Alban Skenderaj - Kush ta ndien ty aromën (Official Video HD)
03:18
1,730,048
Reddit
Music and lyrics: Alban Skenderaj
Produced by Lorenc Aliaj
Concept, script and video by Ajola Xoxa
DOP by Alexandar Krstevski
Produced by Anima Pictures
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/7LjFArtvwVA9t05zpaVIuD
iTunes: music.apple.com/us/album/kush-ta-ndien-ty-arom%C3%ABn-single/1558489833?ls=1&app=itunes
acromaxmedia.lnk.to/KushTaNdienTyAromen

Komente
 • Sofia Sofia
  Sofia Sofia

  Vetem mua me ngjason me Colonen zanore" I see Red "te filmit 365 dit?!🤔

 • next next
  next next

  O mbret i muzikes shqiptare qe ruan vlerat e muzikes sone te lehte se na mbyti komercializmi e nudizmi neper kenge. Merr miliona klikime mevlani qe ska ze fare e kendon me playback e ky div i muzikes merr kaq pak klikime , sa turp qe ky popull sdin te vleresoje muziken e vertete nga ajo fallco.

 • Rudina Xhahysa
  Rudina Xhahysa

  Super super kenge

 • jurgen xhaferllari
  jurgen xhaferllari

  algone.info/slow/video/aY2UtYmDraWoxok

 • jurgen xhaferllari
  jurgen xhaferllari

  algone.info/slow/video/aY2UtYmDraWoxok

 • jurgen xhaferllari
  jurgen xhaferllari

  algone.info/slow/video/aY2UtYmDraWoxok

 • Ola Jon
  Ola Jon

  Le nam a derebardhe edhe ti. Nje ze i bukur si i joti qe kendon vetem balada. Sa te perveluar paska pasur ky vend a ja qi. Na bej ndonje kenge per te qene, hajde tani. Lerja keto "te vdes une per ty, s'jetoj pa ty, mar fryme nga ty" e traplliqe te tilla, pjeshkave kengetare qe kendojne me shale e jo me ze. Boll se na vdiqet me keto baladat tuaja me tekste me shume patetike se romantike.

 • Florina Lule
  Florina Lule

  Na bane me u dridh😂😂

 • Marsida marsi
  Marsida marsi

  Super perl e Alban skenders kenga me e bukur e viti duhet te jet kjo shuum e ndjer 💞🥰

 • Anxhela Danellari
  Anxhela Danellari

  💗

 • Anxhela Danellari
  Anxhela Danellari

  💝

 • Anxhela Danellari
  Anxhela Danellari

 • Anxhela Danellari
  Anxhela Danellari

  🌟

 • Anxhela Danellari
  Anxhela Danellari

  🧡

 • Anxhela Danellari
  Anxhela Danellari

  🤍

 • Anxhela Danellari
  Anxhela Danellari

  ✨✨

 • Anxhela Danellari
  Anxhela Danellari

  🔥

 • Anxhela Danellari
  Anxhela Danellari

  🔥🔥

 • Anxhela Danellari
  Anxhela Danellari

  😍😍

 • Anxhela Danellari
  Anxhela Danellari

  ♥️♥️

 • Perputhen Pikant
  Perputhen Pikant

  Kenga me e re e Julit dhe Mevlanit algone.info/slow/video/nJq1029nep-Lln0

 • gioyu comi
  gioyu comi

  Respekt.Nuk je si antivlerat e perditshme me arme ,rrahje,dhune dhe shume skena negative qe i trazojne femijet tane.

 • Μιρα Μπαριαμαϊ
  Μιρα Μπαριαμαϊ

  Kush mo Kush eshte ajo bushtra

 • bilinas mini
  bilinas mini

  kenduar refrenin qe cdo fjal te prek ne shpirt qe mban shum ndjenja.Bravo dhe suksese.

 • Nini Lumshi
  Nini Lumshi

  E car mund te thuash perAlban Je i pazevendesushem Nuk ka te dyte Ke nje ze brilliant

  • gioyu comi
   gioyu comi

   Zëri jot është si ajër kur nuk mbushesh dot me frymë...

 • bilishu aliss
  bilishu aliss

  kenduar refrenin qe cdo fjal te prek ne shpirt qe mban shum ndjenja.Bravo dhe suksese.

