At e bir përballen pas 24 vitesh. I ati:Një polic më tha "mos e tako më". Djali: Dua të njoh vëllanë
1:11:07
261,182
Reddit
"Me zemer te hapur" nga Evis Ahmeti ne News24 - 26 shkurt, 2021 - pjesa 2
Ashtu siç u paralajmërua, në emisionin “Me zemër të hapur” do të ketë një përballje mes mes Denis Xhanit dhe babait të tij Mafmut alias Bekim Xhani. mNjë takim I shumëpritur ky nga Denisi I cili ka 24 vite që nuk e takon babain e tij. Ai është ndjerë edhe më I braktisur kur fytyrën e babait e njohu nëpërmjet ekranit të televizorit, ku I ati tek emisioni ynë u dilte në krah fëmijëve të të motrës të mbetur jetim. I kontaktuar nga emisioni, Bekim Xhani tha se emri Denis nuk I thoshte asgjë dhe se ai do vinte të fliste përballë me djalin që I thërret baba. Çfarë ka për të thënë Bekimi? Pse ka ardhur kjo mungesë kaq e gjatë? Pse pas divorcit ai nuk përmbushi detyrimet e tij atërore? Në këtë përballje emocionuese pritet që shumë pikpyetje të ngritura nga Denisi në këto 24 vite të marrin përgjigje.

Komente
 • Bled Ulaj
  Bled Ulaj

  Q.... Ropt pidh po'. Qlidhje ka. Zoti me. Ty

 • Luan mucollari
  Luan mucollari

  Cna degjojne veshet bobobobo

 • arben geci
  arben geci

  Psikolog'ja e leshit bashk me avokaten e leshit..amator!! Bashke me spikeren e emisionit...kurse babai me duket shume i sakte dhe i qarte!! Une pra jam i besimit Katolik

 • Musa Maraj
  Musa Maraj

  Kok gomari hesapi

 • fatoss locco
  fatoss locco

  Ky kana hajvan çfar feje mor ke ty ani onazët ty dhefsha, allahu te shkatrroft mi lan fëmit kështu

 • sami shaqiri
  sami shaqiri

  Ky koka bash njeri i eger

 • Mark Raja
  Mark Raja

  Ky paska rrshqit, po qfar besimi ky ka me Zotin Ky paska pun me Dreqnit

 • fiton salihu
  fiton salihu

  moderatore e pist

 • Mimo01 Izito
  Mimo01 Izito

  Edhe ky djali paska ardh per prona aty jo per baban

  • Denis Xhani
   Denis Xhani

   Mua nuk me intereson pasurija o shok se e kam ndretuar vet me aq mundsi sa me ka llen zoti ok e kam BER vete se ai don ti behet bamirs po nuk I shkon kaq ai njeri Ka BER edhe disa emisjone te tjera aty shihi te gjitha dhe atehe gjyko

 • Mimo01 Izito
  Mimo01 Izito

  Ky qenka i semur mentalisht per cfar e keni pranu ne studio ky mund te jet cfardo por besimtar nuk esht ndoshta beson djallin ky

 • Teuta Qamili
  Teuta Qamili

  Cka te duhet ki baba o djal

 • Aferdita Haxhiraj
  Aferdita Haxhiraj

  😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😆😅😅😆😅😅o çfarë mban toka , si nuk hapet te përpi ketë mbetje .

 • Aferdita Haxhiraj
  Aferdita Haxhiraj

  O ky ì paska leshu ar pëllumbat , ì ka mbetur vetem kafazi.😅😅

 • Ludovik Kola
  Ludovik Kola

  cfare trasmetoni kete lloj mostre

 • eltjon kotoni
  eltjon kotoni

  E Njof Shume Mire Kete Torollak Qe Hiqet Si Fetar I Ka Lene Femijet Rrugeve Te Kavajes

 • nico duka
  nico duka

  Te gjith keta qe bejn si fetar jan ma shpirt zite!!!!

