Anxhela Peristeri - Nuk Me Doje (Official Video)
246,662
Reddit
Music video for ''Nuk Me Doje'' performed by Anxhela Peristeri
@Anxhela Peristeri - Nuk Me Doje (Official Video)

Music: Kledi Bahiti
Lyrics: Fifi
M.U.A: Sageri
Video by: Sebastian Production
Directed By: Ardit Cuni, Gramoz KotrociInstagram: instagram.com/anxhelaperister...

Komente
 • Roaster Hu BC
  Roaster Hu BC

  Paid views

 • Leo Goga
  Leo Goga

  keng e bukur po mos bli shikime

 • Roshan Shrestha
  Roshan Shrestha

  Gulabarima

 • Elena Minaj
  Elena Minaj

  Super ze super kengetare bravo per kengen super e bukur suksese

 • Mat A
  Mat A

  It's really like Persian! 🇦🇱🇦🇱🌹❤ very good😍😍😍

 • Crista
  Crista

  You didn't love me You don't care how much it hurts Where I am today, where I was yesterday, where I will be tomorrow Where you find strength to leave me Maybe you are afraid of feelings and wants to be alone Stop it, stop it, stop it cause you're destroying me Ah I got upset with you How much I got upset with you Aaa even you didn't love me, you didn't say it Ah I got upset with you How much I got upset with you Aaa even when you hurted me, you didn't understand it I drained on your waves Unfortunately I go back where I don't want to Tell me what should be done and not what I want It's bad for you, but good for me believe me Stop it, stop it, stop it cause you're destroying me Ah I got upset with you How much I got upset with you Aaa even you didn't love me, you didn't say it Ah I got upset with you How much I got upset with you Aaa even when you hurted me, you didn't understand it I can't bow down in front of you Be mad at me and if you want forget me Believe me, how many times... I got upset with you How much I got upset with you Aaa even you didn't love me, you didn't say it Ah I got upset with you How much I got upset with you Aaa even when you hurted me, you didn't understand it

 • Μαρια Κιου
  Μαρια Κιου

  Thea!!!❤️

 • Ana Ana
  Ana Ana

  Kenga super,po ku ke kenge te shemtuara ti? Je super

 • κάπου εκεί
  κάπου εκεί

  Κουκλάρα κ φωνάρα. Θέα . 🔥🔥🔥

 • Zilije Amzi
  Zilije Amzi

  Gerald_Peng e ka nxjer para te Kenga Magjike dhe jan shum te ngjajshme nmelodi

 • TheDragon Boy
  TheDragon Boy

  Si gjithmone kenget e tua jane super💥💥💥💣💣💣💣💣

 • Shyhret 123
  Shyhret 123

  jeta vazhdon ❤👊💪😂😂🔥🔥👏👏

 • coddiwompler
  coddiwompler

  I memorized so many of your songs in the Eurovision season like E Cmendur, Pa Mua, Shpirti Ma Di and of course Karma. You now have a constant place in my playlist, thank you for participating in Eurovision otherwise I wouldn't know about these amazing songs. Sending lots of love from Turkey🌹

  • PB 28
   PB 28

   Agree! Most of her songs are great!

  • PB 28
   PB 28

   @John Economou It's E Cmendur's english version,both are great!

  • John Economou
   John Economou

   Listen to "Insanely in love" - Anxhela's english song !!!

 • Janina Nina
  Janina Nina

  Superr

 • Dritan Zaimi
  Dritan Zaimi

  Lovely!

 • Nama nama
  Nama nama

  Vallahi sa e ngjova e ka kuptu direkt qe tekstin e ka bo fifi per arsye se thote sa “jom” merzit me ty

 • robbi
  robbi

  Ku e ke kerbacin mastere e SM ? NOT ORIGINAL... SORRY

 • robbi
  robbi

  SM ????

