Altin Sulku - Era (Official Video) ft. Stine | Prod. MB Music
03:36
353,343
Reddit
Produced by: Marengel Boja
Video by: Estia Film
Lyrics remix / Melody line: Stine Rec
Lyrics Ref: Sokol Marsi
Choreography: Tan Brama Academy
Skenografi: Florenc Bardhi
Kamera & Dron: Olti Almeta
Nori JD
Special efx:VisiGega Light and Sound
M.U.A: Sallon Monika
Thnx to: Miss Jeny Shshka
Restorant Tarantella

Follow Marenglen Boja on:
►Instagram: instagram.com/marenglen_boja/
Follow Altin Sulku on:
►Instagram: instagram.com/altin_sulku/
Follow Stine on:
►Instagram: instagram.com/stine_records/
Follow Estia Film on:
►Instagram: instagram.com/estia_film/
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/0HPl1Vnh0GmDZwd3fUCoXA
iTunes: music.apple.com/us/album/era-feat-stine-single/1553746801
#AltinSulku #Stine #Era

Komente
 • Kostandin Stefani
  Kostandin Stefani

  Muzik me te lodhur skm egnuar vk

 • Джавид Хузахмедов
  Джавид Хузахмедов

  Like

 • Raju arora
  Raju arora

  Love from India 🇮🇳🇮🇳❤️❤️

 • Marinela nela
  Marinela nela

  💔💔💔💔💔💘💘💘

 • E. D.
  E. D.

  Duhet te behej shkak virusi qe kengetaret tane nuk udhetojn dot jasht shtetit per te bere klipet......qe me ket rast te shohim bukurite e Shqiperise 🙄👍🏼 Por kenga shum e bukur anyway 🤗

 • Barbie Melina
  Barbie Melina

  Me ne fund nje keng qe do e degjoj dit per dit per qejf 😍😍

 • balo loko
  balo loko

  Kjo eshte e vjedhur nga greket..fisai apopse apo to spazmeno mu to tsami..plutarxos..

 • Marghe
  Marghe

  Na kishte munguar ky ze😍Stine sa mire qe u riktheve ne baladat qe te shkojne aq shume per shtat.. Nje bashkpunim shume i bukur bravo cuna

 • TONIEL TONI
  TONIEL TONI

  🔝

 • Di Ko
  Di Ko

  Nice

 • S M
  S M

  Këngë e vjedhur

 • Bukra Agolli
  Bukra Agolli

  Erdhe si era dhe ike shpejt 😞

 • Bukra Agolli
  Bukra Agolli

  Fry er e ftoht dhe trupin tim se ngrohë as zjarri 😔

 • Teresa Pjetri
  Teresa Pjetri

  Kjo super keng me super kengetar ka kaq pak klikime shko melisa nje dit 1 mln ne kurr nuk i vlersojm sa duhet

 • Ailsa Ni
  Ailsa Ni

  Si emri im qenka edhe titulli i kenges super kenge Suksese ❤❤💙💙💙💙💙👏👏👏

 • Alda Xhika
  Alda Xhika

  Bravo nje keng shum shum e bukur shum ze te bukur te dy 🤗😍😍😍

 • Ludovik Kociaj
  Ludovik Kociaj

  Me te mirët !

 • Alda Xhika
  Alda Xhika

  👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏😥

  • Ailsa Ni
   Ailsa Ni

   1:14

 • Nora Vesele
  Nora Vesele

  Suksese👌🙌👏👏

 • visi pashkaj
  visi pashkaj

  like kush mendoj qe në kte kenge ishte dhe Era Istrefi.😃

 • Marinela kumria
  Marinela kumria

  Suksese ❤👏👏💓💓💓💓

 • Ilirjeta ilirjeta
  Ilirjeta ilirjeta

  Sa bukur 😍

 • Artemis Marku
  Artemis Marku

  U rrita me kenget e Stines, do jet me i miri per mua edhe pas 1 mln vjetesh, respekt pa fund

 • Silvana Canaku
  Silvana Canaku

  Eshre me te vertet shum e bukur jenj fantastik .Kur e degjova me ktheu mbarapsh me vite 🥰

 • Shenvalentin 2021
  Shenvalentin 2021

  Shum shum keng ebukur bravo 👏👏👏👏👏👏👏

 • Βαλεντίνα Tv
  Βαλεντίνα Tv

  Refreni komplet i vjellur nga kenga qe kendon kengetari grek Jani Plutarkos . Fisai poli apto spazmeno mu to xhami 😂😂😂😂😂

