Arjani përballet me Sindin, për situatat e forta mes tyre.Zbuloni çiftin e ri të deklaruar-Përputhen
1:00:59
1,069,470
Reddit
Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALgone Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komente
 • Alien Gaming
  Alien Gaming

  Te mendosh qe kjo lloje femre e shpifur , qe e ka fytyren si te jete ndonje sholle kepuce , pa pike rrespekti per gjinine femer dhe pa grimen e turpit ne karakter , del ne TV , ne nje reality show. Cfare mesazhi pretendon kjo femer te jape pervec perversitetit , lakuriqesise dhe imoralitetit. Zot na mbro nga keta djaj ne forme njerezore. Ne vend si te transmetohen gjera te bukura , te thuhen fjale te bukura , te zbusin zemrat e njerezve e te shikohet me shume vemendje nje reality show e te jepen mesazhe frymezuese , kemi keshtu lloj debilesh/lash. Tregone shume per orientimin e nje kombi. Ta gezoni

 • Bela Bela
  Bela Bela

  Sindi me kete kostumin je veshur si gjinua te rri tamem prerja e gjinos

 • Sejdia Toni
  Sejdia Toni

  Ky emisjon osht kot fare

 • KoDi
  KoDi

  Kjo do bad boy e ka then qe n fillim nuk do nje gjal mami

 • Liqz John
  Liqz John

  67 freestyle shut down leaks did not plug anything

 • Julio Pre
  Julio Pre

  Ma i pafetyri ne ate emisjon ashte Arjani Komuti

 • Gaz Gazi
  Gaz Gazi

  I doli pronari Sindit mo?!

 • Silent Killer
  Silent Killer

  O sindi o baxhell e vogel

 • yuoop noke
  yuoop noke

  Ola dhe juli si binjaket e mevlanit🤣

 • alexandra purwanti
  alexandra purwanti

  2:58 𝐂𝐥𝐢𝐜𝐤 𝐇𝐞𝐫𝐞 ➜ algone.info/slow/video/bXHQ3KprrGpnwo0 》》 iPhone Giveaway 《《 在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味食物煮的時候%^%^ 1620481792

 • Florie Raci
  Florie Raci

  Ohhh femer larask je Sindi nje e djallezuar pse bije viktim ti Muratin e ki përdor ke menduar se je ndoj princesh sa te lozesh me ndjenjat e nje mashkulli te sinçert...Kur e shikove se sta var kush me edhe Murati i hapi syt atehere u viktimizove kot je ne emisjon vetem për fam ohhh larask e ndyr...

 • Endrio 4
  Endrio 4

  Ti, tuat, tënde, ti, Ti, Kjo flet pa Rrespekt, n vetën e parë para Arjanit. Ku ka fytyr kjo edhe t dalë e pafajshme pastaj

  • yuoop noke
   yuoop noke

   Aq kalama eshte Sindi saqe vetem kur tregoj fabulen Ariani ateher pushoi🤣😂🤣😂🤣😂🤣🤣😂

 • ɢᴀʙʀɪᴇʟ yt
  ɢᴀʙʀɪᴇʟ yt

  Hahahahaha sa mir taberi Arian Konomi ngele si i dhjer 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • ɢᴀʙʀɪᴇʟ yt
  ɢᴀʙʀɪᴇʟ yt

  Bravo Sindi je yll kurr mos u dorezo e drejta del mos heret von Ariani u sjell shum keq me ty edhe vazhdon me sjelljen keq ndaj teje ai nuk duhet te jet aty me ato qe ben nuk di jam pa fjal turp turp per Arianin sheh si thot qe kur ke ardhur ke ardh me mendjemadhsi aiiiii smundem me te nigjoi ket njeri kot shum turp per ty Arian

