Alban Skenderaj - Zjarr ne shpirt (Official Video HD)
2,974,576
Reddit
Written by Alban Skenderaj
Producer: Lorenc Aliaj
Video: Provideo

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/2gHXwl...
iTunes: music.apple.com/us/album/zjar...
AcromaxMedia.lnk.to/ZjarrNeSh...

Komente
 • Ersi Baha
  Ersi Baha

  Bene shume kenge te bukura bravo

 • Agim Lazaj
  Agim Lazaj

  💖💖💖💖💖💖💖na kenaqe shpirtin kjo kenge.eshte fiksim ime .🌟🌟💜❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Adnand Dalipi
  Adnand Dalipi

  PO JU JENI MREKULLI

 • Suela Tushe
  Suela Tushe

  ❤️❤️

 • Blerina Veizi
  Blerina Veizi

  Cfare teksti,cfare zeri,cfare interpretimi. Adhurim dhe vetem adhurim per ty Alban i pa harritshem ♥️👏👏👏👏

 • Emi Tare
  Emi Tare

  Na zuri gjumi dhe ne jo bebin 🤗😍😍

 • Dhimo Official
  Dhimo Official

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Maria Nistor
  Maria Nistor

  Qualcomm puo tradure

 • E b
  E b

  Super 😃😃 nje dashuri e vertet

 • Korca Korca
  Korca Korca

  Rralle here godet nje kenge kaq shume👏👏👏👏👏👏

 • Αννα Κονομι
  Αννα Κονομι

  Thjesht relax!!!!

 • elhadi rajae
  elhadi rajae

  I love Albanian songs 🇲🇦

 • Rudina Shaba
  Rudina Shaba

  Mos vdeksh kurr Alban Skenderaj je qetesi shpirterore me kenget e tua

 • Manjola Bobo
  Manjola Bobo

  Je kryevepër Alban 🥰

 • Demirel Kullolli
  Demirel Kullolli

  Ah sa e bukur ,nuk gjen dot fjale ta pershkruash kete kengë.Bravo alban per punen e palodhshme qe bene.👏👏👏

 • kelina dema
  kelina dema

  ky eshte div ben kenge per te dashuruar, femije, per te gjithe

 • Aristo's Pizza
  Aristo's Pizza

  Je gjigand

 • Gaja CATALDO
  Gaja CATALDO

  Bravooo

 • Borsh 🇦🇱
  Borsh 🇦🇱

  🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️👏👏

 • Eyes of an enigmatic soul
  Eyes of an enigmatic soul

  Ua kaq bukur ❤️♾💙

 • Elena Qerreti
  Elena Qerreti

  Shum bukur kjo kenge👏❤

 • Adelina kuqi
  Adelina kuqi

  🎼👏

 • Ben Hajruli
  Ben Hajruli

  Pa mare parasysh ca kenge kur t shoh se albani ka fut online nje keng te re e di se kur do ta ndegjoj do me pelqej nje artis i mrekullueshem cdo kenge me vlere i papare alban prsh nga Ilirida e maqedonis jemi nje 🇦🇱

 • Ema Ema
  Ema Ema

  Si gjithmon perfect 👌🏻❤️❤️

 • Matilda Lakaj
  Matilda Lakaj

  Sa te dua une ty ,nuk te do ty njeri ....

 • Borsh 🇦🇱
  Borsh 🇦🇱

  👍🙋‍♀️🙋‍♂️keng e bukur.

 • LEZA Marjani
  LEZA Marjani

  Shume kenge e bukur.🥰🥰🥰🌟🌟🌟🌟🌟

 • Artur Ahmeti
  Artur Ahmeti

  Nuk mendoj se albani ka nevoj per tekst te shkruar posht kenges..🤣🤣🤣

 • Monda Goga
  Monda Goga

  Waw🥰 sa e bukur kjo kenga me pelqen shum e degjoj dit per dite 🤩

 • besiana anna
  besiana anna

  ,🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Manjola Beqiri
  Manjola Beqiri

  Kenga me e bukur me plotkuptimin e fjales❤❤❤❤❤❤❤

 • JoyOfficial
  JoyOfficial

  Alban skënderaj këngëtari i vetëm i cili ja vlen ta dëgjosh,si vetëm,si edhe ne publik

 • Djana Tusha
  Djana Tusha

  Te kenaqet zemra te degjosh kenget e tua Alban Skenderaj !