 • seeni gzty
  seeni gzty

  Gjithmon e kam adhuruar ket kenge 😊

 • Gerta B.N
  Gerta B.N

  Gjithmon e kam adhuruar ket kenge 😊

 • Amra Dashballa
  Amra Dashballa

  Suksese 🥰

 • Perla Περλα
  Perla Περλα

  👏👏👏👏👏

 • Sigh Hrio
  Sigh Hrio

  Jeni te dy njishat e Dibres.jeni njisha dibranet e mi

  • seeni gzty
   seeni gzty

   Super keng krenar dibra me ju

 • bcvbb hyui
  bcvbb hyui

  Fryn ere ne shpirtin tim lenduar sot nga malli.😢

 • Ledi Luli
  Ledi Luli

  1:14

 • ANIL XHANGOLI OFFICIAL
  ANIL XHANGOLI OFFICIAL

  Super 👌

 • Boni Durres
  Boni Durres

  Shum Bukur

 • Jo Na
  Jo Na

  Nostalgji 🥺 Love this song👊🔥

  • bcvbb hyui
   bcvbb hyui

   😍💘

 • Memet Rukaj
  Memet Rukaj

  Ca' tipi ky keng pa' lidhje

 • Erjola Llangozi
  Erjola Llangozi

  Si emri im qenka edhe titulli i kenges super kenge Suksese ❤❤💙💙💙💙💙👏👏👏

 • Dimri oh
  Dimri oh

  👍🏼

 • Dimri oh
  Dimri oh

  Nice Altin and Stine

 • Alban Bitri
  Alban Bitri

  Super kong bravo dibraaa

 • Lalala Lalala
  Lalala Lalala

  Na knaqet syte me detin per kange pa lidhje

 • Albanian boay
  Albanian boay

  🥇🥇🥇

 • Olti Sdn
  Olti Sdn

  Si gjithmon me super hite STINE BRAVO !!

 • unlock phones
  unlock phones

  Super keng krenar dibra me ju

 • Giwrgos Tsobanis
  Giwrgos Tsobanis

  Giannis ploutarxos fysaei polu

 • Erikson Tola
  Erikson Tola

  Suksese o voca e DIIBRES ju prsh kshu duhet tan artistat DIBRANE te jen bashk 👑❤

 • Fjoralda Leka
  Fjoralda Leka

  Superrr👏👏

 • Zhani Bejto
  Zhani Bejto

  😍😍😍

 • E Rexhina
  E Rexhina

  😍💘

 • Maria
  Maria

  Nostalgji Bravo Bisha

 • Arbjol Rabija
  Arbjol Rabija

  Super hallall ja u beft zoti cuna jeni yje

 • Diana Kulli
  Diana Kulli

  Stine ⭐

 • Ina Inva
  Ina Inva

  Suksese kanga e re 👏👏😘😘❤❤😍😍

  • Block Hand Test
   Block Hand Test

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 algone.info/slow/video/boCysX5un6CdsZc

 • Rono Vata
  Rono Vata

  HIT🙏🎶

 • Rea Ree Rea 777
  Rea Ree Rea 777

  Urime,Era quhet mbess ime 😇💜🙏 eshte vetem 8 muajshe dhe eshte lumturia e jetes time te trazuar!

  • Block Hand Test
   Block Hand Test

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 algone.info/slow/video/boCysX5un6CdsZc

 • Albertina Qorrajjj
  Albertina Qorrajjj

  You guys are the best !!!! 👏🏻👏🏻👏🏻

  • Block Hand Test
   Block Hand Test

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ algone.info/slow/video/boCysX5un6CdsZc

 • Drini Trupja
  Drini Trupja

  Super bashkpunim,tkesh kshu muzikantesh e te degjosh don xhonin vetem shqiptart e bejn

 • Arjana Jakimi
  Arjana Jakimi

  Dy zera shum te bukura,bravoooo Dibra!!