 • Altɘr Ego. Poland 🎧
  Altɘr Ego. Poland 🎧

  she has such a beautiful voice 💙💙 I don't know what she's singing about, but I still like it so much 😊😊

 • Ɛʒɛvaʃrrɛmmzʕɛnunogfeoə Tʃaakatoɛtaallrɛfeə
  Ɛʒɛvaʃrrɛmmzʕɛnunogfeoə Tʃaakatoɛtaallrɛfeə

  Finxhil.

 • CISCO POLO
  CISCO POLO

  Ti ye KUKU 🤣😅🤣😅🤣 SHUM MIR 🎵 👊🏼🇦🇱

 • Muzike
  Muzike

  Beautiful song. This kind of songs suit much better Anxhelas fantastic voice. She gave Albania best performance at Euovison. What an artist, what a stageperformer. She deserved a stronger entry!

 • Rustam Najafzade
  Rustam Najafzade

  Huge love from Azerbaijan 🇦🇿💙 She has really angelic voice. Hope to visit beautiful Albania soon 🇦🇱🦅

 • *Stella*
  *Stella*

  Nuk me doje ...💎❣...ku isha dje 🙄 ku jam sot 😔💔

 • johan stefani
  johan stefani

  je mbrekulli anxhela në kngë enë bukuri

 • R Lena
  R Lena

  I still wake up listening Karma of Eurovision. Muzike Shqipe me fillu diten.

 • tzem Senka
  tzem Senka

  Είσαι φωνάρα ρε ιδολο η καλύτερη από όλους ❤️❤️😍

 • nick
  nick

  Masterpiece

 • Dina Deliu
  Dina Deliu

  👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻Fantastike ❤💜

 • kamciaa99
  kamciaa99

  I'm so happy that I had a chance to discover Anxhela thanks to FiK and Eurovision. Such an amazing song, I love it! Kisses from Poland to all Albanian friends! ❤️🖤❤️

 • Dmusic
  Dmusic

  That's very similiar with Gerald- peng at Kenga Magjike2021

 • Gjovani Mashaj
  Gjovani Mashaj

  Fantastike bravo🇦🇱

 • Sife Sife
  Sife Sife

  Po isht e vërtet kjo 😭😭😭😭😭😭😭 se nuk më ka dashtë se po të donte do më mbante jo të më linte vetëm si jetime 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 • Elen Petrosyan
  Elen Petrosyan

  So beautiful. Love albanian music from Armenia 🇦🇲❤🇦🇱

  • Sevda Ä
   Sevda Ä

   algone.info/slow/video/g7CZu7BnZnRkp4E do you mean ? the best album Anxhela.

 • by Piotrek
  by Piotrek

  Omg! Love it! Amazing woman! Greetings from Poland ❤️❤️🖤🖤🖤

 • j.tuci88
  j.tuci88

 • fotini hyka
  fotini hyka

  ❤️❤️❤️❤️

 • Sonila Kasaj
  Sonila Kasaj

  Super keng😪😪👏👏

 • Pollog
  Pollog

  Ç'është kjo modë alla-allkaida me ato mjekra të zeza si terroristë te shqiptarët?!!

 • Efi Gjika Lovers
  Efi Gjika Lovers

  Wow🤩

 • Klaudia Tatar
  Klaudia Tatar

  yo are miracle ❤️

 • Zef Leva
  Zef Leva

  Ma e mira je

 • Veronika Harusi
  Veronika Harusi

  Anxhela je unike❤❤❤❤❤❤❤

 • suga
  suga

  Lyrics Se ke problem sa me dhemb kur me the Ku jam sot ku isha dje ku jam neser Ku e gjen forcën e pastaj më len A Thu te tremb ndjenja e do të rrish vetëm Ndalu,n

 • Smerfetka Hania
  Smerfetka Hania

  I love this song ❤️ Greetings from Poland❤️

  • Sevda Ä
   Sevda Ä

   algone.info/slow/video/g7CZu7BnZnRkp4E do you mean ? the best album Anxhela.

