Arjan konomi: Ja pse nuk u martova kurr!
03:25
160,467
Reddit
Kojshia Show me Moderator Sadri Imeri RTK 1

Komente
 • marieta marieta
  marieta marieta

  Nuk u martove sepse ke goje te hidhur shume kur debaton me konkurentet...dukesh hakmares...

 • I hate padrejtesite
  I hate padrejtesite

  Arjan I esht gayyy

 • PLISI IBardhi
  PLISI IBardhi

  O sa me vjdn keq per ju qe mundoheni ta kritikoni zotri Arjan konomin jeni shum te vegjel nga truri njeriu me inteligjenc vendos vet se si esht me se miri per veten leni ju paragjykimet se qaf duhet e qfar jo nuk ka nevojë zotriu per kshillat e juja ai ju jap kshilla juve.Zotri Arjan Konomi nga ana ime ke rrespektin me te lart qe ekziston per inteligjencen per klasen per edukimin per sjelljet per menyren e te folurit per stil per te gjitha qe i ben, smundem te gjej fjali per te pershkruar thjesht i ke te gjitha qfar nje njeri te civilizuar i duhen .rrofsh sa malet me shendet dhe lumturin tende te paster.

 • Νορι Κριπα
  Νορι Κριπα

  Po ca kontratre, të rrishish gjith jeten ,po si do i quash femije ,ti je një,me fal për ofezen ,e heq veten të mencur

 • Drita Celaj
  Drita Celaj

  E drejte ajo qe thua vetem nje cope letter eshte Po ne shqiperi po nuk je i martuar me ligj nuk munden femijet te rregjistrohen ne trungun familjare kam degjuar

 • Kimo Aliraj
  Kimo Aliraj

  A pp s qenke i martuar ti qe flet dhe u fut spicat per tu grindur ata ne perputhen 😃 ndaj je aq pikant aty ti 😂😂👍

 • Loredana Lifestyle 2
  Loredana Lifestyle 2

  Mire bere ...ce do

 • Gramoz Shkembi
  Gramoz Shkembi

  Me mire qe nuk u martove se asnjè nuk te mbante

 • Piera Matteoni
  Piera Matteoni

  Po ne kohe je o Arjan martohu

 • leana messi
  leana messi

  Jam e gêzuar qê të njohëm kaq shumë .Mendoj se je gjëja më e mirê pér ata qê ndjekin " pêrputhen " . Vlerê e madhe . Respekte .

 • Krasniqi Hatixhe
  Krasniqi Hatixhe

  Hajde se e martojm ketu ne mergim 🤣🤣

  • Krasniqi Hatixhe
   Krasniqi Hatixhe

   @Nok Jaku deutschland

 • Luciana Lusha
  Luciana Lusha

  Kurr shkruhet kurre....sorry

 • Ilva Cjapi
  Ilva Cjapi

  Jam me ty Arjan Konomi 😊😊

 • Bler G
  Bler G

  Jam shume dakort me ju Z. Arjan

 • Maŕi Marib
  Maŕi Marib

  Aman gjie dhe ti ke plus 40 nonji se e merito

 • marieta marieta
  marieta marieta

  Po ju Arjan pse nuk e keni gjetut dashurine .....

 • marjana lika
  marjana lika

  Je fantastike Arjan.Ke nje kulture te pa pare dhe nje shpirte te mrekullushme.....Qe rralle here e gjene.....Te dyja keto cilesi bashke jane nje bombe....Je i thjeshte ne cdo veprim tendin. TE ADHUROJ

 • Romeo Joel
  Romeo Joel

  mugajeti I la pa martuar....pune benim dhe Ne nuk kendonim kengen e (qiriut) h.eli

 • MONIKA KOS
  MONIKA KOS

  Arjane je shume njeri i mire dhe i edukuare te simpatho shume nga large Shqiperise

 • Tila Kortoci
  Tila Kortoci

  Respekte arjan per zgjuarsin qeke sakt shum po flet

  • Gramoz Shkembi
   Gramoz Shkembi

   Me mire qe nuke u martove je njeriu me ikeqn ne bote

 • Lucy Pashai
  Lucy Pashai

  Mos vdeksh kurr o legjend Arjan Konomi je njëshi

 • Shpresa Kotini
  Shpresa Kotini

  Shendet e suksese Arjan!

