Ana - Deal
1,203,144
Reddit
Ana - Deala
STROF 1:
Deal deal me mu nuk ka deal deal
Ti sje bad men ti je bad bitch
Kom thy ligj e jom nxon me polic
Jom bo rich e do njerz i kom bo rich

Femna jote vjen me mu e ta puthi pak
Vjen me i edhe ihesh o plak
Po do fam une tjap clap clap clap
Me shuplak clap clap

BRG:
TIK TOK TIK TOK
Zemra po i rreh
One shot, two shot
Jam tu i ngreh
Po lu virgjinjen manastiri eh, Tampon
Ti ski shpat per atdhe lyu n’kolofon

REF:
Make the booty work x2
Po don temin booty work

STROF 2:
Uh baby a e din qe un jam self made
Kudo qe jom un i kam all paid
Ti po don me u bo si un po na sjem tnjejt
Jeni fake, bang bang u i kom krejt

Call me beba, kur hy mrena krejtve ju ik menja
Ice cold for this bitches jo nuk kom ndjenja
mjep dashni, jo dilema un nuk kom frena T’Thirri benzema

BRG:
TIK TOK TIK TOK
Zemra po i rreh
One shot, two shot
Jam tu i ngreh
Po lu virgjinjen manastiri eh, Tampon
Ti ski shpat per atdhe lyu n’kolofon

REF:
Make the booty work x2
Po don temin booty work

Komente
 • VLONJATI
  VLONJATI

  Te qifsha burrin work

 • Po kari Po
  Po kari Po

  Nese juve nuk ju ka dal gjak nga veshi ne ket keng do t thot qe keni koronavirus kshu qe shkoni t vizitoheni

 • krrozer
  krrozer

  Kenga official e Kozakut

 • Miki Vlogs
  Miki Vlogs

  Macja ime tu flejt une vura kengen e Anes Macja ime ra na krevati na shurdhove macen dhe mua

 • Vojsava Drini
  Vojsava Drini

  Ku e ke lidh lopen o Ana masi erdhe ntiron apo aty after topit se nga aty more fam ene bo kshu lloj ka*lliqesh.Tpakten na thuaj se ca duhet te mensoj nje person nga kjo "kenge" ,coli eshte mesazhi.ca spo na shogun syt.lloj lloj "femrash"🤮

 • Alesia Haxhiu
  Alesia Haxhiu

  Suksese ana😊😘

 • erion lipovica
  erion lipovica

  diell diell apo nuk ka diell hit

 • Not Be Send
  Not Be Send

  E papame dmth per ty se ma ngrefe karin me bytht e tuja

 • Butaaa
  Butaaa

  Anisa Veseli te lutem me fal qe te kam ofendu per zerin tendd😭🙏

 • Motivations and facts
  Motivations and facts

  Ua kujtoja se kendoja keq 😢🤔 por jo pran ksaj qenkam yll bote se paska ze si sorre kjo 🤣sorry zmr

 • PUPG ALBANIA
  PUPG ALBANIA

  🖕🏿🤦‍♂️

 • Majli 007
  Majli 007

  Hina veq me ta bo Unlike 👎🏻

 • Johny Guerra
  Johny Guerra

  😅😅😅😅😅😅😅😅😅😂😂😂😂😂😂😂😂😂🙉🙉🙉🙉🙉🙉

 • Esmeralda Durraj
  Esmeralda Durraj

  Lere Artistet te bejn punen e vet se sje per kte pun 🤯🤮🤮

 • Aneda
  Aneda

  Pse duan te behen kengetare me zor?

 • Linda
  Linda

  “Kengetarja” më analfabete nuk din as eshe vezm dy fjalë t’i shqiptoj- qw eshe parashkolloret e din. Poashtu edhe video degjeneruse. Turp per ata qw lejojn tipin e saj te flliq Tv🤮🤮

 • leonel ferati
  leonel ferati

  E more famen nga perputhen dhe fillove te kendosh

 • Kruje Kruje
  Kruje Kruje

  o zot po me dhembin veshet

 • RapSounds DE
  RapSounds DE

  👎KETU ESHTE BUTONI PER UNLIKE 👎

 • Saimir Ahmetaj
  Saimir Ahmetaj

  Komente te bukura , te gjith futemi per te lexuar komentet , kenga e ksaj 1m klikime Hahahah burri work 😅

 • MATTIAS GAMING YT
  MATTIAS GAMING YT

  me shume like kane komentet se kenga🤣🤣🤣

 • Muhamed Haziri
  Muhamed Haziri

  pare fallco

 • Roza Seli
  Roza Seli

  Seriozhisht ti ske kenduar me pare po ti je talent madje anglishtes I lujke fe mejk dhë buri uork

 • Nail art 3d
  Nail art 3d

  Iuuuu ca klipi dhe zeri 😤🤮🤮🤮🤮🤮🤮👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎

 • sara gjergji
  sara gjergji

  Uh santo cielo 😱

 • sait Lamallari
  sait Lamallari

  Bo booooo skandaloze,,perputhen me le pa ea vetem nga ti,, mo mle pa ndeshu edhe muzik ajde rrot k,,,,, hajde

 • Bjorni Kalaja
  Bjorni Kalaja

  Kjo kenge perdoret per torture ne koren e veriut

 • PAJTYM OFFICIAL
  PAJTYM OFFICIAL

  💣 Beat

 • Aferdita Shaqiri
  Aferdita Shaqiri

  As Linda Morina ska marr komente kaq tbukura 😂

 • erion xhafa
  erion xhafa

  Wtf is happening. This is disgusting. Na beret mos degjojme me kenge for the rest of the life.

