Analistët shkrihen së qeshuri me deklaratën e Bashës, se do të "luftojë deri në fund" pas humbjes
08:41
154,236
Reddit
Emisioni i plotë: algone.info/slow/video/mK-8z5xta4Ciy3k
#tepaekspozuarit #mcntv #yllirakipi #arjancurri #arturzheji #edvinkulluri #lulzimbasha #partiademokratike

Komente
 • Ornela Demo
  Ornela Demo

  Po ca fillon.....lufta e Kullurit vlla 😄

 • Bashkim Karamuca
  Bashkim Karamuca

  Bravo ylli nake shkrir se qeshuri si komedia ete madhit jovan bregut mekete opozit gjith jeten do qeshim

 • Michalis Natsis
  Michalis Natsis

  hollanda mullinjte me ere i ka. lufta mbaroi ,dhe basha se kuptoi.

 • AL
  AL

  Po sa u zgjua Basha prej vêrteti tani tani fillon lufta mbahuni trima 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Ems G63
  Ems G63

  Lul kurr mos ti pafshim syt e pidh burr 😂👍

 • Alikaj Shezai
  Alikaj Shezai

  🤣 😂😂😂😂😂 gallata qe ka me këte lule u shkrin me te qeshur gazetaret del likia thot merni sfurqet del basha thot fillon lufta ka gallata me keta pz

 • Albanian Ger
  Albanian Ger

  Sikur ta kishte drejtuar PD. Luli do te fitonte. Por Praktikisht PD. eshte duke e Keqperdorur Salihu. Basha Thjesht eshte Autoparlant i Salihut, gje per te cilin Humbi 3 her Radhazi!

 • arben carcani
  arben carcani

  e sajta luft eshtē ??

 • Natassa Pietri
  Natassa Pietri

  O zot me lot kot qe e nderpren se u shkriva duke qesh

 • Haide Dhuli
  Haide Dhuli

  Nuk ka cmim per kete moment!!!! Mos vdekshi o Zot!

 • Nicos Berletti
  Nicos Berletti

  Bravo Basha mos hek dore nga PD se pse do japesh Rames mandate deri vdekje natyrale

 • Shpetim Cokaj
  Shpetim Cokaj

  Tani luften ai e ka me demokratet qe te mos e heqin nga kryesia.

 • ceerw buty
  ceerw buty

  Minutat e para ishin me te mirat e viteve te fundit po qeshni o burra sw per te qeshur dhe qar njekohesisht. Por une qesha me lot😂

 • melgibson1970
  melgibson1970

  Qeshni ju qeshni, do ju q... het nëna edhe juve, nuk e keni larg, edi do ua fusë më keq se enver hoxha

 • Naim Kica
  Naim Kica

  Haha skan faj aspak 😂

 • Lorenz Tusha
  Lorenz Tusha

  Hahahahahahha... E madheeeeee.... Ahahahahhahaa

 • bcvbb hyui
  bcvbb hyui

  Ai u sforcua aq shume per ta thene, lufta vazhdon! 🤣🤣 sa dhe xhelal meziu nuk e besoj.🤣🤣🤣

  • ceerw buty
   ceerw buty

   E lezetshme kjo

 • Alketa Keta
  Alketa Keta

  tipike ironi greke e currit

 • mentor tola
  mentor tola

  Na vdiqet se qeshuri ,

 • Jc Cubaaa
  Jc Cubaaa

  Nuk e kam ndjek me pare por lot 🤣🤣🤣🤣

 • brave forever
  brave forever

  Po qa lufte mor ata jan bashke bejn gam gam ne tv per opinion

  • bcvbb hyui
   bcvbb hyui

   😂😂😂😂😂😂 esht ber vertet per gallat me lot 😂😂😂😂 fillon lufta 😂😂😂😂

 • Bledialroed PSN
  Bledialroed PSN

  Me lot kam qesh edhe un , skan faj analistat basha ka 8 vjet meme (meme shabllon pa modifikim fare)

 • Hekuran Ajdini
  Hekuran Ajdini

  Lufta me mullinjt e ERES.