 • Viktori Micani
  Viktori Micani

  Super kenge Anxhela ❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💥💥💥💥💥

 • Elson Brahimi
  Elson Brahimi

  ΑΣΤΕΡΙ ΙΣΕ🌟🌟

 • readsz
  readsz

  jam shqiptare ne itali gezoj kur e degjoj gjuhen time the paster dhe i kuptoj fjalet. kur degjoj ato keng kosovare ose geg me ngjan vetja sikur jam straniere ne vendim tim ahah

  • Bela. D
   Bela. D

   @readsz gegerishtja eshte dialekt i gjuhes shqiptare ashtu si dhe toskerishtja. Si do te ndiheshe sikur ata te veriut te shanin toskerishten tone? Dhe mmeqe ra fjala shqipen me te paster e ka Elbasani, jo jugu

  • Juni Kulu
   Juni Kulu

   Tamam ta shpifin. Ka lezet gjuha e paster

  • readsz
   readsz

   @Vilson Paluca ku shava un gjuhen shqipe geg? thjesht thash se gezoj kur degjoj gjuhen shqipe toske se e kuptoj qart dhe kam familjaritet personalisht. nuk kam turp ta them

  • Vilson Paluca
   Vilson Paluca

   Me mir esht të thuash kur fusin gjuh te huaja Anglisht etj…. Se sa të shash Gjuhen Shqipe . Gegrishtja tingëllon shum mir nuk e kuptoj pse e thua kët . Turp të kesh….

 • Robin Oswald99
  Robin Oswald99

  I'm so glad she was in Eurovision this year - otherwise, I wouldn't probably know about this AMAZING artist and her beautiful music ❤️❤️

  • Sevda Ä
   Sevda Ä

   algone.info/slow/video/g7CZu7BnZnRkp4E do you mean ? the best album Anxhela

 • KINGDOM OF ILLYRIA
  KINGDOM OF ILLYRIA

  👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

 • Azre '97
  Azre '97

  Anxhela Peristeri - Nuk Me Doje (Teksti/Lyrics) Se ke problem Sa më dhemb Kur më then Ku jam sot Ku isha dje Ku jam nesër Ku e gjen forcën e pas të m'len A thu të tremb ndjenja e do t'rrish vetëm Ndalu Ndalu Ndalu Se po m'shkatërron Aah, jam mërzit me ty Sa jam mërzit me ty Naa, edhe pse nuk më doje Nuk ma thoje Aah, jam mërzit me ty Sa jam mërzit me ty Naa, edhe kur më lëndoje Se kuptoje U fundosem keq mu në dallgët e tua E si per dreq dehem aty ku s'dua Më thuaj dreq qa duhet E jo qa dua Vështirë per ty Po më mirë besom për mua Ndalu Ndalu Ndalu Se po m'shkatërron Aah, jam mërzit me ty Sa jam mërzit me ty Naa, edhe pse nuk më doje Nuk ma thoje Aah, jam mërzit me ty Sa jam mërzit me ty Naa, edhe kur më lëndoje Se kuptoje Se para teje dot s'përulem unë Më mer edhe inat e nese do më harro Ti më beso E di sa hereee Unë jam mërzit me ty Sa jam mërzit me ty Naa, edhe pse nuk më doje Nuk ma thoje Aah, jam mërzit me ty Sa jam mërzit me ty Edhe kur më lëndoje Se kuptoje

  • PB 28
   PB 28

   Thank you for this!