 • Anxhela B
  Anxhela B

  E dashuroj këtë zë ♥️♥️♥️♥️

  • bilinas mini
   bilinas mini

   Kong romantike dashurie

 • Vlore Vlora
  Vlore Vlora

  Ti dhe shkumbi do bër bashk dhe të qani të dy

  • gioyu comi
   gioyu comi

   Zëri jot është si ajër kur nuk mbushesh dot me frymë...

 • Danjela Domi
  Danjela Domi

  Love this song❤

 • doire aintu
  doire aintu

  dhe imagjinoj se si po fle ti mbi gjoksin e tijjjjj...💔🖤

  • bilishu aliss
   bilishu aliss

   🥺

 • jona lyto
  jona lyto

  💖💖💖

 • Nida Canai
  Nida Canai

  Je unik, je I pa harritshem,,jan te kota fjalet sepse ti nuk pershkruhesh me fjal,,vetem TI,,,,,,,,,,,

  • doire aintu
   doire aintu

   😱🤩😱algone.info/slow/video/nW7I2WaOs32gt5c

 • polimer habili
  polimer habili

  Je i pa arritshem urime nga zemra🤩🤩🤩🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟

  • doire aintu
   doire aintu

   Super këngëtar dhe super këngë nga çdo aspekt!!!! Shembull për këdo artist në të gjitha fushat!!

 • Hajrullah Prokshi
  Hajrullah Prokshi

  Ic

  • doire aintu
   doire aintu

   Te lumte do doja te takoheshim ne libohove por nuk lejohet sa keq

 • Eliza Rraci
  Eliza Rraci

  Kjo kenge e meriton te jete kolone zanore e ndonje filmi ne hollywood, muzika e kesaj kenge eshte e mrekullushme. Alban je me i miri

  • doliio volay
   doliio volay

   😱🤩😱algone.info/slow/video/nW7I2WaOs32gt5c

 • Albana Tahiricakaj
  Albana Tahiricakaj

  une une mendo\

  • doliio volay
   doliio volay

   Super këngëtar dhe super këngë nga çdo aspekt!!!! Shembull për këdo artist në të gjitha fushat!!

 • E
  E

  🔥🔥🔥🔥🔥

 • Mary Beshiri
  Mary Beshiri

  Respekte gjithmon per ty dhe familjen tende te mrekullueshme Alban ti ke qen dhe je nje kengetaret e mi te preferuar.

 • Lene Morcaj
  Lene Morcaj

  Qq

 • yuoop noke
  yuoop noke

  Zëri jot është si ajër kur nuk mbushesh dot me frymë...

 • doliio volay
  doliio volay

  like nse ky eshte pasuri e gjith shqiptare ❤❤❤❤

 • Klodian Osmani
  Klodian Osmani

  Kong romantike dashurie

 • Pol Hasanlliu
  Pol Hasanlliu

  S gjeje dot ndonjë më të bukur se kaq për klipin?!!!!

 • Aurela AP
  Aurela AP

  🥺

  • yuoop noke
   yuoop noke

   muzika e vjedhur nga “Sail”

 • Shauka Hodan
  Shauka Hodan

  Mos e the zemren time dy her Bravo grande alban ❤

  • doliio volay
   doliio volay

   Nuk gjenden fjale te pershkruash c'ka Alban Skenderaj i ofron botes se musikes ..muzika vargjet zeri jan arte me pak fjale i pa pershkrueshem 👏🙏🎩💣

 • Joli Hoxha
  Joli Hoxha

  Super këngëtar dhe super këngë nga çdo aspekt!!!! Shembull për këdo artist në të gjitha fushat!!