 • Loni Betoni
  Loni Betoni

  Tani fillon lufta hahahahaha

 • George Milano
  George Milano

  Ate qe skishte parti rugacesh ti dilte para e hoqen qafe esht mallkimi i sokol olldashit qe e con partin demokratike nga disfata ne disfat po te ishte i ndjeri sokol ne krye as nje shqiptar nuk e shiste voten po do shkonte ta hidhte masivisht pa frik per shpres

 • Shpetim Muci
  Shpetim Muci

  Duke qeshur unë po ju shkruaj, PD e drejton SALI BERISHA sa për Luli dilte sa për tu dukur në popull qe te mësonin demokratët që lidership që është Luli. POR nga brenda është dhe do të jetë sali Berisha deri në vdekje PD nuk ja lëshon njeri tjetër. KETRADHE mundet që lidership do jete GRIDA DUME SA PËR NUMËR.

 • Vladimir Lleshi
  Vladimir Lleshi

  Aedini se hajdutet jeni qe qeshni me voten e popullit legenat qeshin kot

 • Hamide Hoxha
  Hamide Hoxha

  Ca' lufte don luli sesht i zoti as per luft as per paqe.qeshni ju qeshni .ju qesht zemra.

 • Marius Hoxha
  Marius Hoxha

  Tallni ........ se vuan populli beni qef edhe pak koh se do tju viij fundi edhe juve jeni gazetar legna te gjith

 • SKENDERBEGAS ILIRIUS
  SKENDERBEGAS ILIRIUS

  🤣🤣🤣🤣👍

 • M. N.
  M. N.

  E lezetshme kjo

 • Akeljan Zeneli
  Akeljan Zeneli

  loteeeee 😂😂😂😂😂😂

 • Lulja Ime
  Lulja Ime

  👏👏👏🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣..le te mari luli & grida nje fije bari e te luftojn me vehten pd ka marr fund eshte bere tamam estrade

 • acdc111ify
  acdc111ify

  "Te shpjegoi un tani" OMG. Thats fucken funny.

 • Tonipatos Ferataj
  Tonipatos Ferataj

  😂😂😂😂😂😂 esht ber vertet per gallat me lot 😂😂😂😂 fillon lufta 😂😂😂😂

 • Ardi A
  Ardi A

  Emisioni me real dhe me i lezetshem ne Shqiperi…..dhe flm qe na bete te qeshim :)

 • qopoy dnon
  qopoy dnon

  Minutat e para ishin me te mirat e viteve te fundit po qeshni o burra sw per te qeshur dhe qar njekohesisht. Por une qesha me lot😂

  • Shpetim Muci
   Shpetim Muci

   Dnon edhe unë qesha por ti paske qeshur me shume sepse na paske XJERRE atë gjoks të madh që paske ti moj vajze. Ste kuptoj moj vajze nuk xirret gjoksi në fotografi. Sepse o xjerr vetëm kokën e fityren. O mos xirr as një diçka. Sepse, ti pas mendonit tënd ri po na thua me shikoni mua cfar gjoks ka unë. Ke gabuar për më dimin tim moj vajze. Të kërkoj dhe falje po varet cfar përgjigje do me kthesh mua.

 • Ballist 96
  Ballist 96

  Kryetari i opozites po qeshin te gjithe me ty o lulush largohu oj katastrof natyrore

 • Rudi Mali
  Rudi Mali

  Pse se ftove Tos Nanon mo

 • Rudi Mali
  Rudi Mali

  U dhjet duke qeshur

 • Kacurri Linza
  Kacurri Linza

  PD ESHTE DUKE U PASTRUAR NGA BUROKRATE QE PRSININ ME LUG NE BREZ.SHUME MIRE QE PO NDODHE KJO SEPSE PD DO DEMOKTRATIZOHET

  • Kacurri Linza
   Kacurri Linza

   @qopoy dnon BRAVO

  • qopoy dnon
   qopoy dnon

   Oh zot.... sa kam qesh..... me lot...

 • Kacurri Linza
  Kacurri Linza

  BASHA, NUK DUHET TE LARGOHET,

 • Afrim Gjata
  Afrim Gjata

  Per te qeshur ishte pz

 • Adnand Sheme
  Adnand Sheme

  O Curri para ceshtjes kombetare dhe demokracise dhe fjales se lire te nje populli qe vuan dita dites. Nuk ka komitet internacional apo kombetar qe del para nje referendumi popullor dhe kundrra nje populli qe eshte perbuzur e drejta e cdo gjeje qe kerkohet nga ata .