 • Never Regret
  Never Regret

  Qia robt qlidhje keni me muziken ju mej oj robqime na keni ça majen e karit , shurra tkarit

 • Enea Doci
  Enea Doci

  Mejk the burri work ☠😭😅😅😅

 • AYY FOREVER
  AYY FOREVER

  Kjo kenge eshte me bukur nese fikni telefonin

 • Albi Bilibashi
  Albi Bilibashi

  Ky esht i vetmi koment positiv. Mos kerkoni neper komente se nuk do gjeni.

 • Rihan Nedjbi
  Rihan Nedjbi

  Kam nevoje per uje te bekuar pasi e degjova ket

 • Florjan Kanaçi (Flori Gold)
  Florjan Kanaçi (Flori Gold)

  Cit: Atdheu tu pre flokt mos me e njof kush 🤣 👩‍🦲👩‍🦲💇💈

 • fT__DOGANIERIA
  fT__DOGANIERIA

  Bravoooooo je super kengetre me fl po ishte thjehst nji talle trapi

 • fT__DOGANIERIA
  fT__DOGANIERIA

  A je e cmendur😐

 • ALBANIA here
  ALBANIA here

  Mbana Tok⚰

 • Ari Ari
  Ari Ari

  Po thuaj fjalët tamam moj Analfabete , po ti nuk di te flasësh edhe jo me te këndosh..

 • agnesa syla
  agnesa syla

  deal deal🤣😅🖤

 • Γιολενα Ντερβισι
  Γιολενα Ντερβισι

  Mua po pelqen mek dhe burr urk burri burri urk😂😂

 • evelyn yeahh
  evelyn yeahh

  Qyqja e zot na ruj 🤣🤣🤣🤣🤣

 • ECO Alpha
  ECO Alpha

  Shi si i ka blloku mos shohesh disliket hahahaahaha

 • Meriton Idrizi
  Meriton Idrizi

  Po pse tnanes qet keng kur ski vesh per to phuuu rracennnn

 • Una Tina
  Una Tina

  Si perfundim, pas gjithe dislike qe ka marre kjo me ket "spam", ka me e fshi vete youtube 🥵

 • alcapone
  alcapone

  Turpi zotit video porrno yyyt vari kariste muti

 • Naim Bajraktari
  Naim Bajraktari

  ana lleshi je shum e mir💖❤💓💝😍

 • -.V.-
  -.V.-

  Uh baby ti e din qe un jam self made Ku do qe jom un i kom all paid Ti po don me u bo si un po na sjem tnjejt Jeni fake, bang bang u i kom krejt Call me beba, kur hy mrena krejtve ju hik menja Ice cold for this b**ches jo nuk kom ndjenja mjep dashni, jo dilema un nuk kom frena T’Thirri benzema

 • Ramiz Karaeski
  Ramiz Karaeski

  E shikoni qe u be e pasur duke shitur paracetamol der ne der 🤣

 • Adelina Coka
  Adelina Coka

  Burri workkk

 • R R
  R R

  Oh zot qfar zani te keq po ti vetem me u desh din si nuk te vjen marre shum keq ..

 • -.V.-
  -.V.-

  TIK TOK TIK TOK Zemra po i rrej One shot,two shot Jam tu i ngreh Po lu virgjinjen manastiri eh, Tampon Ti ski shpat per atdhe lyu n’kolofon

 • Aleksis Kajo
  Aleksis Kajo

  e

 • Leona Saipi
  Leona Saipi

  Oo pse si keni dhen oskar ksaj per zerin me te keq ne bote

 • eni halili
  eni halili

  Kujt si pëlqen të mbylli syt, nuk ka nevoj për komente negative, tashmë kjo esht e modës.

 • Alida Daci
  Alida Daci

  Thoni ca tdoni po I mori 1milion😂😂😂

 • Daniela cela 😍😍❤
  Daniela cela 😍😍❤

  Oj ana mos i nxirr kenget me gjera te pista

 • Su neli
  Su neli

  ma mir me autotune

 • Blackpink_fp
  Blackpink_fp

  bruh le nam moj goc ca esht kjo

 • Able Buble
  Able Buble

  Teksti: mejk thë burri work,burri work,burri work ti po don temin😆😆burri wark work