 • alda al
  alda al

  Me pak fjalee o Arjan e ke dhiii me Sindin 🤷🏻‍♀️

 • hoiy vinosa
  hoiy vinosa

  Arjani : kur ndodhi ky afermitet i juaji sara? Sara : e ka fajin noizy arjan

 • Emanuela Elmazi
  Emanuela Elmazi

  sindi nje cop injorante qe nuk merr vesht .. 🤮🤮🤮

 • edcvgftyu tgbhuji
  edcvgftyu tgbhuji

  Accosted by Police Officers One day at noon in the summer of 2013, when I was ready to get off work and go home, three officers from the local police station rushed into my shop. The supervisor said viciously, “Somebody reported you for practicing Falun Dafa and spreading it to others. Are you still practicing Falun Dafa?” I replied firmly, “Since I read Dafa books, I have improved my temper and I have become healthier.” One of the young officers asked me to write it down. I said, “I won’t write any note. You three men shouldn’t force me, a woman, to do such a thing. I am good person and I have the right to speak in my shop. Your duty as a police officer is to catch and discipline bad guys.” They were shocked. They left and never came back to make trouble for me. I continued clarifying the truth in my barber shop. Although I have been clarifying the truth to people, I haven’t had much time for Fa study due to my busy work schedule. There is a big gap between diligent fellow Dafa practitioners and me. After I joined the newly formed Fa-study group in 2014, my cultivation state has greatly improved. With the help of fellow practitioners, I set up a material production site at my home to provide materials to fellow practitioners in my Fa study group.

 • L I R I D O N A I S T R E F I
  L I R I D O N A I S T R E F I

  Kjo sara sa e shemtuar oh Zot shum e shpifur si sara edhe ola dyjat per te vjellur 🤮🤮🤮

  • hoiy vinosa
   hoiy vinosa

   Arjani ka perul Sindin qe nga fillimi kshtu qe juka hap rrugen gjithve aty ta ofenfojn te gjoren 😢

 • Ana Dema
  Ana Dema

  Po qa takimi 4-minutesh do bej sindi me arjanin qa sqarimi aman...sikur po bejne njohje per tu perputhur 🤣🤣🤣

 • Anisa Hoxhaj
  Anisa Hoxhaj

  Bravo Arjan bravo Arjan Arjan ja bere mir sindi eshte shum e keq

 • Oni Mukaj
  Oni Mukaj

  Ik o sindi se na i shpife

 • Ermira skeraj
  Ermira skeraj

  Po si nuk han byk fare kjo Sindi mor zot I madh 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

 • Klajdi Varfaj
  Klajdi Varfaj

  P

 • ToNi-07
  ToNi-07

  23 Minuta Arjani dhe sindi katastrof shum gjat sikur me qen keto konkurrent ball per ball

 • Joni Seneja
  Joni Seneja

  Po kjo sindi borxh e paska mar kte kostumin si gogol bostani🤣🤣

 • Mikea Miki
  Mikea Miki

  Aq kalama eshte Sindi saqe vetem kur tregoj fabulen Ariani ateher pushoi🤣😂🤣😂🤣😂🤣🤣😂

 • Eni Babeni
  Eni Babeni

  1:00:18 Sara ka turp?????? 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 Sara ka turp te puthi njeriun qe ka zgjedhur?!!!!!!!!! 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Sara ka turp te puthi!!!!!!!??? Sara paska turp te puthi njeriu qe vet eshte deklaruar!!!! Kush i beson ketij cifti, eshte i verber!!! 🤣🤣🤣

 • Eni Babeni
  Eni Babeni

  39:24 ua cfare mashtruese budallacka!!!!! Kjo me verte sheh aze qe do dhe jeton ne realitetin e saj!!! Qe ajo per cdo gje ska faj apo nuk eshte ashtu sic ja thojne te tjerët!! Kush e ka pare, qe Sindi iu afrua gilianit per te puthur dhe jo giliani laraskes

 • Lorenci Shkodra
  Lorenci Shkodra

  qfare kerkon Mevlani prape ketu

 • Armando Bosi
  Armando Bosi

  Ti je ketu sepse pe nje vidjo ne tik tok😂

 • Linda Avdija
  Linda Avdija

  Oh sindi ule pak zerin 'kam qene shum e qet' oh kqyre pak veten sindi... po ti a ki pak respekt e ner moj sindi flet me 1 moshatar si mun te jet babai yt dhe nuk e len te flet dhe te mbaroj ariani fjalen mendsi. Ku je tash dhe qka ke arritur e ki bere me veten tende me ket charakteri sjelljet e tua e fjalet e tua mos shko tu munu ti lan faj njerzit te tjer e lej kto sjelljet e fjalt tua te tilla se ste kuke per emission po qka u ktheve..ariani eshte opinionist edhe nuk offendon njerz aty ppr e jep 1 mendim te vetin se e ka at dityr sindi po vet te tha ariani mos i merr personalisht po prap spo kuptojshe...kqyr iher veten tende dhe pastaj fol per gabimet e tjerve dhe 1x me paragjiku skina drejt as 1 sepse veq zoti e ka at drejt..