 • nico duka
  nico duka

  Kapeni per mjekerre dhe nxirreni jashta mashtrues muti

 • Vjollca Sulo
  Vjollca Sulo

  Po ca pret prej ketij ky flet si e oma zeqes maje te thanes po ce do at baba koti

 • Violeta Rozgari
  Violeta Rozgari

  Ik o budalle

 • Remzi Rexhepi
  Remzi Rexhepi

  plaku keq

 • Blu La
  Blu La

  Po cfar babai ky Lyp hu gardhi po ska kush ti jap Matrapaze Njeri me te poshter spaskam pa ndonjeher

 • lola lola
  lola lola

  Hahaha kam fol me zotin vdeka e ka ndatrru zotin me djallin e zoti te vraft a ka ndal nga cmendina

 • Dj Setti
  Dj Setti

  ca leshi fol ky mo, ky esht psikopat, ky ka sulme psikosomatike, ca feje esht kjo qe mundoeht ky ta transmetone ketu mo se ma hoqi trurin fare ma hoqi. ca drejtsie zoti moooo si do vdes offffff mo of .

 • Ramadan Jahaj
  Ramadan Jahaj

  ky qenka çoban fare

 • laurent Klarentina
  laurent Klarentina

  Denis spo e di a e ke at nene te bekuar gjall po puthja duart e kembet qdo dit qe ju ka larguar nga ai njeri i qmendur kuku jam friksu ka fliske po un jam Muslimane po feja nuk thot qflet ky njeri i qmendur e mohon ket shejtan more Denis je me fat je I bekuar nga Allahu qe ju ka rrit ajo nane me respekt edukat kultur e gjith te mirat e ksaj bote hallall te koft dashurin e babait se ke pas por ke arrit te bejsh atesin dhe dashurin e nje prindi respekt

 • Besmir Kurti
  Besmir Kurti

  I vetmi njeri qe se km kuptu,un mesa di nje besimtar nk i lejohet te shkojn ne lokal te takohet me njerz

 • Eva Hasaj
  Eva Hasaj

  Ky.gjithcka.mun.te.jet.po.njerinuke.esht.ba.si.thuhet.kti...kyspaska.fe.as.lum.ne.per.te.aszot.as.prejgamer.palo.burr.ik.eqe...sja.vlen.zanin.mas.me.ta.nigju.as.ftyren.me.ta.pa.djali

 • Hamit Ukhaxha
  Hamit Ukhaxha

  Ti qanke nji burr i poshtur ti i thu veti besimtar o cjap Denis me vjen keq per ty cfar te duhet mut

 • Ismajl zymeri
  Ismajl zymeri

  Dénis qenke djale i mire dhe i menqur te uroje shendet

 • Ismajl zymeri
  Ismajl zymeri

  Po ta kisha nje baba si ky bekim leshi e kisha fure ne studio

 • Izairi Amar
  Izairi Amar

  Besimi kety mjekroshi nuk egziston asnje liber fetar se ksi lloj njerzish nuk u egziston asnje lloj libri i shenjte fejes kety qe e besson enderat dhe i takon njerezit shpirterisht kjo eshte thjesht besim koti

 • Tosy Gjeta
  Tosy Gjeta

  Ti paske pjerthur o mik

 • alketa hasani
  alketa hasani

  Per mua ky njeri eshte i semur dhe ky ofendon fene bektashjane. Asnje besimtar nuk mohon femijet e vet. Kur to mohon femijet e tu ca besimi te ket zoti te ty o I semur psiqik😡

 • Biz- biz
  Biz- biz

  O Denis e di qe secilit njeri i mungojn prinderit dhe me ket Baba nuk ja vlen! Mer Motren dhe Vllaun e largou nga ky.

 • Biz- biz
  Biz- biz

  Rrespekt nga kjo zonja qe e udheheq sot ket emision! Nervat e forta shum. Te flasesh me keso lloj te ketij surrati esht me veshtir si me nje kafsh.

 • Neki Hoxha
  Neki Hoxha

  Vetem ky nuke e ka emrin emisjone bla bla

 • Deni
  Deni

  Simor fol ky njeri ipa shpirt e mohon femin e vet po kete as vorri mose lasht mbrenda fllictira botes

 • Juli Julian
  Juli Julian

  Super ordiner dervish mashtrus analfabet

 • Miraxh Hallulli
  Miraxh Hallulli

  Ky do terheq per mjekrre injoranti mutit

 • Armando Doda
  Armando Doda

  PO ATO NJERZ QE JETOJN ME TE SI KA MUNSI SI E DUROJN KYT NJERI

 • Dionis Dranga
  Dionis Dranga

  Ky qeka i smur.