  • Block Hand Test
   Block Hand Test

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ algone.info/slow/video/boCysX5un6CdsZc

 • KING EDB ALREAL G
  KING EDB ALREAL G

  Ktu ska fjal per komlimente ...thjesht suksese🌷❤👊🙏☝🔥💣

  • Block Hand Test
   Block Hand Test

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 algone.info/slow/video/boCysX5un6CdsZc

 • blerim sadikllari
  blerim sadikllari

  👏👏👏👏

  • Block Hand Test
   Block Hand Test

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ algone.info/slow/video/boCysX5un6CdsZc

 • Agron Vija
  Agron Vija

  💥💥💥💥💥💥💥💥

  • Block Hand Test
   Block Hand Test

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ algone.info/slow/video/boCysX5un6CdsZc

 • Klajdi claydee
  Klajdi claydee

  Super 👑👑

 • Anja Jolla
  Anja Jolla

  Super 🔥❤️

  • Block Hand Test
   Block Hand Test

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ algone.info/slow/video/boCysX5un6CdsZc

 • Tia Sina
  Tia Sina

  Woww bellissimo 😲😍😍😍❤❤❤🇦🇱🇦🇱

  • Block Hand Test
   Block Hand Test

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ algone.info/slow/video/boCysX5un6CdsZc

 • Muhametaj 07
  Muhametaj 07

  Erdha per te pare xhenin ❤️

  • Block Hand Test
   Block Hand Test

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 algone.info/slow/video/boCysX5un6CdsZc

 • Ervis Official
  Ervis Official

  Hey Altin, Stine esht rrit me autotune po ti cne me kte version kaq ftoht origjinali kenges me mire te ishte vendos si ishte sesa ky version i ri...

  • Block Hand Test
   Block Hand Test

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 algone.info/slow/video/boCysX5un6CdsZc

 • Edvini Tirane
  Edvini Tirane

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐👏👏👏👏👏👏👏👏

 • Jonida Katzner
  Jonida Katzner

  Suksese!

  • Block Hand Test
   Block Hand Test

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 algone.info/slow/video/boCysX5un6CdsZc

 • Andreas Mengri
  Andreas Mengri

  Stine different level 🔥

  • Block Hand Test
   Block Hand Test

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 algone.info/slow/video/boCysX5un6CdsZc

 • Blledi
  Blledi

  Suksese vocat e Dibres 🔥💣🦁🦁🙌

  • Block Hand Test
   Block Hand Test

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 algone.info/slow/video/boCysX5un6CdsZc

 • tiku milan
  tiku milan

  Erdhi legjenda me stilin e vet Esti Aje Mi

  • Block Hand Test
   Block Hand Test

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ algone.info/slow/video/boCysX5un6CdsZc

 • Silva Lusi
  Silva Lusi

  Super keng

 • Genti Gentian
  Genti Gentian

  Fryn era ne shpin time, Jo verme ere,😭😭 Shume e bukur, complimenti cuna.,🥰

 • Unnamed@KT
  Unnamed@KT

  Ky stine ja ka heq lezetin muzikes sa her kendon ai e bej skip 😏

 • 003 Bx
  003 Bx

  O xheni shaska o yll

 • Mariglena Rama
  Mariglena Rama

  O zot nj mbrekulli 💔💔

 • Gazmir Mema
  Gazmir Mema

  Sa shpejt mbaron 🤔 Shum e bukur

 • Valentin Ago
  Valentin Ago

  bravo super 🙏🙏

  • Block Hand Test
   Block Hand Test

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ algone.info/slow/video/boCysX5un6CdsZc

 • Andy_ 25_al
  Andy_ 25_al

  Stine ke zerin perl presim nje duet me zinjon

  • Block Hand Test
   Block Hand Test

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ algone.info/slow/video/boCysX5un6CdsZc

 • Roli Landi
  Roli Landi

  Une jam fanatik dhe dashamirs i versjonit te vjeter te kesaj kenge si shqip dhe greqish ....

  • Block Hand Test
   Block Hand Test

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 algone.info/slow/video/boCysX5un6CdsZc

 • Eva Alldervishi
  Eva Alldervishi

  Erdhe si era e ike shpejt .