 • smile foryou
  smile foryou

  Sindi paska vesh kostumin e Arianit Pss o Sindi ti je ajo qe bullizon e ofendon tjeret i poshtron e ulta mu ihet te ul tjeret je shum e pa sinqert

 • Anduena Paqani
  Anduena Paqani

  Arjani ka perul Sindin qe nga fillimi kshtu qe juka hap rrugen gjithve aty ta ofenfojn te gjoren 😢

 • klajdi
  klajdi

  Sindi e TROPPO SCEMA, deve bere ancora latte

 • être femme
  être femme

  Sindi ktu ka te drejt. Arjani eshte shume objektiv po shpeshhere i kalon pak limitet.

 • Diana Allkushi
  Diana Allkushi

  Arjani esht super opinionist

 • Diana Allkushi
  Diana Allkushi

  Arjani esht njeshi shum i mencur

 • Dinejda Brinja
  Dinejda Brinja

  Sa e paedukuar dhe me fal e trashe eshte kjo , mungese e theksuar inteligjence 🤮🤮🤮

 • Zamira Amel
  Zamira Amel

  Sindi si bur me pallto buri ke vesh moj goc

 • Zamira Amel
  Zamira Amel

  Moj sara moj bacell

 • Zamira Amel
  Zamira Amel

  Moj sindi po si bure je veshmoj goc si arjani dukesh

 • Bledar Bleta
  Bledar Bleta

  Shyqyr si nuk qenkam un pjes e ati emisioni 🙄

 • The Black Rat Inn
  The Black Rat Inn

  Sindi ka nje crregullim mendor qe quhet paranoid schizophrenia. njerezit e tille kan manine e persekutimit nga te gjithe. fatkeqsisht shum njerez ne shqiperi jane te demtuar menderisht... Ne kemi nevoj per psikolloge ne kete vend...

 • The Black Rat Inn
  The Black Rat Inn

  Tham se shpetuam nga sorra por kjo rrikthehet si macja e zeze. kur do zhduket kjo se na e shpifi komplet?? vetem budallenjt dalin me kete se tani e njohen te gjithe...

 • Gjystina Lekaj.
  Gjystina Lekaj.

  Sindi mos e kerko fajin tek Arjani por tek vetvetja,dhe leni mrapa disa ngritje zanit edhe t padrejta.

 • Bali Bajra
  Bali Bajra

  Sindi je vetem nje gerdhenje molle asgje tjeter. Kot femer

 • Geli Geli
  Geli Geli

  Sara edhe Giliani qaq falqo po doken asht ma mir me lan krejt pff e heca videon prej takimit per mos ta par shum falqo

 • Geli Geli
  Geli Geli

  Ledjana a ka alergi ne buset a pse ju kan bër kaq te shumtuar

 • Geli Geli
  Geli Geli

  Sindi e ka me te drejt Arjan Konomi e ka largua Muratin prej Sindi, vet Arjan Konomi i tha Muratit ishalla te hapen syt e di qka ben

 • Vlora. Vlora
  Vlora. Vlora

  Po mire more Arjan kaq poshte re ,po kjo eshte fendurrine fare ,ajo s ka as moshen as kulturen dhe as horizontin e duhur per te biseduar me ty ,

 • Alessio Mazzola
  Alessio Mazzola

  Ik mos sindi Larask se mi solle zorret ne fyt,mjer ajo shpija jote cer goce po rrit

 • Alesia N
  Alesia N

  Kur them qe meshkujt shkojne pas ordineres e kam fjalen pikerisht per kto tipet si Sara...

 • Eni Babeni
  Eni Babeni

  26:00 u be laraska te shtyj karrigen ashtu, femer injorante qe behet viktime kot me kot... Te jem une si Arjani se perfill fare kete larasken... Hic fare mos ta komentoj

 • Claudio Hysi
  Claudio Hysi

  Sindi kontrollohet nga familja saj . Kjo nuk ka tru ne koke vete !