 • Engjell Shtylla
  Engjell Shtylla

  Basha injoranti i shiti demokratet ne mandatin e dyte per pallatin e vjehrit tani ja futi edi ramvirusi duke ja nxjer fletet e votimeve te opozites te pavlefshme, asnjeher nuk ka ndodhur ne shqiperi qe pa dal rezultati zgjedhjeve, te thuash fitova direkt nje dit mbas zgjedhjeve, ramvirusi e beri kete qe opozita mos te kerkoj dhe tregoj faktet qe jane bere manipulime, vjedhur, komisioneret dhe numeruesit jane bler qe te nxirnin fletet e votimeve te opozites te pavlefshme.. Per kete ka punuar edi lakuriqi si tja u vjedhi votat opozites

 • Alfred Marku
  Alfred Marku

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Alfred Marku
  Alfred Marku

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • dgdfgdgd dfgdfgdfg
  dgdfgdgd dfgdfgdfg

  Do filloj lufta e tenxheres dhe byrekut se m shum ska cben ky deficent umanoid me psikoz ufoje dhe utopik politik.

 • Al Pacino
  Al Pacino

  Ketu eshte te qeshesh ti futesh nje te dhjeri dhe te ikesh kaq

 • Aleksander Krasniqi
  Aleksander Krasniqi

  E more lul palla ste ka ngel gje tjeter vetem futju portokallis 😂

 • nead shullazi
  nead shullazi

  Lot pz madh 😂😂😂

 • abc
  abc

  Rroft pd-ja qe po i ben me ne fund shqiptaret te qeshin 🤣🤣🤣

 • One Piece
  One Piece

  Mos i thuani yllit rakipit bravo po lulit qe po vazhdon luften dhe po na ben per ye qesh

 • xhani xhani1
  xhani xhani1

  Pz 30 here e kam kthy te pare vdeka tu qesh me lot o lul basha mos vdeksh kurr je me ik te portokallija😂😂

 • genci safa
  genci safa

  Oh zot.... sa kam qesh..... me lot...

 • durrsi durrsi
  durrsi durrsi

  Po te gjith kta Jan ca me berishen dhe me meten bashen se duan ktoo duan luft

 • Elisjon Goseni
  Elisjon Goseni

  Ahhahaah, qeshni ju qeshni, se janë patate për ju!

 • Islam Gashi
  Islam Gashi

  Respekt se me te vertet jan bere per te qeshur kta politikan pa turp

 • GRM Infissi
  GRM Infissi

  Pjes shum e bukur.E kam par mbi 20 her! Luli nqs dha dorheqjen dyet te konkuroj ne portokalli se e ka te fotuar

 • Chef Flo
  Chef Flo

  Do filloje lufta o shqipe, futjani malit se zbriti Lulushi

 • Ornela Demo
  Ornela Demo

  po ato reklamat pse i fute.. do kishim qesh ter diten :D

 • Erion Golemi
  Erion Golemi

  Kjo esht per çmim te par ne television shqiptar hhahaaa

 • Alda Zejno
  Alda Zejno

  🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🤼‍♀️

 • Marsid Oparaku
  Marsid Oparaku

  Kot e futen publicitetin ky moment duhet te vazhdonte 🤣🤣🤣

  • Nikel Nik
   Nikel Nik

   Ata mezi e mbajten te qeshuren edhe pas publicitetit ti thua 😂😂

 • Arjanit Shqipetar
  Arjanit Shqipetar

  Curi tani fillon lufta ,ylli cila luft mo 🤣🤣🤣

 • Zef Nikolla
  Zef Nikolla

  Te gjitha analista maskarenj hajdut te pa cipe

 • Vesa Serena
  Vesa Serena

  Ai eshte nje trap...

 • Dritan Goga
  Dritan Goga

  😂😂🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂LULI.

 • Shefqet Hasimaj
  Shefqet Hasimaj

  Per BASHEN Dielli Lind ne Mbremje!!!

 • Oliver Kolitari
  Oliver Kolitari

  Ore pa kërkoni largimin e tij. Bëni asamblenë e PD me shumicë vote hidheni poshtë ,, e hajt shnet,,

 • Clirim Maho
  Clirim Maho

  Mallista.

 • BG BG
  BG BG

  Thitheni Asashin m shpesh beheni ma interesant emisionin

 • Loni Betoni
  Loni Betoni

  Na shkrite sak prz, hahahaha, Ilir Meta nga njera ane dhe Luli nga ana tjeter hahahaha, tani fillon lufta thote.

 • Tom Bucaki
  Tom Bucaki

  😂😂😂😂😂

 • Kostandin Bushi
  Kostandin Bushi

  fb.watch/5dOyipecLT/

 • Ardit Papa
  Ardit Papa

  Tragjikomedi. Turp i papare.. Te qash e te qeshesh bashke.

