon me shume me ty.😲😲😲😉

 • Unkown
  Unkown

  Maris Eksperti: Ban praktik me doren. Ka 30 vjet eksperienc.

 • Lolo 82
  Lolo 82

  Antonela ervisit je i virgjer 😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Elmi Hamzaj
  Elmi Hamzaj

  Marisit i mungon nje bllok per te shenuar kush vjen dhe kush iken ti mbaj shenim.

 • Kledi Dudi
  Kledi Dudi

  👏🏼👌🏼🤙✌👏🤘

 • Nikolin Leka
  Nikolin Leka

  Asht ba si ne po..... O

 • bilishu aliss
  bilishu aliss

  Olsa :Me thoni ca ka ber Love story me shum se ne??? Ata jane puthur 💋💋💋💋💋 Olsa: Urgjentisht dua puthje ne emision

 • Gezim Hyka
  Gezim Hyka

  algone.info/slow/video/e4Gvuotom5iZzok Ju pershendesin Vllezerit Lleshi

 • marsel2 koka
  marsel2 koka

  Aman ate acaiuanin mos na e nxirni me se na nxivet jeten na hapet barkun

 • Klodian Zefi
  Klodian Zefi

  si 7 ne 13 shprehja e vitit 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  • bilishu aliss
   bilishu aliss

   Ky Atdheu dy lidhje si ka 😅

 • Gabriela Dajlani
  Gabriela Dajlani

  kjo antonela ta cpif shum mos te raft ne der nusja shkodrane

 • Niko Kroji
  Niko Kroji

  Artiste Anna complimenti

 • Martin Martin
  Martin Martin

  Srz jemi poplli ma i quditshem ne bote se kuptoj si ka mundesi qe hargjojme kaq shum kohe me nje emision te tille ,7 muaj sa ka ky qe ka fillu dhe spo gjejme kuptimin ,turp

 • anna
  anna

  Nese ka akoma persona qe sdin me porosit Acai one . Ateher me vjen keq sje per kte bot.👍👍

 • Arber King
  Arber King

  5:40

 • Blero Duraj
  Blero Duraj

  Arjan Sara esht Vajza me e embel ne te folur

 • Jesjon Purballari
  Jesjon Purballari

  🤮🤮🤮

 • 123
  123

  Moj antolea moj , po çte duket vetja moj e dashur , mos fluturo kaq shum se sje me e bukura botes pse ben si e bukur mi amannn , pse e ke kaq shum veten ne qef se kuptoj ? 🤔

 • Saliu Fation
  Saliu Fation

  Sindi ka ik te cvirgjerohet qe kur te kthehet te thot sjam me e virgjer 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • BESA
  BESA

  Një pyetje për publikun: A është përputh ndonjë deri tani apo luajn si macja me miun.

  • five stars
   five stars

   Jashtë ndodhin përpputhjet se aty ka vetëm përlesh*je. Trillime, mashtrime gjithçka fake

 • Brunilda Poka
  Brunilda Poka

  😂😂😂😂😂

 • Borjana Shehaj
  Borjana Shehaj

  Hey guys 👋ATTENTION foli Marisi! 😮

 • Ramadan Hasa
  Ramadan Hasa

  Ka ca djem ktu qe humbin kohe kot....po dhe vajzat...jane pak...5 laraska aty qe si mer vesh dreqi....se kerkojne partner..ose leshko tu plotesoje tekat!

 • vala nokaj
  vala nokaj

  Ky Atdheu dy lidhje si ka 😅

Faqja Tjeter
Arıza 21.Bölüm
2:33:22
2,1 mln