 • Kevin Lleshi
  Kevin Lleshi

  e ke dhje fare

 • Kevin Lleshi
  Kevin Lleshi

  dgjova ket keng; gjyshi ne koma ; burri work , burri work

 • _ Albgamer _
  _ Albgamer _

  Kjo keng ka thy rekordin e kenges se Kices Gjuje Gjuje😂😂😂

 • Enea Rustemi
  Enea Rustemi

  ana te falenderoj shum dhe te uroj suksese se deri dje gjyshja ime ishte e shurdher dhe invalide po sa vura kengen tende ajo u cu ne kembe❤️❤️❤️ dhe pastaj ja qiu motren laptopit 😂😂😂

 • Delena Vampire
  Delena Vampire

  +18

 • Delena Vampire
  Delena Vampire

  Po shkoj te pij uji me sheqer se me trembi

 • suela bajrami
  suela bajrami

  💘👑

 • DITI Sula
  DITI Sula

  Na rrujte karin me ket kong

 • Geri Uk
  Geri Uk

  Qr me keng koti sme kishin dgj veshet.

 • Arber Malaj
  Arber Malaj

  Lot I ka ber hide like dhe dislike se ka dal bllof

 • Elson Curaj
  Elson Curaj

  Turp turp turp. E mori vedin edhe kjo. Kjo këng të t'merron diten me djell se natën po çi po.

 • psychedelic
  psychedelic

  you put the flaw 🧚‍♂️🌠🥰 in flawless 🥰🦋💖

 • psychedelic
  psychedelic

  trusted the process 💕💖💫 now I have trust issues 🥰💖🦋

 • Toni Zhupa
  Toni Zhupa

  Rrofsh zemër se kisha mbet kaps dhe vendosa këngën tënde dhe u lirova plus me zuri dhe barku 😂

 • Doci Kumaraku
  Doci Kumaraku

  Keng e bukur bravo ana😘😘😘

 • FLAMURTARI boys
  FLAMURTARI boys

  Buri uork hahahahahahahahaha qr na cmontoi veshet karja

 • Jeta Cilia
  Jeta Cilia

  Sdo mend,lek i fituar me bythe e ke pershtatur fiks tekstin me klipin, Ti je per farmaciste Oki o zembra Pushofte ne paqe Arti muzikor Te keqen e Lulit ma jep sta jap

 • Ann Ann
  Ann Ann

  Hajde ta mbeshtesim naumin te bej dhe aji kenge me titullin ajo me tha loqe

 • Ann Ann
  Ann Ann

  Po ta kishte ana mbiemrin nga lleshi ne leshi imagjino sa do ishte ofenduar edhe lesht e dini vet ju😉

 • 9,999,998 views
  9,999,998 views

  I ula zerin dhe po i lexoj komentet🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Denis Berisha
  Denis Berisha

  Zëri ma i mir i melises sa e jotja ana

 • Anila Tara
  Anila Tara

  Xhemi please sorry anglishtja jote esht super me fal😫😭😭

 • ❤️ALESJA ❤️ORGITO❤️Love💕💏
  ❤️ALESJA ❤️ORGITO❤️Love💕💏

  Ej oan vazhdo bej keng mos I digjo as njerin qe Po te shajn ti ke qejfin e vet🥺🥺♥️♥️♥️♥️

 • ANONYMOUS FRIENDS
  ANONYMOUS FRIENDS

  e paska dhi fare.

 • Anna Veli
  Anna Veli

  Isha e lumtur dhe po thoja qe ka nxjerr Ana kenge..E degjuam. Pasi mbaruam qendruam ne spital😏

 • Nida Dullaj
  Nida Dullaj

  This song is 🔥 in muted

 • Pranvera Ndreca
  Pranvera Ndreca

  😤😤😤😤

 • eris shala
  eris shala

  kënga shumë e mir... deri tek sekondi 20 (kuptohet)

 • Addison Rae
  Addison Rae

  Eshe tu ardh me vjell prej Kesaj kenges

 • Detjon_ Gjonaj
  Detjon_ Gjonaj

  Edhe ta mendosh qe producenti qe te ka thon ty qe paske ze per muzik thjesht ka tall k*rin me ty 😂

 • Elsa Matoshi
  Elsa Matoshi

  Sa fillova me ngju ket kenge nuk me punonte me telefoni😭😭😭🤣

 • Aida Kolpira
  Aida Kolpira

  Nuk qahem më nga kënga e Medinës😳

  • Aida Kolpira
   Aida Kolpira

   *melisës

 • Roza Xhabli
  Roza Xhabli

  Oj ana ke lene nam

 • valentino 123
  valentino 123

  O ana e paske flliq fare

 • slayer xffx
  slayer xffx

  😂😂😂😂😂😂😂

 • Jona Jonajona
  Jona Jonajona

  Mir qe vjati 1m

 • Adisa Krasniqi
  Adisa Krasniqi

  A je muslimane a katelike

 • D H
  D H

  Te gjithe bejne zhurem Ana suksese vazhdo perpara. Te lumte

 • PUBG RèédHeŁŁ
  PUBG RèédHeŁŁ

  hahhahahahahhahhahahhahahahahhahahhhahhahahhahhahahhahahahhahahhahahhahahhahahhahhhahahhahahhahahha oooooo ahhahahhahahhahahahhahhahahahhahahhahahahha

Faqja Tjeter
Deji
8:34
8 mln