  • Eni Babeni
   Eni Babeni

   Fiks

 • Ervin Kacoli
  Ervin Kacoli

  Ore ka qe ne fillim qe ju them !! Ore nxirreni jashte kte Sindin !! Nxirreni se paska fluturu !! 20 vjec kritikon opinionistin !! Imagjino !! Sa ne siklet jan cunat kur dalin ne takim !!

 • BLERON BUSHI
  BLERON BUSHI

  Haahhhahaha arijan ktheja disin

 • BLERON BUSHI
  BLERON BUSHI

  Uuuuu sindi dis arijanit

 • zzap ss
  zzap ss

  qiftiiii me fallcooo qe kam paar nojheeeerr

 • D Sh
  D Sh

  Bravo Sindi👏🏽👏🏽

  • Eni Babeni
   Eni Babeni

   🤢🤢🤢

 • Duran Adili
  Duran Adili

  Sara eshte deklaruar vetem per te bere ndonje bashkpunim me nojzin sepse per gelijanin jo ajo e ka vetem per te bere diqka me nojzin🙄😔🤣

 • rajoni kater
  rajoni kater

  uhh cfare njeri i lodhshem Sara..

 • Engel Dinë
  Engel Dinë

  qka vjen shpejt shpejt shkonnnnnn!!!

 • Ada Ada
  Ada Ada

  Nese fallso do ishte njeri do ishte sara

 • Vin Örn
  Vin Örn

  Ky asht dashuru i shkreti. Me kry ne qaf te saj,si ndahet. Ajo as se rrun hiq,se skenar e ka

 • Kacurri Linza
  Kacurri Linza

  Sindi show

 • Kacurri Linza
  Kacurri Linza

  Sindi eshte bullizuese

 • Kacurri Linza
  Kacurri Linza

  PO BABA SINDIT ESHTE PRONAR I PROGRAMIT

 • Kacurri Linza
  Kacurri Linza

  Arian kur ste kuptojne mos fol,kur ste NDIGJOJNE mos fol...

 • Kacurri Linza
  Kacurri Linza

  MJERE AI QE DO TE JETOJ ME KETE

 • Pito Kota
  Pito Kota

  RARE ESHTE MAFJOZE DO TE TE LERE NE KREVAT DHE DO VERE ME TE TJERE

 • Pito Kota
  Pito Kota

  Sendi nuk gen dot bure dhe kruet me arjanin

 • Pito Kota
  Pito Kota

  Arjani pse u Ule me ete debile

 • Kacurri Linza
  Kacurri Linza

  Aktore,por Sindi eshte duke,marre experience, sepse ne shtepi, nuk, E ka.. Njerzit mendojne se familje kane experience te te mesojne. Sindi duhet te jete sportive, ofenduse,bullizuese,poshtruese, Sindi nuk pranon fajin e VETE

  • Eni Babeni
   Eni Babeni

   Sindi sditi ti pergjigjej Arjanit, ajo ishte si ato kasetat e regjistruara, qe eshte regjistruar ne shtepi, dhe ketu gjeti momentin dhe u shtyp butoni ae Arjanit nuk i pergjigj. Mbase e ben javes tjerët

 • Arlinda Pergjoka
  Arlinda Pergjoka

  Sindi 👎👎👎👎👎👎👎👎

 • Angjelin Pllumaj
  Angjelin Pllumaj

  Edhe pse nuk me ka plq kurr e nuk em plq kurr per arrogancet qe ka olti curri por kta idjoter do kishin dasht oltin mej vur en fre jo arjanit qe esht teper i “uret “ per kta ,,,, sinqerisht esht vert8 humbje kohe ti shohesh kta mostra ,, kta Jan kap njerin rrahe per tjetrin,,,,, pa pike vlere mun te them e shesin shpirtin djallit shum lire sa te uritur per fame ,,, dhe pa mend en koke qe Jan ,,,, zot na fal qe akoma vashdoj ti shof por Kur ske cfar te shohesh dhe thjesht kalim kohe ,,,, por nuk percjellin as nje vler per edukim apo asgje thjesht tregojn nje dhoj dhumi qe shoqeria shqiptare Po perjeton,,,,, nje brez vert8 i zymt,,,,, e tmerrshme dhe fatkeqsi e kombit!!!