 • Teuta Kaceli
  Teuta Kaceli

  I vetemi kengetar qe me kenget e tij te qetesone shpirtin ne cdo kohe qe i degjone respekte 🙏🙏🙏🙏👏👏👏👏👏

 • Lisjana Mataj
  Lisjana Mataj

  Sueper 👏👏👏👏👏👏⚘⚘⚘⚘⚘⚘🌟🌟🌟🌟🌟🌟

 • Ntalipi eleftheria
  Ntalipi eleftheria

  Super kenge na qetsoj shpirtin ky njeri me ate ze brilant ty munde te thuash me plote goje Bravo 👏

 • Αντι Οδησεας
  Αντι Οδησεας

  ❤❤❤❤❤🥰🥰

 • Elona Pero
  Elona Pero

  Kengetari me i mire qe ka shqiperia. Nje ze qetesues, vidioklipet e tij ke qef ti shikosh.Jo me femra ,jo me lek ,jo me cigare und bla bla bla.alban skenderaj bene kenge per veshin dhe per shpirtin

 • dajana🤘
  dajana🤘

  😟❤❤❤❤❤😟

 • elona cuko
  elona cuko

  🇦🇲🇪🇦🇨🇿😘😘😘😘😘

 • elona cuko
  elona cuko

  🇦🇪🇵🇷🇹🇷🇨🇳🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Poli Tika
  Poli Tika

  Përfundimisht më i miri në Shqipëri Legjend do ngelesh ❤️

 • Feti Dida
  Feti Dida

  Super kenge bravo je super kengetar 🥰

 • Ή Κουζίνα της Άννας
  Ή Κουζίνα της Άννας

  Ja dedikoj kengen babit tim te dashur qe me iku dje😪😪😪

 • Osmon Kasa
  Osmon Kasa

  Kti njeriu i mjafton vetem nje kitare dhe ben mrekulli 👍👏👏👏

 • Rovena Uruci
  Rovena Uruci

  Sa fjalë të ëmbla bravo Alban skenderaj 👏👏👍

 • its_xhes
  its_xhes

  O zot ça super zeri , super tekst , super videoklip , je njesh tdu pafund. SUKSESE KUDO 💖💗💓💕🌟💫✨❤💚💜💙💛

 • Drilona Sherja
  Drilona Sherja

  Sa kenge e bukur😇😇😇😘😘😘😘je me i miri

 • ❄DORINA❄
  ❄DORINA❄

  Wowww super🎶🎶🎶😍😍🙈💘

 • Odeta Vava
  Odeta Vava

  Me kishte marre malli per nje kenge te bukur te muzikes se lehte. Bravo

 • Klajdi Karavidha
  Klajdi Karavidha

  I lumte nje pershendetje e madhe nga mua

 • Manjola Veshi
  Manjola Veshi

  🌟🌟🌟🌟🌟🌟

 • Mimosa Winkler
  Mimosa Winkler

  Keng qe te bèn te mendohesh 2here bravo keng Fantastike💥🔥👌

 • Kamela Dogan
  Kamela Dogan

  🤗🥰🥰🥰DK❤

 • Mirela Bena
  Mirela Bena

  Një Super hit kjo këngë Suksese🙏🙏🙏🙏

 • Ervin Zotaj
  Ervin Zotaj

  Keng si albani nuk bën dot njëri 😁💪

 • Regis Sulo
  Regis Sulo

  👎👎👎👎👎👎

 • Aras Bulut İynemli ve Erkan Kolçak Köstendil
  Aras Bulut İynemli ve Erkan Kolçak Köstendil

  You are my world Alban♥️♥️🌏🌏🌎🌍İ love youuu♥️♥️♥️You are my favourite singer♥️♥️♥️İ forgive the world for you my love♥️♥️♥️♥️♥️🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰You are my life.♥️♥️♥️you are my love forever♥️🥰🥰🌍♥️🌍♥️🌍♥️🌍♥️🌍🌍♥️🌍🥰🌍🥰

 • Regis Sulo
  Regis Sulo

  Ik ere se na i shpife.shemtir

  • Regis Sulo
   Regis Sulo

   👎👎👎👎👎👎👎

  • Aras Bulut İynemli ve Erkan Kolçak Köstendil
   Aras Bulut İynemli ve Erkan Kolçak Köstendil

   💩

 • Eda Kura
  Eda Kura

  ☺☺☺☺

 • Anife Pallenga
  Anife Pallenga

  Keng shum ❤❤❤

 • miri vlore
  miri vlore

  Kush jan keta qe i bejn dislike kesaj kenge se nuk e kuptoj

 • Hotjan Osmani
  Hotjan Osmani

  Çfarë është ky vidioklip pa bythë dhe cica. Pa pikë lezeti. Vetëm një tip me kitare që këndon. 🥴🥴