 • gjeto lepuri
  gjeto lepuri

  ater epaske pas mahmut kuse tashe epask mute senuke qenke fetar po kriminel frgacake ithom atije djalit nuke paske humbe po jeni i fituar aje eka venin ne burg

 • gjeto lepuri
  gjeto lepuri

  Ky kenkA NJE nje hajvan qe se paska shoqin e vete ma hajvan aje duhet me cua ne burke orgjentishte

 • gjeto lepuri
  gjeto lepuri

  ju lutem po pati munsi ppsikologja te vizitoj se qenka jo normal ja kshilloj te kaloj ne mjekim sa ma orgjent ju falemnerit me mirkuptoni

 • Gjelbrim Bilali
  Gjelbrim Bilali

  ta qifsha rracen ty mor burr I poshter te vrafte allahu

 • En Is
  En Is

  Ky ska lidhje me fene, por probleme mendore

 • beqa kosova
  beqa kosova

  Po ky qenka i smur psiqik paska nevoj per rehabilitim po kot gomari plak nuk ngarkohet ik qka po e kerkon ket psikopat

 • Ardit Gjordumi
  Ardit Gjordumi

  Ik mer te qifsha fen tate mer vk

 • Indrit Isteri
  Indrit Isteri

  Ti paska pjerdh o mjekerr cap

 • Natasa Bekvalac
  Natasa Bekvalac

  Ki plaku qenka rot ka krya haha

 • Biran Mustafa
  Biran Mustafa

  Ta cifsha at familjen n pick Edi rama putja kryen kty Duhet me ja djeg mjekren Ku ka fe ky jahudi

 • Majlinda Kacaj
  Majlinda Kacaj

  Si I lene keta njerez te dalin ne TV keta jan per ty mbyllur ne psikiatri

 • Artur Vukaj
  Artur Vukaj

  Qija ropt humba 1:11:7 minuta te jetes time Duke degjuar kete

 • Rasha Kos.
  Rasha Kos.

  Këso njerz të smuar është mëkat ti sjellni në studio. Mua me duket se mama e Denisit është fajtorë që ka lexuar Denisin të takoj baben e smuar psiqikisht. Ndoshta gaboj porë nëna është dashtur ti tregoj se baba është I smuar.

 • kosova kosova
  kosova kosova

  qfar Dreqi Psikopat ky far bekim Dreqi I mallkum

 • Nick Smakaj
  Nick Smakaj

  Ky plaku paska pjerdhur fare

 • Redian Xhafaj
  Redian Xhafaj

  Ti paske pjerdhur o mik, ti ke vajt per lesh

 • faik konica
  faik konica

  paska then zoti duhet ti djegesh stakfirulla na nxori na vetja si reziston i biri pa i ndy duart te ky

 • faik konica
  faik konica

  ku paska leshuar pllumbat teqi rri adhuron te vdekurit atije me shejtan edhe kshu e ka mendjen e trrazuar sdi cflet

 • Klodian Ceka
  Klodian Ceka

  Duhet te fshihet kjo rrac nga bota

 • OLD MOVIES
  OLD MOVIES

  Turp ti vijë këtij prindi që mashtron edhe në emër të zotit. Çfarë kodesh di ti more kodosh plak. Nuk ekzistojnë kode ore palaço burrë. E nderuar ai nuk është fetar i mirfilltë. Është një njeri naiv i paditur.