  • Erza Shala
   Erza Shala

   ♥♥♥

 • Elio Nardi
  Elio Nardi

  Si te mos e duash kte ze kte tekst kte melodi.. Sa keq qe publiku shqiptar nuk eshte i kultivuar i japin like klikime parazitve te perputhen dhe anashkalojne kengetearet e vertet qe vertet punojne fort.. Anxhela je perfekte ndihem me fal qe te njofa ne vitin e pare ne fakultet do jem gjithmone fansi jot

 • Argita Lashi
  Argita Lashi

  Nuk ndaloj se degjuari,e ajo qe me pelq esht shqipja paster,

 • dzeno rzv
  dzeno rzv

  Biggest treasure from Eurovision - discovering Anxhela ♥️

  • PB 28
   PB 28

   She is a big treasure indeed.❤

 • Den Isa
  Den Isa

  Fantastike..Suksese Anxhi ❤

 • Che Chef Kruz
  Che Chef Kruz

  hermoso tema, desde mexico envio mis mejores deceos y desde que conoci el tema me volvi un fanatico de su musica, este tema tiene esa escencia que trasmite

  • Che Chef Kruz
   Che Chef Kruz

   Your beautiful album

  • Sevda Ä
   Sevda Ä

   algone.info/slow/video/g7CZu7BnZnRkp4E do you mean ? the best album Anxhela

 • Hans Bazelmans
  Hans Bazelmans

  Echt keigoed. Ik blijf een fan van Anxhela.

 • Anna M
  Anna M

  Queen🔥🔥🔴

 • Era Era
  Era Era

  Suksese Anxhela❤️ Sa like bëhen per zërin e bukur të Anxhelës🥰

 • R M
  R M

  😍😍😍😍

 • Angela Selimi
  Angela Selimi

  Oh Fifi oh si nuk e ke kenduar kete tekst ti vet,do te shkonte shume

  • Megi Daja
   Megi Daja

   shum e vertete , un degjoj “ zerin “ e fifit ne koken time me kete tekst , pavarsisht se Anxhela eshte super talent .

 • Suzana Gorvokovic
  Suzana Gorvokovic

  ❤️

 • Lyuben Dino Tsvet
  Lyuben Dino Tsvet

  ❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥

 • Ja Haa
  Ja Haa

  You Dit not love me &Ti nuk me doje Anxhela Peristeri diva 🇦🇱❤

 • icallmyselfgino
  icallmyselfgino

  Take this opportunity and fly higher Anxhela , cause you deserve it.

 • Ari Kasa
  Ari Kasa

  👌❤️

 • Aulona Sqillo
  Aulona Sqillo

  Super gjithmon bukur e vetme 💓💓💓💓💓💓

 • Diana Telegrafi
  Diana Telegrafi

  🇦🇱🙏❤️Performancaa Shumeeee Shumeee e bukurrrr 💥Divaaaaa 🍁❤️Zemraaa imeee ❤️Anxhelaa Peristerii 🌸Superrrr Suoerrr ⭐️STARR💥🙏❤️🌏

  • Sevda Ä
   Sevda Ä

   algone.info/slow/video/g7CZu7BnZnRkp4E do you mean ? the best album Anxhela

 • Alec Zika
  Alec Zika

  YOURE SO TALENTED WOW

  • Sevda Ä
   Sevda Ä

   algone.info/slow/video/g7CZu7BnZnRkp4E do you mean ? the best album Anxhela.

 • Emiliano Haziri
  Emiliano Haziri

  Suksese perfect song❤🌟🌟🌟🔥🔥🔥👍👍👍👍👏👏

 • Mirela Lela
  Mirela Lela

  Très belle bisous ❤🇦🇱🇦🇱🖐🇫🇷

  • Sevda Ä
   Sevda Ä

   algone.info/slow/video/g7CZu7BnZnRkp4E do you mean ? the best album Anxhela.

 • Rodjana Seferaj
  Rodjana Seferaj

  🔥

 • Drilon Vuthaj
  Drilon Vuthaj

  Me emocionon pa fund kjo kenge 🥺💘 Me ben per te qar 🥺😭

 • Irma Mazniku
  Irma Mazniku

  Dritherime 💖💜💗😍

 • WWE X BTS
  WWE X BTS

  Ofc, she is ameazing😍

  • Sevda Ä
   Sevda Ä

   algone.info/slow/video/g7CZu7BnZnRkp4E do you mean ? the best album Anxhela

 • Anna Anna
  Anna Anna

  Kenga super!!! Klipi dhune fizike e psikologjike!