 • Rosa 444
  Rosa 444

  Vetem mua ma shpif kjo sara apo ka dhe te tjer🙈

 • Mirije Kayis
  Mirije Kayis

  E vetmja gje e vertet ne kete show eshte debati shum i nxehte Sindi dhe Arjan 👍👍🤣🤣

 • Roza Roza30
  Roza Roza30

  Duke qe vtm ndjenj ska aty ne taking 😏😒

 • Roza Roza30
  Roza Roza30

  Gelian budallliiiii preja e radhes 😒

 • keni krasniqi
  keni krasniqi

  Sindi ja fut kot ,, ik rri ne shtepi

 • keni krasniqi
  keni krasniqi

  Rrespekt per te madhin e shqiptaris Arjan Konomi 🙌🌟🙌

 • keni krasniqi
  keni krasniqi

  Rrespekt per Arjan Konomin !🙌🌟🙌

 • keni krasniqi
  keni krasniqi

  Haha Sindi kafsh shtepiake,,, e le fajtor Arjanin pse nuk di te jav lyp djemve

 • erion leo
  erion leo

  Ne cdo moment qe ka folur sindi sonte ka shume te drejt ne aspekt me Arjanin! (Ps kam shume respekt per Arjanin, por sjam aspak dakord me komentet qe ben per sindin). Kurse nje gje qe sme pelqen te Sindi eshte menyra se si e ruante si gome rezerv muratin kur kishte locon ne studio sepse ne realitet sindi pelqente vetem Locon. Kur iku loco u zhyt te murati po shume vone

 • LINNDA AGAJ
  LINNDA AGAJ

  Boooo po mjaft moj sindi se na hape zorret e barkut me gjith veshiken.Po kush eshte ai rob perendie qe te duron ??? Ke nevoje per psikolog moj vajze se ke probleme shume te renda s'ta ka as Arjani as cunat .

 • Advanced Mum
  Advanced Mum

  Sindi e ka kuptuar qe po nuk foli do fitoj zemren e publikut, tani po mundohet me I nxjerr te gjithe keq duke u viktimizuar

 • Eneida Besimi
  Eneida Besimi

  Sara sa fake je o zot 🙈

 • Rexhe Sylejmani
  Rexhe Sylejmani

  Sara e do Noizyn

 • Maverick 77
  Maverick 77

  Sindi na ke peshtiros fjalen "ofendim". Aman mos e permend me! Je bere e bajatshme!

 • gjenson gjensson
  gjenson gjensson

  Boll keq folke Arjoni su merrke vesh ama qyky geljani spo merret vesh hiqq shka po thot ma zi se Arjoni 🤦‍♂️

 • Maverick 77
  Maverick 77

  Sipas kesaj qe kam pare un ne kte emision deri tani dua te rradhis personat me negativ dhe me mashtrus qe askush sdo donte ti kishte ne shtepi apo ne shoqeri: Ana1, Melisa, Andi, Tea, Atdheu, Sara, Antonela. Te pakten per mua keto jane me te spikaturit deri tani. Sidomos Melisa Andi Tea jane kampionet. Njerez fallco komplet!

 • Besam Shabani
  Besam Shabani

  A jan zën Antonela dhe Sara apo me duket mua?!

 • Mihaila
  Mihaila

  Arjani thote: un jam me i madh, edhe dhe po te godita ma prano. Se per "edukim" e kam "drurin".

 • Armela Mela
  Armela Mela

  Bravo Sindi bravo 👏👏👏

 • erza T.
  erza T.

  Sa pa ndjenja kjo Sara akull e ftoft. As hasmin mos e pafsha pa ndjenja si kjo se boll fatkeqsi duhet me kon

 • E. M.
  E. M.

  Bora te hyptë vetja në qejf thone shkodranet

 • E. M.
  E. M.

  Sindi ti duhet te ikesh. Ma shpif! Hipokrite dhe injoranca jote shume e rrezikshme .

 • erza T.
  erza T.

  Dojn me qel klluq mevli e lediana, sdojn me livrit vendit 😂

 • E. M.
  E. M.

  Ti je nje moderatore shume e pasjellshme

Faqja Tjeter