 • Flora Gusha
  Flora Gusha

  Arjan Konomi duhet patjeter te gjesh shoqen E jetes .Je akoma i ri simpatik dhe inteligjent Jeta shoqerore eshte tjeter dhe Martesa eshte me e gjendura.Mendoj se vajza te mira ka plot.Dhe Vunoj ku ti ben pushimet ka Nevoje per dore Femre dhe zhurme femijesh.Te uroj shendet dhe nje shoqe te mire jete.MOS E HUMBE SHANCIN JE AKOMA QE MUNDE TE ZGJEDHESH.

 • En Su
  En Su

  Ne rregull je arian ata qe jane beqar din me shume prandaj jane beqar

 • Marie Prenga
  Marie Prenga

  Je njeri largëpamës" asnjë het nuk ësht von, nuk i dihet! Jeta ka të paprirura dhe surpriza, bashkudhtare e jetës ësht bakshortja , sinqeriteti në dashuri ëshë detyr mbi detyrat!

 • Alimi Kujtim
  Alimi Kujtim

  Respekt Arijan Konomi Jeni Legjend e Gjall,i pa zevendesueshem Lum Shqipja🇦🇱 qe u ka

  • Maxton Jeremy
   Maxton Jeremy

   @Augustine Brooks Yea, have been watching on flixzone for since december myself =)

  • Augustine Brooks
   Augustine Brooks

   Pro trick : you can watch movies on Flixzone. Me and my gf have been using it for watching all kinds of movies recently.

  • Marie Prenga
   Marie Prenga

   Mgjesi, respekt o mik të falenderoj për vlersumin, gjith të mirat nga Lezha!

 • Alfonc Sejdini
  Alfonc Sejdini

  Arian te pelqej kur nxjerr mllef per per tao taon e librazhdit

 • Lati Prezja
  Lati Prezja

  O njerez pse i gjykinu tjeret .su ka hec fati.dhe kaq..eshr e shkruar si per djemt dhe per vajzat pa fat

  • Luljeta Mato
   Luljeta Mato

   @Marie Prenga ç

  • Marie Prenga
   Marie Prenga

   Jo o mik, me pas lind pa fal" do kish ndrru jet, njeri la fatin e vet " mos me një mënyr në një tjeter, nuk ka njeri pa shans , mos heret von ju ruajt Zoti!

 • Lati Prezja
  Lati Prezja

  Uay cne arjani beqar

 • Shpresa Mucaj
  Shpresa Mucaj

  Sa te mendohet i mencuri budallai u martua

 • Fghu Ttyy
  Fghu Ttyy

  Sepse esht pusht dhe ska sesi te krijoj familje se nuk i ngrihet bilja me femra

  • Heart Love
   Heart Love

   Po ty cfare te shqeteson ,,,e t jete gay ai

 • Etleva Xhaferi
  Etleva Xhaferi

  Je i mbrekullushem Arjan .

  • Sali Rerza
   Sali Rerza

   Arjan asnjehere nuk eshte vone nuk ka si familja. Jane martuar shume te medhenj ne moshe

 • Miside Koraqi
  Miside Koraqi

  Arjan Konomi je shumē mrekullushum edhe pse nu ke krijue familje ajo ësht vendimi i yt personal. por qka më pelqen mas shumti ti je shumë intiligjent i papar i singjrt je korrekt dhe shumë shumë ... të tjera.... turoj shumë shendetë të pa fund.🌞🥰👌

 • Nqe Uta
  Nqe Uta

  Qyqja arjani sigll e shan sindin per virgjei

 • ela ela
  ela ela

  ARJANE 👍👍👍👍

 • Aidas Merz
  Aidas Merz

  Shumè bukur e ke thene...zemra dashuron jo letrat martesore..por je shumè i mire dhe per kete me vjen keq qe nuk ke trashigimtarin tuaj nje gen shume i zgjuar do kishte nevoje njerezimi 🤗🤗 je shume i mire❣💟👍👍❤🍀🧿🙏

 • Majlinda Hoxha
  Majlinda Hoxha

  Meglio soli che mal acompagnati. Nje fjal e urte popullore thote " me mir vetem se i keq bashkshoqeruar.