 • Mimoza Kumati
  Mimoza Kumati

  ❤❤💋

 • Donjeta Zuqaku
  Donjeta Zuqaku

  Oder j

 • Kloreta Kotorri
  Kloreta Kotorri

  nje kengeee super

 • Kliton Isufaj
  Kliton Isufaj

  Bravo Alban komplimente 👏

 • Liljana Kuqeshi
  Liljana Kuqeshi

  Kenge e mrekullushme 🌟🌟🌟🌟👏👏👏👏👏👏

 • Angela Hasalla
  Angela Hasalla

  Kjo kenge te fut ne bote tjeter🥲

 • Blerina Gjoshi
  Blerina Gjoshi

  Bravo Alban nje keng super e bukur bravo🤗🤗

 • Felleza Skendaj
  Felleza Skendaj

  Zeri iAlbanit eshte nje kure per stresin nje ze qe nuk merzitesh kurre duke e degjuar

 • francesko muhametaj
  francesko muhametaj

  Art i paster 🥰

 • klajdi bishani
  klajdi bishani

  😍😍

 • kalia komanaku
  kalia komanaku

  AMAZING, ZOTI JU BEKOFTË ALBAN ❤🙏🙏💯

 • Suela Kaloshi
  Suela Kaloshi

  Sa ze te bukur e te embel ke je qetsi per shpirtin Bravo super kenge Alban 👏👏👏😍😍👑👑💫💫

 • Rajmonda Smajlaj
  Rajmonda Smajlaj

  Wh

 • Anjeza Haxhiu
  Anjeza Haxhiu

  O zot qetesim shpirti kjo kenge 🥰👏👌

 • veiz caka
  veiz caka

  Bukur👏🏻👏🏻👏🏻

 • Eljot Sharka
  Eljot Sharka

  shum bukur alban 😊👍👍

 • kekooo bobo
  kekooo bobo

  Shum keng e bukur dhe ze i vecant 😍🤗

 • Ernald Shehu
  Ernald Shehu

  Si gjithmon vjen me perla te bukura , Te pergozoj Alban per kenget e tua te bukura qe kendon.

 • Emrah Munishi
  Emrah Munishi

  Bravo Justin Bieber

 • laura devolliar7 laura devolliar7
  laura devolliar7 laura devolliar7

  un kam nje verejtje duhet te heqesh mjekren se ngjan me bukur pa mjeker

 • Besije Kercani
  Besije Kercani

  Zott. Ruaje kete njeri qe te kenaq shpirtin me muziken e zerin e tij 🥰 Sa te Duaaaaaaaaaaaa un tyyyyyyy💗E💗

 • Adela Mataj
  Adela Mataj

  Je kengentari me I mir dhe I preferuari im je ☀☀ qe diali im te mos qaj do vetem kengent e tua

 • Orges Gjuci
  Orges Gjuci

  Ze engjellore 🙏🙏

 • flutra hatija
  flutra hatija

  Oh cfar zeri🙈💘

 • Andi Çollaku
  Andi Çollaku

  Si kuptoj keta qe bejne dislike😏

 • ola jola
  ola jola

  🥰🥰🥰🥰👏👏👏👌🙏🙏

 • marena mulla
  marena mulla

  🥺🥺🥰

 • Angelo
  Angelo

  keng shum e buker e kam degjur 100

 • Hafsa Hoxha
  Hafsa Hoxha

  😊👌👌👌👌

 • Lindita Tringa
  Lindita Tringa

  Po po kenge sh. e bukur.Po kenget e Albanit te gjitha te bukura jane.

 • Edi & Joli
  Edi & Joli

  Joli te dua edhe me shume shpirti im ❤️❤️❤️

 • Valmire vali
  Valmire vali

  Ndoshta edhe me SHummm🤍🤍🤍

 • FF GABI
  FF GABI

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Jurida Paja
  Jurida Paja

  Qetesi shpirti çdo varge😌😌😌👏👏👏👏

 • Andi Bardhi
  Andi Bardhi

  Kush jan Keta idjoter qe kan dhen lajkun emos pelqimit.kjo esht keng super

 • Alma Koci
  Alma Koci

  Tekstin ju lutem

 • Sam Store
  Sam Store

  Flm alban kenge e mrekullushme ❤❤❤