 • Reis shala
  Reis shala

  Karakteristik e sekteve sufiste eshte se pasuesit e tyre i shendrrojn ne debila si ky debili qe po flet jerem

 • valter nezaj
  valter nezaj

  Plak matuf👎

 • valter nezaj
  valter nezaj

  Qfar hoxhe 🤦 stupid

 • fisnik halili
  fisnik halili

  Ky zotriu eshte shume i qarte por sa sho une ketu edhe produksioni kan ber skenar ketu nuk e len as te flas e injorojne ndersa ky qe qenka pixhoz gji mashtrus i mbajne krahun shokuse

 • Halil Kledia
  Halil Kledia

  Ky qenka i mjekerr xhuls po ky qenka djalli vet ik o bq te qifsha mjekerren legen burr

 • Artur Molla
  Artur Molla

  Ty të paft zoti e jo të ndihmoj o injorant , kollaj ësht ti bësh fëmijët pore e vështir ësht ti rrisësh o kafsh me fytyr njeriu gënjeshtar . Si të pranojn ty njeri I dëmshëm që ti shërbesh zotit me kaq shum të meta kur ti nuk u shërben fëmijëve të tu o idiot që del e flet live në emision 😡😡😡😡 ...

 • Artur Molla
  Artur Molla

  Si nuk ka turp që del e flet në publik ky mostra , çfar njeri i zotit qyhet ky ( ? ) o i pa turp edhe kafsha do e tregonte dhëmbsurin për foshnjën e vet e jo më njeriu 😡😡😡😡 ...

 • Gezim Imeri
  Gezim Imeri

  Manipulus i pa fytyr qenak ke maskara

 • Bujar Nasufi
  Bujar Nasufi

  Paska pjerdh te ardht keq

 • Besnik Hashani
  Besnik Hashani

  ky njeri thot kam gjen nje njeri tjeter me emer dhe mbiemer tjeter tash me ka bekuar zoti tash jam ky qe jam,i mohon femijet e vet,ky njeri spaska tru,ky djali vet sdi pse e kerkon ket shizofren dhe i kerkon llogari.

 • Χρηστοσ Μουκολλαρι
  Χρηστοσ Μουκολλαρι

  Ju lutem jam ne greqi .po ku plaku asht i smur kok fort po cmend fare

 • Un jam kjo qe jam Sheride
  Un jam kjo qe jam Sheride

  Po si ka besim ky kur nuk pranon fmit e vet ore ky esht genjeshtar ky zdi as fe qe ka

 • Visar Gashi
  Visar Gashi

  Subhanallah. Runa zot nga njerëz të tillë. Po si thot se drejtësia e zotit nuk ma lejon. Po qysh e nënqmon Allahun. Po allahu e don qdo njeri që mundohet për familjen e tijë. Atherë se vetëm këtë nuk e don Allahu.

 • Visar Gashi
  Visar Gashi

  Fryma e zotit të madhërishëm ti paska marr mendët. Jam i bindun se ti më së paku beson në Allah. Plak matuf . I pa shpirt. Ti je besimtar i njerzëve jo i krijuesit të gjithësisë. Marre për mjekrrën që po e mban. Njeri që e keni deviju fenë muslimane . Ju jetoni në ëndrra.

 • Reuf Rexhepi
  Reuf Rexhepi

  Ki zotrija Bekim ska lidhje me njohjen e Allahut nji se nji prid qe sdo femin e vet paha mar vete msish

 • Toni Gjokaj
  Toni Gjokaj

  e kti ja kisha qi nanen ..

 • Jorgo Tahiri
  Jorgo Tahiri

  allahu na rujt ca po flet ky eshte ne gjum pasha allahun ky nuk eshte normal allahu na falt

 • Drilona Rasa
  Drilona Rasa

  O ti i ke then trurit ik e pjerdhur ky bekimi as me zotin e as me robin nuk qenka e as nk je

 • Bardhyl Kuci
  Bardhyl Kuci

  O ty te paska hik petlla o pall te pjerdhsha reshat. Bardhin mune mlulet te ballit

 • Theo X
  Theo X

  ja ky eshte fruti i asaj qe mbollen para 30 vjeteve ata burgaxhinjte e arabise qe erdhen ne shqiperi me fustan te bardhe te veshur si grate. dhe fatkeqesisht si ky mahmuti ka me tonelata tani ne shqiperi.

 • kazimi ajredin
  kazimi ajredin

  njeri i trente cka pofol ki durdu folka me yllzi sjetojka ne tok por jetojka ne mares paska nevoje te shkoje nen amerik te astronautat edhe tujape te dhena se cka ka atje mose hulumtojne amerikant paldjke

 • b b
  b b

  Sipas Kodeve te Plakut.. KY Quni eshte biri I Hekuranit.. GJITHA gjerät tjera jane PORDH ne Det..!!!