  • Shauka Hodan
   Shauka Hodan

   👏👏👏👏💯💯💯

 • Anila Gega
  Anila Gega

  😱🤩😱algone.info/slow/video/nW7I2WaOs32gt5c

  • Shauka Hodan
   Shauka Hodan

   Nuk gjenden fjale te pershkruash c'ka Alban Skenderaj i ofron botes se musikes ..muzika vargjet zeri jan arte me pak fjale i pa pershkrueshem 👏🙏🎩💣

 • Galerdina Derka
  Galerdina Derka

  Je me i miri ne gjithe boten Zoti te bekoft ty dhe familjen tende te bukur suksese suksese 🙏🙏

  • Shauka Hodan
   Shauka Hodan

   algone.info/slow/video/iKXayaSkiGh7rqc

 • Klajdi Karavidha
  Klajdi Karavidha

  Te lumte do doja te takoheshim ne libohove por nuk lejohet sa keq

 • Miranda Livadhi
  Miranda Livadhi

  Kenge e aromatizuar

 • dolita windo
  dolita windo

  Sa krenare na ben sa here qe nxjerr nje perle! Kenaqesi pa fund ,pa fund ,te te degjosh!

 • Emiljoiljo Emiljoiljo
  Emiljoiljo Emiljoiljo

  lni2I

 • Enkel Kalemi
  Enkel Kalemi

  Pa fjalë!

 • behije ruci
  behije ruci

  Bravooooo je artist i madh bravoooooo

 • Selvi Tiran
  Selvi Tiran

  Wow super balada 👏👏👏👏👏

 • ARIA Production
  ARIA Production

  Ide a e kenges me duket se ngjan shume me Earned it - The Weekend! Nje perzierje e blues muzikes me stilin modern te kohes!Sidoqoft bukur po tingellon dhe meriton nje vleresim ne realizim te kengeve nga ana juaj! Suksese!

 • Ana Hamitaj
  Ana Hamitaj

  Shum shum keng e bukur dhe plot ndienj

 • proud albaner
  proud albaner

  muzika e vjedhur nga “Sail”

 • Ismy Fcim
  Ismy Fcim

  Nuk gjenden fjale te pershkruash c'ka Alban Skenderaj i ofron botes se musikes ..muzika vargjet zeri jan arte me pak fjale i pa pershkrueshem 👏🙏🎩💣

 • Linda Lindaa
  Linda Lindaa

  👏👏👏👏💯💯💯

 • Roku Kovaci
  Roku Kovaci

  Jo nuk jetoj pa ty dhe ti e di kjo keng per ne te 2 dashuri 🦉🦉

 • Ladia Oswald
  Ladia Oswald

  Meriton te shkojn ne Eurovision .... nderon Shqipnin e gjith shqiptart ne mare Boten

 • All My Shqipes
  All My Shqipes

  algone.info/slow/video/iKXayaSkiGh7rqc

 • soinu foig
  soinu foig

  dhe imagjinoj se si po fle ti mbi gjoksin e tijjjjj...💔🖤

  • zijuiy wttuy
   zijuiy wttuy

   Si gjithmon te ben ta nigjosh 1000 her dhe nuk ngobesh me zerin e ti dhe tekstin👏👏👏👌👌te kendoft zemra

 • Martin Mar
  Martin Mar

  J shpresoj ta kedh degjuar kete dhe ta kesh kuptuar .... me mungon 😥😥😥 ... 26.03.2021 Paris... po aty ne selanike te dua

 • Dritan Mici
  Dritan Mici

  gvbb

 • Blerta Voja
  Blerta Voja

  Copy Fifty shades of grey

 • Joanna
  Joanna

  Albani, nje artist i vertet. Cdo keng qe ben, te kenaq. Ze i paster, tekst me mesazh, gjuha 100% shqip. Gjithmon kenaqsi te degjosh kenget e tij ❤️

  • soinu foig
   soinu foig

   Super te pergezoj Alban se je kengetar qe kendon me shpirt jo per te ber bisnes me kenaqesi i degjoj kenget tende .Pershendetje nga Viterbo Italia

 • Play with Elois
  Play with Elois

  algone.info/slow/video/o4Wlm4qAi5N31ok

 • Miri jeta
  Miri jeta

  I love it ❤️ something new 💯

 • Megisa Shehu
  Megisa Shehu

  Sa like per Albanin

 • Elaine Cox
  Elaine Cox

  Strong, beautiful voice

  • Joanna
   Joanna

   Super keng me pelqen sh.por se di pse eshte pak e ngjashme si kenga e weekend

 • Esmeralda Shtembari
  Esmeralda Shtembari

  Bravooo

 • opzz xsin
  opzz xsin

  dhe imagjinoj se si po fle ti mbi gjoksin e tijjjjj...💔🖤

 • Mitsos Mitsi
  Mitsos Mitsi

  bravo alban .