 • Jus HD Mullahi
  Jus HD Mullahi

  Alta na knoqi sderzoht osht si ilir meta rrin me zor haäa kujtim haxhia bexbach

 • Children Video
  Children Video

  Vdiqa😂😂😂👏

 • Sele Nica
  Sele Nica

  edhe ju tallni karin mir ata qe perfitojn po ju ca perfitoni

 • Arjanit Shqipetar
  Arjanit Shqipetar

  E madhe kjo lulushi po then gjdo parashikim🤣🤣

 • Gon Dibrani
  Gon Dibrani

  Basha akoma se ka kuptu se ka humbur po thot akoma kemi fitu keto poletikan luajne teater me populli .edhe rama thot fitova tani te presim zgjedhje prap te shifim kush do ta pranoj humbjen.

 • Helion Aliaj
  Helion Aliaj

  E treta e verteta 🤣

 • ShokuAndroid
  ShokuAndroid

  LOT ...pas publicitetit sduhej mbajtur e qeshura....ahhhh sa bukur XD

 • Luli Shkullaku
  Luli Shkullaku

  Na turprove o bash nga lul po kfhehesh ne lolo ......mos u bej gazi i botes

 • Bruna N
  Bruna N

  Me lot perzotin Do luftojm thot Opozitaret e vertet Te vjedhur e Te genjyer e Te dekurajuar, ky spitullaq thot do luftojme

 • anonymous 2020
  anonymous 2020

  Hahahah sa gjiganda jan e ne qe.po e shofim spo e mbajm dot te qeshuren 🤣🤣🤣

 • arben vata
  arben vata

  me lot kemi qesh edhe ne ktej

 • Mario samu90
  Mario samu90

  Hahahaha

 • Miltiadh Llacaj
  Miltiadh Llacaj

  Lulke kete emision e ke pare patjeter,te verteten nqs se ke nje cik seder .....une po te isha ikja direkt ne hollande naten me avjonin qe nisej naten pa me pare njeri dhe kur te kthehesha per pushime nderroja ngjyren dhe formen e flokeve te mos njihesha.Me kete le name.

 • Dani Elb
  Dani Elb

  😂😂😂😂😂

 • Indrit Cela
  Indrit Cela

  Hallall haha ha ha

 • mimoza llabani gurra
  mimoza llabani gurra

  A osht per te qare ..mjer ne kush na perfaqson...hiku edhe PD

 • Dhimo ku
  Dhimo ku

  Oo çu kënaqëm emision më fantastik që ke bër zoti Rakipi,😉😂😂😂😂

 • Brux Belge
  Brux Belge

  Hajde Kazan hajde!!

 • Leo Tropoja
  Leo Tropoja

  Ylli je njesh veç mbiemri ta prish pak

 • Hasibe Bishdili
  Hasibe Bishdili

  Nuk është ashtu si thotë Curri Nuk i beson më Bashës populli se i dogji mandatet e popullit dhe dolën në rrugë dhe popullin e nxorën në diell Duhet t'i kërkojë të falur popullit se ishte ai që ja dha mandatin dhe jo të futen e të dalin këto agallarët nga parlamenti si t'i dojë qejfi është përgjegjësi e madhe morale ndaj popullit se po nuk e respektive sovranin ai të vret me plumb pambuku dhe të jep shuplakën më të rëndë në zgjedhje ashtu si jua bëri respektojeni popullin Mos shikoni ata që ju vinë nga pas

 • Gazi Floriri
  Gazi Floriri

  lideri thon pupupupu ca turpi ca llumi o turp i kombit po behuni nje her realista behuni burra dhe uroni kundershtarin per fitoren cilido qoft ai o byth...ra njeres apo ke frik nga bab sala se te pret gjuhen a ca di beni ju kur te iki ai per skrap ku do veni o qyqer

 • Dc Alb
  Dc Alb

  CLUFTE MOOO😂😂😂😂😂😂...Tani do filloj lufta per Bashen .Deri ne 25 prill e kishte te sigurte fitoren e flinte 24 ore ne 24 .Tani nuk e ze me gjumi dhe do shpall lufte ...

 • San Zej
  San Zej

  Oo amundi ma ta shiqoj she de vdes tu qesh

 • San Zej
  San Zej

  HHahshahaaaaaa

Faqja Tjeter
Masumiyet 11. Bölüm
2:5:58
681 mijë