 • beqir shaqiri
  beqir shaqiri

  ti sje as me zot As me pop as me sheh ti tek je pa fe pa zemer pa ndjenja njerzore

 • Mira Berbati
  Mira Berbati

  Djall koka 😂

 • Kat Kor
  Kat Kor

  Pko

 • Macho Macho
  Macho Macho

  Zoti i meshiroft te gjith kto . Zoti na falt zoti na udhezoft ne rrugen e drejt zoti na shtoft harmonin begatin dashurin mes familjes njerzve qe na rrethojn . Nje njeri i till nuk meriton asgje ki esht thjesht nje hic mos mirnjohe mashtrus e intrigant . Nje baba nuk hiqet nga femijet me fjal te njerzve Kam pa ne jet se njerzit kan sakrefikuar jeten e tyre per femijet Ki ska ber asgje per ket femij . Zoti i udhezoft ne rrugen e drejt .

 • Dritan Marku
  Dritan Marku

  Mashtrus

 • Tiku 333
  Tiku 333

  Hahaha .ca kok sjetulle

 • Mahir Ishmaku
  Mahir Ishmaku

  O ky nuk eshte hoxha por bektashi , a degjoni ca fol kam qen me zotin ndasem fola me zotin , me tha mos shko jo u do shkoj thot e fola me zotin mbrem qe ti grrisesh letrat etj etj ,po ky eshte bashkpuntor me shejtan fol me xhind e jo me zotin,lexoni per fen islame qe ky bjen ndesh me fen e zoti ,bektashit jan magjistar te shmendur qe nuk kan lidhje me Islam. Kodet e ti jan emrat e shejtanve mos e prano si baba Kate deri qe te lajne Kate fe bektashi e te kthehet ne islam .

 • Home to Home Construction 1
  Home to Home Construction 1

  O Ti do djeg me Benzin mor Njeri I posher Mjer Ato Fmi ka kan Bab

  • Selim Malo
   Selim Malo

   Ky bab respekt nuk paska ky po thot qe nuk je femij i tij ti ovlla mbaj afer familjen per kete baba te ardht keq ky po flet si nje dijetar i madh thjesht po mashtron

 • Flamur Kyqyku
  Flamur Kyqyku

  Ki garant vali corleonen eka djal e pershtatet me ta qfar leku ki dhsn ti me pigjama ti as portofol ske ty gjynah esht qe tmban gjamija

 • Flamur Kyqyku
  Flamur Kyqyku

  Po kush ste ka leju o mut mi taku fmit etu edhe un jam indam me grun per dit itakoj mu veq zoti ma ndalon mipa fmit emi tjerve kush jav rras i zhduki nga faqja dheut

 • Flamur Kyqyku
  Flamur Kyqyku

  Shpia muti shpia pasurija ti gati je ka des mthu ktu pasurija qa leshin tvyn ty pasurija o mjekrra e keqe lsho zemren edhe nje 20 Cent nese ike ngjep ik vdis si njeri musliman me faqe tbardh

 • Flamur Kyqyku
  Flamur Kyqyku

  Ik shko hiqi ato pigjama magjup

 • Flamur Kyqyku
  Flamur Kyqyku

  Qysh uvesh taman taliban muti ki ka msu shqipen sesht as shqiptar kush te don kshtu qysh je as qent ty met qit midis tiranes nuk te han qent ti sdi as per fen muslimane me fol

 • Flamur Kyqyku
  Flamur Kyqyku

  Qka karin ka ki mjekrra qe sillet si fmit nkpopsht nkarrige hiqjani mejekrren me gjilpara ki esht mut

 • Gledi Dushku
  Gledi Dushku

  ska pidh nane psikolog kinez se te sjell ne vete or zotri

 • Viki Valbona
  Viki Valbona

  Ku e gjetet këtë njeri se vetëm njëri i Zoti nuk është nuk i vjen turpe që permen fenë bektashian turp përmend edhe emrin e zotit turp

 • Saimir sinaj
  Saimir sinaj

  Ky duhet te jet babi I lek plepit

Faqja Tjeter
Sadakatsiz 26. Bölüm
1:36:48
767 mijë