 • N.O
  N.O

  Na ke ber krenare ne eurovizion pavaresisht se ti nuk more cmimin per ne je e fituar te lumte ❤️

 • Mariela Skendo
  Mariela Skendo

  Thjesht e mbrekullueshme

 • Efi Gjika
  Efi Gjika

  Wow amazing 🥰😍 love you anxhela 😘😘😘💜

 • b499
  b499

  Hey so schön ❤️

 • sara sara
  sara sara

  Sa shum te huaj ke bere per vete ❤️

 • danoTAROT ❤️‍🔥
  danoTAROT ❤️‍🔥

  Pa fjale fiks me e mira kengetare shqiperise ♥️

 • Mr Bean Bean
  Mr Bean Bean

  This girl can sing and her voice is powerful woow 👏😍

  • Sevda Ä
   Sevda Ä

   algone.info/slow/video/g7CZu7BnZnRkp4E do you mean ? the best album Anxhela

 • Flu tdu
  Flu tdu

  ❤️💃❤️🥇🇦🇱👌

 • PB 28
  PB 28

  Can someone give me the lyrics of the song? I want to sing it properly lol

  • Erza Shala
   Erza Shala

   you can find it on below comments

 • Monika Sedlmeir
  Monika Sedlmeir

  ♥️

 • readsz
  readsz

  çpo ben moj? na kenaqe shum !

  • Sevda Ä
   Sevda Ä

   algone.info/slow/video/g7CZu7BnZnRkp4E do you mean ? the best album Anxhela.

 • MBIZZ
  MBIZZ

  Kush mendon se Anxhela duhej ta fitonte Eurovisioni 2021

  • Orion Berisha
   Orion Berisha

   @Neritan Dritan ok si te thuash ti ja bejm

  • Neritan Dritan
   Neritan Dritan

   @Orion Berisha absolutisht jo! Nuk është në natyrën time!

  • Orion Berisha
   Orion Berisha

   @Neritan Dritan te pershendes edhe un dhe mos bo provokime

  • Neritan Dritan
   Neritan Dritan

   @Orion Berisha absolutisht respektoj çdo opinion! Ju përshëndes! 😉😉

  • Orion Berisha
   Orion Berisha

   @Neritan Dritan ti nuk e pelqen si kendon angjela nuk e pelqen ti ke shije ndryshe por per mua v.eresimi prej njeshit deri ne 10 eshte 7

 • readsz
  readsz

  ishalla ndonje big producer e degjon kte keng dhe punoni bashk se je bravo

 • readsz
  readsz

  i didn't skip the ads

 • readsz
  readsz

  wowow

 • Esc Greece
  Esc Greece

  Anxhela 😍

 • ChristosvamosOfficial
  ChristosvamosOfficial

  Strong ! Congratulations 👏👏👏👏❤️

 • Emiliano Starova
  Emiliano Starova

  ❤️❤️❤️❤️

 • Meko Harley
  Meko Harley

  The Albanian Divaa 🔥

 • alkis fani
  alkis fani

  Ti je mrrekulli ke zgjedhur njeriun egabuar..ne video klip ..tmerr..ke shkatrruarr cdo gje...akoma spo arrin majen ..krim ..ky sikur ka ardh nga mali ..🙏🏽🙏🏽🙏🏽🙏🏽🙏🏽🙏🏽

 • loredana ogici
  loredana ogici

  Super 👏👏

 • kwsthsgrr
  kwsthsgrr

  Eurovision 2021 nobody? Good luck from Greece ♥️

 • kristina
  kristina

  Ska si kengtaret e vjetra 😂

 • eri gjyli (AUTOCHTHONOUS)
  eri gjyli (AUTOCHTHONOUS)

  Suksese.!!