 • Ylle Herri
  Ylle Herri

  Arjan Konomi Njeriu dhe Opinjonisti me i mire qe ka ky vend👏Nuk mund ta gjykosh tjetrin per martese dhe per familje?! Jane me femije dhe gra dhe po i cojne ne Qendra socjale!! *Jete te gjate dhe te lumtur Arjan Konomi🤲🤗🤷‍♀️

  • Ilmi Sadiki
   Ilmi Sadiki

   @Azbije z jo moter se njeriu nuk duhet te jetoj veq per veti duhet me i respektu ligjet hynore. Dihet se kush ngel pa u martuar qoft femër apo Mashkull.me mfa dhe shum pershendetje Shqipes ku do qe jan.

  • Azbije z
   Azbije z

   Edhe un mendoj ashtu secili ben zgjidhjen evet si iduket me se miri

 • Mimoza Bllaca
  Mimoza Bllaca

  Uuuaaaa qfar tmerri qfar te vyn dituria kur skrijon familje qfra do lesh prapa o plako kush do shfrytzoj pasurin qe krijon me vite . Turp nga nje njeri qe akuzon sindin ajo 20 vjeq ende buzt qymsht nene i ka ti plako singel 🤣🤣🤣🤣🙉

  • Krasniqi Hatixhe
   Krasniqi Hatixhe

   Mimoza sa e kam.kuptu arijan i nun eshte i martuar me kuror aj e tha qe eshte me diken sdo thot kurora te ben te lumtur njerzit bashkjetojn dhe jetojn te lumtur edhe pa kuror ashtu e kuptova

  • Ajo Sikjo
   Ajo Sikjo

   Mimoza Bllaca po debile po ashtu si thua ti eshte. Ti qe ke femije do i trashgosh budallallekun qe ke femijeve tua.

  • OO OO
   OO OO

   @Rrahim Drenasi per dashurine sfidon rrezikun , mer parasysh vuatjet , dhimbjet edhe deshtimet . Flas per njerzit normal qe u “funksionon”.....trupi dhe truri

  • Rrahim Drenasi
   Rrahim Drenasi

   I vyan me shume se mijera tjere.Qka te vyen gruja qe burrit qdo dite ja bene dimer e veti verr.Nje shembull pse ka botue roman burri qe pese vite sja kryen obligimet drenicakja i ka thene per mua i vdekur je.Dihet per te a nese s gjene naj mashkull bene edhe me qen aq femer lavire eshte dhe e pa mend.Nuk eshte veq ky miliona ka tjere.Nuk don femra kurve shpirtin me ja tjerr...gjeniu

  • OO OO
   OO OO

   Eshte i ditur por nuk i ngrihet

 • Liliana Saliasi
  Liliana Saliasi

  Ky me mire qe nuk eshte martuar Ky eshte bajat nuk eshte simpatik

  • Badalona Badalona
   Badalona Badalona

   @Dardan Shkodra e une me ta rras ty ne goj 🤣🤣🤣🤣

  • Dardan Shkodra
   Dardan Shkodra

   @Badalona Badalona ta rras ty ne zuz pra hahaha u ngule bulash

  • Badalona Badalona
   Badalona Badalona

   Nashti e ka shummmm te vogel K.....🤣

  • Doro Saraj
   Doro Saraj

   Ti moj shushk smund te kesh zgjuarsi të vleresosh arjanin

 • Azbije z
  Azbije z

  Arjan je shum i zgjuari

  • Rrahim Drenasi
   Rrahim Drenasi

   Jo vetem i zgjuar po shume largpames gjeni i deshiroj te gjitha te mirat e botes ne jete.Personalisht une ja kam lakmi.poeti i pa fat.

 • Zymryt Goza Hasi
  Zymryt Goza Hasi

  Oooo Arjan si mundesh te jetosh pa grua? e quditshme ndoshta si Jezu Krishti qe nuk u martua ose si ata ne kish qe betohen mos mu martu Pershedes Zerina

 • Shala Shacir
  Shala Shacir

  o jav qift dreqi nanen si na bat hor ne keto emisjone te mutit mu puth e qputh mos e kopioni europen me budallak po me pun o shqiptar se jem shum mrapa me pun se me budallak juakemi kalu

 • Edi Korca
  Edi Korca

  Ket her ke fol mir arjan keq me i tregu bashkis qe je martu

  • N RR
   N RR

   Mire ja ke bere arjan cka tvyne gruja me mir beqare

Faqja Tjeter