  • Block Hand Test
   Block Hand Test

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 algone.info/slow/video/boCysX5un6CdsZc

 • Kela Hajdari
  Kela Hajdari

  kjo eshte kenge greke se ka ber asnjeri ngate dy Altini e kendoj vetem tani me Stine mbas 5 vjet me ylli baken ndonje varjat tjeter0

 • AN Prod
  AN Prod

  Po me i brim ... vokali komplet autotune ... 👎

 • VIDEO INTERESANTE AL
  VIDEO INTERESANTE AL

  Stine na kisjte marr malli 😍😍😍😍 Imagjinoni nje keng dashurie stine ft noizy😍

  • Block Hand Test
   Block Hand Test

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ algone.info/slow/video/boCysX5un6CdsZc

 • Giulia giuliana
  Giulia giuliana

  Ah kjo era shpirti ta merr ju uroj gëzuar shën valentini të gjithve te dashuruarve pos paci fatin tim që nuk bera kur pjes tek kjo fest💔💔💔

  • Giulia giuliana
   Giulia giuliana

   @Adelaida Ada gëzuar e dashur shpresojmë

  • Adelaida Ada
   Adelaida Ada

   Gezuar e dashur , por kur nuk e pret vjen vet dashuria ♡

 • Andrej Stojanovski
  Andrej Stojanovski

  Uaaauu suer kenge bravo dy zera te mrekullushem 👌👌🤗🤗

  • Block Hand Test
   Block Hand Test

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 algone.info/slow/video/boCysX5un6CdsZc

 • Besnik Hasko
  Besnik Hasko

  E bukur kenga po nuk eshte nevoja te frymezoheni me kenge te huaja ne kemi "Eren" ton

  • Block Hand Test
   Block Hand Test

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 algone.info/slow/video/boCysX5un6CdsZc

 • Daniel Aris
  Daniel Aris

  Suksese! 👑👑

  • Block Hand Test
   Block Hand Test

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 algone.info/slow/video/boCysX5un6CdsZc

 • Tila Tila
  Tila Tila

  Kjo keng Ka vite qe eshte kenduar Por ka ndryshim me kengetarin Stine qe e shoqeron

  • Block Hand Test
   Block Hand Test

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ algone.info/slow/video/boCysX5un6CdsZc

 • Toni Araniti
  Toni Araniti

  Hiqni DORE NGA këngët te modifikuara më kompjuter 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 • Anila Baco
  Anila Baco

  Siete bellissimi una canzone splendida e bellissima..non ciò parole...Altin..Dibra ca nxiher gjithmon kengetar..shuuuume..te medhenje..por nje kombinim shume i bukur me Stin..suksese...siete meravigliosi e bellissimi..con rispetto Gessi Nila itali Firenze 🌟⭐ ❤️ sono di Valona però il mio sangue...di mio..babo..Dibra...

  • Block Hand Test
   Block Hand Test

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ algone.info/slow/video/boCysX5un6CdsZc

 • Jani Torra
  Jani Torra

  Edhe ne 2021 vazhdojme te kopjojme

  • VIDEO INTERESANTE AL
   VIDEO INTERESANTE AL

   Gjeja me e bukur kjo esht remake nqf se kupton 2 gjera nga muzika

 • Roovi
  Roovi

  Like it ❤

 • Antonis Taushani
  Antonis Taushani

  Super 👌 ❤️ 😍 😍 o Stine ka qen gjithmon I Mir dhe I pelqyer 😍😍😍🤗🤗🤗na I prek pak telat tani😢😢

  • Block Hand Test
   Block Hand Test

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 algone.info/slow/video/boCysX5un6CdsZc

 • ornela bela
  ornela bela

  Bravo Altin, dhe Stine dy 💞💞💞💞

  • Block Hand Test
   Block Hand Test

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 algone.info/slow/video/boCysX5un6CdsZc

 • xhuliano mucollari
  xhuliano mucollari

  🔥🔥🔥 na keni fut ne mendime me ket muzik .👏👏👏👏👏 ..bravo jeni t pa pare

  • Block Hand Test
   Block Hand Test

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 algone.info/slow/video/boCysX5un6CdsZc

 • Power Dinami
  Power Dinami

  Dhe pas 30 vjetesh prap duke emituar kenge greke,shko re be ndo nje pune tjeter se kjo ka sh.vite ne greqi dhe tani me se preferon njeri.

 • Dionel Shajaku
  Dionel Shajaku

  Sa zë të ëmbël ka stine talent i math

  • Block Hand Test
   Block Hand Test

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ algone.info/slow/video/boCysX5un6CdsZc

 • Antonella Kovaci
  Antonella Kovaci

  00:34 sa bukur tingëllon zeri Stines. ❤ Je legjendar definitivisht!

  • Andreas Mengri
   Andreas Mengri

   💯

  • Block Hand Test
   Block Hand Test

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍 algone.info/slow/video/boCysX5un6CdsZc

Faqja Tjeter
Hercai 61. Bölüm
2:19:30
1,5 mln