 • Bruna N
  Bruna N

  Muzika e vjedhur nga cher Zeri autentik i albanit

 • zijuiy wttuy
  zijuiy wttuy

  Respekt.Nuk je si antivlerat e perditshme me arme ,rrahje,dhune dhe shume skena negative qe i trazojne femijet tane.

  • opzz xsin
   opzz xsin

   cdo fjale nje emocion

 • Pranvera Vulaj
  Pranvera Vulaj

  Si gjithmon te ben ta nigjosh 1000 her dhe nuk ngobesh me zerin e ti dhe tekstin👏👏👏👌👌te kendoft zemra

 • Une Jam
  Une Jam

  Kam nevoj per suportin tuaj algone.info/slow/video/kmiop3xlp2lfp3k

 • Efi Lamaj
  Efi Lamaj

  Jo nuk jetoj pa ty .

  • zijuiy wttuy
   zijuiy wttuy

   Albani eshte mbreti kenges shqiptare lehte pop , ndersa Dafina Zeqeri mbreteresha. si keto te dy ska kengetare jane vertet te paaritshem.

 • Nati Krosi
  Nati Krosi

  Me thoni nje kenge te vetme te alban skenderaj qe sna ka prekur ne zemer? Fantastike cdo kenge

 • Klodiana Alla
  Klodiana Alla

  😍😍😍

 • Marsi Dine
  Marsi Dine

  Super te pergezoj Alban se je kengetar qe kendon me shpirt jo per te ber bisnes me kenaqesi i degjoj kenget tende .Pershendetje nga Viterbo Italia

 • fouoii gyhh
  fouoii gyhh

  Çfar kënge mo vlla, aq sa e bukur, shumë e trishtueshme, mos vdeksh kurr o Alban 👏👏

 • Judina Hamzallari
  Judina Hamzallari

  Kenge fantastike, me nje tekst te ndjere, e kenduar me mjeshteri si gjithmone nga Albani . Suksese te metejshme 👏👏👏

 • alda aldas
  alda aldas

  Super keng me pelqen sh.por se di pse eshte pak e ngjashme si kenga e weekend

 • Rudina Shaba
  Rudina Shaba

  Habitem qe mer kaq pak klikime ky kengetar kjo kenge si ka mundesi.

 • Lindita Caushaj
  Lindita Caushaj

  Sa kenge e ndjere 😊

 • Elisabeta Sulenji
  Elisabeta Sulenji

  artist me kuptimin e plot te fjales jo si fallcitetet qe shofim perdit suksese Alban

 • Vasilika Prifti
  Vasilika Prifti

  Je me i miri Alban ⭐️

 • Ida Balliu
  Ida Balliu

  suuuuperrr keng

 • Bar Kevin Financa
  Bar Kevin Financa

  cdo fjale nje emocion

 • bodoti qwiu
  bodoti qwiu

  je alban👏👏👏

 • Xhemi Spaho
  Xhemi Spaho

  Super, cdo dit e degjoj dhe e perseris 100 her

 • Debian
  Debian

  Albani eshte mbreti kenges shqiptare lehte pop , ndersa Dafina Zeqeri mbreteresha. si keto te dy ska kengetare jane vertet te paaritshem.

 • Arbiensa Shahini
  Arbiensa Shahini

  Një nder kengetatet me te talentuar ne gjithe boten Alban Skenderaj

 • marieplayroblox deusch
  marieplayroblox deusch

  @@......

  • bodoti qwiu
   bodoti qwiu

   E çuditshme dashuria. Të bën t’i këndosh dikujt që është e dikujt tjetër... 🤣 Më pëlqeu, na i dhurove dhe një këngë të bukur.

 • Aurora Ago
  Aurora Ago

  Ti je vetm 1 dhe ska tjeter ALBAN SKENDERAJ🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🙏🙏

 • Beta Dervishi
  Beta Dervishi

  P⁹ll⁹l⁹99999

 • Adrian Ruko
  Adrian Ruko

  Shum emocione te jep cdo kenge e Albanit 🌟🌟✨✨ suksese👍

Faqja Tjeter